• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Ahoj holky jakpak se vám tu vede, nějak nemám moc časík tu chodit ..ale .jsem už na nemocenské tak by se to mělo zlepšit :slight_smile: mame za sebou 1.screaning a tedka 26 budu mít vysledky i z 2 screaningu tak jsem zvědavá a napjatá :sunglasses: ale samozřejmně věřím že vše bude vpořádku jako doted :slight_smile:
19. čer 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? TP mám 26.12. :slight_smile:
22. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taky bych se chtěla přidat šlo by to? TP 17.12. :slight_smile:
26. čer 2012 ve 20:52  •  4 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co co je u vás nového??? co bříška rostou? :wink: a jak se daří maminkám? :slight_smile:
4. črc 2012 v 19:48  •  4 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Též prosím o přidání, termín mám 8.12. a jsem z Prahy :slight_smile:
5. črc 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaký je název té uzavřené skupiny?
5. črc 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues ženy..... přidávám se jsem z Prahy a TP mám 30.12. :slight_smile: takže první dítě roku 2013 to jistí :slight_smile: chachá už jste registrované v porodkách? Kde budete rodit?
5. črc 2012 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny vás moc zdraví a velmi ráda bych se k vám "prosincovnkám" přidala. Všechno je to pro mě nové a budu ráda, když se budu moci poradit Jsem z Brna a v 18tt.
6. črc 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrim4 Ahoj, taky 18.tt a Brno :slight_smile:
6. črc 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak jsem již několikrát psala, stačí napsat @lucinka0606 o přidání do soukromé skupiny. Není tu každý den, takže to bohužel může chvíli trvat..
6. črc 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula03: .......... jéééé, tak to je super :slight_smile: Jsem moc ráda, že je tady někdo z Brna, super! :sunglasses:
6. črc 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrim4 ahoj, mas nejaky tip na porodnici v Brne? Nevis, jestli je ptoreba se nějak předem přihlásit? Jak se jinak dařilo v tom parnu? :slight_smile:
12. črc 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula03 Ahoj, já jsem u našich (to jsou takové malé hory, takže je tam chladněji) - bazén, chládeček, pohodička :slight_smile: Tak jsem vedro zvládla. Jinak, porodnici v Brně vybranou ještě nemám, ale kamarádka mi vřela doporučila Milosrdných bratří. Je prý dobrý - v Bohunicích, nebo na Obilňáku tě prý rodí medici. Nevím, co je na tom pravda, ale Milosrdné jí doporučila její kamarádka lékařka. Prý je to známá věc. Takže já bych to směřovala tam. Ještě jsem se nikde nebyla dívat, ani nevolala. Jak se daří tobě a mímískovi?
12. črc 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, taky se ráda přidám k budoucím brněnským maminám :slight_smile:
16. črc 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala. TP mám 22.12., takže při mém štěstí to bude Štedrý den :slight_smile: . Jsem taky z Brna a jsem ráda, že je nás tu povícero :slight_smile: a možná se potkáme u Miloušů :slight_smile:
18. črc 2012 ve 12:50  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rendolfina - ahoj máme uzavřenou skupinu Prosinec 2012 a je tam 93 holčin pokud chceš mezi nás musíš napsat o přístup @lucinka0606
18. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska kontrola u Dr. - prý pěkne rosteme :slight_smile: Zítra jdeme s mimískem na sono vvv - tak doufám, že mi řeknou jestli kluk nebo holčina :slight_smile: Táta jde s námi ;)
23. črc 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme boli vcera v Gennete a uz nam povedali konene pohlavie v 21 tydzni. Tak nas Daniel bude mat sestricku Ninku, sa mooooc tesime :slight_smile:
25. črc 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lfunkova tak ako, zistili ste? :slight_smile:
25. črc 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tak by to měl být kluk :slight_smile: sice to nebylo úplně dobře vidět, ale doktor říkal, že oproti holčičce je tam něco navíc :slight_smile:
26. črc 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Už Vám doktor řekl co čekáte?Mě jednou řekl,že holka a před 14 dny kluk.Ale jistý se prý není.Já už to chci vědět :grinning: Předpokládaný termín porodu mám23.12,jupí :wink:
30. črc 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinka2011 tak na velkom UTZ by to uz malo byt vidiet ja som bola v 20 tyzdni a tam mi naisto povedali ze je to dievca, tak snad sa nemylia.
1. srp 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nastávající maminky, mohu se taky přidat? TP mám 12.12 jinak jsem z Prahy, čekám holčičku a rodit budeme v Podolí a mě je 20 :slight_smile:
5. srp 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouokám že vás tu je plno a další přibývají...plno nás je taky v zamčeném prosinci..nechcete s epřidat tam?
6. srp 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b Ahoj, jestli můžu,tak bych se ráda přidala do uzavřené skupiny:slight_smile: Termín mám 5.12. :slight_smile: Děkuji :wink:
20. srp 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, taky se k vám přidávám. TP 17.12. Pardubice :slight_smile:
20. srp 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ak mozem, tak sa tiež pridávam... náš malý "zázrak" má prísť na svet 22.12.2012 a keďže Vianoce sú časom zázrakov, tak si to celkom dobre naplánovala :wink:
26. srp 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, tak jakpak rostete :slight_smile: a hlavně jak se cítíte? Já se strašně teším na Sobotu - jdeme do Gennetu na 3Dčko :wink: Teďka mě trápí děsnej kašel, už asi 11 dní v kuse tak se každý den modlím aby se mimískovi nic nestalo...už mě bolej břišní svaly z toho kašlání :(
27. srp 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lfunkova tak ja sa citim super, zle mi nikdy nebolo, beham, lietam , skacem s malym, chodim po vyletoch bez problemov. Brucho mam uz ako pred porodom s dvojcatami a to cakam len jedno. Ked som cakala DAniela tiez som kaslala a maly je v pohode, v 7 mesiaci som dokonca bola na dovolenke na SK, vyliezla na kopec MAlino Brdo ze ani muz nestihal fucat za mnou :slight_smile: a pobehala tobogany a rozne atrakcie vo vodnom parku. Cize nebyt kopancov riadnych v brusku ktore teraz mam ani neviem ze som tehotna.
4. zář 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Mě už naštěstí ten kašel taky opouští, tak jsem ráda:slight_smile: Jinak mi je taky dobře, ani bříško nemám tak obrovský :slight_smile: takže si těhu užívám :wink:
4. zář 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek