• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Muzu se jenom zeptat uz mate miminka hlavou dolu? ta moje princezna porad sedi na zadecku a nechce se ji moc hybat a ja se bojim ze se neotoci :frowning2:
19. zář 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen ještě je čas :wink: :wink: malá se otočila asi ve 31 týdnu a ted se prcek taky ještě neotočil :wink:
19. zář 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, sestra mi poslala tuto stránku, tak jsem mezi vámi :slight_smile: čekáme první miminko po dlouhém snažení a už se nemůžu dočkat až budou Vánoce a prďolka bude s náma :sweat_smile: :sweat_smile:
19. zář 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec dekuji.. tak ja jeste budu doufat, na cisare se mi nechce....
20. zář 2012 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky všechny zdravím, čekáme první miminko a maminka už je tedkom zadýchana jak při maratonu :slight_smile: taky máte problem s dechem? :slight_smile: termín máme 7 prosince tak jsem zvedava kdy se naší malý princezně bude chtít :slight_smile: jinak mám CS 3 už od 26tt némá to taky někdo?
21. zář 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja mam problem s dechem od prvniho mesice, ale to bude tim, ze jsem astmatik.....takze ocekava potize i pri porodu :frowning2: CS nastesti nemam vubec, ale v utery jdu k dr. na kotrolu, tak mam obavy, aby mi neco takoveho nerekl..posledni dobou me hodne poboliva brisko a horcik mi vubec nezabira...tak uvidim :frowning2:
22. zář 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla jeee a nemaš nějak fígl jak na to co zlepšuje? ikdyž tvuj problem s dychaním bude asi jiný no :( jinak držím palce at kontrola proběhne v pořádku :slight_smile: zkuš místo hořčíku magnesium :slight_smile: ja ho teda neberu ale všude píšou že je na to dobrej :slight_smile:
23. zář 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, dámy. Doufám, že tu máte místo pro ještě jednu těhuli. Termín mám 23.12
23. zář 2012 v 18:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, koukám jak blazen, ja uz jsem tu dlouho nepsala, protoze jsem nestihala cist tech milion vzkazu za den:slight_smile:. Co se stalo, ze ted je tu jeden, dva denne? To je prijemne a asi zacnu znovu cist.
S chuti se znovu pridavam, cekame Jiricka 12.12.
24. zář 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasandra
@tynkaz zdravím baby :slight_smile:
já semka nepsala, protože jsem myslela že sem už nikdo nechodí, jak jsem četla že někdo má zamčený forum prosinec 2012 :slight_smile: Holky máte už vybraný v čem povezete prcka domů? ja furt přemejšlím co a jak, nechce se mi rvát do fusaku když ho povezeme autem tak nevím :slight_smile:
24. zář 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím těhule. Čekáme holčinu 1.12.
Mě doktorka v tomto i v prvním těhotenství předepisovala Magnosolv. Brát se smí ale jen do 36 tt. Pomohlo to.
24. zář 2012 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo
Fusak je na pytel. Než ho tam dáš, tak se zpotí, než ho v autě sundáš, tak promrzne. Doporučuju šoupnout do vajíčka, dobře přikrýt a šup do přistaveného nastartovaného auta. Jinak to nejde. Ty prckové nemají žádnou termoregulaci a strašně rychle prochladnou....
24. zář 2012 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trisha11 vid taky jsem si říkala že ho hodím jenom pod deku a šup do vyhřátýho auta, nějakej chlupatej teplej kompletek od tetičky co máme a frrr domu :slight_smile: čepici - z těch jsem teda já ale neštastná, nevím jestli neumím hledat, ale ty co jsem našla mi přijdou teda hrozně hnusný :grinning: přemýslím nějakou latkovou obyč a na to že jí nechám nějakou pěknou uháčkovat :grinning:
24. zář 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo
S čepicema bojujeme furt. Mám pocit, že se výrobci zbláznili. Většinou mají švy okolo hlavy, nebo na zadní straně. Mimčo, které stále leží to má pak vytlačené na hlavičce.... Takže sháněj bezešvé, v zimě podšité.
24. zář 2012 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak fusak jsem resila minuly tyden, porad jsem premyslela nad tema velkyma teplyma (emitex, kaiser a spol.) a pak mi pani v Babyrence doporucila toto:. http://www.babyrenka.cz/vyhledat.html
Pry to nahradi i fusak do kocaru, staci bodycko, ponozky, dupacky, kombinezka nebo teply overal, tenhle fusak, pres to spanelska deka, slida a jede se:slight_smile:. Ma to ty dirky do autosedacky a do vajicka se to krasne vleze. Tak se asi necham presvedcit. Pekny den!
25. zář 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jednou odkaz, maji tam vice barevnych i materialovych variant. Tak jen tak pro inspiraci.

http://www.babyrenka.cz/do-postylky/zavinovacky/zavinovacka-combi-babyrenka/zavinovacka-combi-fleece-uplet-navy-lem-cervena.html
25. zář 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dyt ty fusaky se dají rozepnout.... tak se mimouch zapne na cestu ven a v autě se rozepne :slight_smile:
25. zář 2012 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mam fusak od švagrový takovýho toho beranka :slight_smile: sice starší verze ale heřejivost na jedničku a beztak přes to hodím deku a bude to parada, ale přijde mi rvát malou do něho jenom na ten kousek nevím no, on je velkej :/ ale takovej fusak s nožičkama, spíš takovej dekofusak jsem někde viděla a taky jsem o něm přemýšlela že dokoupím do tej autosedačky.
25. zář 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam uz tiez vybrate v com mala pojde z porodnice, ale kedze bude mat aj kombinezu chlpatu na obleceni asi nebudem riesit fusak, lebo doma mam Kaiser velky a v tom bude starsi syn a este aj baranka stareho od tchyne, ten ale nejde do vajicka uchytit. Asi malu zababusim dekou a sup do auta. Pripadne mam este po synovi skoro ako novu zavinovacku Emitex, vyzera ako ta co je tu hore na nu odkaz, len je jarna. Ale ak je pod tym naobliekana do auta to podla mna staci.
26. zář 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vnutri to ma micro-chinielle, take chlpate frote s dlhym vlasomk, je to velmi makulinke
26. zář 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím..:slight_smile: Můžu se přidat? Máme termín 6.12. a čekáme druhého kluka..:slight_smile: Ale jinak to bude čtvrté dítě :D
27. zář 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen Jdu na kontrolu 9.10., to budu 30+6, tak jsem taky zvědavá, jak bude mimoušek otočený. Ale myslím si, že Jiřík je hlavou nahoru, protože kopání cítím v podbříšku, tak se uvidí. Ale taky se uklidňuju, že je ještě čas.

Holky, jste už registrované do porodnice? Já se chystám teď ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, co se tam bude odehrávat.
29. zář 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz presne.. kopani v podbrisku to taky citim... a obcas nahore jako tlak to je asi hlavicka...sice je pry cas ale trochu se bojim ze uplne otocka kolem dokola je moc velkej pohyb na mimco... jinak ja uz jsem registrovana v porodnici ale tady u nas v Praze se to musi ve 14 tt jinak hrozi ze se neumistime... pry teda, ale tak jsem nechtela riskovat..
29. zář 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen No někomu se děťátko otočí i klidně den před plánovaným císařem, to jsem taky někde četla:slight_smile:, ale vezmi si, že 10 týdnů je ještě fůra času a mají v děloze ještě dost prostoru na velký kaskadérský čísla:slight_smile:.
Jj, v Praze to máte složité s těmi porodnicemi, u nás v Liberci se chodí mezi 30. a 32. týdnem.
29. zář 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám taky přidávám. Čekáme první miminko a taky už uvažujeme, v čem z porodnice. Uvidíme, pro co se nakonec rozhodneme :slight_smile:
30. zář 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ahoj, figl na to nemam, kdyz je mi nejhur, tak si jdu lehnout nebo se snazim sedet hodne rovne..jinak horcik je magnesium :wink:
1. říj 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinecinecka zdravim, ja mam ten isty termin :grinning:
1. říj 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme maleho prevazet jen v kombineze, protoze na mame nanoznik k autosedacce. Kdyz bude zima, tak vemu deku, ale fusak je myslim zbytecny :sweat_smile:
1. říj 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla ježiš majra ja jsem debil :grinning: ted bych mohla zastavovat vlaky jak jsem rudá :grinning:
1. říj 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen
@tynkaz holky my už jsme hlavou dolů :slight_smile: a to jsem myslela že mam hlavu taky na hoře že mě kope dolů :slight_smile: no a ona asi boxuje dolů :slight_smile: a ta boule na hoře je asi prdylka bo co :grinning: tak se modlím aby zase nepřecestovala zpátky, ale nijak jsem si nevšimla ani toho když šla hlavou dolu :slight_smile:
1. říj 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek