• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@babettaboo ale vubec ne, v pohode :wink: uz se mi to stalo stokrat, ze spousta lidi nevedela, ze je to to same, bud uplne v pohode :wink:
1. říj 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
me malej cestuje porad nahoru, dolu a do boku..nikdy nevim, kterou vasti me kope a jak tam je otoceny, akorad kdyz lezim na boku, tak me kope dole i nahore soucasne :grinning: ale tak u me je jeste brzy, aby byl uz jen dolu si myslim. Jeste si uziva, ze ma mistecko :grinning:
1. říj 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka je ve 31. a dneska byla na kontrole a doktor jí říkal, že má holčičku hlavou dolů, jak má být, ale že je ještě čas na další obrátky, že je vidět, že u hlavičky má ještě dost manévrovacího prostoru:slight_smile:. Takže zásadní je asi až poslední měsíc. A já bláhová myslela, že jak se jednou otočí hlavou dolů, tak už tam zůstane:slight_smile:.
1. říj 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babettaboome se moc mala nehybe tak mam pocit ze bych asi ani nezaregistrovala ze se pretocila... ale uklidnila jsi me ze boule nemusi byt hlava a tukani dole nemusi byt nozicky :slight_smile:
1. říj 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ciernavila: Super :slight_smile: A co čekáte? Koukala jsem do albumu , krásný kočárek :slight_smile:
1. říj 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,máte některá termín kolem Vánoc? Já mam termín 16.12. a už to vidím jak jedu 24.12 :grinning:
2. říj 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetule84 Mám 12.12., tak pokud se nechává přenášet i dva týdny, tak tu ta možnost taky je...:slight_smile:.
2. říj 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee 12.12 2012 to máš krásný datum :slight_smile:
2. říj 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo No vypadá to pěkně, ale někdo mi říkal, že z numerologického hlediska:slight_smile: to není nic moc, samé jedničky a dvojky a ve výsledku taky dvojka, no prý by to byl egoistický cíťa:grinning:. Ale já na tyhle věci moc nevěřím, takže tenhle TP bych klidně brala. Hlavně ne později, už teď jsem se upnula na to, že dnes už na mě na koníkovi svítí 70 dní do porodu! Hurá! Já se tak těším!!!
3. říj 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz no já tomuhle taky moc nevěřím, nebo aspoň nechci věřit :slight_smile: my máme 7 tak třeba taky přenosím do 12 :grinning: ale snad ne už se taky moc těším až budem mít princeznu u sebe :slight_smile:
3. říj 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinecinecka dakujem, ale moje golfky mam radsej. Teraz cakame holcicku - Ninku a vy? Maleho trenujem aby slapal sam, kocik pouzivame uz uuuplne minimalne. Na zimu to vidim tak ze fakt len ten skate z druhej ruky daky zozeniem a ten pripevnim na ten hlboky co mam v albume.
3. říj 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My čekáme druhého kluka-Kubu :slight_smile:
4. říj 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, muzu se k Vam pridat? cekam druhe miminko taky na prosinec :slight_smile:
5. říj 2012 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renaticickaka jé vy mate stejný termín :slight_smile: pěkně zdravím :slight_smile:
5. říj 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo fakt :slight_smile: tak schvalne..prvni tehu jsem porodila na den presne podle terminu..tak jsem zvedava jak u druhyho :confused:
5. říj 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz niektora chystate tasku do porodnice? Mne to este pride skoro, ja este cakam....tak 2 tyzdne a snad zacnem. Uz si nepamatam kedy som pi prvom zacala zehlit male oblecky.
6. říj 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Mám zatím nachystaný seznam, příští týden bych chtěla nakoupit drogérii a lékárnu a balit tašku budu až tak nějak zkraje listopadu, budu už na MD a bude tak více času i na praní věcí do pelíšku a deček a zavinovaček a spol.. Ale těším se na to moc!
Dneska jsme byli na Feminafestu v nemocnici, byly tam zajímavé přednášky ohledně těhotenství a porodu v naší porodnici, tak se to těšení a chystání stupňuje:slight_smile:.
6. říj 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetule84 ja mam termin 26.12. a doufam, ze to nebude na Stedry den...ale kdyz jo, tak nic nenadelam :stuck_out_tongue_closed_eyes: prdosek si sam vybere termin :wink:
7. říj 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
z nasi rodiny jsem se jako jedina narodila v terminu porodu, takze jsem zvedava, jestli i nas prdola pujde jak ma :grinning:
7. říj 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tašku do porodnice zatím nemám, ale taky přemejšlím co kdyby náhodou...u nás se teda rodí dříve :/ mám akorát vypranou jednu várku oblečení a vyžehlenou tot zatím vše :grinning: jinak porodnici mam celkem daleko ( ty blíž se mi nelíbí) tak doufám že jako poslíčcci mě nebudou obtěžovat protože nevím co to je doteďka a jezdit tak daleko to se teda pěkně prohnem :grinning: někde si ten seznam taky budu muset obstarat, ja ani nevím co do porodnice sebou :slight_smile:
7. říj 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Většinou to má porodnice na webovkách a dostala jsem ho i při tom přihlašování k porodu.
7. říj 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz já se tam byla podívat a v Třebíči se jako nehlásí, tam mi řekli že mám jako přijet a že mě jako vezmou že se nestává že by měly úplně plno :slight_smile: a na to co si mám vzít jsem se zapomněla jaksi zeptat a nějakej jejich seznam jsem nenašla :slight_smile: kdyžtak dovezou no :slight_smile:
7. říj 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Tak pro inspiraci posílám ten náš http://www.nemlib.cz/web/index.php?menu=1_33_7_195_104_30 no a jak říkáš, kdyžtak zapomenuté dovezou:slight_smile:.
7. říj 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz jééé díky moc :slight_smile:
7. říj 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla A když tam toho 24.12. skončíme,tak budeme mít ty nejkrásnější dárečky na světě :slight_smile:
7. říj 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetule84 to mate pravdu :wink: :grinning:
8. říj 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo http://www.nem-tr.cz/cze/nase-oddeleni/luzkova-oddeleni/porodnice/ tady je mini seznam,je to pod tou Lůžkovou částí :wink:
8. říj 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka je tisíceré díky, ja tam čuměla teda, ale asi jsem to přehlídla :grinning:
8. říj 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Není za co :slight_smile: A tady je ještě příkolad i z Jihlavy :slight_smile: http://www.nemji.cz/co-do-porodnice/d-4877/p1=4103
9. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak častý a silný máte pohyby? dneska jsem si zaplašila že dlouho nic skoro přes dvě hodiny, pak po usilovném dloubání do pupíku teda konečně něco jo....přítel se mi smál že takhle tvrdě chrápe po mě :slight_smile:
9. říj 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek