• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@babettaboo Myslím, že to je normálka, já to taky tak mám. Někdy třeba celý dopolko prospí a pak se probudí až poo na pár hodin a pak zase spí a pak žije nočním životem:slight_smile:. Důležitý je prý mít alespoň 1 hodinu denně 10 pohybů. No a když jsem dneska koukala na UZ, tak jsem spoustu pohybů, co tam nacvičoval, ani necítila.
Jinak Jiřík už je též otočen hlavičkou dolů, má 1444 g a pěkně prospívá. Odpovídá 31. týdnu a všechny orgány má v pořádku. Další kontrola je za 3 týdny. Mám si hlídat tlak, protože jsem měla dnes nějaký zvýšený. Ale já to přičítám rozčílení na sestru (1,5 h čekání a braní maminek, které přišly po mně přednostně).
9. říj 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak holky,naše zlato také spinká celé dopoledne,kolem oběda se vzbudí asi ví,že bude něco dobrého a pak se ozve až večer a v noci :grinning: Také už jsme hlavičkou dolů a na UZ dnes byly vidět pohyby a já nic necítila :angry: Paní doktorka nás dnes také pochválila,že pěkně prospíváme,máme 1600 gramů a prý odpovídáme 32tt,takže je tu šance,že se Jiřík usmyslí dříve a na ty Vánoce snad budeme doma :slight_smile:
10. říj 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tasku jeste zdaleka nemam..tentokrat mam nejak na vsechno cas..aby me to nevypeklo..aspon ten seznam si pripomenu..Jinak
nase mimi je uz taky hlavou dolu,mame teda 1752g v 32tt tak to asi budem velky proti Vam. .treba nee, teda doufam
nechci rodit obra :grinning:
10. říj 2012 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tašku ještě taky nemam,asi už bych se na to měla vrhnout pomalu :slight_smile: Nu já taky nechci rodit obříka,radši ať je delší po taťkovu,než širší momentálně po mě :sweat_smile:
11. říj 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na kontrolu až za 14 dnu zase :( už se nemůžu dočkat...Holky ty co mají porod před vánocema...jak to budete dělat ? má to cenu tam dávat nějaký dárky i pro mimi když to beztak zaspí :slight_smile: neříkám že jako nic, ale kupovat novy zabalit a nebo ty co už budu mít zabalit a dam pod stromek :grinning: a pak jako tadá to je překvapení :grinning: a nebo nic a jen si dát dáreček s rodinou ?
11. říj 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som bola na kontrola vcera, mame cca 1677g, mala skace stale, oproti Danielovi je ovela zivsia, hybe sa dost casto a velmi, aj v noci. Tiez uz je hlavou dolu. Darky kupene mam zatial len pre muza a pre syna, pre malu asi len symbolicku drobnost, este bude malinka, takze na darky ma casu dost.
11. říj 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu ráda,když budu vůbec doma na Vánoce :grinning: Počítám,že od rodiny tam nějaké dárečky pro malého budou,ale my s přítelem koupíme jen nějakou drobnost aby se neřeklo a dáme si dárky mezi sebou i když ten největší si přivezeme z porodnice :sweat_smile:
11. říj 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
S darkama si lamu hlavu už ted,mame velkou rodinu a jako každej rok ,nevim komu co kupovat :confounded: a to mě natom nejvic štve !
A miminku jen tak něco malyho..stejně z toho nebude nic mit a určitě dostane od ostatnich..
Já ted přemyšlim co by mělo jako .. miminko dovest z porodnice staršimu synovi ..bylo mě řečeno že se to ma.. :confused:
11. říj 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka Ty jo tak to jsem ještě neslyšela,že by mělo miminko vozit něco z porodnice :unamused: Hmm ani mě nenapadá co,jedině maminku :sweat_smile: A s těma dárkama mám každý rok dilema,nejhorší je něco vymyslet :angry:
12. říj 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ja nekdy maleho necitim treba i pul dne, asi odpociva..ale pak mi to vzdycky vynahradi vecer nebo brzo rano, kdyz jeste spim :slight_smile: to kdyby mohl, tak se prokope ven :grinning: takze zadne obavy bych nemela :wink:
12. říj 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo my urcite nakoupime i neco malemu a pekne to zabalime :slight_smile: prece na nej nemuzeme o Vanocich zapomenout. I kdyz asi jeste nebude s nama, uz je soucasti nasi rodiny :-*
12. říj 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla no já jsem byla zvyklá že se aspoň chvilku ozve a teď nic tak mi to přišlo divný...včera mi to ale vynahrazovala celej den...první štouchanec do močáku kterej fakt bolel :slight_smile: ale je to krásná bolest :slight_smile:

@renaticickaka dárky se vozí proto aby starší sourozenec nežárlil na mladšího :slight_smile: tak třeba bráchum se vozí auta a sestřičkám panenka jako že to přiveze miminko pro ně :slight_smile: ale pokud starší bracha nežárlí a na sourozence se těší tak je to zbytečný...u nás to dělal známej protože brácha teda jako ségru domu nechtěl :slight_smile:
12. říj 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babettaboo tak je jasny, ze ma clovek obavy...ja kolikrat kdyz neco delam-treba ted se stehujeme, takze cely tyden pomalu balime a liceme uklizet a malovat do noveho bytu- tak si ani nevzpomenu na to, ze maly vlastne nic nedela..a vecer, kdyz uz mam cas si vzpomenout, tak se ozve sam :grinning: je to divocak, kdyz se mu chce..kolikrat kope tak, ze mi skace bricho a kdyz to vidi muj, tak to nemuze pokazde uverit, jak je to vubec mozne :grinning:
12. říj 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mam termin 26.12. ... chci se zeptat, kolik jste doposud pribraly kg? ja to mam hrozne divny, na zacatku mi bylo spatne az do pulky 5.mesice, to jsem zhubla 4kg, v 6M jsem pribrala asi 1-2kg a nejvic najednou v 7M 2-3kg..ted na zacatku 8M mam nahore asi 5,5kg, nekdo rika, ze je to malo, ze jsou na to i hur..ale vydesil me ten nahly rust a ted jsem cetla, ze mimi v poslednim trimestru zvetsi svou vahu na trojnasobek...ja nechci mit teda 20kg nahore :fearful: co myslite???
12. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla to ta moje je hroznej stydlín :grinning: vždycky říkám přítelovi hele hele hejbe se a ona nic, dělá že chrápe :grinning: pokaždý, hele hele kope tak tam dá ruku a ona zase nic :grinning: dělá si z nás prču celý těhotenství :slight_smile: párkrát to teda stihl, ale předvádí se teda většinou jenom mamince :slight_smile: no já právě taky většinou něco dělám a tohle jsem neměla do čeho píchnout tak jsem sledovala a to byla asi ta chyba :slight_smile:
12. říj 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Tak já mam termín 16.12. ale pani Dr ve středu říkala,že prcek vypadá o týden starší,že by se mohl narodit kapánek dřív :dizzy_face: a mám nahoře 22kg,vůbec mi nebylo špatně,ale přestala jsem kouřit a šlo to nahoru samo i když jsem se nějak nepřecpávala a chodila jsem do bazénu a na delší procházky(chodím pořád). Takže by mě zajímalo,jak to pak setřesu dolu..Ale zase u nás v rodině je to snad dědičné, protože mamka taky přibírala kolem 20-25kg a ségry taky a problém se schozením kil pak nebyl.Tak jsem na to zvědavá :sweat_smile:
12. říj 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo :grinning: to hrani mi neco pripomina :grinning: kolikrat taky volam mojeho, at jde mrknout jak skace a malej zrovna prestane :grinning: jiank muj si nasel fintu, kdyz prestane kopat nebo se delsi dobu neozve, tak si muj lehne uchem na brisko a povida mu neco a maly pak zacne vzdy kopat, hodne reaguje na tatku :sweat_smile: takze toto mame vychytane...kdyz jsem ze zacatku jeste necitila pohyby a mela jsem obavy, jestli je vse ok, tak muj lehl a kdyz maleho slysel " cvachtat ", tak jsem vedela, ze tam je a ze je v poradku, zkuste to taky, je to zazitek pro chlapa :sweat_smile:
12. říj 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetule84 ja chodim taky porad na prochazky...snazim se nelezet a neprecpavat se, i kdyz ted v poslednim trim. je to tezsi :slight_smile: tak jestli to mate dedicne, tak aspon vite, ze to shodite :slight_smile: u nas v rodine se pribira ruzne, nekdo jen 10kg a po porodu ani deko navic, dalsi 10kg, ale po porodu to je porad videt a dalsi 18kg a zhozeno az za dva roky...ja pribrala jeste 7kg pred otehotnenim kvuli stitne zlaze, z toho mam taky strach, ze kvuli te poruse neshodim ani tech 7kg ani co priberu v tehu... :cry:
12. říj 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla já mám termín 7 prosince a mám nahoře 11 kg :/ štítnou žlázu mam taky špatnou ale ne zase tak moc tak zobu jenom o půlku prášku víc než před tím :( jestli to půjde dolů to bude vůle boží ale snad jo :/ děsím se na konečný číslo :slight_smile: ale tak hlavně že se má mimís dobře :slight_smile: břicho mam malý, jsem hodně vysoká tak se to asi nějak rozlejzá všude :grinning: mě teda co narostlo tak prsa snad o 3 čísla :grinning: to má přítel velkou radost :slight_smile: ale musím to zatukat, zatím nemám nic těhotenskýho, nosím svoje oblečení :slight_smile:
12. říj 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jelikož mam syna rozeneho 15.12.2010 tak jako tomu že bude mit sourozence nerozumi..vi že mam v břišku miminko a dava pusinku ale tak to je asi tak cely..takže asi nějaky autičko čico z ty porodnice povezem..
Ja mam termin 7.12 a ted v utery na 32tt mam jen 10kg takže jsem rada,ale holky u prvniho jsem měla v tom tydnu 22kg a rodit jsem šla s 31kg.. měla jsem teda i hodně otoky což ted nemam,ale stejně byla jsem jak sud :grinning: každopadně hned po šestineděli jsem začla cvičit..zlehka jelikož jsem kojila a do roka a půl jsem byla na puvodni vaze.. pokud mate vuli stim něco dělat tak se stim da pracovat..preventivně tohle těhotensvi chodim na těhu cvičeni a tehu plavani a taky malej mě prohani :wink: tak se nebojim žebych měla tolik jako u prvniho..
12. říj 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ja brala na zlazu pulku prasku pul roku ( od te doby, co mi na ni prisli), behem toho pul roku jsem pribrala skoro 7kg :(, pak jsem zjistila, ze jsem tehu a asi za 2mesice mi zvedli davku na cely prasek..s tim celym pribiram min, jak s tou pulkou, tak jsem zvedava, jakou davku mi urci po porodu...jinak prsa mam taky o nekolik cisel vetsi, jsou hrozne tezky :grinning: to mi rika i muj, brisko mam pry male nez jine tehule..jinak to pribirani mi jde trochu i do zadku a stehen :confounded: tehuobleceni jsem nekupovala zadne,ale musel ajsem poridit nove pohodlnejsi kalhoty a vetsi kalhoty kvuli brisku, bundunezapnu, tak chodim rozepla :grinning: ani nevim, jestli pak zapnu zimni bundu :grinning: to uvidime.. :slight_smile:
12. říj 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka ja bych chci cvicit po porodu az se bude dat, ale nevim, jestli mam tu vuli, abych to vydrzela pravidelne a dyl :(
12. říj 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla zimní mám kabát do áčka tak ten zatím dobrý ten zapnu, pak mam ještě v záloze snowbordovou bundu :grinning: jako stehna a zadek mi taky nakynuly ale já jsem měla zadek ploche,j rovnej se zádama snad tak ten mě moc nemrzí :grinning: aspoň konečně nějakej mám :grinning: doufám ale že to shazování kil potom půjde lehko, nebo aspoň že to nějak půjde :slight_smile:))
12. říj 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla
ja se taky lečim se štitnou žlazou,mame to v rodině dědične.. předtim jsem brala Eutirox a ted beru Letrox.. taky mě zvyšila davku v těhotenstvi..ale nepocituju že bych nějak kvuli tomu zrovna nabirala..beru to cca 5 let..proto jsem taky radši chtěla děti dřiv a brzo po sobě.. kdyb naahodou.. člověk nikdy nevi..
12. říj 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo snowbordovou bundu mam prave taky :slight_smile: tak snad ji zapnu, ale rika se, ze tehulam je takovy teplo i v zime, ze ani nechteji byt zapnute, tak uvidim ;)
15. říj 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka ja beru Letrox, sestra Eutirox a obe jsme pribrali...taky to mame v rodine dedicne...asi mate tu zlazu, po ktere se spise hubce, tu ma moje sestrenice, bere taky Letrox a je jak kost a kuze....me tenkrat rekla dr. ze je to normalni, ze neco u te zlazy priberu :(
15. říj 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla ja som pri prvom pribrala z 67 na 87, a po porode to slo rychlo dolu, pred druhym otehotnenim som mala 64 a teraz 80 tak som pribrala 16 kg ale vsetko to slo nejak do bruska, mne sa nezda ze by to bolo nejak zvlast vidiet. Nejak to neriesim, nejem ceske kaloricke jedla ani ziadne knedliky, pohybu mam dost pri synovi co stale behame po vonku, zhresim obcas sladkostami.
Kabat som kupovala este pri prvom tehu, zimny tehotensky do acka na inzerat. Dobre posluzi aj teraz. NA jesen mam teraz balonak od mamy 40-42 troska mi je velky - dlhe rukavy ale zmestim don cele brucho aj so zapnutim.
15. říj 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a jak se cítíte tady v tom počasí, na mě jdou chmury občas když je takhle hnusně :/
15. říj 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je fajn,je to počasí sice takové smutnější,ale na druhou stranu procházka v přírodě mezi barevným listím,je taky fajn.Hlavně,že už není to vedro,to mě úplně ubíjelo a radši jsem ani nevylézala z baráku :sweat_smile:
16. říj 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dneska je hnusne, malej je nejake nastydlej,tak jsem se rozhodla ze budem doma a zacla jsem prat vecicky na miminko.. taky uz jste zacali?
16. říj 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek