• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@zusoka Jenom vydrž, to bude to nejkrásnější překvapení :slight_smile:
2. dub 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina
Copak já, ale taťka aby se v tom nezačal moc šťourat, a že to on umí :wink:
2. dub 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak Vám sem dám foto, jak dáreček vypadal. Pořád se na něj chodím koukat jak se mi líbí, ještě přidat Mamatest Comfort, který budu dělat ve st týden po termínu MS a pak už jen čekat na víkend :slight_smile:
2. dub 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ti chlapi jsou ale zvědavci, že? A vždycky když se to nejmíň hodí :slight_smile: Na fotečku se těším, já to oznamovala takto:
2. dub 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@novina
Já už jsem koukala, moc pěkný. Jo on se v tom musí začít nimrat zrovna teď. Už 3 dny se mě každý den ptá jestli už je tady MS? Já snad ta always začnu opravdu nosit............
2. dub 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka To by byla dokonalá kamufláž :grinning:
2. dub 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny tak s ek vás potichoučku jdu přidat:slight_smile:....dnes nedorazila na tetu dálnice:slight_smile:)))))čekám druhé a o5 prosinčátko Matýskovi budou v prosinci 3 ....miminko planovany bylo i ne..stavíme ...anti neberu(při Matym brala..ale otěhu přes ní:slight_smile:)....byla malá nehoda při tom a ejhle je to tu....:grinning: neočekávaně stejně jako před 3lety...při obou nemocná a bum:grinning:.....
3. dub 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na ultrazvuk jdu 26.4. co vy????
3. dub 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b Ahoj, vítám tě mezi nás :slight_smile: Já jdu 18. dubna.
3. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina děkuji mooooocccc....superrr..kdy jsi měla mít MS?
3. dub 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b Měla být od 28.3., ale naštěstí nedorazila :slight_smile: Miminko je plánované a vymodlené. Tak doufám, že bude včechno v pořádku.
3. dub 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, můžu se k vám přidat? Již máme doma pětiletou holčičku, a teď to vypadá, že konečně po dlouhých 4 letech čekáme další vytoužené miminko :slight_smile: Mám za sebou 3 IVF, minulý rok jedno zamlklé těhotenství, tak mám opravdu strach, aby to tentokrát dobře dopadlo :wink: Jinak termín bych měla mít 6.12.2012 :slight_smile:
3. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novina to držim palečky i na nohou:slight_smile:...gratuluji potichoučku:grinning:....tak že parada :wink:
3. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikina9 taky vítej..a taky potichoučku gratuluji..toto je vytoužené:slight_smile:..já bych měla mít cca 11.12. 2012 mám doma chlapečka a ten je 15.12.2009 :grinning:
3. dub 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikina9 Vítej mezi námi. Mě termín vychází o den dříve :slight_smile:
3. dub 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj také vítám nové nastavající mamči. :slight_smile:
3. dub 2012 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky slíbila jsem foto dárečku, tady je:
3. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak další maminky taky vítám, hodně štěstí :wink: :slight_smile:
3. dub 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Juuu, to je ale hezké! :slight_smile: Tatínek musel skákat štěstím do nebe :slight_smile:
3. dub 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka takten se ti povedl:slight_smile:..krááása:slight_smile:a už byl předán??nebo ještě čekáš?
3. dub 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám přidat? Taky čekám miminko v prosinci. Dle MS 3.12.
4. dub 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajina Ahoj, no jasně, vítej a moc gratuluju :slight_smile:
4. dub 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak nás tu krásně přibývá, všechny moc vítám....Ten březen byl nějaký plodný měsíc :slight_smile:
Já už se nemůžu dočkat kontroly a toho, až uvidím srdíčko našeho srdíčka :slight_smile: Ode dneška je to za 13 dní....počítám minuty :grinning:
4. dub 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinka0606 Mě ani nemluv, já už se taky nemužu dočkat. A to jdeme ještě později jak ty. Manžel si už v práci domluvil volno a pujde se mnou. Jsem za to moc ráda.
4. dub 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,muzu se k vam taky pridat,zatim jsem take ve fazi testovani,ale vypada to dobre,tri testy pozitivni a dnes digi test a vysledek 1-2 tyden tehotenstvi,tak zitra jdu na krev a objednam se na utz,hura :slight_smile:
4. dub 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nevíte některá, co se může v začátku těhotenství na nachlazení? Celý rok jsem zdravá, a teď, když se mi konečně podařilo otěhotnět, tak musím onemocnět :frowning2: Teplotu naštěstí nemám, ale v krku mě bolí docela dost :unamused: Zatím piju jenom horký čaj s medem a citronem, můžu přidat i vitamin C(500 mg)? Není to moc, abych neublížila mimču? Slabší doma nemám. A ještě jsem našla pastilky Vincentka, na netu jsem se dočetla, že se v těhotenství můžou, ale na příbalovém letáku to není, tak nevím :wink: Nemáte některá zkušenosti?
4. dub 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, holky, to jsem vůbec nečekala, že bude někdo rychlejší než já :grinning: Jak se máte?

@kikina9 Kiki, já mám ode dneška úplně ten samý problém a vůbec nevim, co si na to mám vzít. Tak jsem si udělala studený obklad na krk, večer si udělám ještě ten samý a kdyžtak zůstanu zítra doma. Taky mám těhu vymodlené a když to takhle přijde, tak taková smůla :cry: Já jsem byla dneska v lékárně a tam mi řekli, že v takovým případě dát jenom na ten horký čaj a studené zábaly na krk, jinak nemůžou ručit za cokoli... :confounded:
4. dub 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulev to je k vzteku, že to přišlo zrovna teď, ale co naděláme :frowning2: Já mám právě taky obavu si cokoliv vzít, takže budu taky asi jenom čajíčkovat, zkusím ty obklady a uvidíme, snad se nás nemoc pustí :slight_smile: Říkám si, že je hlavní, že nemám horečku :wink: Já mám výhodu, že jsem ještě na neschopence, mám těhotenství po IVF, tak jsem si ji nechala vystavit hned po embryotransferu, a teď jsem za ni moc ráda :slight_smile:
4. dub 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek