• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
tady právě furt prší nebo je fakt hnusně :slight_smile: tak peru už taky :slight_smile: to nejmenší mam vypraný :slight_smile: už se chystám prát i župan do porodnice :grinning: jenže jak je hnusně tak mi to dýl schne pač věšák mam v jakoby ve "sklepě" kde je chladnějc :confounded:
16. říj 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já šňury v pradelně (taky sklep) už mam 4 pračky a už to nemam kam věšet.. :frowning2: tak zase zitra..
Holky máte už rozhodnuto pro nějaky jmeno?
Já pořad nevim :confounded:
16. říj 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile: Mám prosím dotaz, masírujete některá hráz? Prý se má masírovat od 34. týdne ... nejsem si jistá, jestli to sama zvládnu. Děkuji.
16. říj 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule12 ja jsem si zrovna rikala ze si musim poridit olejicek a od pristiho tydne zacnu..u prvniho jsem nato kaslala, roztahovala jsem jen epinem..ale ted chci i masirovat..tak jsem nato taky zvedava :slight_smile:
16. říj 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem vás dočíst a tady je jen 40 kde je těch x stránek :D
16. říj 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule12 My zatím nepravidelně a je to partnerova parketa :grinning: a cvičím ještě s epinem zatím sem tam :slight_smile:

@renaticickaka My už máme Marianu pro holčičku našu, ale tuhle přišla mamka že se jí to vůbec nelíbí :( tak jsem z toho byla celkem smutná :( nevím jestli vybírat nový :(
17. říj 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ty uz trenujes s epinem? neni brzo? musim zacit aspon s tou masazi..ale nejdriv zjistit jak spravne nato :grinning:
no prave ze me taky taky odrazuji nazory druhych..ale pak zase rikam jeto nase vec..no uvidime :confused:
17. říj 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka zkoušela jsem to zatím dvakrát, den po sobě jak rychle mi to půjde :slight_smile: a jde to dobře tak jsem zase přestala a začnu tak v 35tt nebo příští tejden pomalu...u nás se všichni rodí dřív tak proto kdyby náhodou :slight_smile: chci dojít na 30cm obvod a to jenom udržovat :slight_smile: plus tu masáž, plus mám dobrou elasticitu, celý těhotenství nemažu břicho nebo hodně málo a strie se mi neudělaly tak se psychicky uklidňuju že to půjde dobře :slight_smile: já ten nástřih prostě nechci :grinning: vím že je to to v tu chvíli jedno a nebolí to, ale je to moje noční můra :slight_smile: Jméno jí dám asi co jsme vybraly, už jí tak říkám :slight_smile: Mamka si snad zvykne :slight_smile:
17. říj 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka
@babettaboo
A postup jsme našly na netu? Nebo jste byly třeba u PA?
17. říj 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule12 myslíš tu masáž? já to studovala všude možně, ale nejvíc mi řeklo asi tohle video http://www.youtube.com/watch?v=DK2P8Ziqc6Y
17. říj 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo noo asi to nechám na manželovi :D
17. říj 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to pocasi vubec nevadi, mozna se mi jen jest evic hur dycha, kdyz je smog, kvuli astmatu, ale zadne depky nemam...tak nejak se letos hrooozne tesim na zimu a podzim tomu predchazi, takze cim vic je skaradeji, tim vic se blizi doba porodu a ja uz se nemuzu dockat. :sweat_smile: do toho jsme se ted prestehovali do noveho, takze se bydli uplne jinak a mnohem lepe...ja si ted opravdu nemuzu stezovat :grinning: Holky, nechate se vyfotit s briskem? My jdeme 17.11. :grinning: uz ted vymyslim, co pekneho si oblecu :wink: vevicky na mimi zacinam prat ted o vikendu, na to se taky tesim, uzmam ei postylku nachystanou a v noci nespavam, jako by tam prdolka uz byl..uz ji hlidam :grinning:
17. říj 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule12 pry se ma masirovat az od 35tt a to alepson 20min. denne..ja chtela, ale nakonec jsem se dozvedela, ze se tezko dostanes pres brisko ke hrazi, aby se ti to dobre masirovalo a ze pry u prvorodicek nastrihavaji vsechny, snad az na par vyjimek...leda partnera poprosit, ale uz vidim, jak ten muj masiruje 20min tak, jak se ma :grinning:
17. říj 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo s tema striema to nemusi byt az tak pravda, 2 moje sestry nemely cele tehu strie a popraskaly az na konci 9.mesice....ja ted taky zadne nemam, ale ocekavam je pred porodem, proto se mazu silnou vrtvou oleje a kuzi na brichu i prsach hodne masiruju...
17. říj 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla no moje mamka po dvou dětech nemazala vůbec a nemá ani jednu striičku :slight_smile: tak doufám že je to geneticky daný :grinning: jinak jako občas namažu, nebo spíš namaže přítel ten se v tom vyžívá a vydrží mu to kupodivu celkem dlouho :slight_smile:
17. říj 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kaslete na strie..hlavne at jsou prckove zdravi..stejne Vas pak uz nic jinyho zajimat nebude :wink:
koukala jsem nato video a asi uz o vykendu zacnu. .pac se uplne vidim ze to budu sulit a nevydrzim 20min..tak aspon zacnu driv..holky ja mam epino uz z prvniho tehu a uz me dosly ty dezinfekcni ubrousky..nevite jestli neco takovyho prodavaji?
18. říj 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka seženeš je na jejich stránkách http://www.epino.cz/objednavka.htm?type=access :slight_smile:
Holky dneska mi volala mamka, její kamarádka děla v nemocnici v Jihlavě a prej nemam jíst mamavit, že se po tom rodí velký děti. Asi dle jejich průzkumu, ješte ze jsem na to braní prášku hrozná a z balení mi zbyla půlka pixli za celý těhotenství. Vůbec nevím co si o tom mám myslet.
18. říj 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo dekuji :slight_smile:
jo jo taky jsem to uz slysela a proto to beru jen obcas..ikdyz u prvniho jsem to brala pravidelne3x za tyden..a malej mel 3670kga 50cm..coz je prumer..
18. říj 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemasirujem ani nic nemazem, strie mam z prveho tehu aj napriek mazaniu nejak mi to nevadi ani ich skoro nevidiet. Depky zacinaju, ale to z toho ze som teraz vycerpana z maleho, rastu stolicky a zacal horsie spat a bojkotovat detsku postelku a chce spat na zemi na matraci, tak robime rozne experimenty - napr dnes vymena postele za inu a dole sme dali cel bok aby sa citil slobodnejsie, dam pod to matrac nech sa mi nezgula. Vitaminy moc nejem ako pri prvom tehu, skoro vobec...tak mam aj vycitky svedomia. Oprate uz mam vsetko.
18. říj 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Jako vážně s tím mamavitem? Tak to už ho teda jíst nebudu,nechci mega miminko :slight_smile:
19. říj 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetule84 no ono to prej asi bude tady těma vitamínama obecně... že dělají dvakrát víc císařů že se rodí velký děti, který ženský jako nezvládnou porodit... nevím no, že to připisujou jako když se vykrmujou kuřata :grinning: ale tak jak asi u koho...já mám těhotenství bezproblémový dá se říct, jsem zdravá takže logicky proč bych měla do toho ještě něco papat navíc :/ když ono dneska v tom světe reklam...
19. říj 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetule84 to je podla mna somarina, aj doktorka mi sice povedala ze mam volit radsej Femibion ako mamavit v prvom tehu, ale ja som brala tristvrtinu mamavit a zvysnu cast tehotenstva Femibion a velke mimi som nemala malo 3410. No a teaz....este mamnedobrate rpve balenen Elastiq baby ci ako sa to vola a miesto toho si tu upijam citronovy Zlatopramen :grinning:
19. říj 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ty mamavot jsou zrovna i doporucovany pri kojeni..tak je ted uz neberte a muzete je dojist po porodu..aspon ja to tak udelam :dizzy_face:
21. říj 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrý nápad,když už ten Mamavit mám,tak ho dojím potom,ještě,že jsem toho moc nesnědla :slight_smile:
21. říj 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave prece jen je jich skoda a zrovna nejlevnejsi taky nebyli.. jinak ja se dnes vrham na zehleni vecicek pro miminko..co vy? kdyz je tak seredne venku..
21. říj 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě dneska vládne odpočinek,rozložila jsem si gauč v obýváku,zavrtala se pod peřinu s čajem a časopisem a jako zvukovou kulisu jsem si pustila televizi. Prostě neděle :slight_smile: Ale doufám,že bude už zítra lepší počasí,třeba na procházku..
21. říj 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se dneska věnuju praní mé kupy prádla co se mi tam zase nashromáždila a už u první pracího procesu se objevila záhada liché ponožky :grinning: mám 3 liché fusekle :grinning: bud přítel někde přišel o nohu a já to nevím nebo mi je pračka žere a nebo nevím teda kam se poděly :grinning:
21. říj 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo z toho si nic nedelej. .u nas to je taky tak..a pak se divi ze nema co na nohy..zajimavi ze se to stava jen chlapum ze :slight_smile:
22. říj 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám občas podezření,že ty fusekle, žere už koš na špinavé prádlo :grinning:
22. říj 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ja si myslim, ze je to blbost...jen vim, ze hodne holkam po mamavitu bylo spatne..me treba ne, brala jsem ho pri jidle a ok, ale mela jsem asi 20 tablet od sestry, ted beru elastiq a taky v poho...
22. říj 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek