• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
kdyz jsem si sla pro dalsi tehuvitaminy, tak jsem chtela vyzkouset i jine a zvolila jsem elastiq...ta prodavacka se mi skoro vysmala, kdyz jsem si myslela, ze jsou kazde tehuvitaminy jine....pry jsou vsechny stejne, pomery vitaminu atd jsou velmi pobodne az stejne, takze jinak receno jsou vsechny na jedno kopyto :grinning: akorat se prodavaji pod ruznymi znackami...tehule potrebuji urcite mnozstvi vitaminu a to se vyrobce snazi splnit, tim padem neverim, ze po mamavitu by mi malej narostl v obrika :wink:
22. říj 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla no já nemyslím jenom po mamavitu ale po těch vitamínech obecně :slight_smile: já mám zrovna mamavit... já už ho jíst nebudu ale nikomu nenutím ať ho nejí :slight_smile: jenom prodávám jak jsem nakoupila :slight_smile: jenom se prej statisticky rodí větší děti a tudíž je větší procento císařů :slight_smile: no a doktoři to přikládají těmhle "těhu-vitamínům" :slight_smile: ale at si každý papá co chce :slight_smile: my jsme teda zatím malý, nebo malý..v normě :grinning: ve 30tt jsme měly 1330g a teďkom ve čtvrtek jdeme po měsíci na kontrolu tak jsem zvědavá jak jsme vyrostly :slight_smile: kolik vám váží prcci? :slight_smile:
22. říj 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš mimís vážil ve 31tt 1600g,ale prý vypadá o týden starší,takže uvidíme.Zítra jdeme na kontrolu,tak jsem zvědavá co je nového. Doufám,že nebude moc velký,aby mu některé věcičky nebyly malý :slight_smile:
22. říj 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo ja byla ve;32tt a mimi melo 1752g a rikal ze je v norme..tak kdyz ty peetulee 84 mas o tyden vetsi tak mam trochu strach..ja bych chtela porodit na termin pac to byl rozeny muj deda..ktery tu uz neni..ale to je ve hvezdach..
23. říj 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem holky brala mamavit a pak centrum pro maminky, a to hlavně kvůli celému prozvracenému trimestru a myslím, že mu vděčím za to, že mi nevypadaly zuby apod:grinning:. Jinak před těhotenstvím jsem brala listovku asi 3 měsíce. No tu teorii jsem už slyšela a myslím si, že klidně může být pravdivá, ale na našeho Juráška to nemělo vliv, pač ve 30+6 měl na kontrole 1444 gramů, čímž se řadí mezi ta drobnější miminka, protože podle mého průzkumu v různých diskusích mají některá miminka už přes dvě kila. Holky, myslíte, že ty naše pokládky budou teď měřit při každé kontrole? Já bych za to byla ráda, abych věděla, jak tloustne:slight_smile:.
23. říj 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka Renčo, budeš rodit v Lbc nebo Jbc?
23. říj 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz ne ne v jilemnici jako u prvniho :slight_smile: mam to nejbliz a byla jsem spokojena :dizzy_face:
23. říj 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka Aha, já myslela, že dle regionu, co tu máš uvedený:slight_smile:. Tak přeji spokojenost i u druhého porodu. Já v Lbc, ale má dost děsnou pověst, tak budu taky doufat, že to bude ok. :wink:
23. říj 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes po další kontrole mi bylo oznámeno,že náš Jiřík je větší (zjištěno pouze pohmatem),takže buď budu rodit dřív a nebo budu rodit obříka a to bez tišících prostředků,páč jsem alergická na Mesocain a to dost. Tákže,už začínám mít obavy z porodu :unamused:
23. říj 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes dvě kila? ježiš majra : )tak to se nedivím že mám malej pupíček s tou naší drobotinou :slight_smile: já jdu ve čtvrtek a budeme 33+6, nebo prostě v pátek mi začíná 35tt, já to moc počítat neumím tak snad si to nepletu :slight_smile: dnes máme 45 dní do porodu :slight_smile: holky toto letí :slight_smile: dneska se mi zdalo že mi prdla voda a já neměla tašku do porodnice a dvě hodiny jsem si balila a nemohla nic najít tak jdu na to at jsem klidná :slight_smile: plus začínám pravidelně cvičit s epinem kdyby náhodou :slight_smile: myslíte že je to brzo?
23. říj 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Počítáš to naprosto správně:slight_smile:. No o tom epinu jsem slyšela poprvé až tady od Tebe a přijde mi to jako dost zajímavý vynález. Kdyby nebyl za tu cenu, tak do něj jdu taky. Jj, letí to, dneska jsem první den doma na MD a to se tedy ale zase naopak docela vleklo, zvlášť když je to spojený s uklízením:slight_smile:.
23. říj 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetule84 Taky už mám docela nervózu z porodu, největší trauma mám právě z toho nástřihu apod. Ale snad budou naši malí Jiříci opatrní a nedají nám moc zabrat:slight_smile:.
23. říj 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz To doufám,že budou Jiříci opatrní :grinning: Ale začínám se bát,čím dál víc. Už se nám to blíží :sweat_smile:
23. říj 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam pozehlene, tasku este nebalim. Dnes som bola na poradni a odberoch, ale len sme pocuvali srdiecko, teraz nevazili ani nemerali nic. Tlak mam stale nizky, ale to som mala aj pri prvom tehu. Nastrih je celkom v pohode, ono sa to robi v case kontrakcie takze ani som necitila kedy mi ho urobili, radsej ako by som sa stresovala ze sa roztrhnem az po.... Pri zasivani som telefonovala s mamou :slight_smile: Ale z porodu mam aj tak stale des kedze uz viem co ma caka. Vcera , dnes aj vo stvrtok idem do Prahy ..ono je to uz s tym bruchom narocne sa trepat vlakom, mhd s kocikom a malym, keby aspon chodili vsetky vozy nizkopodlazne. Som unavena ze asi pojdem za chvilu spat a to som tam bola len poobede.
23. říj 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tynkaz ja jsem z lebereckeho kraje ale bydlim až za semilama takže to je do jilemnice bliž..ta ma super pověst takže se nebojim..zvlašt když už vim co mě čeka..holt par hodin bolesti ale pak na cely život radosti ( bohužel i starosti)
Holky ja začnu trenovat taky s epinem od patka což budu taky začinat 35tt babettaboo mame to stejně :slight_smile:
a komu vadi ta cena daji se sehnat i bazaovy.. ja sla do noveho ,mam ho ted na dalši a třeba ho jednou taky prodam.. hlavně když to pomuže tak je to k nezaplaceni..
jinak tašku taky ještě nemam jen vyprany župan a košily..hm ale asi na to o vykendu radši vlitnu..at nemam stresy kdyby to nahodou přišlo dřiv... jinak holky už začinam v noci pěkně citit panev a kyčle jako by od spoda..jak se to roztahuje co vy ?
25. říj 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím baby :slight_smile: tak jsme po vyšetření no a vím prd :grinning: jen to že jsme v pořádku, ale jak jsme veliký vůbec :grinning: jen teda příští prohlídka už za 14 dnů a pak už po tejdnu, tak už jsem posraná až za ušima :grinning: jinak problemy jenom furt to že nemužeme dýchat občas a začíná mě bolet podbřišek jakoby při menstruaci to je co? to jsou už ty poslíčci? nebo já furt nevím jak si je mám jako představit co mě bude čekat :slight_smile:
25. říj 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už taky začínají v noci pěkně trápit kyčle a pánev a vůbec to není nic příjemného :frowning2: Holt už se to tam připravuje na premiéru,no já to snad ani nechci vidět :grinning: Ty poslíčky si taky zatím neumím představit,jen včera jsem myslela,že ta bolest co na mě přišla už jako budou poslíčci,ale omyl,byl to průjem :slight_smile: Ale máma říkala,že je to podobný :wink:
25. říj 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo
@peetule84
Jéé mluvíte mi z duše, též začínám být bolestivý hroch :D
25. říj 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak zase všechno jinak, doktor mi psal že jsme chudokrevný a že mi poštou ( mám ho v jiným městě) posílá recept na prášky takže beztak budu zase něco zobat :slight_smile: k letroxu se přidá další pilule :grinning: poslední měsíc, poslední odběr krve a musí něco najít :grinning:
25. říj 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poslicky jsou jakby bolestiva menstruace ale trva nekolik minut a prejde..zatim co kontrakce jsou cim dal silnejsi a po kratsich usekach..rozhodne to poznate a tlak do konecniku..ja u prvniho nez vyjela trunila asi dve hodiny na wc..jinak dnes vecer zacnu trenovat s epinem a vubec se nato netesim.. BABETTABOO ja beru taky letrox a neco na chudekrevnost ani nevim..jeto hnedy prasek a to beru uz od 7 mesice az do sestinedeli.. nastesti to nemusi byt nalacno..mame toho vic spolecneho :slight_smile:
jinak dnes rano porodilka kamoska holcicku a to mela termin az 7.11 ale jsou v poradku a mala ma 50cm a 3420g takze v norme..takze jako bacha..muze to prijit kdykoliv :astonished:
26. říj 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, omlouvám se, že jsem tu tak vpadla, ale potřebujeme nutně dohnat ztrátu 3 dní. Natálka byla na 3. místě a bohužel spadla až na 13. místo. Aby se mohla zúčastnit dalšího kola, potřebujeme zůstat v první patnáctce, což je hodně těžké, protože s tím mrnětem nemohu sedět pořád u počítače a prosit známé jako to dělají ostatní :frowning2: Takže vás moc, moc, moc prosím, jestli byste nám neposlaly pár hlasů. Jde poslat 5 hlasů za hodinu, takže pokud nemáte jiného favorita, dejte nám je všechny, prosím. Jedná se o to, že pokud se dostane do druhého kola, hlasování už bude objektivní, jelikož se bude hlasovat pomocí sms. Předem vám moc děkuji :slight_smile:
http://prozeny.blesk.cz/soutez/zlaticka/2012/profil/2044/natalie/
26. říj 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 máš je tam!
26. říj 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dle seznamu porodnice a mého uvážení hlásím do světa: máme zbaleno :grinning: tak a ted čekat jenom až to vypukne :grinning:
@renaticickaka jojo já mám taky nějakou hnědou piluli a naštěstí ani nijak nesmrdí tak je to dobrý :slight_smile: mě s tím epinem taky jako nebaví cvičit, musím se fakt jako nutit ,ale pevně doufám že to k něčemu bude aspoň vím že se mi nejlíp tlačí v podřepu, nechápu jak mohly žensky rodit na zádech já bych nevytlačila teda nic :slight_smile:
26. říj 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prvni cviceni 15x zmacknuti..tak neni spatny ne? ale ven jsem to teda zatim netlacila a jak casto trenujes Babettaboo? ja ze vsude to pisou jinak.. :confused:
26. říj 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka jo tak to já už jako tlačím ven, ale nehrotím to. Mám na obvod 24 zatím, ale dala bych asi i víc jen jí nechci moc namáhat :slight_smile: měřím to metrem chci jít na 30 a stačí, já si ty pumpnutí totiž moc nepamatuju. vždycky počítám 1, 2, 3, 4- 8 - 11 pak si říkám co to melu tak začnu třeba od 7 :grinning: jinak každej den né, na to jsem moc líná, nebo je doma přítel a to já se zase stydím :grinning:
27. říj 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetule84 my ve 29+6 vazili asi 1620g a dr. rikal, ze to odpovida norme a kdyz bude maly pribirat 150g tydne jak ma, tak porodni vaha bude okolo 3200g..akorad mame teda vetsi hlavicku, ta odpovida vetsimu stari, tak nevim...bud z nej bude macek nebo bude mit vetsi hlavu..
27. říj 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz ja byla ted po mesici ve 39+6, maly mel okolo 1620g a pry odpovida presne 31tt, dalsi kontrolu mam za 14dni, ale jen ultr. prt maly uz trochu sestoupil a je hlavickou dolu a pak kontrola za dalsich 14dni a to i s merenim...asi neni potreba merit tak casto a staci to jednou za mesic :slight_smile: i kdyz ja bych byla pro mereni kazdy tyden :D :sweat_smile:
27. říj 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka me uz tak mesic a pul trapi bolest v podbrisku, vzdy to bylo delsi jakoby ta mns, na to jsem upozornila dr a ten mi rekl, at jim horcik..mam pocitm ze nezabira..ale ted posledni dobou je ta bolest uplne jina... spise jen pichnuti nebo neco takoveho v podbrisku, nekolikrat denne a jen kratce...ale na to vsechno mam jeste cas, kdyz jsem teprve 31+4tt, ne? dr. mi rika, jestli to neni psychicky, jako obavy z porodu a tak..ale ja se prave porodu vubec, spis se tesim...
27. říj 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Nooo vidíš to a mě strašili,že to bude obřík.Když on to každý doktor vidí jinak a každý má jiné tabulky asi nebo co.Ale s tou hlavičkou to máme stejně,také mi řekli,že podle hlavičky je starší zhruba o týden. Nezbývá nám nic jiného než se nechat překvapit :grinning: A pak si je porovnáme :wink:
28. říj 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky,tak dneska me postihli prvni poslicky :frowning2: trvali vzdy asi 10min a trikrat.. ale nastesti to rozehnala horka koupel..kazdopadne jsem si pripomela, ze se teda natu bolest netesim..jinak dnesni trenink s epinem zase o dve zmacknuti vic a zkousela jsem trochu i tlacit ven..ale to zatim nic moc..ale snad to casem pujde..co u vas noveho?
28. říj 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek