• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
vseci mi rikaji, ze porodim urcite driv, ze kluci chteji ven o 2-3tydny driv...co myslite, holky? jako pokud bude uz pripraveny, tak by mi to ani nevadilo, byl by s nami aspon pod stromeckem uz...ale prave 24.11. mam jet na vikend k babicce, to je mesic pred porodem a mam strach, ze kdyby to opravdu prislo driv, ze bych treba rodila tak daleko od domova a nemela u sebe ani tasku...fakt nevim...zase si rikam o mesic driv snad neporodim...a je to ma posledni prilezitost se tam podivat, pak s malym toho casu nebude...celkem jsem z toho zoufala :fearful:
4. lis 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla kamaradka cekala kluka a prenasela, takze je to individualni.. kazdopadne pokud se ti vejde klidne si tu tasku radsi vem s sebou a nebudes ji potrebovat, proste jen pro klid duse... ja teda radsi nikam uz nejezdim, ale kdybych jela tak asi vezmu tasku :slight_smile:
4. lis 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já chci ještě stihnout návštěvu u ségry,mam to k ní 150km,takže tašku beru určitě s sebou.Jak vždycky říká přítel,vem si co potřebuješ,auto to uveze :wink:
4. lis 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
s tím obouváním jsem na tom stejně! natočit mě při oblíkání kalhotek či ponožek, hooooooooooooooooodně by se člověk nasmál...v noci při otáčení se z boku na bok, při vstávání ze židle či chůzi do schodů nejen funím, ale přímo hekám...tak si představuju sebe v důchodu a nedokážu si představit, že to třeba za dva měsíce přejde :confounded:
říkala jsem si, že budu pěkná zimní těhule, koupím si legíny, dlouhou tuniku, k tomu kozačky na vysokém podpatkku...štěstí, že jsem začala zkoušením právě těch kozaček a ne nákupem legín a tuniky :slight_smile: do ozaček jsem se vlezla, ale zapnula jsem je asi do třetiny :grinning: :grinning: takže zatím chodím na kontroly v nízkých mokasínách, ale i v těch už mám těsno...nohy mi natékají čím dál víc :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
zítra jdu do poradny, za tři týdny od poslední kontroly jsem přibrala 3 kila.nejvíc minulý týden, no ale když já mám pořád hlad.... :unamused: :unamused: :unamused:
holky, máte koupený do kočárku plymo??? a co dáte na matračku do kočárku? snažila jsem se sehnat malé prostěradlo, nejlépe napínací, ale nesehnala jsem. na zimu mám fusak, deku, ale chtěla jsem dát polštářek aspoň za hlavičku, ať to nějak vypadá...jak to máte vymyšlený vy?
4. lis 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@etra ja mam v kocarku na te podlozce danou deku, na ni fusak a na fusaku perinu do kocarku..podle mrazu budu pouzivat bud tu perinu nebo kdyz bude hooodne mrznout, tak na fusak dam jeste teplou deku...polstarek nebudu davat, mimi ma lezet rovno v tech prvnich mesicich..ale az bude maly vetsi a bude chtit vykukovat z hluboke korby, tak pouziji polstarek do postylky. Ale nedam mu ho pod hlavicku, ale az pod tu matraci v kocarku, aby to mel mirne zvysene a nekazil si pater :slight_smile:
4. lis 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla to vím, že mimi musí ležet na rovném, právě jsem chtěla ten polštářek postavit za hlavičku, ale je fakt, že když tam dát fusak, nevím kolik tam zbude místa. asi to zjistím až při prvním použití :grinning:
4. lis 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@etra já sehnala prostěradlo do kočárku v Tescu za 30 kč :slight_smile: jinak bych tam taky frkla deku..

Teda mě ty poslíčci dneska tak trápí celý den,že snad tou bolestí porodim bo co :confounded:
Kamarádka která má termín za 20 dní,mi klidně před chvilkou napsala,že na těhotenskou procházku už nepůjdem,že si klidně porodila :slight_smile: Já už chci takýýýýý :grinning:
4. lis 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj.. ja teda taky mela v kocarku jen deku a fusak a pod hlavickou vzdy bavlnenou plynku..a v lete jsem davala rucnik misto prosteradla protoze se malej dost potil a pouzivala plymo a pak jen slabou bavlnenou deku.. je to na kazde a individualni k danemu miminku..
Holky nestraste s predcasnym porodem..jeste aspon dva tydny musime vydzet..ikdyz toho taky uz nekdy mam plny zuby..
5. lis 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám plymo ještě po mě a segře :slight_smile: asi ho ale nebudu používat do kočárku, ale jenom do postýlky zatím na okrasu :grinning: oni jsou takový vyšívaný a já mám takovej moderní kočár tak by se to tam nehodilo :slight_smile: no kočár nemám, mám ho objednanej z babyparku a dodnes nepřišel, ani mi nebylo zděleno že by si ho v Brně naskladnily, už jsem pěkně nasraná. kdy vám přišel kočárek po objednání? já ho objednávala 25.září a dodneška ticho po pěšině, hlavně že jsem musela platit zálohu :/ jinak plánuju ho vystlat dekou na to mám beránkovej fusak a přes ten fusak ještě nějakou pěknou dečku :slight_smile: teda jestli nebudem muset místo kočárku vyhrabat kárku ze sklepa :/
5. lis 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted v zime budu asi davat fusak a pokud bude velka zima tak asi pod to jeste deku.. plymo mam taky po me a po segre ale to budu resit az bude asi tepleji... kocarek nam prisel do tydne, ale nez jsem ho objednavala ptala jsem se mailem jaka je objednaci doba.. rekla bych ze by bylo lepsi to trochu popohnat, zavolat napsat a poptat se..
5. lis 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu poprvé. Prvního syna mám v létě, tak jsem na zimní mimnko zvědavá. Hlavně na to oblékání. Když to tady čtu, trochu mě zachvátila panika, dětský pokoj mi zrovna malují, nábytek je v krabicích a manžel pořád v práci :grinning: . Kočárek je ve sklepě, musím se naučit oddělat sporťák a nasadit korbičku. První termín mám už 30.11, druhý 5.12. Syna jsme 11 dní přenášela a an pak se mu nechtělo ven, až vyvolávan porod, tak si říkám, že mám ještě čas. Poslíčky nemám, ani s prvním jsem nic takovéo neměla. Nerodí některá tento termín v Podolí?
5. lis 2012 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra ja uz tam ten fusak mam a prave zabira celou plochu, takze polstarek by se mi tam vubec nevlezl..a v zime bud tak zakukleny, ze si myslim, ze neni potreba fintit kocarek :wink: to si necham az na jaro :D
5. lis 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ja mam taky to plymo po svy nevlastni segře takže je ještě zachovali .. jinak ja sice doma kocarek po synovi X-lander Xa (nedoporučuji) ale co jsem si obědnala Easywalker duo plus pro sourozence ,tak ten ještě taky nemam..ale ja teda s nima v kontaktu jsem ,že mě ho pošlou až jim napišu tak ho mam do tři dnu doma..takže klidně až budu v porodnici.. tak tam zavolej aby jsi věděla na čem seš..abys nemusela potom narychlo třeba schanet jinej kocarek :angry: a jaky holky kočarky mate nebo budete mit?
Dneska si už povleču postylku a dam nebesa ..protože to mam z tak super debilniho mačkavyho materialu že po vyžehleni to musim radši hned pověsit.. snad to do porodu nevyvoni..ikdyž dala jsem pro jistotu plnou nadobku avivaže a ma to teda grady :grinning:
5. lis 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jané nomad, byla jsem s ním spokojená. Závidím možnost povlíknout postýlku a zahnízdit. Jinak polštářek do kočárku jsem nedávala, jenom plínku pod hlavu, aby to bylo čisté, když si ublinkne.
5. lis 2012 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď v zimě mám taky v plánu dávat přes a pod fusak ještě švédskou dečku a jinak nic. Náš kočárek Peg Perego GT3 má dno celkem vypolstrované a pod hlavičkou lehce zvednuté, takže polštářek nemusíme řešit. Taky ho hodlám vyšperkovat až na jaře, v létě:slight_smile:.
5. lis 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám objednanej Quinny Moodd, jestli mi ho teda laskavě pošlou :slight_smile: už jsem tam volala tak snad se to popožene...snažila se mi namluvit že je to nová kolekce, která se představí až zejtra, říkám at nekecá že ho měly na skladě tak at sebou jako hodí, že ho mám objednanej od 25.září... tak uvidíme no co se bude dít :slight_smile: když já si furt říkám jak budu zlá a nepříjemná když je na mě někdo taky takový a já se furt snažím po dobrým :grinning: měla bych jít na nějakej ten kurz pasivity nebo jak se to jmenuje :grinning: já když se naseru tak začnu koktat a to jsem pak nasraná ještě o to víc že koktám :grinning: holky a kde jste kupovaly látkový plínky, já teda budu mít jednorázovky, ale na to ublinkávání a tak...ja jsem teda narazila jenom na strašný šlupky snad ani ne z bavlny...ještě že přítelova mamka dělala v nemocnici tak od ní jich mam dost takových těch pevnejch a mamka že měla nějaký schovaný. Ty tři co mám uplně nový to jsou teda ale pěkný šlupajzny oproti tam těm :slight_smile:
5. lis 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo tady maš odkaz ale mužeš si je obědnat kdekoliv.. http://www.zbozi.cz/?q=libstatske+pleny
vyrabi se přimo u nas ve vesnici (asi jediny čim jsme znami :slight_smile: ja je mam už po Pepičkoj a ani novy nepořizuju protože jsou pořad v pěknym stavu :wink:

Tak to ja jsem zase naopak povaha nervaka a jak mě někdo nas.. tak se neznam.. bych spiš potřebovala opak :angry:
5. lis 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam latkovy plenky z malvika, ty bavlneny jsou slupky to je fakt, mam jeste par bambusovejch a ty jsou mekoucky a pevny ale dost drahy :frowning2: takze mam jeste taky zasobu po me a po manzelovi kdyz jsme byli maly a to se kvalitou a tloustkou vubec nedaji srovnat... Jinak kocarek mam dorjan, protoze ma velkou korbicku a vejde se tam zimni mimi i s fusakem.. prej ma tezkej sportak ale to budu resit az casem:slight_smile:
5. lis 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy:slight_smile: těhuličky:slight_smile: tak jsme zavítala po delší době i k vám:slight_smile:..jdu něco dočíst:slight_smile:
@renaticickaka proč nedoporučuješ X-lander Xa ???jaky rok máš já 2008:frowning2:
5. lis 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla ty už pečeš?
@renaticickaka to zotavení p císaři...za mě děs!!!4 měsíce děs bolení..pak jsem dostala i zánět dělohy:frowning2:..já doufám že ted to pujde normál(císaře sjem měla pro neotočení synátora:slight_smile:

jinak my máme 15 kilo nahoře :frowning2:..břuch mám jak balon:frowning2:, a bolesti spodku,kyčlí, poslíčci hruuuza:grinning:,dneska jsem konečně pobalila i tašku:grinning:
5. lis 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já budu dávat mimčo taky do fusaku a kdyžtak přes něj ještě deku.Jinak k tomu dřívějšímu porodu - včera sme si s manželem dělali srandu,že brzo pojedem a večer přišli takoví poslíčci,že se jelo,myslela jsem,že už je to fakt tady.Pravidelné a zkracující se stahy.no,měla jsem bobky:grinning:Nechali si mě tady,ale snad mě zítra pustí.Nějak se dere na svět,ale ještě musí chvíli počkat.:slight_smile:
5. lis 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky nestrašte s předčasným porodem :grinning: vždyt já nemám kočár v čem tu našu holku budu vozit :grinning: zejtra jdeme na kontrolu tak doufám že mi řekne, že se jí zatím vůbec nechce :slight_smile: no sakra to mi připomíná, že jsem se neměla tak nažrat vždyt mu chudákovi doktorovi rupne váha pode mnou :grinning:
5. lis 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My koupili na doporučení kamarádky Firkon Verano,líbí se nám,fusak se taky vleze a má i zimní a letní vložku,tak snad bude i dobře vozit svého malého pasažéra :slight_smile: Taky už jsem přemýšlela,že začnu pomalu péct a nafrkam to do mrazáku,protože s těmahle poslíčkama co na mě denně lezou,opravdu netuším kdy to přijde doopravdy :confounded:
@haniiicka Snad to bude dobré a ještě chvilku počká,asi už se taky těší :wink:
5. lis 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já mám kočárek Tako Laret a přijde mi poměrně prostornej tak uvidíme snad to v zimě nějak zvládneme a myslim že tam frknu pouze fusak a eventuelně podle toho jaká bude zima ještě zabalim do deky snad to bude stačit je to moje první tak nemám představu jak moc oblékat a balit :slight_smile: kdy jste si balili tašku do porodnice?ještě nic nemám zabaleno si furt říkám že je čas ale člověk nikdy neví :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak tak koukám , máme podobný termín porodu :slight_smile: jestli se všechny rozrodíme najednou, tak t bude mazec :grinning: :grinning: :grinning:
kočárek už máme od září, kupovali jsme přes net, byl do týdne a bez zálohy! naprosto solidní jednání. a to ten samý chtěli v kamenném obchodě se zálohou abyl by za 8 týdnů :confounded: :confounded: :confounded: magoři.a máme Roan Maritu Elegance, je fakt velký a víceméně klasika. dneska jsem koupila v tescu ta prostěradla do kočárku a půjdu je vrátit, protože jsou malá :confounded: jsem si myslela, že to natáhnu, ale nejde to. no nic, lupnu tam deku a basta :wink:
kontrola dopadla dneska dobře, malý je hlavičkou dolů. KTG ukázkové, čípek zavřený...příští týden znova...a koupila jsem maliník. pijete? třeba to pak bude dřív :wink:
5. lis 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra no já to prostěradlo tam ještě nezkoušela,tak uvidíme,kdyžtak se hodí jako hadr na okna :slight_smile: Pro maliník jedu zítra,uvidímeco zmůže,ale bych ráda kdyby mi třebas zklidnil ty poslíčky..
@lenysek věci do porodky jsem nachystala o víkendu,ale ještě hledám vhodnou tašku :angry:
5. lis 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b :slight_smile: nene, zatim neoecu, jeste je brzy, al chystam se pict na zacatku prosince, prt kdovi, kdy to na me prijde ;)

my mame kocarek Colleto Mateo, v mem okoli jsem ho zatim videla u jedne pani...moc se nam libi, i kdyz hluboka korba je mensi,ale jelikoz zima bude trvat max. 4mesice, tak nam uplne staci, pak ho chci zase prodat :slight_smile: tasku do porodky chci uz sbalit (teda zatim do ni nemam co dat :sweat_smile: ), ale porad cekam, az mi ji sestra doveze :D zitra jdu taky na vysetreni a mam takovy pocit, ze maly je niz nez pred 14dny, uz ho dost citim dole..snad nebudu muset lezet az do porodu, to neumim...malinik zacnu pit asi od 35-36tt, bojim se, aby to pak neprislo moc brzo...aby maly nemusel do inkubatoru..ani nevim, od kolikateho tt se tam deti jeste davaji...
5. lis 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jen taková otázečka k čemu je dobrej ten maliník???a o co jde??nějak toto šlo mimo mě a to jsem myslela že vim o všem
5. lis 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam doma roan maritu kvuli hluboke korbe je nejvetsi co jsem sehnala pac jsme u hor a na vesnici,tak byl nejvhodnejsi..a malej tam byl i druhou zimu..a jinak jsme koupili, x-lander xa 2011 na cestovani pac mame rozrostlou rodinu vsude mozne..a dokud je ditko maly, tak je v poho,ale treba na roce a pul kdy davate ten nanoznik podzimni,tak tam proste blbe drzi a dite si nemuze uplne sednout a ten system sklapeni nebo zvedani je taky na...no a to nemluve ted jak par dni chumelilo, tak jsem dala ten .zimni fusak ten velky padal i pres upevneni az na kolecka..no kazdy ma jiny nazor ale ja mam zkusenost takovou..

malinik piju uz tyden hrnek kazdy vecer..a na co je dobry je tu clanek asi o stranku nebo dve zpet..zkracene..urychluje porod. . :wink:
5. lis 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk když si hodíš stránku dozadu tak tam tynkaz hodila super popis :slight_smile: já taky byla mimo a nevěděla na co to je :slight_smile: ale obecně k usnadnění porodu :slight_smile:
5. lis 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek