• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@babettaboo diky za tabulku, taky se mi to uplne ozivilo.. musim rict, ze pri prvnim to ve finale slo tak nejak samo od sebe.. ta priroda asi vi jak to zaridit :slight_smile: a pokud clovek neni uplna hysterka tak to zvladne..
ja jsem ode dneska doma a je to zvlastni pocit nemuset letet do skolky/do prace..
8. lis 2012 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
taky děkuji za tabulku! mně se teda nic neoživilo :grinning: snad to zvládnu. nacvičovat to asi nemá smysl...

jinak je mi těžko, nad ránem mě bolel žaludek, dýchat jsem neuměla, vstávala jsem dost pozdě a přitom se cítím děsně slabá...asi zase ulehnu. fuj.nálada pod psa.....
9. lis 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda mě je dneska taky zle :frowning2: bolest z podbřišku pěkně vystřeluje do páteře a ledvin,fakt maso :cry:
9. lis 2012 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.. tak kamaradka už ma Adamka 3600g a 50cm ..dneska jsem za nima byla a sestřičky si myslely ,že jdu rodit.. :grinning: to bylo vtipny..
Jinak už mě pěkně boli spodek jak se to tam všechno připravuje.. co vy?
10. lis 2012 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mě je dneska teda pěkně zle :frowning2: Doufám, že zítra to bude zase lepší. A spodek taky dost bolí, hlavně teda v noci :confounded: Ale to už vydržíme, ne :slight_smile:
10. lis 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Tak jsem nasla ze tu jste?:slight_smile: Cekam druhe dite,chlapecka.Prvnimu jsou ted 3roky pristi tyden a TP mam 24.12.pm a podle uz 26.12.
Jsem rada ze si muzu cist podobne pocity :slight_smile: a snad me prijmete
Pekny vecer
10. lis 2012 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@iv10 Ahoj! Vítám Tě mezi námi! To je krásný termín porodu. Pěkný večer, nebo ráno:slight_smile:?
11. lis 2012 v 00:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted uz rano :slight_smile: dneska jsem 33+6 ale minulej tyden jsem byla u doktora 32+0 a malej vazil 2300g prej trosku vetsi...kolik maji vase miminka?
V noci jsem vas tady procitala a zjistila jsem jak jste nachystane,sbalene do porodnice,oblecky vyprane.Ja zacala vcera a jak rychle zacala,tak jsem zkoncila.Vyprano jsem mela lozni povleceni do postylky a ona mi pri tom klekla zehlicka.Asi nejaky znameni.Takze musim poridit novou abych mohla zacit prat hadricky. Jinak ma svagrova ted porodila na zacatku 36tt a byli dlouho na jipce.Maximek mel potize s dychanim a vynechavalo mu srdce.A to mel 3,30kg. A kamaradka prvorodicka 36,3 odrodila chlapecka 2,90kg a v naprostem poradku.Je to asi individualni.
Jinak kocarek mam concord fusion 2012 saharu ale korbu proton,byla vetsi.Tak snad se mi tam s fusakem dlouho vejde. Shanim k tomu ten skate (stupatko) pro sourozence,nemela jste ho nektera?
Trosinku jsem se rozepsala,tak snad u toho neusnete
11. lis 2012 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte ženy :slight_smile: jak se vám vede :slight_smile: koukám že váš trápí posličci jak umanutý, já teda musím zatukat jsem jenom unavená :/ nebo možná mi tvrdne břicho - je to takovýto jak kdyby vám na břicho někdo položil cihlu - respektive jak kdyby jste ho měly namožený? já to tiž furt nevím jako co si pod tím mám představit :slight_smile: občas mě chvilinku bolí břicho jako při menstruaci, ale to tak jednou za den takže já vždycky natěšená že jdu počítat interval a ono prd :grinning: a kdopak si dneska pochutná na svatomartinské husičce ? My jdeme teda do restaurace s tychánovcema a se švagrem :slight_smile: včera rodiná oslava, asi pode mnou za ten víkend křupne váha :grinning: krásný víkend ženy :slight_smile:
11. lis 2012 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@iv10 my měli ve 32 tt 2140 a taky mi řikal že je taky větší ted jsme byli 35tt a má odhad víc než 2500

jinak ženy poslíčkujeme taky mooooc často a ted i dost hustě...malej je špatně položeny hlavičkou:frowning2: má zaraženy obličej a nechce sstoupnout do pávne..ve středu mě posílá do rizik.poradny tak že o5 hrozí císař:frowning2:...když ju tak 38tt což je poslední tyden v listopedu:frowning2:)ale zase než aby s emu něco stalo!...jinak co u vás otoky?u mě nohy jooo ruce jooo až brní i v noci:frowning2:..ty konce to je rodeo
11. lis 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@babettaboo u nás se ta tradice vůůbec nedrží:grinning: máme jednoho Martina doma tak je jen oslavička:slight_smile:
@iv10 taky sháníme ten skate ke kočárku..jsme na to zvědavá(koukám že máme starší synky stejně staré:slight_smile:)jinak vítej:slight_smile:))))
11. lis 2012 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj. já teda bez poslíčků...a to si přeju dřívější porod :unamused: ale otékají mi děsně nohy, ruce taky, ale o něco méně!
na svátečním obědě jsme byli u rodičů minulý týden, kachnička z domácího chovu byla výborná. dneska dělám králíka! už se těším:slight_smile:))husy nám ještě pobíhají po louce, ty si dáme o vánocích:slight_smile:))přeju pěknou neděli všem!
11. lis 2012 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj ahoj, já to mám podobně jako babettaboo, poslíčky buď nemám, nebo je nedokážu rozpoznat:slight_smile:. Jen po velké námaze mám pocit tvrdého jakoby namoženého břicha, ale kontrakce to nejsou.
Holky, musím se pochválit, konečně už i já mám vše nakoupeno do porodnice, teda ještě ne v tašce, ale je to vzorně vyskládáno na přebalováku. Kojenecká košile od Jožánka je tedy ještě na cestě poštou:slight_smile:.
Co se týče svatomartinského oběda, tak já netrpělivě čekám, až se manžel probudí, abychom mohli zajít do restaurace, kde ji každoročně dělaj naprosto dokonalou. Mňam Mňam!
Pěkný zbytek víkendu!
11. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@iv10 ahoj, tak ja mam teda jen jeden termin, ale stejny jako ty :slight_smile: 26.12. tak jsem zvedava :slight_smile: nas Miky vazil minuly tyden necele 2kg, vaha je pry akorat, ale ma vetsi hlavicku :grinning:

ahoj holky, tak ja myslela celou dobu, ze to menst. boleni atd jsou poslicci, z toho mi dr. min. tyden rekl, ze proboha ne, ze to nejsou poslicci, ze by to bylo spatne, ze jsme jeste brzo. ze poslicci byvaji par dni, max. par tydnu tesne pred porodem, tak ted fakt nevim..nastesti me to ted trochu povolilo, ale misto toho nastoupila hrozna bolest utlaceneho zaludku, hlavne v noci nebo kdyz jim...a co se tyce te noci, tak jsem nespala uz nekolik dni :angry: kdyz spim na boku, zaludek nebolik,ale to nevydrzim dlouho, pretocim se na zada a mam zase tu krec b podbrisku, dneska byla tak silna, ze jsem uplne rozeznala, ze je to stazena deloha..proste jako kdyz mate krec v lytku,ale ja ji mam v brichu...slzu jsem musela zatlacit, jak to bolelo....takze jsem ted dost podrazdena z nevyspani...jediny plus na tom vsem je, ze mi vaha doma uakzuje o kilo a pul min, nez u dr :sweat_smile:
dneska jdeme s mojim ( i kdyz mam lezet, tak uz chci vypadnout ven) a se sestrou na Martinsky jarmark, tak si dame husicku a vecer je pruvod s lampionama, takze dneska to bude fajn odpoledne :sweat_smile:
11. lis 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já poslíčkuju asi i za vás :D U nás taška zbalená delší dobu, minulý týden si cestu už vyzkoušela :D
Taky máme doma jednoho Martina, takže jen malá oslavička - ale ta proběhla už včera, protože v neděli se prý nepije :D Doufám, že jste si na obědě pochutnaly :wink:

@iv10 U nás váhový odhad v 35+4 byl 2890g, ale +- 420g. Říkal mi ale doktor, že mám počítat s tím, že budu rodit dřív a bude menší, tak uvidíme:slight_smile: Každý den jsem nachystaná že zase pojedem :D
11. lis 2012 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak doufam, ze po husicce je vsem dobre :slight_smile:
@luscilla tak s tim zaludkem jsme na tom stejne. vcera se mi ve meste udelalo tak spatne ze jsme museli jet domu a do 5 uz jsem jen lezela.. je to fakt bes.. ten posledni mesic bude asi zajimavej..
11. lis 2012 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@etra juu koukám že máme stejny datum termínu:slight_smile:..jo otoky hnuss..závist že nemáš poslíčky:slight_smile:
@tynkaz ty kojo košile od Jožánka jsou super taky jednu mám..jen pani si plete pravou a levou ruku! a místo tmavě fialové mám světle růžovou..a já a růžova k sobě nepatříme:grinning:
@luscilla já mám poslíčky nekolikrát do dne trvají různou dobu...ty bolesti jako na MS pry je že se děloha k něčemu chystá že je aktivní(taky máme:frowning2:)
@haniiicka dělím se s tebou za holky o poslíčky:grinning: ..naštěstí konečně taška taky dobalená:slight_smile:
11. lis 2012 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky..tak ja mam tuk,tuk,tuk nekolik dni od poslicku klid..ale zas jsem mela nebo spis jeste mam,trpici vykend..udelalo se me cosi pod kostrci jak konci ta pr.cara..a hrozne to boli..dnes uz jsem nevydrzela a jeli jsme na pohotovost..a jeste ze tak..mam prej Abcest coz je pry zanetova bulka ktera se naplni hnisem. .omlouvam se za konkretnost..no tak me dali neco. .a rano me to v miste umrtvi a rozriznou..pak se me prej ulevi..uz aby to bylo..prej se to stava..ale teda nepreju nikomu..no tak doufam ze se to rychle zahoji..nez to na me prijde..
Jinak se me uz udelalo drobek mleziva tak aspon nejaky dobry zpravy :wink:
jinak se vsichni drzte uz to mame za par..
11. lis 2012 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, nebudete některá rodit v Podolí?
11. lis 2012 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@luuca.b :slight_smile: první termín 10.12....se to blíží :slight_smile: dneska jsem se probudila s bolestmi břicha :unamused: odpo jdu k dr., tak jsem zvědavá, co zjistí. za týden jsem opět přibrala :angry: :angry: 1,5 nahoře :angry: :angry: fuj...
kojící košilku od jožánka mám taky. je fajn a cenově dostupná, což je super!přece jen člověk vydá tolik peněz před narozením mimča a pak to ještě pofičí! průvan v peněžence bude jistě značný :grinning: :grinning:
12. lis 2012 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@luuca.b Tak to moc děkuji, alespoň v tom nejsem sama :D
@renaticickaka Držím pěsti, aby vše dobře dopadlo a ať se Ti to brzy zahojí :wink:

Jinak já mám trochu otoky jen na prstech na rukách, ale zase mě trápí neskutečná bolest kloubů na prstech. V noci mám problém udržet sklinku s pitím a ráno problém rozhýbat :angry: Nemáte to taky někdo nebo nevíte čím to může být? :frowning2:
12. lis 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@haniiicka asi ti bere vitaminky,zacni jist gumove medvidky nebo jakekoliv jine zele.
Me ototky ruk a noh netrapi zatimale celej spodek mam oteklej :(.Ted mam 9kg nahore a u prvniho jsem mela 17kg. Ale co me trapi,je bolest zad.Ale to mam z prace... Ale hrozne me boli prave trislo.Jak kdybych ho mela namozeny nebo neco skripnutyho,jestli mi tam na neco tlaci?Nevim,ale vecer nemuzu uz ani chodit
12. lis 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@iv10 je tak medvidky a zele jim a taky me boli klouby a otekaji ruce... nastesti asi nemam poslicky, ale boli me bricho, zada, trisla, v pupiku a tak.. na stridacku.. Proste tehotenstvi je nejkrasnejsi obdobi v zivote zeny :slight_smile:
12. lis 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásně pondělí ženy, příště až budu tvrdit že mě "nic" není tak mi rovnou nafackujte :grinning: protože včera jsem byla s kamarádkou na kafíčku ( bez kofeinu) a málem jsem jim tam "ozdobila" stůl svatomartinskou husičkou od oběda a pak následně elegantně zaplula pod stůl kde bych si na chvilku schrupla .... zkráceně jsem myslela že jim tam pozvracím úplně všechno s následným omdlením. Já nevím jestli tam byl takovej hic ale já měla hroznej nával horka :/ přišla jsem domů a kotníky vypadaly jak konve a prsty na rukou že by ze mě ježibaba v perníkový chaloupce měla radost....dnes už mě obvykle zase "jenom" pobrnívaji ruce...ale kupila jsem si dneska konečně ten maliník tak jsem zvědavá co mi to udělá :slight_smile:

@renaticickaka tu bulku na zadkem měl bývalý přítel, trpěl s tím jak pes, tak snad se ti to brzo zahojí...
12. lis 2012 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@belinduska Ahoj, rodím v Podolí někdy mezi 30.11 a 5.12. Podle MUDr. se už to tam připravuje, takže možná i dříve.
12. lis 2012 ve 14:16  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@makropulec takže už chodíš do poradny? jaké to tam je? já jdu poprvé ve čtvrtek, to budu 36+5 .... a podle čeho tak soudí? držím palce
12. lis 2012 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
do poradny jdu až 27, naštěstí jsem mohla být ještě u své doktorky, má monitor. Mám měkký čípek a trochu pootevřeno, jak říká MUDr, už nakukuje. Chodila jsem do poradny před 4 lety, tak myslím, že to bude stejné, nejdřív jsem odevzdala moč na bílkovinu, pak do sesterny na kus řeči -vážila jsem se nebo se mě možná jenom ptala, pak monitor a k doktorovi, většinou k tomu samému, jen když jsem pak přenášela, tak jsem chodila různě, protože ten můj obvyklý tam nebyl. Ale nebylo to tak dloué a úmorné jako jinde , třeba v Motole se prý čeká 3 i více hodin, ale to nedokážu teď posoudit.
12. lis 2012 ve 14:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@babettaboo holky diky..uz to mam zasebou..teda injekce bolela jak cert jeto prej blby misto a musi se to hodne vtlacit..pak rezani a to cisteni uz nebylo nastesti citit..ale umrtveni trvalo asi jen 15min.takze nez jsem vysla z nemocnice uz jsem zase skucela bolesti,navaly horka a bylo me na omdleni..no nic nejak jsmr dojelindomu asi nejvyssi rychlosti 30 pac kazdy hrbol jsem vnimala jak obri diru..ale doma jsem se nadupovala paralenem a doted jsem spala jak ruzenka :slight_smile: konecne po ctyrech dnech..ted uz by to pry nemelo byt tak hrozny tak doufam..akorad teda musim roditco nejdyl pac by to bylo ted o dost horsi nez porod samotnej..pac musim jen lezet takze mam muzskyho doma aby se postaral o malyho a i o me :*

Tak ty jsis teda taky zazila ze..uz aby to vsechno preslo a bylo jen dovbre
:wink:
12. lis 2012 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, já jsem včera myslela, že porodím, měla jsem strašný bolesti snad všeho a bylo mi na zvracení, mohla jsem akorát ležet, ve stoje mi tak mimís tlačil na ty cesty, že to bylo skoro na odjezd. Ale vleže to šlo, takže jsem šla chrnět a dneska už dobrý. Zítra jdu taky na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli se tam už taky něco chystá, protože já mám pocit že teda jo:slight_smile:. Dneska začínám 9. měsíc, přesně 30 dní do porodu!
@luuca.b Luci, tak já si kompenzuju naopak očekávání chlapečka růžovými modely, takže doufám, že svoji růžovou košili skutečně dostanu a nepošlou mi tu Tvoji švestkovou :grinning: .
12. lis 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tynkaz joo i to se muže stát :grinning:
12. lis 2012 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek