• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@nemorosis
@luuca.b

Holky tatík to dostane jako dáreček k Velikonocům, takže ještě nioc neviděl a do víkendu neuvidí :wink:
4. dub 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikina9
@petulev koukám že jste na tom stejně jak já..nachlazená...bylo to tak i u prvního:frowning2:...muže se jen paralen a quixx do nosu na hašel myslím hedelix(toje přirodní)
4. dub 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka jéééé to je krááása..teda ty mšá nervy já to nevydržela a psala jsem mu to hnedka:grinning:
4. dub 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b
Hnedka jsem to běžela oznámit při prvním těhu a špatně to dopadlo, o miminko jsem za pár měsíců přišla, tak si to tajemstvíčko chvilku užívám sama se sebou a s váma tady. Tentokrát chci, aby to byl krásný dárek po té smůle, co je doufám už pryč
4. dub 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka to držim palečky ještě víc:slight_smile: je to opravdu překrásny dáreček:slight_smile:)))
4. dub 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b
Díky moc
4. dub 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak bych se k Vám ráda přidala, termín mi dle kalkulačky na netu vychází na 10.12. S přítelem čekáme první miminko, do třetice to konečně vypadá slibně, ťuk ťuk. Čárka na testu zesílila, takže se budu asi tak za necelé dva týdny objednávat k doktorce na první kontrolu.
Jsem z toho nadšená a na druhou stranu mám strach, ale musíme to zvládnout.
Příznaky už mám, nejen tedy vynechaná MS, ale dnes už mě začala bolet prsa, a hlavně mi je blivno, nejen po ránu.
Tak co, přijmete mě k vám? :slight_smile:
4. dub 2012 ve 20:52  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikina9 @petulev To jste se v lékárně trefily :slight_smile: V těhotenství se můžou třeba Propolki nebo Septisan. V Propolkách je jen propolis a vit.C,v Septisanu už antiseptikum. Já teda propolki cucám i tak, protože mi chutnají a uklidňují žaludek. Jinak se dá kloktat voda se solí, já tuhle metodu moc nedávám, ale opravdu zabírá. :slight_smile:
4. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ann_25 Ahojky, gratuluju! Neboj se, čárka sílí, to bude dobrý. :wink:
4. dub 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b Hedelix neee, ten je kontraindikovaný v těhotenství i během celého kojení. Ono dost často svádí, že je všechno přírodní a právě ty přírodní věci jsou v těhotenství nebezpečný. Je to trochu paradox. :wink:
4. dub 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: Maminky dnes jsem si uvědomila že 4.3.2012 jsem měla autonehodu a uplně mi uniklo že jsem byla na rentgenu :confounded: a podle všeho už jsem byla těhotná v prvních dnech a ani jsem o tom nevěděla...nemáte stím skušenost někdo jsem stoho strašně smutná :frowning2: že budu muset to těhotenství ukončit....
4. dub 2012 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikina9 Je to fakt k vzteku, doufám, že to není angína. No, pro jistotu si dneska skočím k Dr. Já měla angínu naposledy snad jako dítě, tak si nepamatuju ty příznaky. Večer jsem teda měla i teplotu, docela to lezlo nahoru, že už jsem držela Paralen v ruce a pak jsem si řekla - nic, ještě chvíli to vydržím a pak to naštěstí polevilo. To mi mimísek fakt poděkuje :slight_smile:

@ann_25 Ahojky, vítej :slight_smile: Mám od počátku těhu stejné problémy, tak snad je to jenom přechodně. Ještě jsem teda doopravdy nezvracela :slight_smile: To je Tvoje první mimi?

@saraxxx Ahojky, nemám teda osobní zkušenost, ale moje kamarádka si narazila kostrč a musela taky na RTG a byla asi 2 týdny těhotná. Pak to říkala na gyndě a doktor jí říkal, že kdyby mu to nějak ublížilo, tak už by to sám vzdal, že prý zatím ještě o ničem nevěděl, tak buď v pohodě!!!! :wink:
5. dub 2012 v 05:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luuca.b Díky za tip, já hlavně nemám ani rýmu, ani kašel, jen to bolení v tom krku, tak se bojím, jestli to není angína :unamused:
5. dub 2012 v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis jako fakt??mě teda při první byl doporučen:frowning2:
@ann_25 vítej a držim palečky:slight_smile:...já teda od pondělí mega bolest prsou..od včera blivno..skoro nic jíst nemužu:frowning2: a teda mám drobet pobolívání v podbřišku:frowning2:..ale myslím že se to natahování těch svalu u dělohy:frowning2: uvidime 26.
5. dub 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny budoucí maminky co se přidaly vítám a přeju nám všem hoooodně štěstíčka :wink: Já poslední dny nemám žádné těhu příznaky akorát odpoledne, večer bolest podbřišku ale to přikládám únavě jinak ani ťuk. Nakonec jedem na utz už 10.4. tak už se nemůžu dočkat a taky se tedy docela bojim aby byl mimísek v pořádku.
5. dub 2012 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wecurka taky máš bolesti v podbřišku??bud ráda že ti enni blivno.-)...jůů už 10. ty se máš:slight_smile: určo bude
5. dub 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b No mě je od včerejška divně. Není to úplně na zvracení, ale blbě mi je...
5. dub 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina jako mě vyloženě až na zvracení(jako že bych zvracela neni) je mi blivno(žaludek na vodě)
5. dub 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulev modlím se aby to bylo vpohodě...děkuji aspon malinká naděje... :slight_smile:
5. dub 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luuca.b jj taky hlavně odpoledne a večer tak to z větší části přičítám únavě atd. No tyhle stavy už tu byly a ještě můžou přijít.
5. dub 2012 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka jj přesně ..unava nastupuje slušně,ještě jsem se synáčkem zavřená doma ..má antibiotika:frowning2: tak že nuda..počasí a spala bych:grinning:..já u prvního měla nevolnosti do konce 4m . a pak začalo pálení žáhy(tak že doufám že to nepřijde-je to děěěěs) až do porodu
5. dub 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulev a luuca.b Tak holky, první mimi, které se snad už udrží, vzhledem k sílící čárce na testu. Jinak jsem trojnásobná teta, takže už nějaké tu zkušenosti maličko mám s dětmi, ale tohle je něco jinýho...
Že bych přímo zvracela, to ne, ale mám žaludek na vodě, ráno po probuzení a pak v průběhu celýho dne různě.
A jak jsem vždycky milovala sladký, tak teď na to nemám chuť, zajímavý :slight_smile:)
5. dub 2012 ve 20:04  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k diskusi. Mám od vynechání MS cca 1 týden, datum poslední byl 7.3. a předpokládaný termín porodu dle kalkulačky na netu je 12.12.12. Zatím jsem testovala jen doma, denně a čárka stále sílí a dneska ještě pro jistotu:slight_smile: digi testem a vyšel pozitivní a 1-2 týdny, tedy to vychází na 4TT. Mám stejné obavy jako vy, na vyšetření k Dr. jdu až 18. a jsem strašně nedočkavá. Jinak příznaky kromě vynechání MS jen občasné píchnutí v podbříšku a žaludek na vodě, jinak zatím OK. Držím všem i sobě pěsti-štěstí! :wink:
5. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynkaz Wow, to je krásně uspořádáný TP :slight_smile:) Gratuluju!
5. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz Ahoj, taky jdu na kontrolu 18. :slight_smile: Ať všechno dobře dopadne a 18. duben je náš šťastný den :slight_smile:
5. dub 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, tak si dáme vědět, to je moc fajn, že to mám s kým sdílet. Je to naše první miminko, tak jsem z toho celá zmatená, čtu od pondělka všechno možný i nemožný na netu a snad teprve dneska začínám věřit, že je to fakt pravda. Je to krásný pocit!
5. dub 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz superrr....krásné datum:grinning: to jdeš brzy závidim :grinning: aspon uvidiš co a jak:slight_smile: držim palečky:slight_smile:....už se těšim až tu budem psát ze vidime srdíčka:slight_smile:a že je vše OK...musí být:slight_smile:))))
6. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b kalkulačka je super, takže jsem zjistila, že jsem nemocná byla zrovna v tu nejhorší dobu, kdy se mu dělají všechny důležité orgány :slight_smile:

@ann_25 s tím sladkým mám úplně stejné problémy, ale beru to jako plus - aspoň nebudu moc přibírat :slight_smile: Já vždycky měla takový špek na břiše, ale šel ještě zatáhnout, poslední týden už to ale nejde :grinning:
6. dub 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulev hele tělo bylo víc oslabené a tim jsi byla lepší na otěhu:slight_smile:..já obě mimi počala nemocná:slight_smile:
6. dub 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek