• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Tak po "diskuzi" v soukromých prosincovkách doufám, že mě nevyhodíte i tady odsud, že jsem nepřispívala :sunglasses:
14. lis 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz aha :slight_smile: tak to jo..me by prave taky nevadilo rodit driv, uz jen proto, ze by byl maly s nama na vanoce, jinak mam termin az 26.12. dneska jsem si chtela malinik koupit a zapomela jsem, tak se hned do nej taky pustim :wink:
14. lis 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s ony jsou nejake soukrome prosincovky? a tam jsi neprispivala, tak te vyhodili? :astonished:
14. lis 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla jsou tu soukromé, byla jsem tam, pak mě vyhodili za "neaktivitu", včera mě správkyně přidala bez problému zpět a když jsem přidala dneska večer příspěvek, pustila se do mě jedna mamina, že jim asi narušiju "rodinu" a "intimitu". Nevím co jí vadí, ale radši tam už nepolezu, hlavně kvůli ostatním, nechci to někomu "kazit" :slight_smile:
14. lis 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna_s jehehe to mi přijde divný :slight_smile: já mám radost, že se to tu rozjelo a je nás tu čím dál tím víc, na MK moc dlouho nejsem, zaregistrovala jsem se asi až v 5 měsíci a tady už bylo ticho po pěšině. Četla jsem právě že si maminy založily nějakou soukromou diskuzi, ale nemohla jsem jí najít tak jsem byla smířená, že si s nikým co je na tom stejně nepopovídám :slight_smile: takže já za vás nevím komu moc děkuju :slight_smile:
14. lis 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s jezisi....tam to budou asi samy pipiny...jeste, ze tady se nic takoveho nedeje....ja jsem tu kolikrat nebyla pripojena x dni a nikomu to nevadilo, proste neni cas byt jen u pc :wink: tak vitej v klidne a podohove diskuzi :slight_smile:
14. lis 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 ty už máš povlíknuto? není to brzy? ale máš to krásný!!!!taky jsem šila, ale jen vložku do koše, nebesa jsem nechtěla.

@luscilla sobík pěkňoučký!!!já mám naháčkovány srdíčka do oken, ušity dva povlaky na polštáře, ještě chci ubrus na stůl a pak truhlíky do ken, věnce...hmmm, snad to nějak stihnu.
@renaticickaka s maliníkem jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: pozdravuj chlapa!!!mně maliník chutná taky, ale já obecně bylinkové čaje můžu...

dneska jsem byla na prohlídce porodnice, ale nějak mě nenadchla. přes veškerou snahu o rekonstrukci na mě působila neosobně...jsem zklamaná a teda nevím, kterou porodku ve svém okolí zvolím ve finále...
14. lis 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo
ja pouzivam sackovej takze jeden sacek na hrnek o asi necelych pul litru typuju..
14. lis 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra kdepak povliknuto nemam.Jen jsem to dodila a zkusila jestli to sedi.Sila jsem jen podle rozmeru a kos mela u rodicu.Takze kdyz jsem ho dovezla,tak jsem jen zkusila jestli to sedi. :slight_smile: Ale dost me to pobavilo.Js nemam ani Ň nachystano.Jsem do 10.prosince v praci...pokud neodrodim driv...
14. lis 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka ahá já mám právě sypanej ze zdravý výživy a tam píšou lžícu polévkovou na 250ml 15 minut luhovat...a to je ti potom driák :grinning: ble, dojdu do lékarny pro porcovanej :grinning:
14. lis 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s
tak to jsou teda... vsak kazda z nas ma jinak cas..

Etra..vyridila :slight_smile: ted uz si to budu hlidat. .

Iv10. .jses sikovna. .to ja mela na prvni kosik z nejaky trznice jen bez kolecek..takze nic moc..tak jsem si muzskymu rekla at nejaky vyrobi..to bylo furt casu..a hle zachvilku rodim a nic..tak premyslim o pujceni toho voziku v cem jsou v porodnici..pac musim mit neco pojizdnyho a hlavne aby do toho nedostal malej..

jinak na netu pisou,ze by mel byt uplnek 28.11 tak schvalne na kterou to zapusbi :confused:
14. lis 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ahaa tak to ja mela u prvniho i ted jen sackovej..tak to zkus treba ti taky zachutna :wink: sypany jsou vzdycky dost silny..ale nejspis zase vic uciny..
14. lis 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra diky za pochvalu :wink: taky budu delat venec, byt po mym, uz ho mam hotovy,ale jeste chvili vydrzim..letos ho chci udelat z tuje, aby dyl vydrzel...jen ji jeste nekde naskubat :wink:

jinak ja mam uz davno povleceno v postylce, to se nema tak brzo?

a malinik si koupim sypany, kdyz u nas sezenu....jinak porcovany z lekarny..
14. lis 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s já byla vyhozena ze soukromé diskuse prosincovek někdy na konci srpna nebo začátku září, sice jsem tam přispívala, ale pak jsem měla pauzu asi týden dva, nestíhala jsem tam chodit ... což bylo zrovna v době, kdy tam kdosi začal ječet, že je tam špeh .... a najednou jsem zjistila, že tam nemám přístup. Ač jsem házela fotky do diskuse, neměla jsem fotku v profilu, tak asi další věc, která se správcové nelíbila... sice stačilo prolézt pár dní diskuse, ale blbost lidská je věčná, snazší je přece rovnou udělat čistky ... tak jsem ráda, že je tu teď aspoň pár lidí, se kterými se dá bavit normálně bez stihomamu :slight_smile:
14. lis 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@belinduska v té době jsem akorát řešila blížící se svatbu a vše kolem toho, tak Koník šel trochu stranou. Myslím si, že to ani nebylo až tak v režii správkyně, ta mě bez problému vzala zpět, sama se mi dokonce ozvala do KZ. Je pravdou, že když se někdo bál špeha, měly si projet uživatelky i ve fotoblozích, nejen na základě toho, zda často píšou. Já jsem jinak aktivní myslím dost. Ale už to hážu za hlavu, pár maminek se mě a i příp. dalších podobných zastalo, ale přeci se nebudu někam "vnucovat". Přístup mě mrzí, ale neudělám s tím nic :slight_smile:
14. lis 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belinduska @inna_s Jsem taky na "black listu" v té uzavřené skupině :grinning: , a tak Vám chci holky říct, že jsem moc ráda, že tady nejsou žádná omezení a pravidla, a že jste moc fajn a že je mi tady s Vámi příjemně. Jste všechny príma baby!
14. lis 2012 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte holky!

To je zvlastni...ja jsem chtela byt pridana do teto uzavrene skupiny nekdy v lete, protoze jsem to nestihla, kdyz byla jeste otevrena...a taky mi to nebylo umozneno :sweat_smile:

Jinak ja byla dneska na ultrazvuku a miminko se po 4 tydnech natocilo hlavickou dolu...jsem moc rada :dizzy_face:
14. lis 2012 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co to jako je speh? to me nejak ohrozuje ze mam fotoblog?

veronika..gratuluju tak ze bude prirozeny porod :slight_smile:
15. lis 2012 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se tu registrovala na zacatku tehu kdyz mi jeste test neukazal ze jsem tehotna a ja uz mela dlouho tucha.Tak jsek se snazila zjistit neco o BT.Pak kdyz mi teda bylo potvrzene tehu,tak me nenapadlo hledat nejakou diskuzi.Natrefila jsem na to az tento tyden tady,kdyz jsem hledala jestli bych uz mela se zacit nejak chystat.Tak mi vyjelo na googlu tahle diskuze :slight_smile: U prvniho syna jsem uz mela 100%vsechno nachystany nacancany sbaleny.Ted kdyz uz clovek jedno dite ma a chodi do prace tak nestiham.Tak jsem vlezla sem a zjistila ze jsem sakra pozadu :slight_smile: taska nesbalena,ani nemam vse koupene,oblecky nevyprane,proste nic.Tak jsem je vyprala a kouila novou zehlicku tak muzu zacit zehlit.Ale jen to nejmensi 56, to je nejdulezitejsi.Ty vetsi velikosti bud az je budem ppotrebovat nebo postupne kdyz pak budu 14dni pred porodem doma.
Uplne bych se vyprdla na nejakou soukromou diskuzi, asi jsou trubky nejaky..Tady je dobra parta si myslim a tesim se az se postupne rozrodime.Taky by mi nevadilo porodit o 14 dnu driv alespon,aby nebyl obr a ja byla na vanoce doma.Hlavne kvuli Adamkovi.Jsou mu 3roky a bude to moc prozivat ty darecky :grinning: moc se na to tesim
15. lis 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jenom pro info,nám by stačilo aby se inna_s když se k nám teda chtěla přidat,nejdříve znovu přivítala a připomněla se nám a ne hned hodit po několika měsících příspěvěk
jinak nic proti
15. lis 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás všechny a jen bych ráda, stejně jako @vvvecna napsala něco na obhajobu nás soukromých prosincovek. Mrzí mě, že nás tu pomlouváte a píšete, že jsme pipiny atd, protože nás neznáte. Představte si, že se už od počátku těhotenství v podstatě denně bavíte s x lidmi a postupem času si píšete stále osobnější informace a dokonce pořádáte srazy a vidíte se s lidmi, se kterými si píšete. Naše soukromá diskuse prostě ztratila ten nádech internetové anonymity a jsem prostě kamarádky, které se schází u počítače a zažívají a prožívají spolu dobré i špatné chvíle. Nejsme pipiny, jen holky, které už chtějí chránit své soukromí. Vidím, že se tu taky sbližujete, tak vám držím palce, ať máte za x měsíců stejně krásné vztahy jako máme my a prosím, nepomlouvejte, když nás neznáte a zkuste nás pochopit. papa a pěkný den všem.
15. lis 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@luscilla Já už mám taky povlíknuto. Po minulém výjezdu jsem to chtěla mít raději nachystáno :wink:

Maliník mám sypaný a jak vyloženě nesnáším bylinkové čaje, tak tenhle mi i chutná :D

@vvvecna Ahoj, nepřijde mi až tak důležité, aby se musela připomínat. Pokud máte lepší vztahy, tak si pamatujete, kdo tam píše nebo se stačí kouknout na starší příspěvky - to na obhajobu inna_s.Ale to je pouze můj názor.:slight_smile:

@martusinek Když máte tak krásné vztahy, tak proč chodíte na tuhle diskuzi? :wink: My si tady povídáme, jsme rády, že se to tady zase rozjelo a myslím si, že každá zde může napsat svůj názor i když nikoho z vás nezná. Né každá z nás je na MK každý den, né každá se zde zaregistrovala hned od začátku těhotenství, proto mě osobně přijde hloupé odmítat holky a nebavit se s nimi jen kvůli tomu, že se chcou přidat později.
Přeji vám, ať se vám všem daří a jste stále takové kamarádky.:slight_smile:
15. lis 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@haniiicka No...evidentně jste v opozici...takže nemá cenu psát cokoli....A pokud ti přijde normální pomlouvat lidi, o kterých nic nevíš, tak pro mě nemá význam s tebou dál komunikovat. Nechodíme na vaši diskusi, jen jsme chtěli uvést na pravou míru konflikt, který se stal...ale pokud si v něm chcete dál libovat, tak prosím...Přeji všem co nejméně bolestivý porod a hodně radosti z miminek.
15. lis 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martusinek Nepřijde mi normální pomlouvat, to určitě ne. Takhle jsem to nemyslela... Jen tady holky napsaly svůj názor, na který mají určitě nárok. A myslím si, že si v něm nikdo libovat nechce, nemyslím si, že je k tomu důvod a na druhou stranu chápu, že jsi to chtěla uvést na pravou míru :wink:
15. lis 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka Tak to jsem ráda, že to je tak, jak to je. Mějte se tu pěkně. Pa
15. lis 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, posledni kontrola ukazala ze miminko je porad hlavickou nahoru takze me asi ceka planovany cisar.. Uz zacinam mit docela strach.. Je tu nekdo taky takovy? Mela by to byt poloha miminka ve 4% pripadu tak bych rada poznala nekoho ve stejny situaci.. Jinak vsechno uz mam pripraveny vyprany vyzehleny povleceny, takze ted akorat resim ty prkotiny.. teda v postylce mam pres to igelit, protoze kocicka si usmyslela ze postylka bude jeji pelisek a me se nechce kazdy den cistit chlupy :slight_smile:
15. lis 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám taky povlíknuto už hrozně dlouho :slight_smile: chodím se tam kochat a představovat si miminko jak tam leží :slight_smile: až budu v porodnici tak mi to mamka převleče do čistého, i když to tam furt pucuju :slight_smile:

@haniiicka a taky si dáváš toho maliníku do malého hrníčku tu velkou lžíci? já si furt říkám že to dělám blbě určitě :grinning:

Jinak ženský já dva dny spím jak miminko :grinning: ráno se vzbudím strachy že ani pupíček nemám jak se mi dobře spí :grinning: na záchod už jenom tak dvakrát :grinning: akorát ty ruce furt brní no :slight_smile: a otékají nohy...prsty mám jak buřtíky :slight_smile:

@rosaleen neboj, lepší císař a zdravý miminko :slight_smile: mamka měla známého doktora - velká kapacita přes porody a obě svoje dcery radši porodil císařem :slight_smile: hlavně když budete oba zdravý :slight_smile:
15. lis 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Jojo,dávám, ale na sáčku mám psáno louhovat 5-8minut, takže dýl to tam raději nenechávám, aby to nebylo hnusné :grinning:
Já dneska taky zase spala dobře, takže i manžel se vyspal :slight_smile:

Holky, já už bych tak ráda jela:grinning: Po tom minulém jsme si říkali, že to bude určitě brzo a ono to vypadá, že si to fazoláček nějak rozmyslel a nikam sem mu nechce :angry: :grinning:
15. lis 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo diky za podporu.. cim se to ale blizi tim vic mam obavy.. a nemuzu se tesit kdy to jako prijde a bavit se tu s vama jak chutna malinik a lneny seminko :slight_smile:
15. lis 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jsem rada za nove forum - taky jsem byla vyloucena :slight_smile: vzhledem k predchozimu plodicimu neuspechu jsem nepovazovala za pozitivni od 3 tydne vymyslet jmeno a hackovat dupacky. Ted jsem ve 35.tydnu, takze doufam, ze uz se muzu zacit tesit..a hle..diskuze nikde :slight_smile: Jinak dobry den :slight_smile:
15. lis 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek