Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Termín porodu prosinec 2012 🙂

Tak já se teda potichoučku polehoučku rozhodla založit tuto diskuzi....tak holky, které čekáte miminka v prosinci 2012, šup sem 🙂 🙂 🙂
rosaleen
16. lis 2012
@renaticickaka asi je to kravina, ale prave ze mi to reklo vic lidi ze to tak muze byt... doufam ze se to zlomi a az tu malinkou uvidim tak budu taky namekko:-)
rosaleen
16. lis 2012
Mozna z toho mam tak nejak obavy jak to budu vsechno zvladat a tak.. doufam, ze priroda zafunguje a reflexy matky nastoupi 🙂
babettaboo
16. lis 2012
@rosaleen toe blbost 🙂 určitě budeš stejně dojatá jako kdyby jsi rodila normálně 🙂 u mě okolo všichni snad rodí císařem a jsou úplně poprděný 🙂
numerenka
16. lis 2012
@rosaleen : Uvidíš, že mateřská láska zapracuje 🙂 Na miminko se určitě moc těšíš a myslím si, že císař to určitě nemůže pokazit. U tebe je to nutnost a snažila bych se to přijmout. Říkej si : ,, Vše co se děje je to nejlepší pro mě a pro dítě,, . Držím palečky 🙂
peetule84
16. lis 2012
Teda holky,všechny pijete maliník a já pravej opak magnesku 😕 Já se napít maliníku,tak snad porodím po cestě do porodky 😉 Ale když jsem tam za ten týden vyslechla holčiny co tam leží,tak moje starost s předčasným porodem a těma šílenejma bolestma který mám půl dne,je ještě relativně v pohodě. Řeknu vám,ani jsem neměla tušení co se všechno může stát 😢
mishule12
16. lis 2012
@rosaleen určitě nastoupí, hned, dřív nebo později ... toho bych se nebála 😉
numerenka
16. lis 2012
@peetule84 : Já maliník nepiju 😉 Jsem toho názoru, že mimi si řekne, když bude chtít ven. Ale tobě držím moc palce, aby jste to zvládli a mimi ještě chvíli v bříšku zůstalo 🙂 Držím palečky
rosaleen
16. lis 2012
Diky holky trochu jste me uklidnily 🙂
luscilla
16. lis 2012
@iv10 ja pro nej byla v jedne lekarne, tam uz meli posledni, pry dneska byla velka shanka 😃 tak jsem sla do dalsi jeste pro jeden a tam byl uz taky posledni, to jsem mela stesti :-N
babettaboo
16. lis 2012
Holkýýý já mám nohy jako špalky 😞 už nemám oteklý nohy jenom od kotníku dolů, mě se zda že mi to jde i do kolen 😞 buuuu není to už moc?
luscilla
16. lis 2012
@peetule84 ja bych mela magnesium taky jeste pit..ale ted jsem ho 2dny nemela a dnes jsem si koupila malinik..budu ho pit do utery a pak se zeptam dr. jestli jeste magnezium nebo malinik...prt co jsem slysela, tak MG se ma pit jen do 35tt, tak nevim, zda je to pravda :-S
belinduska
16. lis 2012
no, já se cítím jak sněhulák 😕 a ještě jak jsem doma, tak bych pořád něco jedla 😞
rosaleen
16. lis 2012
hm ja sem panacek michelin 🙂
renaticickaka
16. lis 2012
holky vsechny to zvladnem nebojte 🙂
neni nic krasnejsiho nez vlastni dite..kus vas..takze vsechno spatny hned zapomenete a budete videt jen to hezky 😉
belinduska
17. lis 2012
ve třičtvrtě na pět mě probudil močák a už jsem neusnula, vzdávám to 😞 to je fakt k pos......
iv10
17. lis 2012
Me zase nas mladej.Kdyz jde do skolky tak ho clovek musi budit a o vikendu je po 6 vzhuru! 8-(
kkaattkk
17. lis 2012
S císařem si nelam hlavu, pokud budeš jenom umrtvená od prsou dolu, tak ti mimčo hnedka i ukážou.
Já jsem měla první porod vyvolávanej, a po 30hod. nepostupujícího plodu mě kuchli, ale žádná radost to nebyla, protože mě umrtvili přes epidural, který jsem už měla předtím napíchlej a protože to bylo akutně a tak se nečekalo, když do mě řízli ještě to bylo dobré ale pak jsem najednou cítila strašnou bolest, a to jsem si připadala jak když kuchaj "prase" za živa, takže mě museli na rychlo ještě uspat, protože kvůli malému přestat nemohli. A když mě vezli ze sálu tak i přes ten strašnej zážitek jsem si říkala "hlavně že jsme to přežili" a když jsem pak malého viděla rychle jsem zapomněla 🙂
Příští týden v pátek jdu opět na císaře ale plánovaného, takže se těším, ale zároveň se trošku bojím jak to dopadne, ale určitě nemám obavy z toho že bych malou nechtěla - to je fakt blbost.
iv10
17. lis 2012
@kkaattkk naprosto souhlasim...
kupinka
17. lis 2012
@iv10 přesně tak,to samé je u nás :-N

já dneska usla až ve tři ráno 😞 teď jsem jak mátoha,jako bych prohýřila někde celou noc jako za mlada 😎
rosaleen
17. lis 2012
To ze nemuzeme spat je priprava na nocni vstavani k mimcu.. takze takova generalka.. telo zkousi co vydrzime 🙂 nebo aby nam nevadilo ze nechodime parit jak zamlada 🙂
haniiicka
17. lis 2012
Mě zatím otíkaly jen prsty na rukách a včera jsem se zděsila, když jsem koukla na prsty na nohách. Takové špalky 😃 Ještěže do porodu moc nezbývá 😃
Taky jsem dneska nějak nemohla spát, jak tady jednou někdo psal, asi sme na sebe napojené 😃
@luscilla Mě v nemocnici taky říkali, že tak do 36 týdne, pak už by zase mohl být problém s přípravou mimča na porod. a maliník piju a stejně se pořád nic neděje 🙂
peetule84
17. lis 2012
@luscilla já to právě s tim magneskem taky nechci nějak přehnat,takže to vidím tak do zítra a pak uvidíme co na to Jiřík 😉
luscilla
17. lis 2012
ahojte holky, tak ja se dneska tak krasne vyspala 😃 akorat malo, dneska jdeme s pritelem na tehu foceni 😉 uz se moc tesim, ale zaroven mam obavy, vcera jsem si zkousela oblecky a reknu vam, kyty mam jak dyna! ale verim, ze slecna fotografka je velmi sikovna a pomuze mi je nejak zamaskovat 😃 takze uz se jdu honem chystat, nez si vyzehlim vlasy a hezky se namaluju, to chvili potrva, pak nahodim fota :-N
jinak ten malinik mi velmi chutna a to si ho nemusim sladit ( nesladim vubec zadne napoje), chutove mi pripomina spis koprivovy caj, ale je fakt dobry..tak mam radost, ze u jeho piti se nemusim sklibit 😃
tak mi drzte palce na tom foceni, neumim se tvarit do fotaku, tak snad to nejak dopadne :-N hezkyyyy den vsem
alinah
17. lis 2012
Tak to je fakt vtipny, ja na dnesek taky spatne spala...

Uz od rana me trapi sileny poslicci... Sprcha zabrala jen na chvilku... To bude den..
luscilla
17. lis 2012
@peetule84 ani ja...uvidim, co mi rekne dr. v utery, ale do te doby budu pit ten malinik, myslim se nic nestane, kdyz ho prestanu pit a pak pristi tyden budu 36tt, takze pocitam s tim, ze uz ho pak nebudu vubec pit..
alinah
17. lis 2012
@luscilla urcite to bude dobry, ja mam kyty jak vepr a na tehu fotkach to vubec nevypada.. Uzijte si to!
radka8888
17. lis 2012
Ahoj, dneska byla naka pekelna noc. Prijdu si jak kdybych vypil atak deset vodek a sla spat v 5 rano. Myslela jse, ze to jsou ty poslicci, ale nejsis se jen vrtela..jneze nekolik hodin v kuse. A kolem 6 to samy...mam migrenu. vubec nechapu jak budu vstavat v noci...
luscilla
17. lis 2012
@radka8888 ahoj, toto mi maly dela od te doby, co chodim spat kolem 1h rano..jak lehniú, tak okamzite kope, prevaluje se atd a nenecha me spat, nad ranem to dela taky, pak spim treba az do 12h ne-li dyl, prt proste nejsem vyspana...pred je hodny, jako ozve se, ale ne tolik, co v noci...sestra mi rikala, ze je to tim, ze pres den, kdyz chodis nebo neco delas, ze si plave a pohupuje se ve vode, kdezto v noci, kdyz chces spat a nic nedelas, tak se asi nudi a musi se mimi zabavit samo 😉
radka8888
17. lis 2012
@luscilla muj manzel to v noci okomentoval tim, ze se naklonil a povida tak ty teda zadny kapesny nedostanes....oni si asi ty mimina mysli, ze jsme nake biologicke kocarky a ze je mame za ukol houpat jo 🙂
rosaleen
17. lis 2012
@luscilla me se tedy taky pres den moc mimco nehejbe.. asi jak se furt hejbu ja.. a kdyz si lehnu a chci usnout zacne se vrtet jako "mamo houpej!" 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli