• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@renaticickaka asi je to kravina, ale prave ze mi to reklo vic lidi ze to tak muze byt... doufam ze se to zlomi a az tu malinkou uvidim tak budu taky namekko:slight_smile:
16. lis 2012 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Mozna z toho mam tak nejak obavy jak to budu vsechno zvladat a tak.. doufam, ze priroda zafunguje a reflexy matky nastoupi :slight_smile:
16. lis 2012 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosaleen toe blbost :slight_smile: určitě budeš stejně dojatá jako kdyby jsi rodila normálně :slight_smile: u mě okolo všichni snad rodí císařem a jsou úplně poprděný :slight_smile:
16. lis 2012 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosaleen : Uvidíš, že mateřská láska zapracuje :slight_smile: Na miminko se určitě moc těšíš a myslím si, že císař to určitě nemůže pokazit. U tebe je to nutnost a snažila bych se to přijmout. Říkej si : ,, Vše co se děje je to nejlepší pro mě a pro dítě,, . Držím palečky :slight_smile:
16. lis 2012 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Teda holky,všechny pijete maliník a já pravej opak magnesku :fearful: Já se napít maliníku,tak snad porodím po cestě do porodky :wink: Ale když jsem tam za ten týden vyslechla holčiny co tam leží,tak moje starost s předčasným porodem a těma šílenejma bolestma který mám půl dne,je ještě relativně v pohodě. Řeknu vám,ani jsem neměla tušení co se všechno může stát :cry:
16. lis 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosaleen určitě nastoupí, hned, dřív nebo později ... toho bych se nebála :wink:
16. lis 2012 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@peetule84 : Já maliník nepiju :wink: Jsem toho názoru, že mimi si řekne, když bude chtít ven. Ale tobě držím moc palce, aby jste to zvládli a mimi ještě chvíli v bříšku zůstalo :slight_smile: Držím palečky
16. lis 2012 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Diky holky trochu jste me uklidnily :slight_smile:
16. lis 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@iv10 ja pro nej byla v jedne lekarne, tam uz meli posledni, pry dneska byla velka shanka :grinning: tak jsem sla do dalsi jeste pro jeden a tam byl uz taky posledni, to jsem mela stesti :sweat_smile:
16. lis 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holkýýý já mám nohy jako špalky :( už nemám oteklý nohy jenom od kotníku dolů, mě se zda že mi to jde i do kolen :( buuuu není to už moc?
16. lis 2012 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@peetule84 ja bych mela magnesium taky jeste pit..ale ted jsem ho 2dny nemela a dnes jsem si koupila malinik..budu ho pit do utery a pak se zeptam dr. jestli jeste magnezium nebo malinik...prt co jsem slysela, tak MG se ma pit jen do 35tt, tak nevim, zda je to pravda :confounded:
16. lis 2012 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no, já se cítím jak sněhulák :-/ a ještě jak jsem doma, tak bych pořád něco jedla :frowning2:
16. lis 2012 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
hm ja sem panacek michelin :slight_smile:
16. lis 2012 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vsechny to zvladnem nebojte :slight_smile:
neni nic krasnejsiho nez vlastni dite..kus vas..takze vsechno spatny hned zapomenete a budete videt jen to hezky :wink:
16. lis 2012 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
ve třičtvrtě na pět mě probudil močák a už jsem neusnula, vzdávám to :frowning2: to je fakt k pos......
17. lis 2012 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Me zase nas mladej.Kdyz jde do skolky tak ho clovek musi budit a o vikendu je po 6 vzhuru! :rolling_eyes:
17. lis 2012 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
S císařem si nelam hlavu, pokud budeš jenom umrtvená od prsou dolu, tak ti mimčo hnedka i ukážou.
Já jsem měla první porod vyvolávanej, a po 30hod. nepostupujícího plodu mě kuchli, ale žádná radost to nebyla, protože mě umrtvili přes epidural, který jsem už měla předtím napíchlej a protože to bylo akutně a tak se nečekalo, když do mě řízli ještě to bylo dobré ale pak jsem najednou cítila strašnou bolest, a to jsem si připadala jak když kuchaj "prase" za živa, takže mě museli na rychlo ještě uspat, protože kvůli malému přestat nemohli. A když mě vezli ze sálu tak i přes ten strašnej zážitek jsem si říkala "hlavně že jsme to přežili" a když jsem pak malého viděla rychle jsem zapomněla :slight_smile:
Příští týden v pátek jdu opět na císaře ale plánovaného, takže se těším, ale zároveň se trošku bojím jak to dopadne, ale určitě nemám obavy z toho že bych malou nechtěla - to je fakt blbost.
17. lis 2012 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kkaattkk naprosto souhlasim...
17. lis 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@iv10 přesně tak,to samé je u nás :sweat_smile:

já dneska usla až ve tři ráno :frowning2: teď jsem jak mátoha,jako bych prohýřila někde celou noc jako za mlada :sunglasses:
17. lis 2012 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
To ze nemuzeme spat je priprava na nocni vstavani k mimcu.. takze takova generalka.. telo zkousi co vydrzime :slight_smile: nebo aby nam nevadilo ze nechodime parit jak zamlada :slight_smile:
17. lis 2012 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mě zatím otíkaly jen prsty na rukách a včera jsem se zděsila, když jsem koukla na prsty na nohách. Takové špalky :grinning: Ještěže do porodu moc nezbývá :grinning:
Taky jsem dneska nějak nemohla spát, jak tady jednou někdo psal, asi sme na sebe napojené :grinning:
@luscilla Mě v nemocnici taky říkali, že tak do 36 týdne, pak už by zase mohl být problém s přípravou mimča na porod. a maliník piju a stejně se pořád nic neděje :slight_smile:
17. lis 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@luscilla já to právě s tim magneskem taky nechci nějak přehnat,takže to vidím tak do zítra a pak uvidíme co na to Jiřík :wink:
17. lis 2012 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, tak ja se dneska tak krasne vyspala :grinning: akorat malo, dneska jdeme s pritelem na tehu foceni :wink: uz se moc tesim, ale zaroven mam obavy, vcera jsem si zkousela oblecky a reknu vam, kyty mam jak dyna! ale verim, ze slecna fotografka je velmi sikovna a pomuze mi je nejak zamaskovat :grinning: takze uz se jdu honem chystat, nez si vyzehlim vlasy a hezky se namaluju, to chvili potrva, pak nahodim fota :sweat_smile:
jinak ten malinik mi velmi chutna a to si ho nemusim sladit ( nesladim vubec zadne napoje), chutove mi pripomina spis koprivovy caj, ale je fakt dobry..tak mam radost, ze u jeho piti se nemusim sklibit :grinning:
tak mi drzte palce na tom foceni, neumim se tvarit do fotaku, tak snad to nejak dopadne :sweat_smile: hezkyyyy den vsem
17. lis 2012 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je fakt vtipny, ja na dnesek taky spatne spala...

Uz od rana me trapi sileny poslicci... Sprcha zabrala jen na chvilku... To bude den..
17. lis 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@peetule84 ani ja...uvidim, co mi rekne dr. v utery, ale do te doby budu pit ten malinik, myslim se nic nestane, kdyz ho prestanu pit a pak pristi tyden budu 36tt, takze pocitam s tim, ze uz ho pak nebudu vubec pit..
17. lis 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@luscilla urcite to bude dobry, ja mam kyty jak vepr a na tehu fotkach to vubec nevypada.. Uzijte si to!
17. lis 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, dneska byla naka pekelna noc. Prijdu si jak kdybych vypil atak deset vodek a sla spat v 5 rano. Myslela jse, ze to jsou ty poslicci, ale nejsis se jen vrtela..jneze nekolik hodin v kuse. A kolem 6 to samy...mam migrenu. vubec nechapu jak budu vstavat v noci...
17. lis 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@radka8888 ahoj, toto mi maly dela od te doby, co chodim spat kolem 1h rano..jak lehniú, tak okamzite kope, prevaluje se atd a nenecha me spat, nad ranem to dela taky, pak spim treba az do 12h ne-li dyl, prt proste nejsem vyspana...pred je hodny, jako ozve se, ale ne tolik, co v noci...sestra mi rikala, ze je to tim, ze pres den, kdyz chodis nebo neco delas, ze si plave a pohupuje se ve vode, kdezto v noci, kdyz chces spat a nic nedelas, tak se asi nudi a musi se mimi zabavit samo :wink:
17. lis 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@luscilla muj manzel to v noci okomentoval tim, ze se naklonil a povida tak ty teda zadny kapesny nedostanes....oni si asi ty mimina mysli, ze jsme nake biologicke kocarky a ze je mame za ukol houpat jo :slight_smile:
17. lis 2012 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@luscilla me se tedy taky pres den moc mimco nehejbe.. asi jak se furt hejbu ja.. a kdyz si lehnu a chci usnout zacne se vrtet jako "mamo houpej!" :slight_smile:
17. lis 2012 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek