• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Tak me prijde,ze ten muj divoch zase nikdy nespi...a to jsem od zacatku z toho byla v soku protoze prvni syn byl v brisku klidas a az se narodil tak byl strasne spave dite a je do dnes.Tak mam strach co bude ten druhej :slight_smile: ne nadarmo jsme vybrali jmeno Denis....postrach ulice :slight_smile:
17. lis 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. tak už mam napečeny perniky,linecky a rohličky :slight_smile: tak mam aaspon klid v duši ,že kdyby to přišlo tak něco mam..ale teda nohy bolely ale na ukor unavy jsem se dobře vyspala :pensive:
Stim kopanim v břišku je to asi pravda.,.pač kamaradka co porodila minuly tyden takže sme spolu skoro stejně..a ona si vždy stěžovla že ji malej malo kope..když vidi jak se to moje břicho furt vlní..no a malej se nerodil a pořad jen spinka ..a ja teda i u prvniho měla celkem intenzivni kopani a malej furt řval plus teda ta jeho kolika to bylo ještě navrch..a do dnes je to divoch..no tak mam sytrach co vyleze ze mě ted.. ale at jsou ty děti jakykoliv stejně je milujem nad všechno na světě,..

@luscilla neboj aj u prvniho měla narust v obdobi foceni tehu břiška 22kg a fotky si myslim dopadly pěkně ..doufam že se snima pochlubiš :wink:
18. lis 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky to je desny jak ten cas leti...nedavno jsem byla tehotna s prvnim a dneska mu jsou 3roky! Zachvilku se nenadejem a pujde do skoly a ten druhej co je jeste v brisku pujde do skolky.
Uzivejte si to miminko kazdy den.Rostou pred ocima moooc rychle :frowning2:
18. lis 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@renaticickaka cukroví!!dala bych si! :grinning: ale není to brzo? za prvé bychom ho doma do vánoc snědli a za druhé, kam to uskladnit? do mražáku?já peču tak 14 dnů před vánocema, a´t je to čerstvé a voňavé...bohužel to letos fakt nevychází :grinning: :grinning:

malej se taky pořád vlní, sem tam kopne do žebra, kopalista malej :wink: už aby vylezl....

pěknou neděli všem!
18. lis 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 to letí! dortík vlastní výroby?
18. lis 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra Jejda to neeee :grinning: to by to dopadlo :slight_smile:
18. lis 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka Ty jo, už tak brzy? U nás by to cukroví nevydrželo a snědlo by se :grinning: A dortík je nádherný :slight_smile:

Já se letos o pečení naštěstí starat nemusím, napeče mi tchýně s tetou, i když něco málo si duělám taky sama - to co nepečou, ať mám vše, co nám chutná :slight_smile:
18. lis 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti závidím, já jsem se rozhodla nic nepéct, ale stejně to asi nevydržím a něco malinko udělám, něco mi dá mamka a víc nepotřebuju. Kluci stejně pojedou nejspíš mezi svátky na hory, a mě by to jenom lákalo se cpát.
Jinak malej byl už v břiše strašnej divoch a tím že byl i velkej tak mě bolelo celé břicho, ale opravdu někdy kopl tak že bych až brečela. No a hoooodně aktivní je do teď, občas si říkám proč nemám také tak klidné dítko jako jiní, ale pak když mu něco je a chodí jak tělíčko bez duše, tak si zase říkám už aby tu lítal jak střeštidlo - takže buďte rádi že ty Vaše děti nejsou pecky které kam posadíte tam najdete.
Teď čekáme holčičku, a řekla bych že i v břiše se chová klidněji, tak třeba bude trošku "holčičí" :slight_smile: - klidnější
18. lis 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky vy už máte cukroví? já se chystám aspoň na perníčky :slight_smile: ale nějak jsem líná udělat si těsto :slight_smile: před týdnem jsme vyhrabaly v mrazáku ještě cukroví z loňska tak možná proto že furt nějaký cukroví vidím, že mě to netáhne dělat nový :slight_smile:a jak se cítíte? ja mám nohy teda furt jak konývky, musím chodit ve vyšmajdanejch keckách :slight_smile:
18. lis 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: já mám teda dneska depku...mám pocit, že už nemám sílu s tím břichem fungovat...tlačí mě dneska celý den, nic mě nebaví, střídavě ležím, chodím, sedím...už je to dlooooooooooooooooooooooooooooouho...zítra kontrola...kéž by řekla, že budu do týdne rodit...
18. lis 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pocit že mám už oteklé snad úplně všechno, a o nohách ani nemluvím. Nemůžu se vejít do žádných bot kromě crocs pantoflí, takže asi pojedu zítra v nich a ještě na boso abych si nemusela nazouvat ponožky :slight_smile:,
a kdyby to šlo tak bych jela snad v noční košili, mě už totiž deptá cokoliv se mi trošičku někde opře o tělo, takže chodím doma pořád jen ve volném triku a komplet naostro - nic netlačí a je to lepší :slight_smile:
Ale já mám tu "výhodu" že už vím že v pátek budu mít po všem. Ve čtvrtek odpoledne mě tam přítel hodí a v pátek v 8hod mě "kuchnou".
18. lis 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkaattkk no jo nazouvani ponozek mi trva pomalu 20 minut a jsem ufunena jako bernardyn... dnes me videl manzel a nabidl pomoct, ale to jsem odmitla :slight_smile: nocni kosile je taky moje nejoblibenejsi obleceni, ale bydlime v baraku s tchyni a kdyz k nam prijde na navstevu tak kouka divne tak se musim aspon na odpoledne prevlict do normalniho obleceni...
A proc jdes na cisare? KP? ja jdu na kontrolu ve stredu a tam mi asi rovnou reknou termin kdy budou kuchat me.. je to divny znat presnej termin jako kdyz si jde clovek koupit do obchodu novy boty :slight_smile:
18. lis 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj :slight_smile: Podle toho co tady popisujete se obávám, že nebudu mít po porodu chvíli klid, páč to, co náš mladej provádí, to je opravdu na pováženou :grinning: Ale ještě jedna věc by mě zajímala, co myslíte, souvisí nějak dřívější a častější poslíčci s tím, jestli se mimi narodí dřív než v TP?? Maxim sice pěkně řádí, břicho mi tvrdne, jednou snad jsem měla miniposlíčky, ale jinak ticho po pěšině :frowning2: chtěla už jsem s ním být na svátky doma.
18. lis 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen - syn se narodil ve 42tt po vyvolání, akutním CŘ a měl 4,5kg takže mě teď pořád sledovali, a minulou středu jsem byla 36+2tt a váhový odhad byl 3900g, takže OOOBR mimčo, nechtěj čekat až do termínu kvůli jizvě - jinak směr by měla dobrej :slight_smile: . A s tím naplánovaným máš naprostou pravdu, i mě to přijde strašně divné - nemám ráda plánované věci :frowning2:
ale co se dá dělat. Na porod to u mě nevypadá,, a nosit to do 42tt tak asi budu rodit předškoláka :grinning:
18. lis 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkaattkk aha tak to jo.. ja mam o kilo mensi mimco.. ale dr. celou dobu rika ze mala je mala a kdyby byla spravne tak by se snadno rodila :slight_smile: kdyby kdyby...
Predskolak me pobavil :slight_smile: ale aspon by s nim uz byla rozumna rec a kdyby plakal rekl by proc :slight_smile:
Jinak fajn, budem si pak moct povidat jak se nam hoji jizva :slight_smile:
18. lis 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s rekla bych ze to muze souviset.. ja poslicky nemam, bricho mi netvrdne a pri kontrole doktor rekl ze se nic nechysta... ale zase jsem cela opuchla a boli me zada a bricho taky i kdyz netvrdne, takze taky se tesim ze to brzy skonci ..
18. lis 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen no, mám stejné předtuchy :confounded: uvidím co se dovím na kontrole v porodnici, už by si mě měli prohlídnout se vším všudy. Ale co fakt nechci, je přenášet nedejbože. A s tím přesným termínem kvůli císaři, vypadá to sice malinko "zvláštně", když si do diáře napíšeš datum narození svého miminka, ale aspoň můžeš přesně odpočítávat dny :slight_smile:
18. lis 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna_s ale neboj treba to nebude s predcasnym porodem tak zhave, uvidis co ti reknou, ono taky zalezi jestli uz je miminko dost velke a pripravene, nektere se rodi uz ve 38 tt "dopecene" :slight_smile: i kdyz je fakt ze prenaset taky neni nic moc... budu drzet palce...
18. lis 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen jo, spousta maminek peče teď cukroví a já bych ráda "dopekla" toho svýho mrňouse co nejdřív :grinning: ale stejně si nakonec řekne sám kdy chce ven, pokud nebude nějaký zádrhel. Ach jo, tak malý a už nechce poslouchat maminku :grinning: a ještě do ní kope jak do boxovacího pytle :sunglasses:
18. lis 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s na peceni cukrovi se vykasli, odpocivej a uzivej klidu, a ze maly kope? bud rada ze vis ze je v poradku, me mala nekope vubec a kolikrat mam strach jestli zije.. kdyz me tak dvakrat denne tukne jsem stastna jak blecha... Musime doufat, ze to nejak dopadne... je jasny ze to chceme kazda uz co nejdriv jak se na mimca tesime, ale pak si jeste budem rikat jak to bylo fajn kdyz jeste ty zlobidla byly v brisku :slight_smile:
18. lis 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rosaleen mluvíš mi z duše, já poslední dny mám radost když se aspoň překulí a vím že je v pořádku :slight_smile: už se tam asi prdelka nemůže vejít :slight_smile: při bouličce na bříšku "bouchám šampáňa" :slight_smile:
18. lis 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rosaleen já zase obdivuju maminky, a zvláště prvorodičky prosincovky, že vůbec přemýšlí o pečení cukroví :slight_smile: já ho pekla, přiznám se, loni poprvý a jen dva druhy a to jen proto, že jsem se odstěhovala od našich a pak se ke mně nastěhoval nastávající :grinning: letos jsem si s chutí nepečení odůvodnila právě mým stavem, hold nejsem z těch odvážných :grinning: uvidím jestli nakonec neudělám aspoň vosí hnízda. Jsem hospodyně začátečnice, novomanželka, do toho budu matkou, takže mám dost práce se svými novými rolemi :slight_smile: ale jak já se na to děťátko těším, to se nedá ani popsat :slight_smile: a neboj, aspoň můžeš víc doufat, že ti malinká bude v noci krásně spinkat :wink:
18. lis 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renaticickaka uz je nahazuju ty fotky, nakonec jsem spokojena s nima i kdz ty stehniska tam vidim ;) a muj rikal, kde jako? rikam, toz nevidis :grinning:

jinak holky, prvni cukrovi pecu 24.11. a to tak brzy kvuli soutezi..dalsi poak o tyden pozdeji, prt mi vsichni rikaji, ze porodim driv a i ja se na to uz citim.....takze at mam aspon neco..i kdyz kdovi, jestli do vanoc vydrzi, vzdy ho skladuji do balkone a muj na nej chodi pri kazde cigarete :grinning: jenze netusi, ze az porodim, ze bude chodit kourit o patro niz, aby nam to neletelo do loznice, kdyz tam bude maly... :wink: :wink:

a co potize? ja uz oiju treti den malinik a silny poslicci me potrapili akorat dneska chvilku, ale zaludek mam bolavy teda porad!!! to je hruza, se nemuzu ani poradne najist...
18. lis 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla náhodou já se musím manžela zastat :grinning: já taky nic nevidím :slight_smile: moc ti to sluší :slight_smile: závidím fotky taky jsem chtěla, ale přítel na to není :(
18. lis 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo zatim jen pritel :wink: :wink: dekuji za pochvalu, no Ondra tam vubec nechtel jit, jeste chvili pred tim rikal, ze si da snad panaka, ale nakonec se mu fotky libi natolik, ze mi dekoval, ze jsem ho tam "donutila" jit :slight_smile: a z jedne si nechame udelat fotoobraz, na to se moc tesim..pak pridam jeste 6 fotek, ktere si nechavame upravovat :wink:
18. lis 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla jo jo moc pekny fotecky.Ja se taky u prvniho nechala fotit,sice sama bez manzela,ale pamatka to je.Ted na to prdim,jsem o tri roky starsi sice,ale jinak stejna,jen vlasy mam delsi.Vahove furt stejny a tvar briska taky... Takze mi to zed prijde zbytecny.
Ale slusi ti to ;)
18. lis 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem hodila par foteks bruchem :slight_smile:
18. lis 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s to ja jsem na peceni lina tak ted se mi to hodi :slight_smile: jinak sice nejsem uplne novanzelka brali jsme se vloni, ale hospodynka zacatecnice budu asi jeste dlouho :slight_smile:
18. lis 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla krasne fotky.. chtela jsem taky ale manzel nechtel, ze na to neni.. malem se nechtel ucastnit ani tech svatebnich fotek, ale to musel :grinning:
18. lis 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@iv10 dekuji :slight_smile: ja jeste vubec nepremyslela, jestli se vyfotit i u druheho..to je zatim daleko, ale asi je to fakt zbytecne...ale uz se tesim, az pujdeme s malym na foceni :wink: :wink: mrknu na tvoje fotky :slight_smile:
@rosaleen tak s tema chlapama je to tezky :slight_smile: ale klidne ses mohla vyfotit i sama, kdyby muj nechtel v zadnem pripade, tak jdu sama :slight_smile: a dekuji za pochvalu :grinning:
18. lis 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek