• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@luscilla přidávám komplimenty, krásné fotky a ty krásná maminka :slight_smile: bohužel u nás na fotečky taky nedošlo :frowning2: ale snad udělá profi pro malýho aspoň :wink:
19. lis 2012 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky dneska je krásně, dneska by to šlo :grinning:
19. lis 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luscilla krasny a je to fajn pamatka :slight_smile:

holky dneska si chci ozdobit perniky a popripade i slepit linecky..protoze nee ze by do te krabice lezl manzel jak sem se obavala..ale vecne tam strkam ruku ja :confounded: takze to musim dodelat a schovat hoodne vysoko do spajzu!

jinak ja mam porad dost aktivni pohyby,takze se to jeste asi nechysta..i od poslicku (tuk,tuk,tuk) mam ted zase pokoj..takze mimo to ze se valim jak hroch je me celkem fajn..
Takze v patek nejspis prvni miminko :wink: se tesiim. .
19. lis 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla krásné fotky,vážně-a bych ani neřekla,že jsi mamina,co to má za pár,fakt Ti to tam moc sluší :slight_smile:

já už to teď u druhého kašlu,ono je to teď stejně všechno jiné,u prvního jsem měla přečtený každý časopis,každou diskuzi-a teď už to neřeším,za prvé na to není čas a za druhé si to člověk stejně nezapamatoval...prostě jak se říká,to druhé už člověk tak neřeší,což je asi dobře-akorát porodu se bojím asi víc jak u prvního :confounded:

No,už se po pravdě těším,až sem budete dávat fotky prďolků,jak se budu kochat :slight_smile:
19. lis 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iv10 jee,taky krásné fotky-a máš typické břicho jenom dopředu-prostě kluk :slight_smile:
Sluší,moc :slight_smile:
19. lis 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo @inna_s S těma fotkama jsem na tom stejně, taky žádné nemám...
@luscilla Fotečky jsou moc pěkné, sluší :wink:

Holky, já byla včera jak spící panna :grinning: skoro celý den jsem prospala a k tomu mi bylo pěkně zle :confounded: už bych si tak strašně přála, aby šel prďolin na svět :slight_smile: Každý den mu ukazuju postýlky a vše, co pro něj máme nachystané, jako že by už mohl jít za náma :grinning: Někdo mě totič, tak mě asi odvezou na blázinec :grinning:
19. lis 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla sama jsem byla, ale z tech fotek z partnerem vzdycky sala ta laska a to je moc pekny...
19. lis 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna_s @renaticickaka @kupinka @haniiicka holky, moc dekuju za pochvaly, vazim si toho :slight_smile: :slight_smile:

@rosaleen to mas pravdu, je to trochu jine s partnerem, ale videla jsem treba par fotek, kde byla tehu mamina a jedno vetsi ditko a to byly tak prekrasny fotky, ze jestli budeme mit druhe, tak chci takove :wink:

Jinak holky, dneska v noci jsem zazila poradny sok! :astonished: kdyz jsem sla spat, tak jsem lezela na boku, porad jsem citila malyho, jak kope atd, tak jsem si podlozila brisko a spala jsem dla, z niceho nic takova ostra bolest v boku, jsem uplne vykrikla, az se muj vzbudil...kdyby ta bolest nebyla na boku, tak si myslim, ze rodim...okamzite jsem lehla na zada a pomalu to rozdychala..uff, pak to preslo, ale az do rana jsem se bala otocit na bok :fearful: stalo se vam to?
19. lis 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi se toto stalo minulý týden-taky jsem z toho byla ve stresu,ale pak to odeznělo-jsem čekala,jestli to ještě bude,že jedu do nemocnice,ale naštěstí vše ok,už se to neopakovalo...a u prvního,když jsem ho čekala jsem zažila to,že mi celou noc vystřelovala bolest do boku břicha,ráno jsem s tím jela na pohotovost,tam mě zmáčkl na jednom místě na zádech,já vykřikla bolestí a tím pádem přišel na to,že to je od zad-dali mi nějaké opichy a bylo to...takže z vlastní zkušenosti vím,že to může být od zad,tak neboj-ale radši se na to zeptej,až půjdeš k Dr...
19. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: dnes je opravdu krásně. Tady jsem narazila na článeček o bondingu http://www.novinky.cz/zena/deti/284884-bonding-nastartuje-biologicke-materstvi.html . Chtěla bych ho, snad to půjde co nejdýl :slight_smile: Jinak mně se už několikrát v posledních dnech zdálo o porodu, a to bylo tak krásný holky :grinning: vše šlo jak po másle, vůbec mě to nebolelo, prostě paráda, kéž by se takový sny plnily :sunglasses:

@luscilla mně se stalo něco podobnýho, ale to byla taková náhlá ostrá bolest do třísla, taky jsem vylítla, ale ten můj pořád spal jak špalek :grinning:
19. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka prave jdu zitra na kontrolu, tak se zeptam...a i na ty krece, co mam v podbrisku, dneska se mi ozvaly v noci vickrat po te bolesti...prave jsem taky cekala, jestli e to nebude opakovat, jestli nejet do nemocnice...hned dneska balim tasku..pro jistotu!
@inna_s s nekteryma chlapama to nehne :grinning: :grinning: me se zda o porodu temer kazdy den nebo o sprostotach :sweat_smile: ale ten porod vzdy jen, ze uz zacinam rodit, nikdy se nedostanu do cile, zatim :slight_smile: treba se ve snech rozrodim, az se to bude vic blizit :grinning:
19. lis 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky to je normalni..ja taky skoro kazdou noc ve snu rodim :slight_smile: a parkrat to byl teda zazitek,pac jsem rodila tim stylem,ze sem si proste vyndala mimi z bricha :grinning: no nechapacka...

jinak ja jdu zitra taky do poradny..asi nas chodi vic v utery..tak bude zase novych informaci :wink:
ja uspavam malyho a pak se jdu vrhnout na to zdobeni perniku..snad je nesezeru :astonished:
19. lis 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jdu do poradny ve středu, čeká mě monitor, prohlídka a ještě jeden kontrolní utz kvůli vodě :confounded: takže taky doufám v dobrý zprávy :slight_smile: jsem zvědavá kdy se to tu rozrodí konečně :grinning:
19. lis 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jsem po prohlídce :slight_smile: aaa pěkně mě nasraly, dneska je tak pěkně a ono to nepůjde :grinning: a to mě dneska celej den bolí v podbřišku a na tom grafu čára rovná jak do prde.e :slight_smile: takže my nerodíme, ale jsme v pořádku, prohlídka zase za týden :slight_smile: CS 4 zkrácení 1-2, víc jsem nepostřehla a v tej kartičce se nevyznám :grinning:
19. lis 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@babettaboo ještě vydrž mamčo-nebo se pusť do mytí oken :wink:
19. lis 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo cs 4 je pekny uz...to nikde neni napsano ze vecer nejedes.... :slight_smile:
19. lis 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky tak se nám venku dělá krásně tak by jsme měli pomalu začít všechny rodit aby byla aspon dobrá nálada jelikož při mlze a dešti se člověku usmívá hůř.ve středu mě čeká teprv sepsání porodopisu tak jsem na to zvědavá doufám že budu vědět vše na co se budou ptát a když ne tak smůla :slight_smile:
19. lis 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. já taky po kontrole. srdíčko dobrý, hlavička se tlačí dolů. čípek zkrácený na 1,5...vše se připravuje, na dřívější porod to nevypadá :frowning2: kontrola zase v pondělí...

holky, co je to v té průkajdě CS? je to ten číek, ale ta zkratka?
19. lis 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka u nas mame prave vyhrazene jen uterky pro tehule a me to vyhovuje, dr. ordinuje od 13.30 az do 8vecer, takze parada, loni jsem poprve pernicky nedelala a letos uvazuju, ze udelam jen z male davky...tenkrat jsem dostala od tchyne recept na mekke pernicky a prvni rok byly mekke, dalsi tvrde, tak nevim, jestli se neohlidnu po dalsim receptu..a v sobotu budu pict poprve letos, ale do souteze, tak snad se mi to povede :wink:
19. lis 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu balit tasku, snad na neco nezapomenu :wink: :wink:
19. lis 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holkyyy vy už se všechny chystáte rodit, ale víte, že je teprve listopad :D
19. lis 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla taky jí ještě nemám stále mě to čeká asi se na to dnes nebo zítra taky vrhnu
19. lis 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, musi mit u porodu i otec rodny list? pry jo..ale me to nezda....podle me staci muj
19. lis 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla
•svobodné maminky: rodný list, pokud uvádí otce, i přiznání otcovství potvrzené matrikou a i rodný list otce
•rozvedené maminky: rodný list obou rodičů dítěte, souhlasné prohlášení /přiznání otcovství/ a rozsudek o rozvodu
19. lis 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra cs je Vyzralost porodnich cest,nalehani hlavicky,zkracenost cipku...pri 10 se rodi
Kamoska je sestra na gynde
19. lis 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak k tem porodum ve snu - me se tuhle zdalo ze moje dr byla na dovoleny a prisla ke me Krainova a ze me bude rodit ona :slight_smile: a ja: tak jo. jdem na to. a porodila jsem :slight_smile:

u me se taky nic nechysta, CS porad jen 1. KO pristi stredu. Protilatky jsou snad z ockovani, vysledek kontrolnich odberu bude na tenhle tyden.

nemuzu najit oddaci list. mam rodny listy, vsechny mozny doklady a oddaci list ne. takze budu muset jeste na matriku..
19. lis 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla taky bych asi mela tu kabelu nachystat.Jako druhorodicka by to mohlo bejt driv a co si budem povidat,nic jineho si nepreju nez byt na vanoce doma :slight_smile:
19. lis 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo jinak k tem snum....me se zdal jeden minulej tyden.U prvniho porodu kdyz mi po 14 hodinach konecne rupla voda,tak to byla rana jak z dela a bylo to vsude.A minulej tyden se mi zdalo,ze mi uz rupla voda a probudila me ta rana...Nevedela jsem ktera jsem!Normalne pro jistotu jsem si sahla pod sebe jestli se mi to jen zdalo a od te doby mam pod prosteradlem ty detsky jednorazove podkozky dve :grinning:
19. lis 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám kontrolu taky zítra, tak doufám, že mi Dr. řekne, že se to blíží :slight_smile:
O porodu se mi taky občas zdává, ale teď v neděli mi psala i mamka, že se jí zdálo že rodím :grinning: A ono pořád nic :confounded:

@luscilla Obdivuju, já jsem ráda,že se o cukroví starat nemusím. udělám si max. včelí úly a možná ještě jedno, jinak na to prdím :grinning:
19. lis 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla
@mishule12 holky a když jsme oddaní, tak asi naše rodný listy ne že jo? Jen oddací, koukám tady na to co nám píšou z porodky. Snad jo :slight_smile:

Jinak jsme se byli projít ve městě s manželem, no a už ty procházky nejsou to co bývaly :grinning: na zpáteční cestě jsem funěla jak lokomotiva, každou chvíli jsem cítila, jak mi buď tvrdne břicho nebo jak se malý vzpírá, jsem ráda, že už jsme doma. A bonusem jsou vždycky ty schody do 4. poschodí, to musím jít s přestávkami :pensive: Ale ta vánoční výzdoba ulic mi opět zvedla náladu, už nám to tady pěkně svítí všude :slight_smile:
19. lis 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek