• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Holky dotaz.. balite si na odjezd z porodnice jiny obleceni pro sebe, nebo pojedete v tom, v cem do porodnice???
19. lis 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak me zdesila velikost tasky co jsem mela sbalenou a tak jsem to prebalila do dvou mensich... stejne to vypada jako kdyz jedu na dovcu :frowning2: snad bude v porodnici teplo, mam jenom tenkej zupanek, kdyz ho mame mit.. tlustej zupan by si zaslouzil samostatnou tasku :slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen Já si beru jiné. To v čem pojedu tam mi pak vezme manžel domů. Netuším, v jakém stavu bude :grinning: Já mám právě jen teplý župan, tak netuším, jak ho tam pak nacpu :slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já koukala akorát na porod do vody a to vám bylo nádherný....obávám se, že já na sále budu hystericky ječet, ale je mi to fuk. mně prostě zvuky pomáhají překonat bolest :confused: a nevydávám je jen v bolestech :grinning: :grinning:

tašku mám taky poloprázdnou. košile a župany jsou v porodce k dispozici, mám dvě nové na kojení, ale nechci si je brát a počátečním krvácením je hned zničit...stejně bych si musela posléze vzít erární...

holky, neuděláme si tabulku, kdy která rodíme? zkusme, ať máme přehled...napíšu první, pak si to zkopírujte a vepište svoje datum...budeme mít fajn přehled. :wink: :wink: :wink:
19. lis 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen Mám nachystaný jiný, protože předpokládám, že než dojedu do porodnice, tak budu buď zpocená jako prase anebo mi poteče ta voda a domů chci jet čistá navoněná. Koupila jsem si od Jožánka kojící tričko, které je volnějšího střihu, pač děloha ještě jistě nebude zavinutá a k tomu si vezmu čistý těhu džíny. Od příštího týdne si pohlídám, aby jedny z mých těhu kalhot byly vždy čistě vypraný. Podprdu si nechám koupit od manžela, až zjistim, jak mi vyrostly prsa. Prý jsou dobrý carriwell. Jednu kojící z mám z HM, ale myslím, že do tý se pak už nevlezu.
U nás jsou prý erár košile jen jedna na porod a 1 po porodu, tak jsem si radši pro jistotu jednu pořídila no a župan prej nepůjčujou vůbec. No v nejhorším si ještě nechám něco dovést.
Jj, tabulku sem klidně hoď, schválně jak to pak vyjde dle přírody:slight_smile:.
19. lis 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petra - první termín 10.12. - chlapeček
19. lis 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka ja mam prave momentalne jen jedny tehu kalhoty, tak nevim... ale mela bych jit na planovany cisar tak snad obleceni prezije :slight_smile: a kdyz budu v porodnici v tech jejich kosilich tak to ostatni moje obleceni tayk prezije.. no mozna jiny ponozky :grinning:
prej byva v porodnicich teplo, jestli neni teply zupan zbytecny? ja nevim, no ja se jeste rozhoduji, mam oba....
děsíte mě, ještě jsem si nezabalila :astonished: a to bych už šla rodit, no jo... já bych se na nějaký to videjko podívala, ale znám se, hnedka bych se začala zase bát :frowning2: ach jo, ale asi si to nakonec pustím jak se znám, navíc jsem doma sama... :grinning:
@etra ja nmuzu psat datum, protoze se ho dozvim asi ted ve stredu.. cisare planuji driv, takze se vepisu dodatecne :slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych se radsi na to video nekoukala.. videla jsem jen nejaky fotky z "akce" a bylo to dost naturalisticky.. co je hlavni holky.. vy to stejne uvidite z jinyho pohledu zezhora, dolu si nevidite a je to tak asi lepsi :slight_smile: ja koukala na fotky z cisare a asi budu rada ze tam bude plenta :slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosaleen napiš aspoň. že plánujete císaře :wink: a teda závidím ti, že víš, kdy do toho praštíte :grinning:
19. lis 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týnka - 12.12. - Jiříček
19. lis 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra zatim jeste nevim :slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen tak budeš vědět :grinning: brala bych to hned!
19. lis 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
19. lis 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
mozna piste jeste nicky at se v tom vyzname :slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra taky to ma svoje mouchy, je to operace :unamused:
19. lis 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
etra - Petra - první termín 10.12. - chlapeček
Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
19. lis 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z porodnice mám tento seznam:
Župan
 1 - 2 rozepínací nocní košile
 1 - 2 podprsenky pro kojící matky
 Vložky do podprsenky
 Teplé ponožky
 Toaletní potreby (toaletní papír, hygienické vložky, papírové kapesníčky, pomáda na rty, tělové mléko, ručníky, jednorázové spodní kalhotky, sponu na sepnutí vlasu)
 Omyvatelné přezůvky
 Léky, které užíváte
 Knihy, časopisy, křížovky…
 Neperlivou vodu, větrové nebo ovocné bonbóny
 Psací potřeby
 Fotoaparát

Co byste tam ještě doplnily a myslíte si, že bych postrádala?? Já se v těch všech seznamech prostě ztrácím :frowning2: Ale docela mě udivilo, když jsem zjistila, že nejmenší velikost kojících podprsenek je 75C, já mám 75B, prsa se skoro nezvětšila a pochybuju, že by se mi nalila tak, že bych potřebovala větší jak těch 75C. Podle čeho jste si je kupovaly vy? Nebo všechny počkáte, jak na tom budete po porodu s mlíkem?
19. lis 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
19. lis 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s mam cariwel pruznou a pak uvidim.. a mam ji podle svoji aktualni velikosti :slight_smile: ktera je teda 85D :astonished:
19. lis 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
19. lis 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s já mám podprsenku od sestry, která ji nakonec nevyužila a mně sedí ... tak pak uvidím ... asi bych ji předem nekupovala, ptž nevím jakou velikost bych měla pořídit a zda ji vůbec využiju (sestra právě vůbec nekojila) ...
19. lis 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rosaleen - Alice - 6.12. Terezie - plan. CR (asi)
tynkaz-Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
19. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen já vždycky doufala, že nějaký prsa budu mít aspoň v tom těhotenství a ono prd :grinning: uvidíme po porodu teda... ale strie se mi tam udělaly, mrchy :angry:
19. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s koupila jsem kojící podprsenku o něco větší, mlezivo se mi tvoří prakticky od léta, takže věřím, že pokud se nestane nic závažného, budu kojit a to všude píšou, že se prsa ještě o číslo zvětší. taky mám problém s citlivou pokožkou a tak jsem musela ožehlet bezva bezešvou a hooooooooooooodně pružnou podprdu, bohužel neznám značku.musím mít prostě nějakou bavlněnou...ještě chci koupit jednu, tak asi vyrazím do CA nebo HM a uvidím, co mi nabídnou...
19. lis 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s ono ty velky prsa nic moc.. kdyz si predstavim jak mi je mimi vysosa a budou jenom placaty pytliky je asi lepsi mit mensi :slight_smile:
19. lis 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt vsichni rikaj jak se prsa po porodu zvetsi, ale kamosce zustaly stejny, tak je to asi individualni.. ale pri cenach podprsenek, bych asi kupovala az po porodu.. ty co mam ted mam pujceny od kamosky...
19. lis 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo koupit nejakou obyc a paradni az potom... i kdyz s mimcem kam se asi budem paradit :slight_smile:
19. lis 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen také mám dvě tašky, manžel tu jednu nechá v autě a až mě převezou na šestinedělí, tak mi přinese tu druhou ... mám toho taky hodně .... dost místa zabere župan a pak taky balík plen, PA na kurzu říkala, že prakticky žádné nedostaneme ....
19. lis 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek