• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@tynkaz mozna ty latkovky pod dite na prebalovani nebo na odrihavani, nebo na mokry obklady pro tebe na hlavu az to nebudes zvladat :slight_smile: promin to byl vtip
19. lis 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla muj manzel nastesti respektuje... hele urcite se to vrati, doufam, mozna ne hned po porodu, ale treba po sestinedeli...
19. lis 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen právě, nikdy nevíš a nemůžeš to ovlivnit. Nevím, jak na tom budu potom zase, třeba se to všechno utne a budem mít po ptákách. U mě je to jak na horský dráze.
19. lis 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosaleen taky mu to doma musim nachystat, prt by vubec nevedel, co mi dovezt :grinning: :grinning: to same jsem i pro maleho pekne sbalila do tasky a dala do skrine,ale pak to vlozim primo do sedacky, prt kdovi, co by privezl :grinning: dekuji za pochvalu jmena..v mym okoli jsou reakce ponekud opacne :unamused:
19. lis 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla veci pro malou taky mam nachystane a taky dam do autosedacky jinak by to nenasel:slight_smile: autosedacku snad neprehlidne :slight_smile:
z okoli si nic nedelej, ted jsou v kurzu proste jina jmena, ale jednou ti bude maly vdecny ze se jmenuje jinak nez ostatni a ze je tim vyjimecny...
19. lis 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Mikuláš je krásný jméno :slight_smile: My dáme jako druhý jméno jeho ekvivalent Nikolaj, ale v podstatě je to to samý. Můj děda se tak jmenoval, ale zas v jiný podobě, Mykola :slight_smile:
19. lis 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Já mám synovce Mikuláše, je to moc pěkné jméno.
Jo a u nás docela dobře funguje kromě kupiček ještě cedulkový systém, mám to všechno pěkně označené. Tak to bylo i v den svatby, když já jsem dopoledne nebyla doma, aby nevnikla panika anebo spíš nepřijel manžel třeba v teplákách :grinning: .
19. lis 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@inna_s muzou se davat dve jmena?
19. lis 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz to je dobrý, já svýho manžela v den svatby ještě hnala v 8 ráno z postele, jako že by už mohl se jít připravit a jet pro kytky atd. Nakonec to zvládl chlapec :grinning: ale zmatkař je taky kolikrát, určitě mi doveze něco jinýho než mu řeknu, už to vidím :grinning: ale svede to samozřejmě na mě, že jsem to špatně vysvětlila :slight_smile:
19. lis 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja kaslu na okoli, je to nase rozhodnuti, jake jsme vybrali, ale prece jen to zamrzi, kdyz vidim negativni reakci..ale jak rikam, nejblizsi okolo a rodina si bude muset zvyknout :wink:
19. lis 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen jj, dvě jména se smí, víc už ne :slight_smile: vím to určitě :wink:
19. lis 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla u nás byly špatný reakce i na to, že je to chlapeček a ne holčička :pensive: co říct potom na tohle... a ještě to byla tchýně ... neřešit, neřešit, neřešit
19. lis 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pro dnesek koncim, hezky se s vama pise, tak zas nekdy brzy... dobrou
19. lis 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu na kutě, brzy na písanou! A přeji Vám nějaký pěkný pozitivní sen a co nejmíň učůranou noc!
19. lis 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosaleen
@tynkaz dobrou holky :slight_smile:
19. lis 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Rosaleen - Alice - 6.12. Terezie - plan. CR (asi) Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni etra - Petra - první termín 10.12. - chlapeček Týnka - 12.12. - Jiříček Míša - 18.12. - Adélka inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek kupinka-Simona-20.12.-Nikolka Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
19. lis 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
renaticickaka Rosaleen - Alice - 6.12. Terezie - plan. CR (asi) Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni etra - Petra - první termín 10.12. - chlapeček Týnka - 12.12. - Jiříček Míša - 18.12. - Adélka inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek kupinka-Simona-20.12.-Nikolka Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek, Iv10 - Denis -24.12.,
20. lis 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy jste se včera rozkecaly :slight_smile:
Luci-Mikulášek je krásné jméno!!! Nic si z toho nedělej,vy jste rodiče-stejně Ti budou lidi kecat do výchovy apod,to si zvykneš,nic jiného Ti nezbyde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nebojte,po porodu se ty hormony vrátí zpátky-no,po porodu na to nebudete mít náladu,ale po 6ti nedělí na to vlítnete,žádný strach :wink:
20. lis 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak jak se vam spalo? Ja jak miminko,dokonce jsem sla jen jednou na prochazku na curanou :slight_smile: stal se zazrak.
Mam ake trapeni....druhorodicky mam dotaz,mela jste nektera problem po porodu s hemeroidy? Ja jen chvilku,pomohla mi masticka a shojilo se to po tom porodu,mela jsem ho tezkej.
No ale ted ke konci je to des.Boli me to trislo a asi mi tam malej naleha a zase se mi to ozvalo minuly tyden,parkrat jsem pouzila fsktum a dobry ale ted mi nejak nezabira a celkem to je dost neprijemny a i to nekdy boli :( asi se stim neda nic delat ted ze? V pondeli jdu do poradny tak se zeptsm doktora jestli mi neco poradi...ale co budu delat po potodu kdyz mam ten problem uz ted,to nevim a uuuplne se bojim :(
20. lis 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 já s tím problémy předtím neměla-teď mám nízkou hladinu železa,dr mi napsal nějaké prášky,po nich jsem nebyla na záchodě týden a co jsem si potom užila,kdy mi tekly slzy apod...tak jsem je vysadila-nebereš železo,může to být z toho...jinak nevím,co bych Ti poradila,ještě mrkni na net,určo o tom něco najdeš a pak se zeptej určitě Dr...

já v noci nespím,usínám tak ve dvě,ve tři,v 7 vstávám s malým do školky-ale do práce už nechodím,tak to neřeším,to bych asi nedala...tak buď ráda,že hezky spinkáš,mě ta nevyspalost docela zmáhá-a na záchodě jsem byla jako vždy 3x :grinning:
20. lis 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s Já jsem si říkala, že dám body, svetřík, dupačky, čepičku a pak ji šoupnu do kombinézy, přehodím deku. Když bude zima, mám takový plastový obal(slídu) na autosedačku - s dírou vepředu, je to jako na déšť, ale v zimě jsem to používla právě když byly mrazy, udělám jí tam takový skleníček :grinning: aby mi vykvetla. A uvidím na ni. Syna jsem hrozně moc oblíkala a máme z něja pokojovou kytku, tak ve 4 letech začínáme s otužováním. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2012 v 08:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 mohu zařadit moji Magdalénku do plánu? Měla by být 5.12 :dizzy_face:
20. lis 2012 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka dekuji.Takze asi musim porodit....nic jinyho mi nepomuze. Dekuji za odkaz ;)
20. lis 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iv10 Bohužel asi jo :frowning2: tak se drž mamčo...
20. lis 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: tabulku jsem seřadila, krásně se na to kouká! a přidejte se všechny :wink: :wink:Ježíšek se letos s těmi miminky pořádně nadře, než je všechny správně rozdá :grinning:

Rosaleen - Alice - 6.12. Terezie - plan. CR (asi)
Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
kupinka-Simona-20.12.-Nikolka
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis -24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
.,
20. lis 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@etra jo vy chcete i moje jmeno :slight_smile: takze Iv10-Ivana :slight_smile:))

Holky a kdo nema fotku svou tsk pokud bam to nevadi,dejte di ji prosim...pak si lip pamatuju kdyz vim i skym si pisu ... Ale kdyby to byl problem tak nic.
20. lis 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
Iv10 - Denis -24.12
20. lis 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute ženy :slight_smile: jednou se dívám na televizi a mine mě taková diskuze kurňa :grinning: Já mám v tej tašce navíc ještě žínky ( takový ty ikea na mimi ) poradila paní PA že je to dobrý na otírání obličeje při porodu a nebo když mám žízen tak někomu se při pití může dělat špatně a že pomáha si tu žínku namočit a cucat vodu jako z toho :slight_smile: plus jako dvoje balení vložek velikosti "traverza" :grinning:,, ten můj župan no a je potřeba nová taška :grinning: ještě tam mám pletený ponožky od babičky takže kvalitka, když se zmuchlaj do kuličky udělaj prsa velikosti 80D :grinning: taky mám tři ručníky jeden na vršek kuli prsům, na spodek a třetí větší mám na vlasy protože mám vlasu na tři hlavy a ještě hodně dlouhý tak do malýho to nezabalím nu :/ plus tam mám nějaky věcičky pro malou :slight_smile: plínky pro malou, látkový plínky, vložky do podprdy, kosmetiku jako lactacid, kartáček a tak, košily, boty, a už se mi to tam fakt nevejde budu to muset rozdělit :grinning: kojící podprdu mám tady z levného krámu za 60 korun to mi zatím stačí, pak půjdu koupit nějakou která bude aspoň trochu vypadat :slight_smile: nesmíme se zanedbávat :grinning:

BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
Iv10 - Denis -24.12
20. lis 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belinduska jeh tak já ještě jednou :slight_smile:
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
Iv10 - Denis -24.12
20. lis 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš