• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@makropulec tak se tam doplň :slight_smile:
20. lis 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 mám stejný problém též už teď a děsím se toho po porodu, gyn na to jen pokrčila rameny a řekla mi, že mám počítat s tím, že to bude ještě mnohem horší .. což mě tedy opravdu vůbec neuklidnilo :grinning:
20. lis 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen Já mám právě zase jen teplý župan. Košile si budu brát erární, naštěstí u nás není počet omezený. nechci si zničit své hadříky :grinning:

Já si podprdu koupila zatím obyč, a nějaké lepší pak po porodu. Abych to nekupovala zbytečně :slight_smile:

Haniiicka - Hanka - 5.12. Tadeášek
Rosaleen - Alice - 6.12. Terezie - plan. CR (asi)
etra - Petra - 10.12. - chlapeček
tynkaz-Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek

Jinak sem dneska byla na kontrole a malý se ven ještě nechystá :unamused: Prvně měl naspěch a teď si dá načas, ach jo :frowning2: Ale jinak je naštěstí vše v pořádku :slight_smile:
20. lis 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak tam mám jen část, tak ještě jednou :grinning:

Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
kupinka-Simona-20.12.-Nikolka
Iv10 - Denis -24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
20. lis 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týnka - 12.12. - Jiříček
Míša - 18.12. - Adélka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
Iv10 - Denis -24.12
20. lis 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vy jste toho tedy napovidaly.. clovek chvili neni u netu a ma co docitat :slight_smile:

ja uz jsem musela podprdy nakoupit pac do svych se nevejdu (hrozne me tlaci) a novy (nekojici jsem si kupovat nechtela, to mi prislo skoda penez. navic musim i spat s podprdou, je mi to neprijemny. a prsa uz rozhodne nejsou to co byvaly :frowning2:
20. lis 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belinduska @iv10 holky mam pocit ze budu mit stejny problem. ted mi vcera mudr predepsala zelezo a uplne se bojim ho zacit brat. protoze tuk tuk tuk , diky psyliu ted nemam problemy ani trochu s tim si dojit, ale jakmile vynecham, tak to boli dost..
to se mam na co tesit..
20. lis 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk -Lenka-12.12.-Patrik
Míša - 18.12. - Adélka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
Iv10 - Denis -24.12
20. lis 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah já taky musím začít spát s podprdou :( dneska se probudím a říkám si jak to nejsem spocená a ono prd..prsa nám začli produkovat asi hodně mleziva :/ ale to bude moje smrt teda, já spala nejradši jenom v bombardákách aby mě nic netlačilo :slight_smile:
20. lis 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo člověk tu chvíli není a tolik se to tu rozjelo ani nestíhám číst.....já mám nachystáno pro mrnouse z porodnice body s dl. rukávem dupačky mikinku ponožky čepičku jednu slabou a jednu teplou pak rukavičky a nevim jestli dát ještě slabý kalhoty nebo ne pak ho zabalim do takovýho mikinovýho fusaku přímo do autosedačky a kdyby náhodou tak deku ale zase ten kousek do auta to snad zvládne v autě pak bude teplo tak aby se moc nezpotil ale nevim no furt si říkám jestli víc nabalit nebo min mám takový pochybnosti
20. lis 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babettaboo taky jsem se jednou vzbudila s nepříjemě mokrým hrudníkem myslela jsem že mě snad trefí ale stalo se mi to jen jednou a od tý doby zase nic
20. lis 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam sbaleno pro malyho na 2 varianty podle toho kolik bude stupnu - pokud relativne teplo tak jen body a overalek, kombinezku a teplou deku/zavinovacku do sedacky. kdyz bude opravdu zima tak jeste jednu vrstvu mezi overalek a kombinezu.
ale uplne jsem zapomnela na cepicku slabou do porodnice, i kdyz tam bude spis vedro nez aby trpel zimou si myslim..
ale radsi ji zabalim.

a uz nevim kdo to tu psal s tema kuch.uterkama, diky za tip, to je dobry napad!
20. lis 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně jsem ráda že si tu s vámi můžu klidně popovídat o těhotenství problémech a očekávání a dozvědět se i jak to maj ostatní jelikož když se chci o tom bavit s někym doma tak už jim lezu s tim na nervy že prej bych furt jen mlela o malým ale já za to nemůžu
20. lis 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím :slight_smile: ano včera se to tu pěkně rozjelo :slight_smile: a seznam taky, akorát se mi jako dooost nelíbí, že jsme skoro až na konci (a další termín mám ještě později kurňa) :angry: kdy jste začaly v noci běhat na záchod?? U mě ani tohle není, prostě je malej asi pořád vysoko a ven se mu nechce v nejbližších týdnech nebo co :frowning2: kontrolu mám zítra, uvidím co se dovím...
20. lis 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s no tak to je teda sila :( ale od tchyne se neda nic dobreho cekat...nebo aspon ne od te moji :zipper_mouth:

@rosaleen ja chtela taky 2 jmena, ale jakmile tchan rekl, ze je to blbost, tak se toho muj chytl a neproslo to :( jakoby snad nemel svou hlavu....

@kupinka no sak uz vidim ty kecy do te vychovy....des a hruza..tchan zije uplne ve stare dobe a vsechno delam spatne..dokonce jsem k nemu prestala jezdit, prt chtel, abych tehotna u nich na chalupe vozila kolecka s betonem :astonished: pry si tehotenstvi moc beru a driv, ze zensky delaly vsechno...a vubec ho nezajimalo, ze mi dr. rekl, ze nejaky veci nesmim delat...to tak zamrzi...ted mam pocit, ze se na maleho ani netesi...je to smutny...na prvniho vnuka taky kasle, takze cekam to same i u naseho maleho..
20. lis 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla no, teď se sice trochu zklidnila, ale na dlouho to nevidím, přesně jak říkáte, začnou řeči o výchově. Už teď jsem měla výslech jakto že jsem si posolila chleba s máslem... "Ty ještě solíš jo??" Né nesolim asi... přitom právě tohle je zažitý ze starých časů, že se nemá solit skoro vůbec, dneska naopak ti všude řeknou, jak je sůl prospěšná a že se má solit normálně. A přitom šlo o takovou maličkost, nevím co bude následovat jako :zipper_mouth:
20. lis 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s ja od sameho zacatku teda,ale mozna tim,ze je to druhe mimco a je to tam uvolnenejsi...
20. lis 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belinduska nedokazu si to nejak predstavit...jako v cem to bude u porodu jeste horsi? to je takova odpoved od te dr... :unamused:
@babettaboo ja spavam s tenkou podprsenkou uz od zacatku tehu, aby drzely prsa tvar, i kdyz jak jsou tezka, tak myslim ucinek se nedostavil...a vlozky v podprsence mam hned, jakmile mam vic mleziva...prt to jsem mela sama kolecka na podprsence a pyzamu :grinning: :grinning:
20. lis 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Mikulášek je krásné jméno!!!Taky jsem původně chtěla, ale mamka mi to nějak rozmluvila....Nakonec jsme vybrali několik jmen a nikomu jsme dosud neřekli, jak se bude klučík jmenovat. A to právě proto, že bych musela čelit jejich pocitům vůči jménu a to nechci. A že bude mít malej dvě jména, to už nikomu vůbec neříkám...Já budu rodič a jen na mě je, jak své dítko pojmenuju a jak ho budu vychovávat. :wink: :wink: :wink:

U nás je krásné počasí, svítí sluníčko, tak uvažuju, že vyplením zahrádku a nastříhám si větvičky na výzdobu oken...ale poobědvala jsem a obávám se, že opět ulehnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belinduska no ja zelezo neberu,u prvniho jsem brala az na konci ale i tak jsem mela problem chodit na zachod,natoz po zelezu.Ted stim problem nemam.Snim denne min 2jablka 4mandarinky nebo pomezance banan...jsem uchylna na ovoce a zeleninu,ale to jsem celej zivot.Dokazu si ho predstavit bez cokolady ale ne bez ovoce.
Stolici nemam tuhou spis naopak,ale fakt me to boli.Po zachode jdu do koupelny se umejt namazat a na noc taky.
Ale ted mi to nepomaha :(
20. lis 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s uplne tomu rozumim....nejradej bych se tchanovi uplne vyhla a te jeho pritelkyni, cekala jsem, ze jako zena se 3deckama se me trochu zastane, ale opak byl pravdou..zvracela jsem do 5.mesice a kdz jsem se zminila, ze pri cisteni zubu jsem se nadavovala na blinkani, tak na me cumeli, jakobych si to snad vymyslela...nechapali, ze spavam v podprsence...pry se chovam tak, ze budu mit neuveritelne tezky porod...kdyby ted vedeli, ze mi dr. rekl, ze mam vic lezet, tak se asi zblazni z toho! vsechno delam spatne...ale do vychovy si kecat nenecham...to tam radej vubec nebudu jezdit..s malym muze jet muj, u toho prece nemusim byt :wink: :wink:
20. lis 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, vy jste mě s tím balením tašek úplně zaskočily! vy se skoro stěhujete :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy, jezisi ja se vykecavam jeste v pyzamu a za pul hodky mam byt u dr. :grinning: takze zatiiim se mejte, pak si to dopovime :wink:
20. lis 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla taky to tak máme z přítelový strany mi někdy přijde že se ani netěšej jelikož chtěli první vnouče od přítelový segry a ne od nás a když jsme přišli že je to kluk tak byli zklamaný že chtěli holku a když se o malým bavíme tak mu skoro nikdy neřeknou jménem ale bavěj se jako co kluk? a podle nich se doma furt jen válim že dřív se rodilo skoro na poli že si jen odskočili odrodit a zase makali
20. lis 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tchánovcema i vl. rodičema je to občqas fakt těžké. Mí rodiče mají vnučku i vnuka, ale tchánovci 2vnuky a i manžel je ze 3kluků, takže by tady holčička byla vysněná. ale naštěstí nikdo nic neříkal. Ještě aby jo, bych jim dala :grinning: Mě už ani nikdo nic neříká, protože jsem držka a ví, že bych si otevřela pusu :grinning:

Pro malého mám nachystané body s dl. rukávem, dupačky, kabátek, čepičky a teplou kombinézu, ale uvidím, jak pak bude venku.Nechci, aby mi pak v autě umíral horkem...

Já teď musela začít železo brát a teda děs. Už se těším, až ho budu moct vysadit...Kolikrát fakt zatlačuju slzy :frowning2:

Holky, a jak ste dneska spaly? Já teda skoro ne, pořád se mi vrtal dolů a já už nevěděla jak se uvelebit :-/
20. lis 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla jo přesně tak. My bydlíme docela daleko od rodičů (bohužel i mých), tak jsem ráda. Sice to je jen hodina cesty, ale tchýně tu byla naposledy někdy v létě... ani teď když měla dovolenou nepřijela o víkendu, jen se furt ptá, kdy přijedeme a nafukuje se, že jezdíme málo. Asi si neuvědomuje, že s malým budu jezdit ještě míň, kord na začátku. Sice tu budu víceméně na vše sama s manželem, ale asi mi to ušetří víc nervů, než kdybych tu měla pomocníky :slight_smile:
20. lis 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka taky mi dr napsal že mám brát železo ale neberu ho jelikož jsem chodila na záchod špatně normálně a po tom železu jsem nemohla vubec a to bylo hruza ani projímadlo mi nepomohlo takže už ho neberu a je to o trochu lepší
20. lis 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk Tchýně za každou cenu chtěla holčičku, jako bych to uměla ovlivnit zpětně nebo co... My jsme se pohlaví dozvěděli až na druhým velkým utz, takže skoro 6. měsíc, a to bylo, "proč pořád mluvíte v mužským rodě, a proč chcete kluka, JE to holčička, a bla bla", když jsem u ní někdy na konci srpna byla na skok sama, opět mi to "vyklouzlo" a mluvila jsem jako o malým, tak z ní vypadlo toto: "Chudák, ještě z ní nakonec bude mužatka, když o ní pořád mluvíte jako o klukovi" :rolling_eyes: v duchu jsem se strašně řehtala jako :grinning: Zajímavý je, že nikdo jiný tohle neřešil. Teď už malýmu plete maskáče, snad se s tím už "smířila". Ale jako kdyby měla důvod se s něčím takovým smiřovat nebo co :grinning:
20. lis 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk Já začla mít problém až teď. No, uvidím, pokud se to bude horšit, tak ho vysadím a hotovo.
20. lis 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze s tchanovcema je to vsude stejny. u nas taky kecali do jmena zvlast u toho prvniho.
do vychovy obcas kecaj taky, hlavne kdyz malej nechtel chodit na nocnik. ze jsem ho mela davat hned jak zacal sedet apod. no klasika. nasi jsou celkem vycepovani, ale zas tata ma takovej ten 'namachrovanej' styl, ze kluci preci pusu davat nemuzou, a ze nema fnukat kdyz se mu neco stane apod. je to tezky..

@haniiiicka ja spala taky blbe. dneska to bylo desny. a do toho 3x curat, 2x prisel mladej ze bude spat s nama a drahous pritahl z 'teambuildingu' ve 2 rano. fakt jsem dneska svezi.. a to jsem slibila malymu ze budeme dneska pect cukrovi.. uff.
20. lis 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek