• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Ciernavila - 6.12 - Ninka
Rosaleen - Alice - 6.12. Terezie - plan. CR (asi)
Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk -Lenka-12.12.-Patrik
Míša - 18.12. - Adélka
kupinka-Simona-20.12.-Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis -24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek

Zdravim, par dni som tu nebola a uz som 6 stran zameskala...zbalena som uz konecne asi dva dni, uz tam len hodim zupan, inak tam mam vsetko. Maly kufrik na koleckach ktory splna prirucny batozinu do lietadla, cize je mansi ako velka cestovna taska a nic mi tam nechybalo ani pri prvom porode.
Cukrovi pecem, zatial mam medovniky, linecke a vanilkove rozteky, idem na dalsie, hrozne ma to bavi. Maly mi pomaha robit cesto a peciem a vykrajujem v case ked spi.
Curaciu pauzu mam v noci len raz okolo 2-3, spi sa mi uz celkom fajn, asi som si zvykla.
Pijem ten malinik, co sa tyka pribratia zatial mam 16 kg naviac /pri prvom som mala 20 za cele tehu/. Poslicky ziadne, tie som nikdy nemala. Uvidim ci to bude ako pri prvom, ze odtiekla plodova voda a bolesti az po 8 hodinach po tom a porodila som po 17 hodin po odtoku plodovej vody. Dufam ze teraz to bude naopak, cez tie bolestive chvile by som co najviac chcela byt doma aby som sa tak dlho nenudila v tej nemocnici ako minule nevraviac o tom ze som si este aj mobil zabudla, ak som mala stresy ze manzel nebude vediet kedy dojst.
Zajtra posledna kontrola na gynde v PRahe /to zas budem s kociarom a malym dokopy 20 kg skackat po milion schodoch, neviem sa dockat :grinning:, pus cesta vlakom/ a potom uz len kontrola priamo v porodnici Slany
20. lis 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé holky tak to vám nezávidím takový tchány a tchýně :( Můj tchán je takovej bobíšek ten by se rozdal :slight_smile: Tchýně má nad vším pevnou ruku, ale celkově je taky zlatá. Má sice někdy jinej názor na něco, ale umí respektovat jiný :slight_smile: Mají pro mě i peníze za to že jim vnučku porodím, at si pro sebe koupím co chci :slight_smile: nenechávejte se ale rozhodit vy jste matky a váš názor je ten hlavní :slight_smile: a jména co máte vybraný jsou nádherná :slight_smile:
Jinak mě dneska zase celý den trápí poslíčci :( jo ty konce těhotenství jsou tak krásná :grinning:
20. lis 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Já si říkám, že ono celé těhotenství je krásné :grinning: Prvně nevolnosti ,pak trable a ten konec, to je asi jako třešinka na dortu :grinning:
U mě ví, že i kdyby něco řekli, tak mají smůlu. naštěstí taky chápou to, že můžu mít jiný názor a vesměs to respektují. Stejně si to vždycky všechny budeme dělat podle sebe :slight_smile:
20. lis 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo je tak to bud ráda že jsou takový to já s nimi taky dobře vycházim ale v podstatě mě někdy štvou jak do všeho kecaj všechno rozhodujou a plánujou za nás a to je strašný jako.a trochu mě mrzí že k malýmu nemaj takový vztah zatim přitom to je jejich první ale třeba všichni okolo hladí pupek a jsou takový vyplesklý z toho a oni ani jednou si ani jeden z nich nešahl tak jako nechci jim to vnucovat ale myslela jsem že z toho budou víc nedšený
20. lis 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka
@lenysekk však ono to ještě může přijít to poučování co mám a nemám dělat, ale zatím teda musím zatukat je to dobrý :slight_smile: možná je to i tím že ostatní vnoučata mají hrozně daleko a vidí je jen málo tak tady se těší že konečně bude jedno ve stejným městě :grinning:
20. lis 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo tak to máš štěstí na takové zlaté tchánovce :slight_smile: ti mí taky neprudí pořád, ale když už, tak to stojí za to :grinning: ale i pěkný chvilky spolu zažijeme, to jo, abych jim zase tolik nekřivdila :slight_smile: to je jako se vším asi.

Poslíčci mě stále netrápí, akorát se mi zdá, že se malý otočil úplně hlavou dolů, protože mě kope přímo nad pupíkem a dole, čekám až se najím a hodim šavli, pokud kopne do žaludku :confounded: :grinning: Jsem asi divná, když chci aby se mi už něco dělo, jak se na něj těšim :frowning2: Nevím jak se hodit do klidu a prostě jen čekat.
20. lis 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s nejsi divna. nase je to druhy a ja se tesim hrozne.. tohle cekani je hrozny..
20. lis 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s
@alinah dnes při představě že to nejsou poslíčci ale rodím ( nikdo doma - přítel a mamka v práci) se mi tak rozklepala kolena a ruce a všechno že jsem myslela že z toho fakt porodím :slight_smile: moc se těším ,ale vím že až to přijde tak veškerý moje plánovací akce budou totálně na nic :grinning:
20. lis 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak teď sem myslela, že to na mě přišlo :grinning: Neskutečná bolest v podbříšku, pauza a zase. Naštěstí asi poslíčci. Nevím, co bych dělala, sjem doma taky sama...
@babettaboo Tak moje plány na klid,..., se po výjezdu rozpadly a vím, že budu strašně plašit :grinning:
20. lis 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo no, nebooj! fakt se to da.. a hlavne na konci je ta krasna odmena :slight_smile:

me to opravdu hodne bolelo v sobotu, a trosku jsem se vydesila ze jsem zapomnela jak moc to vlastne boli :slight_smile: ja nic naplanovano nemela (tedy mela jsem domluvenou svou doktorku) a vsechno to slo tak nejak hezky samo a prirozene.. ale tomu az ti daji miminko na prsa/brisko, tomu pocitu se proste nic nevyrovna. to je pak naraz vsechno zapomenuty! moc se na to tesim, az mu poprvy reknu 'ahoj' :slight_smile:
20. lis 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah To je to jediné, co mě na tom uklidňuje - že vím, že ta odměna za to bude stát a bude to to nej. :slight_smile:
20. lis 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenysekk jsem rada, ze v tom nejsem sama a ze si o tom muzu v klidu s vama popovidat...muj ma totiz z otca respekt a skoro nikdy se me pred nim nezastane, necha me, at se branim sama....meli totiz spatny vztahy, tak si to asi nechce pokazit tim, ze by se me zastal...doma mi da za pravdu, ale pred nim jakoby mel strach :fearful:
@haniiicka ja jsem taky drzka a kdyz vim, ze jsem v pravu, tak se branim zuby nehty..neumim si predstavit, ze by muj tata byl takovy jako tchan...nikdy nam do niceho nekecal, ani do vztahu, natoz pak do vychovy...rika, ze jsme dospeli a ze si to udelame po svema ma pravdu, ani mati nam do niceho takovyho nikdy nekecala..navic mati je rada, ze cekame kluka a snad i tata, prt jsme samy holky a sestry maji taky holky, cekam prvniho kluka v rodine...

@inna_s me by vubec nevadilo bydlet jak o tchanu, tak od mamy daleko..s tatou mame hezky vztahy, tak mi nevadi, ze bydli o par ulic dal...na druhou stranu jsem rada, ze mam blizko sestry, od nich bych nikam daleko nesla :slight_smile: kdyby zalezelo jen na me, tak s malym nejedu ani ke tchanum ani k mame, ale kvuli nemu budu muset zavrit vsechny oci co mam a kazdou navstevu vydrzet....
20. lis 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo sestra ma tchany jako ty, uplne zlaty,hlavne tchyni, to je samy Verunko sem, Verunko tam....uplne ji prijali krasne do rodiny.. ja u tchyne musela bojiovat nekolik let, nez jsem si jakztakz vybojovala svoje misto a kdybych ted necekala, tak si myslim se jen pozdravime dal nic...u tchana to bylo prave naopak na zacatku, mel me rad atd..jenze ta jeho pritelkyne si k nim nastehovala jeste jednu dceru, uz je ji 18 a je to takova pipka!! ta mi tam vztahy uplne posrala, kdyz to tak reknu...vyklada, jak ji zavidim, ze chodi parit atd :astonished: pritom toto ja mam uz davno za sebou..mi prijd, ze tchan se ted vic stara o ty cizi decka jak o vlastni vnuky :frowning2:
20. lis 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, malej vazi uz 2447g :astonished: podle dr. to nebue zadny chudacek, takze pocitam, ze 4kg neli vic bude mit!!! udelal mi ster na streptokoka a pristi tyden prvni krivka, uz se tesim :grinning: :grinning:
20. lis 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak konečně jsem dobalila tašku s věcma do porodnice doufám že jsem nezapoměla nic důležitýho co budu hned potřebovat jinak ostatní co není tak duležité mi klidně někdo doveze tak uvidíme takže odted už klidně múžu jet už jsem na vše připravená a nebudu plašit......holky berete i rodnej list otce dítěte??na netu jsem někde četla že je potřeba někde není potřeba tak nevim
20. lis 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk u nas v nem. pry neni potreba, z toho sestra ho mela, takze my ho bereme pro jistotu..
20. lis 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně vidím, jak začnu rodit, až budu doma úplně sama, nejlépe v noci na Štědrý den :grinning: proto bych ráda dřív, vždycky když má manžel volno mezi službama. Ale jak to u sebe znám, bude to rodeo nakonec.

@luscilla myslíš že by fakt mohl mít přes 4kg?? :fearful: náš malej měl ve 32.tt 1720g, uvidím o kolik vyrostl zítra. Já chci malinký miminečko :grinning:

@lenysekk rodný list otce jen pokud nejste manželé, včera jsme se tu o tom někde bavily večer :slight_smile: jinak se rodný listy nemusí
20. lis 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podávám hlášení z dnešní poradny. Streptokok je negativní, tlak dobrý, cesty uzavřené, čípek nezkrácený, zkrátka nic se zatím nechystá. No a pro klid duše jsem přemluvila doktora, aby Jíru přeměřil, pač se mi zdál před tím nějakej mrňavej, a ač to dělá jen kolem toho 30. týdne, tak mi vyhověl, no a teď to mám zas naopak, chlapce jsem si pěkně vyžrala na (plus mínus 300 g) 3kiláka a teď se děsím porodu. No tak potěš koště, jestli budu přenášet, tak budu mít snad 4 kilový miminko :astonished:. Jo a první natáčky byly fajn, prý se mu pěkně daří, kontrakce žádné, museli jsme ho chvilkama budit, aby se trošku předvedl :wink:.
Jinak já zas naopak můžu spát klidně nahoře naostro, ale ne dole, což je tedy vele nepříjemné, protože mít furt kalhotky s intimkou přináší taky dost nepříjemné pocity :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale prý není co léčit a musím se s tím do porodu smířit.
20. lis 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pridavam muj vcerejsi vytvor, pro zlepseni nalady :sweat_smile: uz se tesim na vanoce :grinning: :grinning:
20. lis 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@inna_s :grinning: ja chtela taky maly mimi, ale to uz asi nebude pravda :grinning: :grinning: my meli ve 32+6 nejak pres 1900g a za 2tydny o tolik vic :astonished: :astonished: sestrina mala mela podobny miry jako nas maly a vazila pres 3700g, takz es tema 4kg opravdu pocitam..pokud se narodi teda v terminu...
20. lis 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doplňuji svůj nick, někde se poztrácel:slight_smile:

Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Ciernavila - 6.12 - Ninka
Rosaleen - Alice - 6.12. Terezie - plan. CR (asi)
Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk -Lenka-12.12.-Patrik
Míša - 18.12. - Adélka
kupinka-Simona-20.12.-Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis -24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
20. lis 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz jsem rada, ze nejsem jedina, kdo bude mit velke mimi a my jeste k tomu mame o tyden starsi hlavicku, sestra me desi, ze me roztrha :frowning2:
20. lis 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla No vidíš a to my měli podmíráka ve 30+6 1444g. No uvidíme, oni si rostou, jak je jim libo:slight_smile:. No ale přiznám se, že, minulý týden byl ve znamení čokoládky, takže možná jsem mu trošku pomohla:slight_smile:. Budeme si držet pěsti Luci, ať mají klucíši tak tři a půl kila maximálně :wink: .
20. lis 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynkaz ja mam ted tydny ve znameni ovoce a to by se taky nemelo prehanet kvuli vysokymu obsahu cukru a casto pecu kolace a delame v 11h v noci krupicku atd..takze i ja jsem si vedoma toho, ze velkou cast vinny nesu taky :grinning: :grinning: urcite si budeme drzet palce :wink: :wink:
20. lis 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kolik jste přibraly celkem zatím? Na mě všichni tak divně koukaj pořád, že já málo, se pak nedivim, že mě chlapi nepouští sednout v tramvaji :grinning:
20. lis 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky budu mít macka, jsem s tím už smířená :frowning2:
20. lis 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s k dnešnímu dni 13,8 kg
20. lis 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s Moc, mám to mezi 15-16kg :cry:
20. lis 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s tak to já mám nahoře 10kg ale myslim že až se budu vážit ve čtvrtek tak budu mít zase víc
20. lis 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz @lenysekk Si přijdu jak otesánek :grinning:
20. lis 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek