• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@haniiicka no tak já měla hlavně zásoby už před otěhotněním takže už jsem tolik nenabírala hubeňoury nabíraj víc než ty normální :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz
@haniiicka
@lenysekk no tak se bojím, že jsem přibrala nějak málo :confounded: min. týden jsem měla +5kg. Mají nabraný kila nějaký vliv při porodu?
20. lis 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s ja mam nahore asi 10-11kg..ale u dr. mi to dneska ukazalo o 2kg vic :astonished: ale to pripisuju tomu, ze jsem byla zimne oblecena a obuta..jinak doma se vazim rano na lacno..
20. lis 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s pokud vim, tak nemaji vliv na porod, na knci tehu se prevazne drzi voda v tele a ta uz zustane v porodnici :wink:

@lenysekk ja kdybych pre tehu nepribrala 7kg kvuli stitne zlaze, tak bych ted piskala..jenze s tou zlazou se budou tezko shazovat jak ty nabrana kila kvuli ni, tak i tehukila :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. lis 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s já myslim že to je asi jedno kolik kdo nabere že to vliv nemá žádnej někdo nabere 5kg a někdo třeba 30kg a dětičky maj stejně krásný takže to nemá vliv
20. lis 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla no štítná žláza je mrcha to pujde neboj něco necháš v porodnici a často se daří shazovat kila při kojení tak nevim
20. lis 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla
@lenysekk důležitý je, že přibírá prcek, však si myslím, že by mi dr. něco naznačil, že bych měla přibrat něco navíc.. ale i s tím malým břichem se sotva sunu, takže polehčující to není :grinning:
20. lis 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s já mám nahoře jenom 6kg...a dr nic neříkal,myslím,že vliv to určo nemá-a možná i tím líp pro nás,bude se to lépe shazovat potom...
20. lis 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jé holky, tak to vypadá, že nebudeme muset si chodit pro sKarty kvůli rodičáku :slight_smile: http://www.novinky.cz/domaci/285327-model-povinnych-skaret-je-mrtvy-rekl-necas.html
20. lis 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka
@inna_s
no máte výhodu že to všechno necháte v porodnici a domu si krom toho uzlíčka neponesete nic budte rádi hlavně že prckové jsou v poho
20. lis 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Ciernavila - 6.12 - Ninka
Rosaleen - Alice - 6.12. Terezie - plan. CR (asi)
Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk -Lenka-12.12.-Patrik
Míša - 18.12. - Adélka
kupinka-Simona-20.12.-Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis -24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
20. lis 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s
@kupinka :angry: :angry: :angry: děvčata, to vám teda závidím!!!přiberete 5-6 kilo, v porodce to hned necháte, samozřejmě si něco odvezete do postýlek :grinning: , ale máte klídek!!!

já mám nahoře 17....fuj, fuj, fuj. nevím, jak to shodím....
k tomu měření mimča...včera mi dr. říkala, že teď je měření zbytečné, že jsou už velké rozdíly ve výsledcích. a asi má pravdu. známá rodila před týdnem a před porodem ji malou odhadli na 3,6 kg. nakonec měla sotva 3,2 kg. a představte si, že jí špatně píchli epidurál, takže ji museli píchnout ještě nějakého oblbováka a před porodem bolesti normálně zaspala. pak ji vzbudili, že má tlačit...dobrý, ne???uvažujete o epidurálu nebo něčem jiném?
20. lis 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s Taky jsem četla a bylo by to fajn :slight_smile: Stejně bych si to nechala přeposlat na svůj účet a tak by se to ještě o nějaký den zdrželo. Tak snad to tak fakt dopadne :slight_smile:

No, já měla na začátku váhu 49kg, takže to co mám na váze teď je pro mě děs :grinning: snad to půjde hezky dolů. Teď si snažím říkat, že je potřeba, aby se malému dařilo a měl z čeho brát :grinning:
@luscilla Taky mám nemocnou štítnou, ale zatím nikdo neříkal, že by se pak dávaly kila hůř dolů. Uvidíme.

@etra Epidural chci, mám strašně špatné záda, hlavně bedra, takže už teď vím, že si ho kdyžtak vyřvu :grinning: A s tím váhovým odhadem máš pravdu, mě doktor říkal, že tam může být rozdíl 420g, když dělal minulý týden měření...Ale i tak se bojím toho, že to bude macík.
20. lis 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra me pokazde dr. meri brisko, tak hned se divam, kolik i vazi v te tabulce, nastesti je to na tom monitoru vsechno pohromade :grinning:
o zadnych oblbovacich vubec neuvazuju...v rodine je mely holky a nebyly spokojene, ze byly uplne divne mimo..a to jim sestricky rekly, ze jsou to leky "jen" na uklidneni..nic takoveho nechci...chci mit porod bez leku...
20. lis 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka me to jako taky nikdo nerikal, ale sestra ji ma taky, je teda pul roku po porodu, shodila vsechno, jen ne ta kila, co pribrala kvuli zlaze..ale u ni to jsou smesna 3kg, u me 7... :frowning2: :frowning2:
20. lis 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Tak to jo, ale neboj, to dáme vše dolů :wink:
20. lis 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky připojuji já mám 16 kilo nahoře :( za posledních 14 dnů jsou 3 kila :( to dávám za vinu ale možná vodě, protože mi opuchly jak kontiky tak ruce, uvidíme co necháme v porodnici :( štítnou žlazu mam taky špatnou tak snad to potom nepujde hůř dolů, jinak teda budu vážně neštastná :(
Holky prosím vás my nejsme sezdaný , sice to porodnice v seznamu nemá, ale stačí ten rodnej list okopírovanej? já se znám já ho ztratím potom v tej porodnici :/
20. lis 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Ještě jedna taková zajímavost k těm otokům, doktor mi říkal, ať si preventivně sundám prstýnky, protože pak můžou otéct prsty tak, že by mi museli ty prstýnky přeřezávat :grinning: . Tak jsem si je radši sundala, aby mi neřezali zásnubák a snubák na sále, to by bylo jak ve špatným filmu.
20. lis 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Já osobně si myslím, že by kopie mohla stačit. Zkus se zeptat na kontrole sestřičky nebo cinknout přímo do porodnice :wink:
@tynkaz Mě už manžel jeden prstýnek stříhal, naštěstí ne snubák. Takže zas ebe opravdu doporučuji :slight_smile:
20. lis 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo to nevim, snad jo...ale kdyz ho ztratis, pak ti vystavi novy na matrice za 100kc..
20. lis 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz i ja uz sundala zasnubni prsten...
20. lis 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam nahore 18 kilo, pribiram kontinualne cely tehotenstvi, teda myslim ze to na me neni videt, v tramvaji me sednout nepousti, kdo to ma tahat tu vahu :slight_smile: a to nejak extra nejim, mozna min nez driv...myslim ze to mam asi vsechno v prsou :grinning: a taky v prstech na rukou, snubak neoblecu ani nahodou.. do toho me tchyne krmi recma jak ona pribrala v tehotenstvi 5 kilo...
20. lis 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babettaboo myslim že bude stačit kopie hlavně že ho budeš mít asi ale nevim...to my taky nejsme svoji ale u nás je problem že přítel ho nemůže najít tak asi ještě pomaže panáček na matriku aby mu vydali rychle novej at to vše máme kdybych to věděla tak by jsme rovnou o něj požádali když jsme tam byli kvuli uznání otcovství aby měl malej přijmení po otci a ne po mě
20. lis 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bricho mam spis maly, furt vypadam jen tlusta hlavne poranu kdy se to mimco nejak rozplacne a neni moc videt :slight_smile:
20. lis 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas v porodce chteji kopie overene bacha na to...
20. lis 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky dočtu vas až večer v posteli .. ted mam malyho na hlidani tak si jdu dodělavat resty doma..
jen dnešni kontrola u doktora.. vse v poradku, dle krivky se porod nechysta..jen hrdlo mekci ale Cs 1 takze za tyden se prej uvidime..mam zase o jedno kg vic takze uz jsem na 14kg nárůst..a jen mirne otoky kotniku..jo a mala se otocila na druhou stranu, ale hlava stale dole coz je hlavni.. :wink:
a tot asi vše.. tak večer zatim pa :sunglasses:
20. lis 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co holky s otcem u porodu??budete mít??a jak se tvářej na to???to tomu mojemu se moc nechtělo na začátku říkal že ani náhodou na to at zapomenu ale postupem mění názor a ted říkal že pujde a že by si klidně chtěl střihnout i pupeční šnuru kdyby ho nechali tak jsem na to zvědavá ale při mojim štěstí mě to chytne když bude v práci a bude po srandě
20. lis 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk můj manžel chce být od začátku u porodu ... jsem za to ráda, že tam nebudu sama, a že mu budu moct vyčinit, co mi to provedl :grinning:
20. lis 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám +15kg ani nevím jak to ... :slight_smile:

Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Ciernavila - 6.12 - Ninka
Rosaleen - Alice - 6.12. Terezie - plan. CR (asi)
Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk - Lenka-12.12.-Patrik
mishule12 - Míša - 18.12. - Adélka
kupinka - Simona - 20.12.- Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis - 24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
20. lis 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk muj bude se mnou, chce byt od zacatku, akorat zacina plasit, jak to budu snaset ja, ze nebude vedet co delat, aby mi pomohl..rikam rodit budu ja, tak je to hold na me :wink: a primo divat se, jak jde maly ven, nechce :grinning:
20. lis 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek