• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
muj manzel u porodu byt nechtel, takze ho mozna cisar zachrani.. obdivuju vsechny chlapy kteri do toho jdou dobrovolne nebo dokonce chteji.. fakt super, myslim ze to muze byt dobra podpora a aspon ti chlapy si pak tech zenskejch vic vazi...
20. lis 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen svagr kdyz sestru podporoval, tak to akorat odnesl :grinning: sestra ho servala - nehlad me!! :grinning: tak muj pocita s necim podobnym :wink:
20. lis 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla kdyz ono je asi tezky predem odhadnout reakci.. chlap to treba mysli dobre a ty zensky to vadi... asi by mel predem pocitat s nejakou prehnanou reakci, prece jenom jsou to hormony, ale uz jenom tim ze tam bude je to obrovska podpora.. Holt nema hladit tak blbe :slight_smile:
20. lis 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla mám též takový pocit, že to tak dopadne ... :slight_smile:
20. lis 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla :slight_smile: ja rvala na manzela taky. nehlad me! nesahej na me! jen jsem mu neskutecne drtila ruku. byla jsem hrozne rada ze tam byl. jednat to lip utikalo a jednak me to hrozne uklidnovalo zvlast na konci.

jinak ja nahore 11kg, ALE 3kg pred otehotnenim kvuli IVF a tak vseobecne jsem prostorove vyraznejsi, takze budu mit opravdu co shazovat..

jo a v tramvaji lidi nepousteji sednout kvuli tomu ze by si nevsimli bricha ale protoze jsou to ignoranti! bacha na to! :rolling_eyes:
20. lis 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babettaboo pokud kopie radeji overene na obecnim urade .. taky beru oddaci list kopii, nechci aby me ho nekde umatlali :slight_smile:
20. lis 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah jo taky jsem si vsimla nepoustej sednout a nepomahaji s kocarkama :unamused:
20. lis 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk Manžel chce být u porou od začátku a já jsem za to ráda. Alespoň psychická podpora, když bude zbytek na mně :slight_smile:

@luscilla Já už teď manžela připravila na to,že je možnost, že budu hnusná, naštěstí s tím počítá :grinning:
20. lis 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@haniiicka my se tomu doted doma smejeme jak jsem na nej rvala at me necha ale drtila mu pri tom ruku..
20. lis 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem byla na kontrole u Dr, vše v pořádku - vše se prý chystá. Příští týden nás už předá do porodnice.
20. lis 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@numerenka to bych chtěla slyšet zítra taky :wink:
20. lis 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka muj s tim taky pocita :wink:

@numerenka uz tak brzo do porodky???
20. lis 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám rodiče zlaté a Alenka (tchýně) je také moc hodná, takže si nemůžu na nic stěžovat, v tomhle mám obrovské štěstí .... a manžel u porodu také plánuje být, tak uvidíme ....kopie dokladů musí být určitě úředně ověřené
20. lis 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla : Příští týden budeme 37tt, navíc obě děti mám narozené 14dní před termínem. Tak snad to vyjde i potřetí a na Vánoce už budeme všichni spolu :slight_smile:
@mishule12 : Já si myslím, že už předá. Pokud už ti bral stěr na ,,Steptokoka,, ?
20. lis 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alinah : S tou tramvají souhlasím. Tento týden jsem byla na výletě v Brně a místo mladých holek mě chtěla pustit sednout stará babička o hůlce. Tak jsem jí jen pohladila po kabátě a řekla jí, ať sedí :wink:
20. lis 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@numerenka Můj doktor si pořídil monitor do ordinace, takže maminky posílá do porodnice až ve 39. týdnu, pokud je vše OK. K zápisu se u nás chodí ve 30. týdnu se všemi doklady a pak už není nic potřeba. To je zajímavý, jak je to v každém městě jinačí, co?
20. lis 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,edna prochazka do mesta a docitam a docitam...:slight_smile:
K tem tchynim a tchanum...ted se drzte!Muj manzel ma dite z prvniho vztahu,byli mladi a ona si to nechtela nechat vzit.Muj manza je strasne pro rodinu takze i pres to ze dite nechtel stal pri ni.Nakonec stejne v 8mesicich mimca ona zdrhla za jinym.Manzu to slozilo.On je z rozvedenych rodicu a spatnyho rozvodu...dodnes se tchan s tchyni nepozdravi. Nic mene,dokud sni byl msnza tak ji nesnasela...pak az odesla sni zacala vychazet. My se znali dlouho ale dali jsme se dohromady az bylo jeho synovi 3roky.Do te doby mel jen znamosti nic vaznyho.... Moje tchyne se mi snazila najit i milence...dokonce mi napsala po roce sms,ze ji mrzi,ze se jeji syn zamiloval prave do me.Snazila se aby se muj manza vratil k ex. No my to prekonali.... Pak jsme se snazili o naseho prvniho syna...nikdo o tom nevedel z jeho rodiny,neslo nam to,byla jsem i na laparce jestli nemam srusty atd....vse ok,pak jsem otehotnela.Kdyz jsme rekli tchyni ze cekame mimco,tak zrudla a ze to by ji ani ve snu nikdy nenapadlo..myslela jsem ze az porodim ze se to vni zlomi.Ale ani TUK! Uprednostnuje Davcu,tomu je 9 let.Rozmazluje ho jak prase.Naseho Adama nikdy nevezla v kocaru,nikdy nehlidala proste ani tuk.Na vanoce dostane Ada 2 knihy a Davca tak darky za 5litru....
Jaks taks jsem se stim smirila. Jelokoz ma furt problem semnou a nikdy nebudu dost dobra...tak o tom ze cekame druhe mimco jsme ji sni nerekli.Dozvedela se to id nekoho a neptala se nikdy a manza ji to nemel potrebu rikat,stoji pri me.Zakze ja ma pupek jak na dvojcata a chova se jako by nic... A tech pribehu sni je moc.To by jste holky usnuly :grinning: takze zavist kazdemu kdo ma jinou tchyni nez ja...
Jinac mAm zatim 10kg u Adi jsem mela 17,takze dobry zatim :slight_smile:
20. lis 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 ty jo, tak to si uz prestavam na svoji linou a hloupou tchyni stezovat!!!
20. lis 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@numerenka
@tynkaz
Mě moje Dr. "vykopla" ve 34 tt, to mi právě udělala stěr na Streptokoka, výsledek poslala emailem a šlus :slight_smile: Tak jsem volala do porodnice, že jsem objednaná na monitor ve 37 tt k nim, ale že teď budu víc jak 3 týdny bez kontroly, tak jdu zítra na kontrolu do porodnice, ale jen do ordinace ... a pak se v tom vyznej :grinning:
20. lis 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 Je to fakt děs, jak některé tchýně umí dělat zle. Je fajn, že manžel stojí při Tobě :wink:
@tynkaz To je fakt zvláštní. Mě si doktor nechá do 40., pak popřípadě předá do porodnice. Takym á monitor právě v ordinaci:slight_smile: A zapisovat se u nás nemusí, prostě dojedem a rodíme :grinning:
20. lis 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah presne jak pises,to mi rekne kazdej kdo zna mou tchyni nebo slysi moje pribehy sni....
20. lis 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 moje kolegyně má podobnou.... je to fajn ženská a tchýně jí provádí, co může nejhoršího, to by jeden zvracel ....
20. lis 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kecalky :grinning:
Takže budu se asi opakovat..ale u prvniho jsem nabrala 30kg a když jsem přišla z porodnice měla jsem 31kg..do roka jsem se snažila hodně cvičit a schodila jsem to o 26kg dolu.. pak jsem otěhotněla znovu..ted mam zatim 14kg takže uvidime jak to bude.. štitnou žalzu si lečim už přes 4 roky.. tak nebojte nějak to dame dolu ..
Tchyně je fajn ale vidime se tak maximelně jednou za 14 dni a jen tak navsteva a konec..ona moc na babičkovsky hlidani neni..sama ma doma ještě syna 12 letyho a ten hraje golf takže jsou věčně někde na treningu.. a Tchan.. ten ma firmu a je vorkoholik .takže stim se potkat tak to je zazrak.. no takže tak..
Muj doktor ma vse v poradně takže se do porodnice podivam až vyloženě budu rodit.. a to mě dneska na plavani kamaradka vystrašila tim,že at si dam bacha abych to stihla.. pač ona v srpnu porodila druhy mimco po 17měsici od prvniho a prej když to na ni přišlo tak to cele trvalo hodinu..prej ještě že ma porodku v mistě bydliště.. no a ja musim sice malo ale 12km dojed..a jeste musim stihnout dat nekam malyho..brr tak sjem mu radsi dneska pripravila tasku vedle ty moji.. a to ja jeste roztahuju epinem tak jako nevim..aprotože se řika že do dvou let je většinou porod rychlej..ale neni to pravidlem smozřejmě..tak si pak povime..
20. lis 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 moji rodice i tchani jsou taky rozvedeni a nedej boze, ze by se nekdo z nich na ulici pozdravil...nejvic me stve,ze az se budeme brat, ze kazdy rika, kdyz tam bude ta nebo ten, ta ja tam nejdu!!!! jak maly decka.... :rolling_eyes: ale nemas to teda jednocuche, ja jsem zvedava jak to bude s tchanama po porodu...., nekdy si rikam, ze snad ani nechci,aby za mnou dosli do porodky, prt tchan pry prvniho vnuka nevzal ani do ruky a tchyne neprijde kvuli me,ale ciste jen kvuli malemu :zipper_mouth: a "svagrova" mi delal peklo cely ty roky, cojsme s mojim uplne stejne jak tchyne..az ted, je to par dni, mi poslala zadost na fb a psala, at nam vse dobre dopadne....no uzila jsem si s tema dvouma neskutecny pekla, tenkrat jsem byla tak hubena z nervu!! radeji nevzpominat..snad uz toto je za mnou, i kdyz vim, ze nebyt malyho, tak je to stejny.... :zipper_mouth:
20. lis 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk u nás přítel bude a je dokonce tak blbej, že to chce vidět z první ruky, že ho to strašně zajímá jako jak vyleze :grinning: no ale pupeční šnůru přestříhávat nechce to mu přijde divný :grinning: tak jsem mu řekla, že bude stát u hlavy že není na tom nic k vidění a že ho určitě pošlu několikrát do prdele, ale at si z toho nic nedělá :grinning:

Teeeda vy si zkoušíte z těma tchýněma a tchánama :( a koukám že i se švagrovejma, to má pak člověk sto chutí je propleskat za vás :( že jsou lidi tak zlí nechápu :/
20. lis 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady se to zase rozjelo :slight_smile: k rodným listům, taky si myslím, že je potřeba buď originál nebo ověřenou kopii, stojí to 30Kč. V tramvaji mě pustily sednout zatím jen samý ženský, chlapi ani mladý nikdy, u chlapů se mi zdá, že to ani nepoznaj. Tuhle mě jeden balil na cestě k dr. :rolling_eyes: říkám mu, že jsem vdaná, šel vedle mě, z profilu je jasně vidět, že mám břicho, stejně chtěl rande. No...
Můj manžel u porodu být chce. Ale má pár "požadavků": 1) bude mi dělat podporu a vše kolem, ale v žádným případě se nebude dívat "dolů" až to začne a 2) nechce přestříhávat pupeční šňůru. Prej že do živýho stříhat nechce... :grinning: Ale jsem ráda, že bude aspoň u mě, doufám že se něco nesemele u něj v práci, by mě trefilo kdybych tam musela být sama úplně. Ve městě nemám pak krom kamarádek nikoho.
A s těmi tchánovci to je koukám veselý skoro všude :frowning2:
20. lis 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo U nás ho prý na pohled z první ruky nepustí a já bych ho tam taky nepustila. Bude u hlavy, ať mu mužů vynadat :grinning: Naštěstí o to ani nestojí:slight_smile: Šňůru stříhat chce, tak jsem zvědavá,jestli mu to vydrží:slight_smile:
20. lis 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka no já mu taky říkám že by tam překážel že musí podporovat mě, a on mi na to: no tak aspon jenom jako nakouknu - no blbej jak hrom :grinning: nikam ho nepustím :slight_smile: ale s pupěční šnůrou to máme jako @inna_s on si prostě myslí že je to živý maso a že to bolí a on to stříhat nebude :grinning:
20. lis 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Ani ja nechapu jak muze bejt tak nekdo zlej,obvzlast moje tchyne.Byla na smrt nemocna x let zpet,dlouho se z toho dostavsla x operaci.Po operacich pa brisni kylu ktera uz je tak velika jak moje dricho v 6 medici,ze by jim zustala na stole.Takze kdykoliv ji muze rupnout a uz ji nikdo nepomuze.A i presto ma v sobe tolik zlobi.A to muj manzel sni od 14 let nezil!Byl s tatinkem a 4-5let sni vubec nekomunikoval.
Vzdycky rikam kdyz muj nadava kde furt ty prachy jsou ze se mame vsichni dobre.Mame krasnej byt auto,zdrave deti,my jsme zdravi a stastni a to je to nejdulezitejsi!!!
Lidi di toho nevazi moc,zjisti to az kdyz to ztrati...bohuzel
20. lis 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Já jsem zvědavá, jestli opravdu necouvne. Podle mě nad tím takhle nepřemýšlel, protože by do toho jinak taky nešel :grinning:

Jinak moje mamča se při porodu mladší ségry nevl. otci tak zaryla nehty do ruky, že tam má na památku jizvy :grinning: Ale tomu to patří :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek