• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@babettaboo někdy jsou ti chlapi až roztomilý s tím, co z nich kolikrát vypadne :slight_smile: o tom, že je malej hlavičkou dolů mluví, že zaujal startovací pozici jak před katapultáží a tak podobně, no někdy se musím strašně smát :grinning:
20. lis 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tady jsem narazila na zajímavý stránky, předporodní videokurzy, www.porodbezobav.cz, vypadá to pěkně, ale krom prvních dvou lekcí se to musí jakoby předplatit, tak kdo byste do toho šla :slight_smile: já shlédnu ty první dva a pak se uvidí :grinning:
20. lis 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a doufám, že se vám v těch kolonkách neobjeví moje údaje, teď jsem to odsud rozklikla a je to vyplněný :grinning: tak max. mi můžete poslat e-mail třeba :grinning:
20. lis 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mnou můj taky půjde,byl i u prvního a chci ho tam,kdyby cokoliv,já nebudu mít sílu-tu bude mít on a kdyby náhodou se muselo něco vyřvat-dolů bych ho v žádném případě nepustila,měla bych strach,že by pak byl celibát :grinning: ale o to nejde,nechci,aby to viděl-a co si pamatuju,drtila jsem mu ruku a hlavu jsem měla otočenou na opačnou stranu,aby mě neviděl,jak se tvářím-se mi pak smál,že mě fakt neviděl vůbec,že se mi to fakt povedlo,ale prý,když mi pomohlo si to myslet...pak ho tam taky chcu,protože jsem nějak u Kubíka uprostřed tlačení omdlela,doktorka na mě řvala a já nic-až on mě seřval,já se probrala a tlačila dál,že jsem prostě reagovala až na něho-no a jak malý vylezl,tak jsem přestala na chvíli vidět,takže špinavého od krve apod jsem ho vůbec neviděla,ani když mi ho dali na břicho,až pak se mi zrak vrátil,ale to už byl čistý a dávala jsem si ho poprvé ke koze:slight_smile:

jsem tak dneska přemášlela,že mi strašně chybí dát si horkou vanu,vzít si knížku a nalít si dvojku vína-a být tam hodinu minimálně....tak tu vanu si můžu splnit dejme tomu po šestinedělí,to vinko tak za rok nebo jak dlouho budu kojit-a pohodičku sama pro sebe-hmm,to bude se dvěma prckama horší asi...tak jsem se tak jenom zasnila,malá mě hnedka brutálně kopla,asi abych se vzpamatovala a nemyslela na takové blbosti.... :dizzy_face:
20. lis 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka já bych taky nechtěla aby viděl to dole, proto jsem ráda, že na to máme stejný názor, ale mít ho tam potřebuju. Nařídila jsem mu, že nesmí malýho spustit z očí, aby ho správně označili a pěkně se o něj starali a taky aby fotil, zatím co se tam budu 2 hodiny válet.
20. lis 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak si predstavte, ze vlastni sestra mi dnes napsala, ze ,, nas tzv. MIKULAS nikoho nezajima a ze se na nej nikdo netesi" takova rana primo do srdce :cry: :cry: :cry: :cry:
musim uznat, ze do horsi rodiny jsem se narodit nemohla :frowning2: :unamused: pekny stres mi nadeluje pred porodem....snad vam nevadi, ze to sem pisu, nemam to komu rict....
20. lis 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s válet???? :grinning: budeš ještě rodit placentu a pak se budeš muset vyčůrat do takové misky-a do toho budeš kojit a užívat si ten růžovoučký poklad,který Tě tak bolel-a do toho budeš zavalena strašlivou láskou k tomu uzlíčku,budeš ho čichat a zarývat si pod kůži každičký detail toho maličkého tělíčka :slight_smile: a nebudeš chápat,kde se v Tobě bere tolik emocí najednou... :slight_smile:
20. lis 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Luci neřeš to,k tomu není co napsat ani...je mi to líto,vážně...
o to více lásky mu dáš ty jako máma a jeho táta,o to víc...tetu k životu Miky nepotřebuje...a víš jak to je,na každého jednou dojde!!!!!
20. lis 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka dekuju za podporu....mam pocit, ze mi to dela schvalne, sama ma doma 4mesici dite a musi vedet, jak se citim....normalne bych to treba az tak neresila, prt spatny vztah mame cely zivot, ale ted si to vsechno beru moc k srdci..asi tema hormonama...
20. lis 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla :frowning2: potřebovala bych aplikaci "to se mi nelíbí"
20. lis 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kupinka jo já myslela tu dobu po tom, co ho budu mít tu chvíli u sebe (nevím jak dlouho) a odvezou ho na novorozenecký oddělení, než se zas uvidíme na pokoji :slight_smile: to prej budeme muset po tom všem ještě tak 2 hodiny ležet na sále kvůli případnýmu krvácení apod. Ale já se na to všechno už tak moc těšim! Doufám že mě to nepřejde a porod bude "fajn" :grinning: co je to fajn, toť otázka
20. lis 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla hmm,o to větší je to humus,co dělá,když ví whats go...fakt to neřeš,ublížíš tím jenom malému a jí uděláš radost,je to smutné,zvlášť od sestry...fakt to neřeš,stejně nic nevyřešíš,mysli si svoje...a je mi to jasné,že to je kudla přímo do srdce,ale jak jsem už psala,malý potřebuje mámu a tátu,kteří ho milují,to je to nejdůležitější!!!!!!!
20. lis 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla taky mě to moc mrzí, nechápu, jak někdo může něco takovýho říct :frowning2: neboj, s láskou si vystačíte sami ve třech a na ostatní si ani nevzpomenete. Každý by si to vzal k srdci.
20. lis 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla no to ne vlastní sestra? to mě moc mrzí :( kde se to fakt v těch lidech bere taková zloba a ještě k tomu takhle v rodině :( vím že tohodle si nevšímat nejde, ale vykašli se na to ! Mikulášek má radši maminku veselou a on se všema zatočí až se narodí :slight_smile: a to že ti tohle píše už znamená že se o něj zajímá, kdyby nikoho nezajímal tak se nestará a nic ti nepíše :slight_smile: já se třeba na něj těším až ho uvidím na fotečce :slight_smile:
20. lis 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
I já se na něho těším,až ho uvidím a až nám o něm budeš psát,jaký je a jaké dělá pokroky :slight_smile:
20. lis 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se taky těším na všechna miminka z našeho seznamu :slight_smile: hlavně jak budeme koukat jak nám pěkně rostou a co novýho umí s každým dnem. Já budu fakt matka samotářka, v okolí nikdo děti nemá, tak jsem ráda za tuhle skupinu aspoň :wink:
20. lis 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla Vim je to rodina ale prd na ni....ty ted budes mit svoji vlastni a budes ho zahlcovat laskou.Aby vedel ze ty jsi ta nej!A to ty jako mama vzdycky budes!
20. lis 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak ja mela muzskyho u porodu a i strihal snuru..a bude tam zase :slight_smile: myslim, ze by chlap mel videt co si ta zenska vytrpi..pak si ji vic vazi..muj nazor. . jinak samo, ze jsem drtila ruku,nadavala..ale i presto byl chudak v prd..ze nevi jak me pomoct..
po porodu si malyho vzal jak sem lezela ty dve hodky a sedel u me..oni porad kontrolujou,mezi tim zkousi mimi prisat..takze to utece ani nevite a uz jdete na pokoj..

@luscilla to je ale.. proc ti teda vubec pise. . nechapu,ale snaz se nad tim povznest a neboj hlavne kdyz se tesis ty a pritel :slight_smile: a cela diskuze :-*
20. lis 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Ciernavila - 6.12 - Ninka
Rosaleen - Alice - 6.12. Terezie - plan. CR (asi)
Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk - Lenka-12.12.-Patrik
mishule12 - Míša - 18.12. - Adélka
kupinka - Simona - 20.12.- Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis - 24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
21. lis 2012 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Luci, a co V podstatě ale nemá cenu řešit zlé lidi. Jsou sami otrávení nebo neúspěšní a přenášení svou zlobu na ostatní. A to nesmíš připustit! Třeba ti závidí, že budeš mít malýho, závidí jak bydlíš, manžela, co já vím a proto píše takový nesmysly....Kašli na to...

Holky, dobrou! ...maximálně jednu čůrací pauzu a klidný spánek! :wink:
21. lis 2012 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já mám dneska totálně nespavou, děsím se jak budu zítra vypadat na kontrole :rolling_eyes: prooooč :angry:
21. lis 2012 ve 03:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkaattkk - katka - 10.12. - Adéla -23.11.plánovaný CŘ (určitě)
Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Ciernavila - 6.12 - Ninka
Rosaleen - Alice - 6.12. Terezie - plan. CR (asi)
Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk - Lenka-12.12.-Patrik
mishule12 - Míša - 18.12. - Adélka
kupinka - Simona - 20.12.- Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis - 24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
21. lis 2012 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím jestli se ještě řadit do prosincovek, když už to mám spočítaný teď.
Večer když tu všechny jste se sem nedostanu :frowning2:, protože se synem přes den nic neudělám a pak přijde Petr a protože podniká tak celej večer trávi u poč.
A s tchýní si nelamte hlavu, já mám na oko tchýni hodnou, ale když se jí podíváte pod kůži tak je to jeden slizkej had, to je někdy ještě horší než když Vám to řekne na rovinu.
Když jsme čekali Šimona tak byla strašně zklamaná že to bude kluk a né holka, protože ona si strašně přála vnučku, a taky bych řekla že je to na ní do dnes vidět.
No a teď čekáme holku, ale ona to neví, a upřímně mám už teď trošku pocit že až se nám Adelka narodí, tak Šimona úplně odstrčí na druhou kolej, ale to bude mít smolíka - buď oba nebo nic.
21. lis 2012 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy mě tu deptáte,nepochopím asi nikdy,jak můžou být lidi tak strašně zlí-a navíc k malým dětem,těm nevinným pidi lidičkám,kteří chudáčci ani netuší,jak je svět zlý...Nechápu,jak někdo nemůže mít nějaké děťátko nerad nebo mít ho rád víc či míň než jiné...přeju těm našim drobkům,aby v životě poznali jen ty,kteří za to stojí a ať se nám maminkám podaří je držet co nejdéle od zloby a zášti!!!! Spíš mě zaráží,že ty zlé jsou většinou ženské,taky matky :frowning2: akorát zapomínají,že milující a bránící matka dokáže všechno na světě,jenom aby své mláďátko ochránila!!!!! Tak se držte a hlavně pevné nervy na ty svi.ě lidi.....
21. lis 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vpadám Vám sem,neboť jsem patřila také do prosincovek.Občas jsem nakouknu,ale nikdy jsem nepsala.Jen jsem vždy tak shlédla,co tu řešíte.Měla jsem termín 9.12.,ale už mám doma krásného chlapečka.Porodila jsem přesně o měsíc dřív 9.11. po odtoku plodové vody...pro mě celkem překvápko :grinning: .Přeji Vám,aby jste měli krásný a rychlý porod a měli na něj pěkné vzpomínky tak jako já.Odměnou jsou ty naše dětičky.Koukám tu na Pájíka v košíku a přeji Vám aby jste zažívali také takové štěstí.Mám ještě starší dceru (2 roky a 4 měs.) a ta Pájíka přijmula krásně a dělá mi asistentku.Už to máte za pár,tak se držte.Já jsem ráda,že už je malej venku a jsem zase pohyblivá a bez pupíku :wink: .
21. lis 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@luscilla to je mi fakt lito, ze vlastni segra je takova! ale prd na ni, Mikulasek bude mit tebe a sveho tatku a ostatni vam muzou byt ukradeni. dost casto se stava ze clovek ma lepsi vztahy s 'cizimi' nez s vlastni rodinou. je to smutny ale preci nebudes svou energii plytvat na nekoho kdo o to nestoji! drz se!!!
21. lis 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky ja mela na dnesek blaznivy sny! zdalo se mi, ze jsem si spatne spocitala kdy mam jit na materskou a ze jeste musim do prace hned jak se malej narodi. no blaznivina silena ale probudila jsem se s tim, ze jsem si to sla prepocitat jestli je to spravne :slight_smile:
21. lis 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mimo téma,mám dotaz-přijde mi něco,nějaký papír,že jsem nastoupila tu mateřskou?? Nebo mi přijdou v prosinci rovnou peníze???
21. lis 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka , mně nic zatim nepřišlo ale penízky už na účtě jsou :wink:
21. lis 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarcelinka ahooj.. a jaky byl druhy porod? podel se s nama o detailech?

ja jsem dnes taky spala naprd..ale uz to lepsi asi nebude..a hlavne asi je to fakt tak udelany kvuli priprave na nocni vstavani k miminkum :slight_smile:

Co mate dnes holky v planu?
Ja pojedu na ten prevaz a jinak jeste poradne nevim..venku seredne,ze se cloveku ani nic nechce..
21. lis 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek