• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Takže už za dva dny se dočkame prvniho miminecka :wink:
@kkaattkk všichni na tebe budem myslet :-*
21. lis 2012 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@renaticickaka díky, už se nemůžu dočkat, po dnešním uklízecím a připravovacím maratonu, pojedu zítra do porodnice jak na dovolenou :slight_smile:
21. lis 2012 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kkaattkk Držím pěstičky, ať je vše v nejlepším pořádku a taky závidím:slight_smile: Já už to chci mít taky za sebou a mít ten uzlíček u sebe :slight_smile:
21. lis 2012 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkaattkk držim palce aby ti vše zítra dobře dopadne a byla jsi hnedka fit závidim že už si zítra pochováš toho broučka já chci takyyyy
21. lis 2012 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo holky já už bych taky chtěla rodit a nebo aspon vědět kdy přesně to bude hlavně nechci být na Vánoce v nemocnici to by mě docela mrzelo...no já jdu zítra zase do poradny tak jsem zvědavá co mi řekne chtěla bych z něj vyškemrat aby mi řekl přibližnou váhu mrnouska jelikož mi to ještě ani jednou neřekl takže nemám ani představu o tom jak roste a je velikej
21. lis 2012 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenysekk v každé nemocnici dělaj ultrazvuk v jinou dobu, u nás běžně až tak 39tt nebo 40tt, ale to ty už skorem máš, tak třeba udělaj a uvidíš. Stejně jsou to jenom odhady, 100% tomu věřit nemůžeš.
Já pořád doufám že se s tím odhadem spletli ale na druhou stranu než u syna, u syna mi v den porodu řekli odhad na 4kg a měl 4,5kg :frowning2:
tak doufám že teď když mi řekli 4kg tak to bude třeba jen 3,5 kg :slight_smile:
21. lis 2012 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenysekk segra je doktorka a jeji spoluzacka pracuje na gyn-por. a rikala ze se vsemozne snazi aby maminky byly na vanoce doma, ze kdyz to jde je treba pousti driv...
21. lis 2012 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkaattkk kamaradka sla na cisar ze bude malej obrovskej a nakonec byl malinkatej, je to fakt jenom odhad a muze se to lisit o dost...
21. lis 2012 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosaleen je to by bylo supr tak uvidíme snad to nějak dopadne
21. lis 2012 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkaattkk tak držím palce,ať je vše ok-a taky závidím(myslím to samozřejmě v dobrém) že už budeš mít broučínka v náruči...drž se,budem na Tebe myslet a těšit se pak na fotečky a informace :slight_smile:
21. lis 2012 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jůůů už budeme mít první miminko :slight_smile: @kkaattkk at jste oba dva zdravoučtí a máte to rychle za sebou :slight_smile: budeme tady na vás myslet :slight_smile:
tak jsem dneska udělala úplný prd :/ teda peru první pračku, a musím jít aspon něco uklidit jinak bych se musela stydět :grinning:
21. lis 2012 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkaattkk Jéé přeju ať je všechno v pořádku!!! :wink:
21. lis 2012 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky muzu se zeptat co si myslite o stahovacim pasu na bricho po porodu? ja o nem premyslim.. prece jen to druhy zpevnovani asi bude narocnejsi ale porad nevim..mamka me cpe do hlavy, ze jsou to vyhozene penize.. :confounded:
21. lis 2012 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@renaticickaka taky o tom pasu uvažuju ale furt nevim nejsem zatim o něm 100% přesvědčená že to bude trochu pomáhat tak se bojim abych ty peníze zbytečně nevyhodila
21. lis 2012 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkaattkk drzim palce at je vse ok!!

@renaticickaka ja do nej asi pujdu, musim to vyzkoumat ale chtela bych si neco poridit. Bricho mam velky a i posledne to bylo desny ho dat nejak do 'relativne normalniho stavu'
21. lis 2012 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenysekk holky mate nejakej ten pas uz vyhlidlej??
21. lis 2012 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@alinah já zatim vyhlídlej přimo nemám zatim tak nějak všude pokukuju
21. lis 2012 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kupinka já jsem nastupovala mateřskou v druhé půlce října, tak by mi mohly penízky přijít v listopadu za těch pár dní ... ale nevím zda nejsem moc optimistická :grinning: a taky nevím, kdo mi ji bude vyplácet a kdy tak hodlá učinit :slight_smile:
21. lis 2012 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishule12 mě už mateřská došla za konec října včera
21. lis 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jaké chůvičky máte nebo budete pořizovat? :slight_smile:
21. lis 2012 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@haniiicka : Chůvičku jsem měla u prvního mimi a vůbec jsm nevyužila. Obě holky spaly s námi v postely. Ale měla jsem zn. Orava ( myslím), takovou jednoduchou.
21. lis 2012 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@haniiicka Já mám od Philipse analogové chůvičky, se kterými jsem moc spokojená, jsou do sitě i na baterky, teď jsem pořizovala druhé, prakticky ty samé, jenom mají vylešení, že je tam i světelná signalizace, i když je vypnutý zvuk, to nám chybělo u těch minulých. Teď jsem objednala tyhle.
http://www.mall.cz/detske-chuvicky/philips-avent-scd485-00
21. lis 2012 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@haniiicka to nám snad chůvičky donese ježíšek nebo aspoň jsme si o ně napsali tak uvidíme jestli se zadaří
21. lis 2012 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@belinduska a @lenysekk ja prave taky pokukuju.. stejne se to musi koupit az po porodu az budem vedet obvod bricha ne? no myslim, ze do nej stejnenakonec pujdu akorad jeste nevim kde ho obednat..samo nejvyhodneji..tak az budete mit nejaky typ tak sem snim :slight_smile:

Chuvicky vyuzivam dodnes.. takze za me super vec..mame barak a kdyz malej spi a jsme treba na zahrade grilovacka..( v lete) a nebo kdyz jsem ho po prochazkach nechavala spat v kocarku venku.. a mame od Tefalu tenkrat jsem je dostala jako dar k narozeni miminka od nasich..
21. lis 2012 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@haniiicka my teda nebudeme pořizovat, máme tak prťavý byt, že je to zbytečný :slight_smile: o chůvičce bych uvažovala kdybych měla třeba barák a malej svůj pokojík :slight_smile:
21. lis 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Já teda mám takový obyčejný elastický pás se suchým zipem, občas si ho beu už teď, když mě bolí záda a podrží mi břicho, když lítám a nesedím. Jestli pomůže po porodu netuším vůbec. Při prvním stačilo jen lehat hodně na břicho, ale mám malé břicho, ani mi nevěří, že bych měla za 2 týdny rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2012 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@renaticickaka tak ja teda stahovaci pas mam... Je to tak 3 tydny mozna dva co ho meli v lidlu.Takze jsem si hned koupila bilej a cernej a jednu stahovaci kosilku. Osobne si myslim ze to podpori stahovani delohy,obvzlast po druhem porodu coz je muj pripad uz a jeste to podporujedobry drzeni tela...
Ale to je muj nazor osobni
21. lis 2012 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@belinduska joooo?? No to mám opět štěstí, že mně ne :slight_smile:
21. lis 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@inna_s Já je doma taky nepoužívala, ale na chatě,na dovolené, když jsem dala dítě na balkon...prostě když jsem se potřebovala vzdálit. Doma jsem totiž dřív slyšela dítě než chůvičku.
21. lis 2012 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek