• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@renaticickaka Tak podle obrázku mám ten Farlin, teď nevím, jestli je lepší když je vyšší nebo nižší, aby se v něm dobře dýchalo.
21. lis 2012 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec tak my nemáme ani ten balkon ani chatu :grinning: ale chápu jak to myslíš :wink: jen jsem nějak přesvědčena, že se bez ní obejdeme, i když naši rodiče baráky maj a vím, že nebudu u kočáru 24h denně u nich. Prostě uvidíme, jestli nám budou scházet, dokoupíme dodatečně :slight_smile:
21. lis 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka chuvicky mame taky philips avent.. ale mame byt v baraku tak jsem chtela aby dosahly k tchyni a na zahradu, v byte asi nejsou potreba...
21. lis 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna_s To je pravda, kamarádka je taky vůbec nepoužívala, protože nechtěla nikdy dítě nechávat o samotě, bála se, že chůvičky nejsou dost spolehlivé, takže je začala používat až kolem druhého roku dítěte.
21. lis 2012 ve 21:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka Zatím žádnou ... uvidíme jestli bude třeba ... ale páčí se mi od Philips Avent.
21. lis 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna_s jasne to se da dokoupit dodatecne.. asi jako spousta dalsich veci, kvuli kterejm zbytecne plasime :slight_smile:
21. lis 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makropulec tak pokud mas postylku v loznici a budes sedet v obyvaku na MK tak chuvicka je jasne potreba :grinning:
21. lis 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec Na ty jsem koukala na netu,tak musím mrknout osobnĕ:slight_smile:
@inna_s My právĕ bydlíme v baráčku,takže je budu potřebovat:slight_smile:
@lenysekk My je dostaneme k narození mimča,ale mámd si vybrat,aby sme nedostali špatné:grinning:
21. lis 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makropulec prave tezko rict ktery je lepsi :confounded:
21. lis 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO to je fakt já měla na první dítě blbostí a haček, kterých si ani nevšiml a pak si hrál s kolíčkama...což vždycky připomněla tchýně, jak je vidět, že děti ty moderní hračky nechtějí a stačí jim igelitový pytlík a kolíčky :grinning: Z toho vždycy rostu
21. lis 2012 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli máte taky takovou žravou...celé těhu jsem moc nejedla, neměla jsem na jídlo chuť, ale poslední 2 týdny jenom jím a jím a jím. Že by nabírání energie před výkonem?
21. lis 2012 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska večer mi tam Maxim ale pěkně řádí :confounded: očividně má ještě dost místa, ale taky to kolikrát i pěkně bolí už. Uklidňujete nějak svoje miminka když opravdu kopou jako diví?? Mně to nevadí, ráda s ním pak hraju třeba i "plácanou", jen teď potřebuju napsat něco do školy a nemůžu v klidu sedět na místě :grinning:
21. lis 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec to já mám taky poslední měsíc takovou žravou mám pocit že bych mohla jíst od rána do večera ale nejvíc mě štve že mám pořád chutě na sladké a když si něco málo každej den nedám tak jsem nesvá a to jsem sladký nikdy moc nemusela určitě ne v takovým množství :slight_smile: :slight_smile: to se to pak nabírá :unamused:
21. lis 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s hele mě jediný co pomáhá je když si na břuch šáhne přítel jakmile řeknu koukej jak řádí a on přiloží ruku tak je najednou klid a ticho po pěšině
21. lis 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec ja taky..hlavne si dam sladky,pak kyseli,pak slany..a vysledek..je me spatne :frowning2: a taky se to projevuje na vaze pac co tyden to o kg tezsi..predtim to celkem stalo..
21. lis 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk Tak to já mám chuť na tlačenku, utopence, míchaný vajíčka, tatarák, paštiky, což si nedám, naštěstí po sladkým mi není dobře, ale ty svačinky celý den -rohlíčky, chlebíčky ve velkém množství vydají adortíky.
21. lis 2012 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec asi si prckové vytvářejí zásoby aby nehladověli až tu budou ale tak aspon z jídla nachytáme energii na ten porod když by člověk moc nejedl tak by to ani neudejchal :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si pamatuju, že jsem pak v porodnici trpěla hlady, protože tedy v Podolí bylo jídlo dost chudobný, na rozeřrano těhotnou, takže si musím připravit seznam, co mi manžel přinese do porodnice jako svačinky...hlavně v noci mi kručelo v břiše. Teď už budu připravená na všechno, doufám.
21. lis 2012 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makropulec tak u nas je jidlo dobry..ale maalo :slight_smile: takze me hned muzskej musel dovezt plnou tasku zasob..a mela jsem toho fakt hodne,ze kdyz chodili navstevy tak jsem je hostila :grinning:
21. lis 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam od prvniho syna chuvicky fisher price jsou i na baterky...Uz jsou 3roky pouzivane a stale fakci.Malej ma v zakladne svetylko takze je to super.Sice mu je ted vezmu a dam si je na mimco do loznice,ale on si uz dojde kdyz neco chce.
21. lis 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk jo to je pravda, že to funguje, stejně jako když jdeme na monitor :angry: bohužel s námi táta není doma...
21. lis 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s tak to nevím jak mu domluvit ho zkus něčim uplatit :slight_smile:
21. lis 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk snažím se smlouvat, ale nic. Místo toho ještě začal škytat, tak abych u toho psaní neusnula třeba :grinning:
21. lis 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky berete si do porodnice nejaky jidlo?? a co kdyztak?? diky..
21. lis 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen neberu, nevím kam bych to už dala :slight_smile: ale jak se znám, budu mít hlad, tak pošlu mužíčka :grinning:
21. lis 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen já nic v případě když už budu hlady šilhat tak si napíšu někomu kdo za mnou pujde aby mi něco vzal jinak nic k jídlu sebou tahat nechci
21. lis 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen asi si nabalím nějaké oplatky a určitě nějakou čokoládovou tyčinku:slight_smile: A když budu mít hlad,tak mi pak manžel něco donese.
21. lis 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule12
@lenysekk no ja mam sbalenou cokoladu je tenka :slight_smile: tak asi nic vic.. jen me to tak napadlo, mam taky strach z ty nemocnicni stravy, ze bude hnusna :frowning2:
21. lis 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka jasne cokolada to jisti :slight_smile:
21. lis 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen strach z jídla je to poslední, ale proč se nestresovat i s tímhle že :grinning:
21. lis 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek