• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
čauky,holky kdy nejdříve jste testovaly? Já mám mít ms až v úterý,ale tt je negativní.Ale je mi nějak nevolno a břicho mám teda hrozně nafouklé (což je pravda i příznak ms). Ale mám teda do něj křeče,podbřišek. Do toho ještě malujeme tak tahám nábytek :slight_smile: . Ale ve čtvrtek byl test negativní,což je vlastně týden před ms....asi počkám do středy,stejně už nemám žádný test :grinning: .
8. dub 2012 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitinka vítej tak to jsme na tom stejně jestli budeš 11.12.tak nějak mi to taky vychází ...určo to vše bude ok..taky čekám druhé..kolik je prvnímu?první?
8. dub 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pingui já testovala až v den kdy měla MS přijít:slight_smile:
8. dub 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidím.....třeba to nic neznamená
8. dub 2012 v 15:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pingui Já jsem testovala až tři dny po vynechání menstruace a ukázala se mi jen slabá, spíš takový duch, pak byl každý den proužek silnější, ale stejně tmavý jako kontrolní není ani po týdnu a půl od vynechání. Takže si myslím, že jsi testla možná brzy, zkus počkat a držím pěsti, ať to vyjde, jak si přeješ.
8. dub 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pingui já jsem testila 3 před ms a byl tam duch pak 1 den před ms a to už byla dálnice a týden po vynechání ms už byla silnější než kontrolní. Ale nic není ztracené každá jsme úplně jiná věřím že se ještě ukáže :wink:
8. dub 2012 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes je to zase dobré,nic mi není. Ale včera mi bylo nevolno a v týdnu taky. A dnešek je v poho.Tak možná falešné příznaky :slight_smile:
8. dub 2012 v 17:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já se k Vám také pomalinku přidám. Nechci nic zakřiknout. Těhutest je pozitivní, ale příznaky (jako při prvním) se zatím nedostavily. Podle ovu mi termín vychází na 8.12. Ve středu už mám jít na kontrolu, ale myslím si, že tam nebude ještě nic vidět. Podle MS jsem 5.týden, podle ovu 3.týden. Co myslíte?
8. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b děkuji :slight_smile: Linduška bude mít zítra 13 měsíců :slight_smile: Na druhé miminko se těším a zároveň se bojím, jak to zvládnu. No nějak nám to vyšlo na poprvé :dizzy_face: Najednou jsme se rozhodli, že to jdem zkusit a ejhle.. nějak jsem to nečekala, že to půjde tak rychle. Takže mám strach a zároveň jsem šťastná.. :wink:
Holky, a jak se cítíte? Já mám pořád nafouklé břicho a občas mě bolí podbřišek, asi jak se to tam roztahuje! Únava a změna nálad.. to je asi normální.
Držím všem palce, ať nám ti naši kulihrášci pěkně rostou :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, udělalala jsem tabulku, jen tak pro přehled :slight_smile:

Jméno TP dle MS TP dle UTZ nejbližší kontrola pohlaví miminka jméno

nemorosis 1. 12. 6. 4.
misacekk 1. 12.
chersi 2. 12. 13.4.
saraxxx 2. 12. 10. 4.
kajina 3. 12.
zusoka 6. 12. 16. 4.
lucinka0606 6. 12. 17. 4. Nela/ Matyáš
wecurka 6. 12. 10. 4.
ciernavila 6. 12.
kikina9 6. 12.
bugi 10. 12.
ann_25 10. 12.
luuca.b 11. 12. 26. 4.
jitinka 11. 12.
tynkaz 12. 12. 18. 4.
novina 18. 4.
jainny007

Tak holky, jestli teda budete chtít, tak si dopište info :slight_smile: Holky pod čarou nenašla jsem nic, takže zase pokud budete chtít tak se dopište :slight_smile: Jinak pokud se to některé nelíbí, tak se mázněte...My to tak měli v diskuzi u Tobinka a byl to docela super přehled. Pokud vás ještě něco napadne tak písněte...
8. dub 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Hm, tak mi to pěkně selhalo a nefunguje mezerník.... opravím :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, udělalala jsem tabulku, jen tak pro přehled

Jméno TP dle MS TP dle UTZ nejbližší kontrola pohlaví jméno

nemorosis 1. 12. 6. 4.
misacekk 1. 12.
chersi 2. 12. 13. 4.
saraxxx 2. 12. 10. 4.
kajina 3. 12.
zusoka 6. 12. 16. 4.
lucinka0606 6. 12. 17. 4. Nela/ Matyáš
wecurka 6. 12. 10. 4.
ciernavila 6. 12.
kikina9 6. 12.
bugi 10. 12.
ann_25 10. 12.
luuca.b 11. 12. 26. 4.
jitinka 11. 12.
tynkaz 12. 12. 18. 4.
novina 18. 4.
jainny007

Tak holky, jestli teda budete chtít, tak si dopište info Holky pod čarou nenašla jsem nic, takže zase pokud budete chtít tak se dopište Jinak pokud se to některé nelíbí, tak se mázněte...My to tak měli v diskuzi u Tobinka a byl to docela super přehled. Pokud vás ještě něco napadne tak písněte...
8. dub 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak já se na to asi vy....pokusím se zjistit jak to vyrobit a třeba se na to ještě vrhnu :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitinka to je krásné aspon si budou spolu hrát:grinning: Matysek mimi neche:grinning: mazel a bude žárlit to už vim ted:frowning2:...taky jsme k tomu přišli jak slepý k houslím..jedna malá nehoda RUP a je to tam:grinning:..jinak se cítím podobně jen furt teplota 37,2 ..a děsny bolesti prsou:frowning2:
@lucinka0606 krásná přehledná tabulka taky jsme jí měly u prosincovek 2009 :slight_smile:
8. dub 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, udělalala jsem tabulku, jen tak pro přehled

Jméno.................. TP dle MS............... TP dle UTZ............. nejbližší kontrola.................pohlaví............ jméno

nemorosis..............1. 12. ....................................................................6. 4.
misacekk................1. 12.
chersi.......................2. 12....................................................................13. 4.
saraxxx.....................2. 12....................................................................10. 4.
kajina.......................3. 12.
zusoka.....................6. 12.....................................................................16. 4.
lucinka0606............6. 12.....................................................................17. 4..................................................Nela/ Matyáš
wecurka...................6. 12.....................................................................10. 4.
ciernavila.................6. 12.
kikina9.....................6. 12..
bugi........................10. 12.
ann_25..................10. 12.
luuca.b...................11. 12.....................................................................26. 4.
jitinka......................11. 12.
tynkaz......................12. 12....................................................................18. 4.
novina.....................................................................................................18. 4.
jainny007

Tak holky, jestli teda budete chtít, tak si dopište info.Holky pod čarou nenašla jsem nic, takže zase pokud budete chtít tak se dopište Jinak pokud se to některé nelíbí, tak se mázněte...My to tak měli v diskuzi u Tobinka a byl to docela super přehled. Pokud vás ještě něco napadne, co by se tam mohlo přidat, tak písněte...
9. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jupíííííííí, povedlo se .-D
9. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem zvědavá, kdo bude mít termín 24 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A malých Mikulášků, čertíků, nebo andílků bude taky dost :slight_smile:
9. dub 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 Jéééé, to je bezvadný, díky moc, info dopíšu až po kontrole u Dr., ať nic nezakřiknu. Dneska jsem pro jistotu zase testla (jsem fakt úchyl:slight_smile:) a už mám druhou čárku taky temně růžovou. Jůůůů. Jen je nějaká kostrbatá, ale to je snad fuk.
9. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dopsala :slight_smile:

Jméno.................. TP dle MS............... TP dle UTZ............. nejbližší kontrola.................pohlaví............ jméno

nemorosis..............1. 12. ....................................................................6. 4.
misacekk................1. 12.
chersi.......................2. 12....................................................................13. 4.
saraxxx.....................2. 12....................................................................10. 4.
kajina.......................3. 12.
petulev.....................5. 12.....................................................................19. 4.
zusoka.....................6. 12.....................................................................16. 4.
lucinka0606............6. 12.....................................................................17. 4..................................................Nela/ Matyáš
wecurka...................6. 12.....................................................................10. 4.
ciernavila.................6. 12.
kikina9.....................6. 12..
bugi........................10. 12.
ann_25..................10. 12.
luuca.b...................11. 12.....................................................................26. 4.
jitinka......................11. 12.
tynkaz......................12. 12....................................................................18. 4.
novina.....................................................................................................18. 4.
9. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tynkaz Super, jak už je temně růžová, tak to je paráda :slight_smile: Moc gratuluju!!!! Vyjde nám to všem ty prosinčátka, všechno bude v pořádku :slight_smile: Já jsem taky úchyl na testování, šak jukni do alba :slight_smile:
9. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luuca.b A co jste tam tak ještě měli v té tabulce, já už si to právě moc nepamatuju...
9. dub 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 Pěkná přehledná tabulka :slight_smile:
@tynkaz Já jsem taky úchyl, chystám testnout zas zítra než se půjdu objednat k Dr., a to už jsem testovala 3x. Prostě musím mít jistotu, že ta temně růžová tam stále je :slight_smile:
@lucinka0606 My měly taky tabulku, měly jsme tam ještě věk, týden těhu, pak taky TP a pohlaví. Kontroly jsme tam nezadávaly a tabulku aktualizovaly vždy v pondělí. Ale my tam měly různé termíny porodu, začínaly jsme v lednu a každé se otěhotnět podařilo jinak, takže tady je týden těhu zbytečné dávat.
9. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis..............................1. 12. ........................................................6. 4. ....................................................................
misacekk................................1. 12. .....................................................................................................................................
chersi....................25..............2. 12. .......................................................13. 4. ...................................................................
saraxxx..................26..............2. 12. .......................................................10. 4. ...................................................................
kajina.......................................3. 12. .....................................................................................................................................
petulev.....................................5. 12. .......................................................19. 4. ...................................................................
zusoka.....................................6. 12. .......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................................................17. 4. .................................................Nela/ Matyáš
wecurka...................................6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35..............6. 12. ........................................................................................................................................
bugi.......................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_25.................24............10. 12. .......................................................................................................................................
luuca.b..................26............11. 12. .......................................................26. 4. .....................................................................
jitinka.....................................11. 12. .......................................................................................................................................
tynkaz....................26............12. 12. .......................................................18. 4. ......................................................................
novina...................25................................................................................18. 4. ......................................................................
jainny007.............29.................................................................................................................................................................. ___________________________________________________________________________
rouss
mily01
9. dub 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.
9. dub 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.
9. dub 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tabulka

Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis..............................1. 12. ........................................................6. 4. ....................................................................
misacekk................................1. 12. .....................................................................................................................................
chersi....................25..............2. 12. .......................................................13. 4. ...................................................................
saraxxx..................26..............2. 12. .......................................................10. 4. ...................................................................
kajina.......................................3. 12. .....................................................................................................................................
petulev.....................................5. 12. .......................................................19. 4. ...................................................................
zusoka.....................................6. 12. .......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................................................17. 4. .................................................Nela/ Matyáš
wecurka...................................6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35..............6. 12. ........................................................................................................................................
bugi.......................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_25.................24............10. 12. .......................................................................................................................................
luuca.b..................26............11. 12. .......................................................26. 4. .....................................................................
jitinka.....................................11. 12. .......................................................................................................................................
tynkaz....................26............12. 12. .......................................................18. 4. ......................................................................
novina...................25................................................................................18. 4. ......................................................................
jainny007.............29.................................................................................................................................................................. ___________________________________________________________________________
rouss
mily01
9. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tabulka

nemorosis...........28..............1. 12. .......................................................17. 4. ....................................................................
rouss
mily01
9. dub 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem s dovolením taky doplnila info o sobě. Povedeš ji ty @lucinka0606?
9. dub 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nemorosis Já ji klidně povedu, ale je udělaná tak, že si tam každý může doplnit svoje údaje :slight_smile: Ale mohl by se tam ještě dát týden těhotenství, což by jsme třeba měnili každé pondělí???? Nebo je to zbytečné????
9. dub 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky,můžu se k Vám přidat?:o)poslední menstruace 9. března,testíky pozitivní a TP porodu dle kalkulačky 14.12. :dizzy_face:
9. dub 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek