• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@renaticickaka
@makropulec
@lenysekk
já jsem taky jako kyselina :frowning2:
21. lis 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule12 ja vim, ale me prijde ze se stresuju ze vseho.. cim dal vic :slight_smile: nemam rada nemocnice, nikdy sem nikde nelezela a jen kdyz jdu do poradny busi mi srdce a tlak vyskoci nahoru...
21. lis 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás vaří celkem dobře, jen se mi musí trefit do toho co jím,protože jsem hrozná frfňa:grinning:
21. lis 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka asi je fakt, ze nakonec budu tak zblbla hormonama ze mi bude jedno co jim... aspon doufam :grinning:
21. lis 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen To by bylo fajn,alespoň by sme se najedly:grinning:
21. lis 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen já se vždycky cítím jak před zkouškou, plně tě chápu, jsem stresař od přírody ... :sunglasses:
21. lis 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo řeč o jídle a já bych si něco dala asi pujdu radši do hajan tak se mějte dobrou noc a at se dobře dneska spí
21. lis 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja dneska asi neusnu...malej se mi tam furt hemzi a ne a ne prestat... Ted premyslim nad porodem...kdy to prijde...jaky to bude....rada bych aby to prislo co nejdriv.Ted me cekaj 2krusny tydny v praci kterym bych se radeji vyhla.
To bude dneska dlooouha noc
21. lis 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 taky nemuzu usnout..mimi ne jen ze se furt mele ale ma i skytavku. .. ach jo..
22. lis 2012 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk : U nás zabírá na mimi to samé. Staší zavolat pojď si sáhnout nebo podívej jak kopeme a než to dořeknu je klid :wink:

@rosaleen : Na jídlo mám nachystaný jen hroznový cukr a potom asi přibalím nějaké jablíčko. Ani u jednoho porodu jsem neměla na jídlo ani pomyšlení a to první trval 20hod. od prasknutí vody a druhý 8 hod. od citelnějších kontrakcí. Jedla jsem snad až 6hod. po porodu - dřív jsem neměla na nic chuť. Čokoláda dobrý nápad na nervy, zároveň pozor na vyprázdnění po porodu. Já raději volím něco s vlákninout :grinning:
22. lis 2012 ve 02:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@numerenka presne to se deje u nas vzdycky kdyz chci nekomu ukazat, ze ta noha co mam v zebrech me boli a je zcela jasne identifikovaletna nozicka zmizi a ja vypadam, jako kdyz si vymyslim :slight_smile:
22. lis 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak tady máme další info k úžasným sKartám: http://www.novinky.cz/domaci/285500-skarty-prijemci-davek-mit-musi-nemusi-s-nimi-platit-rika-sef-sporitelny.html

A jak se vám jinak dneska spalo? :slight_smile:
22. lis 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka
Dobre rano...v noci clovek nemuze usnout a rano se mi nechce vstavat.Musim vypravit malyho do skolky,manza ho nastesti odvadi...
Ja slysela,ze ten kdo si tu jejich s kartu slavnou nevyzvedne tak mu to stejne poslou na jeho ucet.Ze nikoho nemuzou prej nutit.Ale co je na tom pravdy to nevim....
Co budete dneska holky delat?Ja asi vyzehlim aby se mi to tu nekupilo a nachystam si asi pro maleho veci do porodky.
Vcera jsem si udelala radost a koupila boticky :D
22. lis 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji dobré ranko-já jdu dneska do poradny-a vůbec se mi do toho počasí nechce-a pak jdu do města utrácet-a ani to se mi nechce,jsem asi divná :sunglasses:

To já zase,když mi začly kontrakce a byla jsem ještě doma,tak jsem měla žravou-za dopoledne jsem sežrala tři krajíce chleba!!!! a pak mi PA nechtěla dát klistýr,že nestíháme,tak jsem ji prosila,že klistýr prostě mít musím!!!!!
a přímo na sále jsem manžu pořád posílala pro pití,měla jsem strašnou žízeň pořád-a myslím,že kdyby byl čas,že i na tom sále bych pojedla:grinning: Tak uvidíme,jak to bude teďkom s malou,abych třeba nechtěla sníst i doktora :slight_smile:
22. lis 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahooj..tak tu mame uz ctvrtek a pomalu dalsi tyden za nama..pac vykend vzdy utece ani nevim jak..dneska budu taky prat a zehlit :rolling_eyes: a jinak nevim..

@numerenka v jaky podobe ten hroznovy cukr? myslis ty bombonky co maji v lekarne?
@iv10 presne taky sem moc nespala a rano kdyz malej rika maminko vstavej, tak zurim :frowning2:
@haniiicka me nic neprislo,penize chodej, tak to neresim..
@kupinka tak se tesime na zpravy z poradny..a co jdes nakupovat? jen tak?
22. lis 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka jj,pak pisnu,jak jsem dopadla...a jdu se podívat po dárcích,do toho má manža zítra narozeniny-no a já si snad konečně koupím vložky do podprsenky,které už kupuju asi 2 měsíce a vždycky na ně zapomenu :frowning2: plus mi došlo magnesko v tabletách a každou noc mám křeče v lýtkách čím dál horší a taky rennie,žáha pořád pálí :confounded: a možná něco malé,sice už všechno mám,ale víš jak to je,že něco uvidíš a neodoláš :slight_smile:
jinak krásný a pohodový dníček přeju :slight_smile:
22. lis 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka : Ano, myslím ty bombóny v lékárně :slight_smile:
22. lis 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@numerenka ty bych si taky mohla dneska koupit,když už v té lékárně budu,díky za tip :slight_smile:
22. lis 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano holky. u nas noc nic moc, bolely me kycle tak ze jsem nemohla usnout bolesti. pak zas curani, kopani a takhle az do rana.. dneska jsem jak prastena. myslim ze dopoledne budu jen lezet, vubec mi neni dobre..
odpoledne jdeme cela rodina k zubari :frowning2:

ja si s sebou do porodnice beru nejakou musli tycinku a jablko.
22. lis 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@numerenka aha..ja myslela, ze se muze jen omezene mnozstvi? a ja kdyz neco rozdelam..je zle :astonished: a vyhazuju az papirek..

@kupinka kamoska co ma dva tydny po porodu,trpela na zahu a fakt hoodne a jen jen co se malej narodil,paleni je prej uplne pryc :slight_smile:
tak ja nakonec taky budu muset jed do mesta..malymu dosel sunar a u nas ve vesnickym obchode ho nemaji :frowning2:
tak aat dobre poridis :wink:
22. lis 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
brý ránko ty jo mě se dneska tak dobře spalo jako dlouho už ne dokonce jsem v noci šla jen 1 na záchod a to je co říct :slight_smile: :slight_smile: no jinak mě dneska čeká odpoledne poradna tak jsem zvědavá co nám dnes řekne a jinak večer asi to žehlení včera se mi teda moc nechtělo tak jsem se na to vykašlala ale dneska už fakt musim ach jo
22. lis 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si beriem tiez hroznovy cukor, mala som ho aj pri prvom porode. Tym ze som tam bola od skoreho rana nejak od pol 5, tak mi dali v porodnici aj obed.
Chuvicky a monitor dychu nekupujem, jedine ze by bolo babo nejak ohrozene, v inkubatore a pod. co dufam nehrozi.
Manzela pri porode urcite chcem mat, nechala som to na nom, chcel to aj on, prvy krat mi bol takou velkou oporou ze vsetky duly by sa mohli schovat, normalne si to bez neho uz ani neviem predstavit. Asistoval mi pri vsetkom, sprchoval, masiroval vonnym olejom krize ale co hlavne pomohlo uplne uz v tych najhorsich bolestiach co sa nedali vydrzat a kedy som uz ani nevladala dychat mi zdoraznoval ako mam dychat a ako to mam rozdychat, fakt mi to ulavovalo od bolesti troska ze som sa sustredila na ten dych a na to co mi hovori.
Inak ked mi robia monitor vzdy to trva hodinu, lebo po 10 minutach mala vzdy zaspi, a potm to musia predlzovat, lebo stale musim do nej stuchat a hojdat ju aby som ju zobudila, takze mat ju 20 minut aktivnu ako potrebuju da celkom namahu :grinning:
22. lis 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka :
@renaticickaka :
Myslím, že se můžou dva až tři za den ( vedlejší účinek může být průjem), ale v takové situaci jako porod, tam je takový výdej energie, že to nevadí :slight_smile:
Za sebe můžu říct, že mě manžel musel nutit i do pití - vůbec jsem nic nechtěla. Bude to asi individuální. Také se doporučuje sušené ovoce, ale to já moc nemusím.
Jinak manžel mi nedávno donesl z lékárny Dr.Max brožurku s názvem ,, Průvodce těhotenstvím,, - poslední stránky jsou věnované :Co sebou do porodnice, co dokoupit po porodu a problémy s kojením. Mají to tam zdarma :wink: Hodně jsem toho sice proškrtala, ale i tak to pomohlo.
22. lis 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka Nejsi divná, já na ty nákupy teď taky nejsem :slight_smile: Hlavně když je venku tak hnusně jako dneska. To je tak zalézt pod deku, udělat si čaj, něco si pustit a jen se válet :slight_smile:

@numerenka Děkuji za tip, taky břibalím :slight_smile:
22. lis 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno ženy :slight_smile: že já vždycky takový krásný povídání s váma prošvihnu :slight_smile: do nemocnice balím taky hroznový cukr a musli tyčinka mě teda nenapadla tu tak asi přibalím pro jistotu taky :slight_smile: já teda jsem dvojnásobná kyselina furt něco žeru nejlíp sladky :/ pak se divím že budu jak koule :/
Jinak holky u nás se umírá :grinning: přítel má rýmičku a dovedete si představit co to je za pohromu :grinning: on dokonce s tou rýmičkou musí do práce :grinning: prej by mě radši zlomenou nohu, no :grinning: takže ja se včera starala o lazara s rýmou :grinning:
Dneska peru a žehlím a půjdu asi ven se psem...měla bych si skočit pro pastu na zuby do porodky abych nebrala tu co máme doma a jsem tak lína že se mi tam vůbec nechce :grinning:
22. lis 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ježiši tak to nezávidim že jste takhle nemocný to je chudák malá ne nadarmo se říká nejhorší pánská nemoc=rýma to když to postihne doma nás tak to je jak konec světa
22. lis 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, ja mam taky sbaleny hroznovy cukr - bananovy- mnamka :slight_smile: akorat bych doporucila ho koupit spise treba v DM, jak v lekarne, tam ho maji o pulku levnejsi...jinak jak nektera z vas psala, ze si bere jablicko, to leda bez slupky, aby mimi nemelo pak boleni.. o zadnem dalsim jidle neuvazuji, kdyz bude hlad, nekdo neco snad donese...u nas v nem. na porodnim pry vari hrizne, tak treba opavdu necham vsechna kila v porodnici :grinning:
Chuvicky nemame, bydlime v 2+1 a kdyz bude maly v loznici a necham otevrene dvere, tak ho uslysim z obyvaku i z kuchyne, v nejhorsim prevezu postylku, mame ji na koleckach :wink:
Holky, mate nejaky sikovny domaci repect na nachlazeni? od vcerejska mam rymu, hlava me boli a v krku, trochu pokaslavam..prislo to uplne necekane..naposledy jsem se lecila jen cajem s citronem a zabralo, ale ted jsem nachlazena mnohem vic...na druhou stranu nechci do sebe cpat leky pred porodem :unamused:
A co se tyce "zravek" , tak mam ted tak utlaceny zaludek, ze me v jednom kuse boli a prave nejim skoro nic..zajimave je, ze ale pribiram jako bych se prcpavala 10x denne....
22. lis 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo je tak uprimnou soustrast s rymickou.. my si to uzili min.tyden.. 4 dny umiral a pak se mu udelalo lip a hned ze potahne s kamaradama do hospody pac se dlouho nevideli. to jsem myslela ze me odvezou! vsude je to stejny..

@luscilla ja mela taky utlacenej zaludek posledni mesic ale ted posledni tyden asi prdola opravdu sestoupil dolu a je to MNOHEM lepsi. tak se tes :slight_smile:
me na boleni v krku a takovy to nachlazeni pomahalo horky mliko s medem (ale opravdu horky). nekde jsem to tu vycetla na MK. no a kdyz bylo nejhur tak 1 paralen. ten ti opravdu neuskodi..

ja letim k tomu zubari, ufff, vubec se mi nechce. myslim ze prijdu a pujdu zas lezet..
hezke odpoledne!
22. lis 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla jejda...tak to te lituju.Urcite caj s citronem,spousty ovoce a zalest pod perinu a dat si na noc urcite paralen.Pokud bys vic kaslala,tak muzes tusin,davkovani je na kg.Ale lepsi si neco radeji dat nez hucat.Ja kdyz byla naposledy marod,taky jsem do sebe nic nechtela rvat,ale z toho zachvatu kasle me az bolelo bricho,takze je lepsi si neco dat.U prvniho jsem byla marod u porodu a doporicili mi v porodnici heděix a na cumlani neoangin.
22. lis 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah maly je prave uz dost nizko, ale taky je dlouhy, takze asi proto ho mam porad utlaceny a casto me do nej i kopne, to je bolest..hruza...

@iv10 neoangin mi prave vubec nezabira a naposledy mi rekli v lekarne, ze to tehule ani nesmi....snazim se byt porad v teple, ale lezet hned tak nemuzu, musim dodelat ve vcera cukrovi :unamused: at mi to tu nelezi....dneska to zkusim jen s tim citronem a uvidim, jinak ovoce jim denne, tak proti nemu jsem uz asi imunni... :frowning2:
22. lis 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek