Termín porodu prosinec 2012 🙂

Tak já se teda potichoučku polehoučku rozhodla založit tuto diskuzi....tak holky, které čekáte miminka v prosinci 2012, šup sem 🙂 🙂 🙂
inna_s
22. lis 2012
Ahoj mamky 🙂 dneska celkem náročnej den, ale pro mě už konečně nastal víkend, hurá 🙂

@kkaattkk držím palce ať je všechno vpořádku! 🙂

@babettaboo no, pěkný seznámek, to opravdu nevím, co budu jakože jíst 😃 to bude samá jednotvárná strava koukám...

@etra hmm, zajímavý, občas mám nutkání se opravdu do něčeho takovýho pustit 😃 ne hned ještě, ale třeba před těmi Vánoci, abychom to pěkně stihli 😃

Jinak, nevím jestli to tu někdo už třeba nepsal, ale v Rossmannu mají teď akci na dětskou kosmetiku Johnson´s, vše za 50% a prej až do 23.12. Vím že dost maminek tuhle kosmetiku nedoporučuje, ale někdo ji používá a je spokojen 🙂 Ještě by to chtělo nějakou pěknou akci na plenky někde.
inna_s
22. lis 2012
@renaticickaka jo to je dobrý nápad 😉
rosaleen
22. lis 2012
@renaticickaka mozna spis nekdo s terminem na konci.... a nebo vzdycky zahlasime ze uz jedem smer porodka a pak si ty ostatni par dni pockaji na zpravy a fotecku 🙂
renaticickaka
22. lis 2012
tak jo kdo ma termin ke konci kdo se toho ujme?
renaticickaka
22. lis 2012
prave aby jsme nemusely cekat..tak napsat sms. .staci jen porodila jsem dne,mam to, a vaha, miry..staci 🙂 a az pak bude cas,tak dodat fotecky a podelit se s denickem 😉
etra
22. lis 2012
tabulenka
😉

kkaattkk - katka - 10.12. - Adéla -23.11.plánovaný CŘ (určitě)
Rosaleen - Alice -3.12. Terezie - plan. CR
Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Ciernavila - 6.12 - Ninka

Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk - Lenka-12.12.-Patrik
mishule12 - Míša - 18.12. - Adélka
kupinka - Simona - 20.12.- Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis - 24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
etra
22. lis 2012
s tím telefonem to není špatný nápad!překopčila jsem tabulku a vypadá to, že poslední je Lucka 😃

opdol jsem si šla lehnout a po probuzení nemohla dojít na záchod jak mě bolely kyčle. normálně jsem měla strach, že se zlomím...děs.
haniiicka
22. lis 2012
@babettaboo Já právě snědla celou Milku a zajedla to termixem 😃
@renaticickaka S tím číslem je to hodně dobrý nápad, alespoň budeme všechny informované 🙂

No, bez čokolády to bude kruté. Ale je to třeba vyzkoušet, třeba malému vadit nebude 🙂
iv10
22. lis 2012
Holky stim omezenim jidla je to hodne prehnany,teda alespon si myslim.Zalezi na mimcu.Uvidite sami ze v porodnici vam daj vsechno na jidlo.Musi bejt strava vyvazena aby bylo kvalitni mliko.My puzivali teda kapicky na prdiky,manzel jim rika zazracny kapky.... 🙂 ja mohla jist vse a malej problem nemel.Jsou u nas drahy v lekarne,ale na netu veno na SL jsou za pusuhodim sem jak vypadaj.Ale kazdej kolem s ditetem byl spikojenej pak kdyz jsme mu je doporucili...
iv10
22. lis 2012
alinah
22. lis 2012
Ahoj holky, souhlasim s @iv10 - ja umalyho fakt jedla priserne jednotvarne, byla jsm zoufala co jeste vynechat a stejne prdiky byly jako prase, nezabiralo nic az pak zazracne kapky, ale taky ne dycky. Jako jasne, vynechavat nadymavy potraviny a cerstvy pecivo a koreni ale jinak znam spousty holek co jedly vsechno a mimca byly v pohode. To vysledujete.
rosaleen
22. lis 2012
tak to se teda mame na co tesit.. a to jsem si myslela jak v tehotenstvi je ten jidelnicek omezenej 🙂
luscilla
22. lis 2012
@renaticickaka ja se prave snazim nejist leky....uvidim zitra, jo a mam info, ze kdyz si budete davat denne vic jak 5g zazvoru, tak to privola porod 😉 ale je to individualni samozrejme 🙂

@kkaattkk taky na tebe moc myslim, at ti vsechno dopadne dobre 🙂 drzim vsechny palecky 🙂

jinak uvidim, vyzkousim vsechno, co jste mi poradili 🙂 sna budu brzy ok, ale jelikoz kycham 100x denne, tak to vidim na delsi dobu 😞
luscilla
22. lis 2012
@alinah ta moje povedena sestra ji uplne vsechno a malou to neuveritelne trapi...ale ona si proste doparava ajeste pribrala kila po porodu..je ji to fuk..na druhou stranu ma porad sot mlika a je tak vyzivne, ze nemusi dokrmovat, je zatim jedina z rodiny, kdo nejdele koji.....

jinak klidne se toho ujmu 😃 pak mi bylo ale fajn naspat mi do sms i prezdivku, at vseci vime 🙂 moje cislo: 739 622 673
rosaleen
22. lis 2012
@luscilla ok fajn ukladam cislo do mobilu a napisu... u me je datum jisty kvuli CR ale vahy a miry burtika dodam 🙂
lenysekk
22. lis 2012
ahojky to je docela supr nápad že všichni napíšeme že už to máme za sebou a všici to budou vědět jelikož mě by neprošlo si vzít sebou pc do porodky to bych si vyslechla jakej jsem závislák že ani v porodnici nemůžu dát pokoj........jinak to jídlo mě docela štve myslela jsem že to bude omezený ale až tak moc nevim no asi stejně to budu zkoušet a když bude vše ok tak budu baštit normal a když bude bolení tak to holt vynechám jinak by člověk nemohl sníst nic
makropulec
22. lis 2012
J8 jsem asi natvrdlá, ale nevím, jak se doplnit do tabulky... :-N
Ohledně prdíků, já jedla podle pravidel a prdy byly pořád, tak si myslím, že teď vynehá jenom vyloženě ty do očí bijcí(zelí, kedlubny, brokolice a tak) a alergeny (čokoláda -po ní se mi vždycky vysypal, asi citrusy a exotika) ale jinak budu jíst normálně, posledně to bylo hrozný, pořád všechno zkoumat a žádný výsledek.
Já používala sab simplex a ten mi moc nezabral, pak jsme používaa lefax, je trochu na jiném proncipu a teď asi vyzkouším i baby calm, probiotické jsem taky používala, ale ty prý zabírají až po několika dnech - vozil mi je kamarád ze Slovenska, tam stáli půlku. JInak jsem pořád nahřívala plínu, masírovala bříško Pupíkem a krčila nožičky.
K viroze -měla jsme ji před týdnem a trápila jsem se dlouho -pak mi gynekoložka řekla, že si klidně můžušňupnout i něco pořádnýho,takže i prý kapky klasický a ambrobene a stoptusin. Během 2 dnů vše pryč a předtím jsme se trápila skoro 14 dní, pořád se to vracelo. Prý je už miminko velký a lepší tomu trochu pomoct než kašlat a zatěžovat tělo nočním buzením a otřesy při kašli. Taky jsem byla jen na homeopatikách, ale po 14 dnech už jsem byla trochu vyčerpaná.

Telefon si ukládám, dneska na kontrole - měkký čípek a na 2 cm otevřená, tak se doktorka tak smála mé představě pátečního srazu s gymplem a dvěma víkendovým rodinným oslavám....ale já bych je potřeovala ještě stihnout 🙂
@luscilla
lenysekk
22. lis 2012
@luscilla číslo ukládám a uvidíme
lenysekk
22. lis 2012
@makropulec najdi si tu tabulku tu si zamodři zkopíruj a vlož ji jako když chceš něco napsat s tim že si najdeš datum kdy očekáváte a jen se tam všoupneš tim že najedeš kurzorem do řádku kde je nejbližší datum tomu tvému dáš enter a pak se tam jen napíšeš
makropulec
22. lis 2012
Tak už mi to došlo, to jsem teda úplně blbá, já čekala nějaký program 😃
kkaattkk - katka - 10.12. - Adéla -23.11.plánovaný CŘ (určitě)
Rosaleen - Alice -3.12. Terezie - plan. CR
Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Makropulec -Lída 5.12. - Magdaléna
Ciernavila - 6.12 - Ninka

Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk - Lenka-12.12.-Patrik
mishule12 - Míša - 18.12. - Adélka
kupinka - Simona - 20.12.- Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis - 24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
makropulec
22. lis 2012
@lenysekk Díky, přetechnizovaný svět, takhle jednoduše mě to vůůůůůůůůbec nenapadlo
lenysekk
22. lis 2012
jinak dneska jsem byla taky na kontrole a jsem docela zklamaná čekám tam jak debil skoro hodinu a když konečně se dostanu na řadu tak doktor jestli vše ok tak říkám že bolest břicha a tlačení a on no to už lepší nebude prej lehněte si poslechl srdce a nashledanou byla jsem venku snad za 5 min ani mě neprohlídl ani ultrazvuk vubec nic takže to byla docela výživná cesta k doktorovi to mě snad trvá dýl než vyjedu autem od baráku než dnešní kontrola
makropulec
22. lis 2012
@lenysekk To mě teď každá kontrola trvala skoro hodinu, 20 minut montor, tak poradna -trochu toho holčičího popovídání, pár veselých historek z porodních sálů 😃 ale to je pořád moje doktorka, příští týden jdu už do porodnice, tak to čekám v podobném stylu jako u tebe.
Jen si nepamatuju, jestli dělají nějaký UZ kvůli velikosti nebo jestli až když skoro rodíš. =-)
lenysekk
22. lis 2012
@makropulec no tak to já budu chodit ke svýmu až do konce jelikož vše potřebné co dělají v nemocnici má i on v ordinaci takže do nemocnice chodim jen na natáčky a on nepředává ty ženský do nemocnice na kontroly tak nevim jestli to je výhoda a nebo nevýhoda jelikož mi někdy přijde z jeho strany takovej nezájem asi podle tohoo jak se vyspí :-| :-| :-|
iv10
22. lis 2012
@luscilla Luci,cislo jsem si ulozila,ale jsem na netu na mobilu,takze jste holky vsude semnou 🙂 tak urcite se ozvu sem 🙂 mozna i ze salu 😃
renaticickaka
22. lis 2012
@luscilla super ulozeno 😉
makropulec
22. lis 2012
@lenysekk To by se mi taky líbilo, protože proč tam chodit,když je tvůj gynekolog i porodník, ale zase na druhou stranu asi mají víc zkušeností pak v tý porodnici, kde rodí denně. Snad to budou tak dvě návštevy 😎
haniiicka
22. lis 2012
@luscilla Taky uloženo, určo dám vědět 🙂 Buď sem přes telefon nebo SMSkou 🙂
tynkaz
22. lis 2012
@luscilla Číslo uloženo. 😎
alinah
22. lis 2012
@luscilla taky ukladam a hlasim ze se vam nahlasim pres mobil, mam tam taky internet 🙂

tak kontrola u zubare dopadla dobre, tak jsem rada. ale dneska jsem cely den uplne marna, hrozne se mi mota hlava, je mi na zvraceni.. ja uz to chci mit za sebou! 😞

dneska mi nas mladej rika: mami, zitra se do skolky poradne vyparadnim, ofenuju a ohrebenuju si vlasy (je strojkem 4mm 🙂 ) a ojelenim si pusu (jelenim lojem 🙂 ).
tak ze by tam uz byla nejaka laska?? 😃