• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Ahoj mamky :slight_smile: dneska celkem náročnej den, ale pro mě už konečně nastal víkend, hurá :slight_smile:

@kkaattkk držím palce ať je všechno vpořádku! :slight_smile:

@babettaboo no, pěkný seznámek, to opravdu nevím, co budu jakože jíst :grinning: to bude samá jednotvárná strava koukám...

@etra hmm, zajímavý, občas mám nutkání se opravdu do něčeho takovýho pustit :grinning: ne hned ještě, ale třeba před těmi Vánoci, abychom to pěkně stihli :grinning:

Jinak, nevím jestli to tu někdo už třeba nepsal, ale v Rossmannu mají teď akci na dětskou kosmetiku Johnson´s, vše za 50% a prej až do 23.12. Vím že dost maminek tuhle kosmetiku nedoporučuje, ale někdo ji používá a je spokojen :slight_smile: Ještě by to chtělo nějakou pěknou akci na plenky někde.
22. lis 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka jo to je dobrý nápad :wink:
22. lis 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka mozna spis nekdo s terminem na konci.... a nebo vzdycky zahlasime ze uz jedem smer porodka a pak si ty ostatni par dni pockaji na zpravy a fotecku :slight_smile:
22. lis 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo kdo ma termin ke konci kdo se toho ujme?
22. lis 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave aby jsme nemusely cekat..tak napsat sms. .staci jen porodila jsem dne,mam to, a vaha, miry..staci :slight_smile: a az pak bude cas,tak dodat fotecky a podelit se s denickem :wink:
22. lis 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tabulenka
:wink:

kkaattkk - katka - 10.12. - Adéla -23.11.plánovaný CŘ (určitě)
Rosaleen - Alice -3.12. Terezie - plan. CR
Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Ciernavila - 6.12 - Ninka

Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk - Lenka-12.12.-Patrik
mishule12 - Míša - 18.12. - Adélka
kupinka - Simona - 20.12.- Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis - 24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
22. lis 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím telefonem to není špatný nápad!překopčila jsem tabulku a vypadá to, že poslední je Lucka :grinning:

opdol jsem si šla lehnout a po probuzení nemohla dojít na záchod jak mě bolely kyčle. normálně jsem měla strach, že se zlomím...děs.
22. lis 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Já právě snědla celou Milku a zajedla to termixem :grinning:
@renaticickaka S tím číslem je to hodně dobrý nápad, alespoň budeme všechny informované :slight_smile:

No, bez čokolády to bude kruté. Ale je to třeba vyzkoušet, třeba malému vadit nebude :slight_smile:
22. lis 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky stim omezenim jidla je to hodne prehnany,teda alespon si myslim.Zalezi na mimcu.Uvidite sami ze v porodnici vam daj vsechno na jidlo.Musi bejt strava vyvazena aby bylo kvalitni mliko.My puzivali teda kapicky na prdiky,manzel jim rika zazracny kapky.... :slight_smile: ja mohla jist vse a malej problem nemel.Jsou u nas drahy v lekarne,ale na netu veno na SL jsou za pusuhodim sem jak vypadaj.Ale kazdej kolem s ditetem byl spikojenej pak kdyz jsme mu je doporucili...
22. lis 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
22. lis 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, souhlasim s @iv10 - ja umalyho fakt jedla priserne jednotvarne, byla jsm zoufala co jeste vynechat a stejne prdiky byly jako prase, nezabiralo nic az pak zazracne kapky, ale taky ne dycky. Jako jasne, vynechavat nadymavy potraviny a cerstvy pecivo a koreni ale jinak znam spousty holek co jedly vsechno a mimca byly v pohode. To vysledujete.
22. lis 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak to se teda mame na co tesit.. a to jsem si myslela jak v tehotenstvi je ten jidelnicek omezenej :slight_smile:
22. lis 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka ja se prave snazim nejist leky....uvidim zitra, jo a mam info, ze kdyz si budete davat denne vic jak 5g zazvoru, tak to privola porod :wink: ale je to individualni samozrejme :slight_smile:

@kkaattkk taky na tebe moc myslim, at ti vsechno dopadne dobre :slight_smile: drzim vsechny palecky :slight_smile:

jinak uvidim, vyzkousim vsechno, co jste mi poradili :slight_smile: sna budu brzy ok, ale jelikoz kycham 100x denne, tak to vidim na delsi dobu :(
22. lis 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah ta moje povedena sestra ji uplne vsechno a malou to neuveritelne trapi...ale ona si proste doparava ajeste pribrala kila po porodu..je ji to fuk..na druhou stranu ma porad sot mlika a je tak vyzivne, ze nemusi dokrmovat, je zatim jedina z rodiny, kdo nejdele koji.....

jinak klidne se toho ujmu :grinning: pak mi bylo ale fajn naspat mi do sms i prezdivku, at vseci vime :slight_smile: moje cislo: 739 622 673
22. lis 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luscilla ok fajn ukladam cislo do mobilu a napisu... u me je datum jisty kvuli CR ale vahy a miry burtika dodam :slight_smile:
22. lis 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky to je docela supr nápad že všichni napíšeme že už to máme za sebou a všici to budou vědět jelikož mě by neprošlo si vzít sebou pc do porodky to bych si vyslechla jakej jsem závislák že ani v porodnici nemůžu dát pokoj........jinak to jídlo mě docela štve myslela jsem že to bude omezený ale až tak moc nevim no asi stejně to budu zkoušet a když bude vše ok tak budu baštit normal a když bude bolení tak to holt vynechám jinak by člověk nemohl sníst nic
22. lis 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
J8 jsem asi natvrdlá, ale nevím, jak se doplnit do tabulky... :sweat_smile:
Ohledně prdíků, já jedla podle pravidel a prdy byly pořád, tak si myslím, že teď vynehá jenom vyloženě ty do očí bijcí(zelí, kedlubny, brokolice a tak) a alergeny (čokoláda -po ní se mi vždycky vysypal, asi citrusy a exotika) ale jinak budu jíst normálně, posledně to bylo hrozný, pořád všechno zkoumat a žádný výsledek.
Já používala sab simplex a ten mi moc nezabral, pak jsme používaa lefax, je trochu na jiném proncipu a teď asi vyzkouším i baby calm, probiotické jsem taky používala, ale ty prý zabírají až po několika dnech - vozil mi je kamarád ze Slovenska, tam stáli půlku. JInak jsem pořád nahřívala plínu, masírovala bříško Pupíkem a krčila nožičky.
K viroze -měla jsme ji před týdnem a trápila jsem se dlouho -pak mi gynekoložka řekla, že si klidně můžušňupnout i něco pořádnýho,takže i prý kapky klasický a ambrobene a stoptusin. Během 2 dnů vše pryč a předtím jsme se trápila skoro 14 dní, pořád se to vracelo. Prý je už miminko velký a lepší tomu trochu pomoct než kašlat a zatěžovat tělo nočním buzením a otřesy při kašli. Taky jsem byla jen na homeopatikách, ale po 14 dnech už jsem byla trochu vyčerpaná.

Telefon si ukládám, dneska na kontrole - měkký čípek a na 2 cm otevřená, tak se doktorka tak smála mé představě pátečního srazu s gymplem a dvěma víkendovým rodinným oslavám....ale já bych je potřeovala ještě stihnout :slight_smile:
@luscilla
22. lis 2012 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla číslo ukládám a uvidíme
22. lis 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makropulec najdi si tu tabulku tu si zamodři zkopíruj a vlož ji jako když chceš něco napsat s tim že si najdeš datum kdy očekáváte a jen se tam všoupneš tim že najedeš kurzorem do řádku kde je nejbližší datum tomu tvému dáš enter a pak se tam jen napíšeš
22. lis 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mi to došlo, to jsem teda úplně blbá, já čekala nějaký program :grinning:
kkaattkk - katka - 10.12. - Adéla -23.11.plánovaný CŘ (určitě)
Rosaleen - Alice -3.12. Terezie - plan. CR
Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Makropulec -Lída 5.12. - Magdaléna
Ciernavila - 6.12 - Ninka

Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk - Lenka-12.12.-Patrik
mishule12 - Míša - 18.12. - Adélka
kupinka - Simona - 20.12.- Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis - 24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
22. lis 2012 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk Díky, přetechnizovaný svět, takhle jednoduše mě to vůůůůůůůůbec nenapadlo
22. lis 2012 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak dneska jsem byla taky na kontrole a jsem docela zklamaná čekám tam jak debil skoro hodinu a když konečně se dostanu na řadu tak doktor jestli vše ok tak říkám že bolest břicha a tlačení a on no to už lepší nebude prej lehněte si poslechl srdce a nashledanou byla jsem venku snad za 5 min ani mě neprohlídl ani ultrazvuk vubec nic takže to byla docela výživná cesta k doktorovi to mě snad trvá dýl než vyjedu autem od baráku než dnešní kontrola
22. lis 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk To mě teď každá kontrola trvala skoro hodinu, 20 minut montor, tak poradna -trochu toho holčičího popovídání, pár veselých historek z porodních sálů :grinning: ale to je pořád moje doktorka, příští týden jdu už do porodnice, tak to čekám v podobném stylu jako u tebe.
Jen si nepamatuju, jestli dělají nějaký UZ kvůli velikosti nebo jestli až když skoro rodíš. :confused:
22. lis 2012 v 19:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec no tak to já budu chodit ke svýmu až do konce jelikož vše potřebné co dělají v nemocnici má i on v ordinaci takže do nemocnice chodim jen na natáčky a on nepředává ty ženský do nemocnice na kontroly tak nevim jestli to je výhoda a nebo nevýhoda jelikož mi někdy přijde z jeho strany takovej nezájem asi podle tohoo jak se vyspí :unamused: :unamused: :unamused:
22. lis 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Luci,cislo jsem si ulozila,ale jsem na netu na mobilu,takze jste holky vsude semnou :slight_smile: tak urcite se ozvu sem :slight_smile: mozna i ze salu :grinning:
22. lis 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@luscilla super ulozeno :wink:
22. lis 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenysekk To by se mi taky líbilo, protože proč tam chodit,když je tvůj gynekolog i porodník, ale zase na druhou stranu asi mají víc zkušeností pak v tý porodnici, kde rodí denně. Snad to budou tak dvě návštevy :sunglasses:
22. lis 2012 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Taky uloženo, určo dám vědět :slight_smile: Buď sem přes telefon nebo SMSkou :slight_smile:
22. lis 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla Číslo uloženo. :sunglasses:
22. lis 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla taky ukladam a hlasim ze se vam nahlasim pres mobil, mam tam taky internet :slight_smile:

tak kontrola u zubare dopadla dobre, tak jsem rada. ale dneska jsem cely den uplne marna, hrozne se mi mota hlava, je mi na zvraceni.. ja uz to chci mit za sebou! :frowning2:

dneska mi nas mladej rika: mami, zitra se do skolky poradne vyparadnim, ofenuju a ohrebenuju si vlasy (je strojkem 4mm :slight_smile: ) a ojelenim si pusu (jelenim lojem :slight_smile: ).
tak ze by tam uz byla nejaka laska?? :grinning:
22. lis 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek