• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
holky ja mam sice net v mobilu ale desne pomalej, takze se pak prihlasim az z domova... hospitalizace 2.12. pak asi tejden v porodce a pak az domu....
22. lis 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkaattkk uff, tak to drzim palce

@rosaleen ja som pri kojeni jedla temer vsetko okrem nadymanych veci - kedlubna, kvetak..., o cokolade som nepocula
Hehe Haribo medvediky mam nacate aj ja, aj Jojo medvediky, si obcas s Dankom davame. Cokoladu zjem vzdy celu na ex minule Kinder, potom schogetten, Milku, vcera vecer Snickersku, aj na dnes vecer mam Snickers a zapijem to vzdy kakavkom :grinning:
22. lis 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla no a ked bude Mikulasek nahodou na Mikulasa?
22. lis 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uz asi mate zasebou EKG co? Ja se tam jeste nedokopala.Snad v pondeli.To by byl asi pruser jit rodit a nemit razitko v tehu prukazu...
22. lis 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jee kdybych jedla takto tak mam 30 kg navrch :slight_smile: uz takhle staci tech 18 :frowning2: a to skoro sladky nejim.. ale je fakt ze mam taky nemocnou stitnou zlazu a tim to muze bejt...
22. lis 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 Po mně to nechce ani doktor ani průkazka, takže myslím, že průšvih by to nebyl. Slyším to prvně, já měla akorát zubáka a obvoďáka.
22. lis 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na ekg byla ale v poradne se mi na to nikdo nekoukal a ted pred CR me stejne poslali znova.. tak nevim k cemu to je...
@tynkaz me rikal gyn. ze ani zubar neni potreba, teda ja mela..
to já mám v průkazce jen obvodního a zubaře ale na gyndě mi řekli že stačí jen obvodní že ostatní když člověk nemá tak to nevadí
22. lis 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám potvrzenýho jenom zubaře :slight_smile: u obvodáka jsem byla snad jenom jednou se nahlásit a tot vše :grinning: zatím nikdo nenadával že ho nemám :slight_smile: ikdyž já měla asi do 21 furt dětskou napsanou, já jsem na ty doktory hrozná :slight_smile:
Holky dneska hodinová procházka se psama, čučela jsem na sebe jako blázen že jsem to dala :slight_smile: Zato malá mi to tedkom dává sežrat, ta v tom břuchu cvičí spartakiádu či co :slight_smile:
22. lis 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iv10 ja teda mam EKG ale zubara, a ani ho uz asi nestiham, uz sa mi nechce trepat do PRahy, doktorka ma uistila ze ma odrodia aj bez zubara :grinning:
22. lis 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen no ja som mala pri prvom 20 kg teraz mam 15 /minuly tyzden 16 tak som dala kilo dole neviem ako/, ale jem normalne porcie, to len tie sladkosti niekedy na vecer. Ale mam strasne vela pohybu a namahy pri malom, stale ho nahanam kdesi po vonku. Pri prvom tehu som sa nehybala temer vobec. Ale nerobim si z toho starosti, islo to rychlo dolu behom mesiaca po porode, ani osm necvicila a nakoniec som mala menej o 3 kg nez pred porodom, tak dufam ze aj teraz to tak bude, s dvoma malymi bude fuska, to budem rada ak sa budem stihat najest cez den.
22. lis 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak já taky nemám zubaře :confounded: a to doslova, v Plzni k žádnýmu nechodim a do Varů bych se už ani objednat nestihla. Někdo straší že bude problém, někde říkaj že se nic neděje, tak co teda :slight_smile: v porodnici jsem už byla a nikdo mi nic k průkazce neříkal. Mám interní vyšetření + ekg ještě z úplnýho začátku těhotenství
22. lis 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si toho zubaře vysvětluju tím abych neměla infekci třeba z kazu, kdyby náhodou musela na cisaře třeba....ale to je jenom moje domněnka :slight_smile: protože usmívat se u porodu asi moc nebudeme ne? teda na konci možná tak aby byla pěkná fotka :grinning:
22. lis 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mě doktor všechny razítka kontroloval.Musela jsem na EKG.zubaře.srdíčko malého,obvodní, pak se štítnou a na alergo kvůli astma, jestli můžu rodit přirozeně. Jen zbytečně lítání po doktorech.Je to zvláštní,jak je to všude jinak:slight_smile:
22. lis 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u prvniho jsem na Ekg byla,ale ted prej nemusim,byla jsem jen u zubare a u obvodaka..vsude je to asi jiny..
22. lis 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila i to se muze stat ;) tak pak nevim, jak to vyresit :slight_smile:

ja mam obe razitka v prukazce, u nas se na to dba....ale obvodak mi vubec nenatocil ekg, tak jak mel...byla to prohlidka o nicem....na alergologii nechodim uz nekolik let a to jsem i astmatik....a se stitnou me objednali az po 6nedeli...
22. lis 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám ještě dotaz. Od jakého týdne vám doktor dělal vyšetření jak to máte s čípkem, jestli už se otevíráte a tak?? Já pořád nic a další kontrolu mám až za 2 týdny v 38.tt, to bych už klidně mohla rodit a nic nevím :grinning: nevím ani jestli je to standard nebo to každý dělá po svým? chjo, ani nevím jak jsem na tom tam dole, to je takovej pech :frowning2: :grinning:
23. lis 2012 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla. a ty v tehu nechodis na endokrinologii? me hlidaj a mam i zvysenou davku leku a plus zelezo..je to pro plod dulezity :confused:

@inna_s. u nas to kontroluje pri kazde kontrole, ale ja byla v 18. na zakroku,mela jsem na cipku narustky..tak nevim jestli to hlida jen kvuli tomu,nebo vsem normalne..

Jinak holky dneska uz bude miminko juchu :slight_smile:
ja dnes celkem spala akorat k ranu me chytaly kycle..tak jsem se furt prevalovala a protahovala..ale zase si rikam..ze se aspon roztahuje panev,aby mimi hezky proslo, tak se to musi vydrzet..
Ja dnes jedu k mamce, ma narizene volno..ale je to hodina cesty, tak snad se pojede dobre..
Jinak preju pekny den vsem :wink:
23. lis 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ten čípek třeba nevím kolik mám,ale pokaždé do mě šahá,jestli se neotvírám..
A k obvoďačce ani k zubaři nemusím,teda nic mi neříkal,že by to po mě chtěl,úplně čumím,že vy musíte-nemusela jsem ani u prvního,a to jsem chodila k jinému...já jdu spát,malý už je ve školce a já jsem k.o.,ve školce se zhrozily,jaké mám podkovy pod očima,zas ty křeče v nohách,ale fakt drsné,tak jsem si ve dvě byla dát další hořčík,to mě úplně natáhlo,velký polštář jsem si dala pod nohy,ať jsou výš-a stejně nic...no a pak už jsem usla únavou..v pět mě vzbudil manža jak vstával a v šest přišel Kuba,takže super noc,víc takových a budu zombie a u porodu usnu :grinning:

Jinak přeju krásné ranko a hezký paťulínek :slight_smile:
23. lis 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranecko :slight_smile:
@inna_s urcite te kazdou prohlidku prohmatava,jen neni tak zdilnej treba.To kontrolovat musi pokazde.
Ja ted vypravila maleho a chystam se do prace....taaak se mi nechce :( no jeste to musim 14 dnu vydrzet...a nebo odrodit :D
Dneska bude miminko....huraaa. Snad se nam brzo ozve :slight_smile:
Tak peknej den holky,budu vas sledovat i zprace tak tu nezlobte ;)
23. lis 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:
přeju vám krásný pátek a ještě lepší víkend :slight_smile: co budete dneska vařit ? Já se chystám na "slavnostní" šunkofleky :slight_smile: potřebuju nějakou rychlovku, protože včera křeče zase v tříslu jak bejk a Adinka včera asi nacvičovala spartakiádu byla jsem jak s vetřelcem v pupíku, tak sna to dneska bude lepší :slight_smile:

@inna_s tež si myslím že ho vyšetřuje jenom to nepostřehneš :slight_smile: mě taky nic neřekne, jenom vždycky v pořádku všechno jste zdravý :grinning:
23. lis 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím! teda dneska zase byla noc!!!!co hodinu jsem musela na záchod, a to jsem moc nepila, pak jsem neuměla dýchat, měla pocit na zvracení, kyčle bolely....děs, hrůza, katastrofa...na zítřek jsem manželovi naordinovala sexík...

jsem naprosta vyřízená a jdu si lehnout...ještě hrnek maliníku! :wink:

jestlipak už to mimčo vykouklo!!!!...první mimi ...to se těším... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
23. lis 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
bre ranko holky!

@inna_s ja taky myslim ze cipek vysetruje, podivej se do prukajdy.

ja tedy obvodaka taky nemam, nejak jsem to zatim nestihla si tam dojit. ale ani v porodnici ani na gynde nic nerikali tak tam asi ani nepujdu. zubare mam protoze chodime pravidelne hlavne kvuli malymu a tak hezky to vyslo :slight_smile:

@babettaboo ja varim dneska cinu, jestli se dokopu. slibila jsem ze pujdeme odpoledne do zoo, tak doufam ze se mi tam neudela nekde blbe, posledne v tech pavilonech to bylo hodne spatny.

@iv10 ty chodis jeste do prace? uff, jsem tedy desnej workoholik ale tohle ti nezavidim. ja jsem fakt rada ze uz tam nemusim..

tak hezkej den, jdu dopect cukrovi, na vikend frcime jeste pryc (ja tedy s taskou do porodnice kdyby nahodou)
23. lis 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s mě třeba přijde že mě nekontroluje vubec jestli se náhodou neotvírám nebo tak něco jelikož už dlouho mě dole neprohlížel jen když mu řeknu že mám křeče nebo tak něco jinak by se mě tam snad ani nepodíval tak nevim jsem z toho docela nervozní že mi neděla ultrazvuk ani mě neprohlíží protože tak nevim na čem pořádně jsem mě snad prohlížel naposledy před 3 tejdnama a ještě říkal jak mám hlavu dost nízko tak nevim co si o tom myslet
23. lis 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah ano ja pracuju....podnikam,delam nehty asi 7let,stale lidi...u prvniho mimca jsem sla po 14 dnech poporodudo prace,ted to sestinedeli chci bejt doma.
23. lis 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne kontroluje, najprv jednym prstom potom oboma a povedala ze zatial sa nic nedeje. Ja som uz vcera myslela ze cosi zacina ale to boli iba vetry :grinning:
23. lis 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@inna_s me kontroluje cipek pri kazde navsteve a porad mi rika, ze je pevny a dlouhy a ze se nic nedeje...

@renaticickaka byla jsem tam na zacatku tehu 2x, naposledy ve 3M, to mi zvysila dr. davku a pak me objednala az v unoru....taky jsem myslela, ze me bude vic hlidat, ale asi to tak staci....

jinak dnesni noc byla hruza....kdyz pominu sny prapodivny - ale poprve jsem videla maleho uz narozeneho, asi mel pul roku - tak me porad tak silne vystrelovala bolest do boku, na zadech jsem vubec nemohla lezet, to jsem mela krece v podbrisku a dost silnou mns bolest :fearful: k tomu vcera cely den a vecer ta sama bolest a co pul hodina zachod...toz nevim, co to znamena....jestli uz opravdu priprava...uvidim pristi tyden, jdu na prvni krivku, tak snad se dozvim vic...vcera jsem jeste zjistila, ze ma oteklou pravou ruku od zapesti po prsty, dnes uz je to mnohem lepsi. :fearful:
holky, ac jsem porad nemocna, musim jit honem do obchodu, dnes dojde tata na navstevu, tak chci upict susenky...chtela jsem poslat mojeho,ale jak na potrvoru ma od 7h rano skoleni v praci a ma odpoledni, tak ho uvidim az v 11h v noci :frowning2:
23. lis 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla mne pred 2 tyzdnami vravela "na spicku prsta" tak neviem co je to v ich ponimani, ale zrejme mam este casu.
Co sa tyka snov, tak ani mi nevrav. Keby to bolo aspon o porode, ale mne sa minule snivalo ze som chodila po sportovych obchodoch a hladala som svoje stratene boty a nakoniec som sa ocitla v nejakom dole, kde bola skupina nahych sprchujucich sa hornikov. Videla som ich ale len zozadu, len si pamatam ze tam bolo vela muzskych zadkov pokope a na hlavach mali zlte prilby. Teda bola by som fakt zvedava na vyklad toho sna :grinning:
23. lis 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky perlička z dneška :slight_smile: ležím v posteli a přijde přítel a povídá : ty si teďkom dáš teplou koupel dlouhou, já tě pak osouložím, k tomu si dej ty tvoje čajíčky musíme ten porod uspíšit, hlásí sněhovou kalamitu příští tejden já to tady doma rodit nebudu :grinning: co myslíte mám odporovat? :grinning:
23. lis 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek