• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@babettaboo joo tak to je dobrý plán :grinning: a kdyby nic, aspoň si událáte hezký den :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna_s mně ho také měřil, mám ho 2,5cm, ale nevšimla jsem si kdy ho teda měří ... jestli při prohlídce "ze spoda" nebo utzvukem ... nějak v té porodnici doktor nebyl sdílný :angry:
23. lis 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule12 no kurna já doktorovi rozuměla že mám zkrácení 1-2 to znamená co, nevíš?
23. lis 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo néé, ale myslím, že je to jedno, ono si to stejně přijde kdy chce :slight_smile:
23. lis 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo moj zase chce aby to bolo az okolo terminu, vsetko mi zakazuje robit, nemozem ani umyt okna a prat zaclony vraj to spravi zajtra on, len aby som neporodila... Ani na zidli nemozem stat lebo co ked nahodou spadnem, hehe
23. lis 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila spicku prstu hodnotim asi 0,5 - 1 cm :slight_smile:
me se zdalo prave, ze maly mel uz pul roku, byl uplne blondaty (coz teda nechci, aby byl) a ze jsme se stehovali zpet do maleho bytu a to i se sestrou, svagrem a neteri a ze najednou se ten barak zacal hybat a posledni 2 patra spadly i s nama na zem..tak jsme z tama utikali a z toho se muj ztratil i s malym, nikde jsem je nemohla najit, umirala jsem strachem a svagr mi na to rekl, ze mam byt v klidu, ze mojemu zaplatil za hlidani :grinning: ale ten strach o dite byl jako opravdovy...ufff. asi takova mala priprava na to, co me ceka

@babettaboo urcite neodporovat a jit do toho, jeste bych si k tomu uvarila svaracek :wink:
23. lis 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ciernavila muj mi taky rika, ze nemam nic delat, ze vsechno udela, az dojde z prace..jenze tento tyden ma odpoledni a v 11h v noci se tezko umyva nadobi...varit moc neumi, to je na me, prat si operu a vyzehlim sama a uz pomalu pecu, kdyby to prece jen prislo driv, at tu neco je....do oken se pustim az ve 38tt..
23. lis 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo taky bych asi měla umejt okna když se na ně tak podívám tak až hrůza ale zase si říkám že je možná umeju až příští týden jelikož si udělám i truhlíky na okna tak aby šli do čistýho za ten tejden by se mohli ještě zaprasit :slight_smile:
23. lis 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, takže buď jsem úplně blbá, a nevím, jak se ten čípek vyšetřuje, nebo mi ho fakt nikdo nekontroluje, protože naposledy mě prohmatával zevnitř někdy v ČERVNU, posledně mi jen brali v porodnici jen kultivaci na streptokoka. Do mě nikdo "neleze" prostě. Prohmatávaj mi jen břicho zvenku a nohy. No je toto normální?!
23. lis 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s nohy???co ti na nich sleduje? :slight_smile:
Tak ja ted prisla konecnez prace...zachvilku prijdou zas geatulanti v 6prat malemu.Jinac jsem se stihla objednat na to EKG tak jdu pristi tyden...no 37 tyden je asi uz na povazenou.

@babettaboo a ty jdi do toho...treba to bude naposledy :grinning: pak min 6tydnu nic a buh vi kdy se k tomu pak s malou dostanes :D
23. lis 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 koukal jestli mi neotejkaj :rolling_eyes: což mi začaly otejkat včera akorát. chjo, se picnu
23. lis 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s takto je borec! To snad kazdy tehulce otecou nekomu driv nekomu pozdeji a stim on nic neudela :slight_smile:
23. lis 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 ale že by dělal něco co má, to asi ne. Stejně si najdu jinýho, teď chodím už do porodnice, protože on je nemocnej bez záskoku, takže taky dobrý. Ale vybavenej byl "špičkově", ani utz neměl, takže až do 1. screeningu jsem se modlila, aby tam to miminko bylo :slight_smile:
23. lis 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s to je o ničem takový gyndař,pryč od něho :wink:
@babettaboo jsi mě pobavila,by mě zajímalo,jestli to fakt zabere,že ty spermie to vyvolají-to pak na taťku taky skočím,jak už toho budu mít plné zuby-si ze mě minule dělal srandu,že by jsme měli použít kondom,abych náhodou neotěhotněla :grinning:
23. lis 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 no na tom podstatne prave je kdy otecou. takze to urcite svuj vyznam ma :slight_smile:
23. lis 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky furt nic :grinning: tak jsem si ještě dala náročný trénink s mejma holkama ( jsem trenérka 21 pubertálních mažoretek) a uvidíme, ale furt si nic neděje...jen mě teda brutálně berou kyčle, třísla nebo nevím to mě to tam bolí :slight_smile:

@iv10 já mam natekly nohy a můj doktor je teda taky kontroluje, jen hlásí vždycky nohy bez otoků tak asi to není ještě žádnej extrém :grinning:
23. lis 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo to je ze mate zkraceny cipek na 1-2 cm
23. lis 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, máte pořízenou takovou tu klasickou zavinovačku? Nevím jestli jí užiju vůbec
23. lis 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka8888děkuju a to je hodně nebo málo ? já vůbec nevím jak je jako normálně velikej :slight_smile:

@inna_s já mám jenom rychlozavinovačku :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo no jeden faktor je ten jak se dlouhej - je to variabilni ale kolem 3 cm a vice je normalni - neporodni :slight_smile:. Dalsi faktor je rpogrese nalezu. To znamena, že je mozne, ze mas 1-2cm uz 4 mesice, takze se zatim nic nechysta, ale pokud si mela pred tydnem 3 a dnes 1-2cm tak se neco deje. Jak jsem pochopila cekas kazdou minutou, ale bez tech dalsich udaju je tenhle ne uplne vypovidajici :slight_smile:

Dneska mi dosla postou klasicka zavinovacka na snurky a jsem nadsena...kdybych byla mensi tak si do ni vlezu :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s ja mam rychlo i normalni po mne jeste.. myslim ze se ta normalni da vic stahnout takze na uplne maly mimi bude lepsi.. jako kdybych ji nemela tak bych ji nekupovala, ale kdyz ji mam jsem rada...
23. lis 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo
@rosaleen myslela jsem tu rychlozavinovačku... já nevím, neplánovala jsem jí, a najednou přišla tchýně s tím jestli jí chci, přitom sama mi říkala, jak je zbytečná. Abych pak zase něco poslouchala od ní... :confounded: nevezmu si jí - řeči o tom, že jsem vybíravá, vezmu si jí - řeči o tom, že chci něco co je zbytečný. Už je to zase tady
23. lis 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s no jo to nesmis tak brat... rychlozavinovacka jedna se vzdycky hodi.. kdyztak jako decka...
23. lis 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s no je to divny toto....a proc nohy? me se nanohy nikdo nediva...ja vzdy prijdu, dr. se bud povida dovnitr se svetlem (to dela ob jednu kontrolu), pak vzdy sahne 2prstama a zaroven macka bricho z vrchu, pak vnitrni a venkovni ultrazvuk...rychlozavinovacky mam 2, urcite v ni bude malej spavat aspon do 3mesicu, dokud se do ni vleze, bylo mi to doporuceno, ze mimi jsou v zavince klidnejsi, prt jsou zvykly byt uzavreny v deloze a citi se tam bezpecne a zavinka to vynahradi...vlastne ho v ni budu mit porad, i pres den...

@radka8888
tak to ja mam cipek porad 5cm dlouhy, u me to jeste dloooooouho asi nehrozi :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla na nohy se dr kouka pac je gravitace a pokud je neco nepraveho s obehem atd tak prvni se to ukazuje na nohach....

tak treba vydrzite do terminu :slight_smile: Mne uz rekl at jsem doma a cekam :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen
@luscilla no tak já si jí teda vezmu, nakonec, dečka se pak hodí vždycky. Jo a ty nohy, asi kvůli otokům, jinak nevím, vždycky jen prohmatal kolem kotníků. Ale že mě neprohlíží nikdo zevnitř je mi záhadou :confounded: snad mi nic není :grinning:
23. lis 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s jo ale na nohy koukat je dulezity kdyz jsou moc otoky muze to byt projev nejakyho problemu.. ale mel by ti koukat dovnitr, urcite kolem 36tt, kdyby neco.. ale zase pokud nemas potize tak je vse ok.. tak stejne uz brzy pujdes na ko do porodnice, ne? a tak ti tam kouknou neboj :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s normalne se ho na to zeptej...ja se ptam na kdejakou blbost pro jistotu...

@radka8888 ja bych radej driv, jak az v terminu, uvidim v utery na prvni krivce,pry toukazuje, jestli se neco chysta....tak jsem sama zvedava, ale dnes mi trvdne bricho cely den....a citim maleho dost nizko...
23. lis 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla ty uz nechces byt posledni co :grinning:
23. lis 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla ctg je pro vas smerodatnejsi nez velikost cipku. Probiha to tak, ze ta hlavicka tlaci na cipek, ten se zmensuje, pak defakto zanikne a clovek se zacne otvirat a to je ono...:slight_smile:

vaginalne se vysetruje prave velikost a konzistence toho cipku, takze by vas obcas vysetrovat mel.
23. lis 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek