• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Ja mam jen jednu rychlozavinovacku.U prvniho jsem mela dve a bylo to zbytecny.Ale kdyby bylo mimi blinkaci tak by jedna asi nestacila. Me se osvecilo maleho ,,svazovat" plinkou :slight_smile:
Na ty fotce to neni moc videt.Ale to bylo nejlepsi
23. lis 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@rosaleen celou dobu si rikame s mojim,ze chceme mit maleho pod stromeckem, ale beztak budu tak jako tak posledni :wink: tomu neporucim :slight_smile:

@radka8888 a to ctg se dela kdy?
23. lis 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 ja mam jednu s molitanem na zadech, at drzi tvar a hlavicku mimi, tu budu mit na ven a tak, ta je krasna a pak mam jednu horsi od sestry, ta bude jen na doma :wink:
jinak holky, kdyby vas nahodou matlo, ze jednou tady pisu hezky o sestre a tenkrat spatne, tak ja mam tech sester ponekud vic :wink: at mate jasno :grinning:
23. lis 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla no nevim je jestli je nakej guideline, ale myslim ze od 36 kazdy 2 tydny a pak kazdy tyden pri kontrole..kontroluje se tim jak bije srdce a kontrakce delohy. Pak ten vnitrni se dela pri porodu..
23. lis 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka8888 jo, tak uz vim, to je ta krivka, tam jdu poprve v utery :slight_smile: a hned dalsi tyden 4.12. jdu ale taky...
23. lis 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla jo to je mozny,...rikam nevim jaky jsou ty presny intervaly..kdy mas termin?
23. lis 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla tak to mas uzkostnejsiho gynekologa ja mam o tyden driv a jdu taky na prvni ctgcko pristi tyden .-) tak jsem zvedava :slight_smile:
23. lis 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som uzila zavinovacky, tiez tu s molitanom, ta je super, potom jedna klasicka so stvorcovou vyplnou /ako do polstara/ , potom jednu rychlozavinovacku, ale tu som zavazovala plienkou lebo ona ani nedrzi tvar, uz je tak ao nicom sprana, ale mam ju ako supravu k loznimu povleceni.
Ako tu niekto pisal ze si treba uzit kym sa este da lebo potom 6 tyzdnov nic....jaj keby to len bolo iba tych 6 tyzdnov, co by som za to dala. Ja som taka krehotina, ze ja som sa po porode davala dokopy pol roka kym som toho bola bezbolstne schopna, a to som chcela tak strasne cim skor. Dufam ze teraz to hojenie bude rychlejsie, lebo ja som sa uz dostavala do stavov kedy by som na ulici skocila aj na dochodcu :grinning:
23. lis 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak já jsem si pořídila jen tu rychlozavinovačku a bud jí užiju nebo ne kdyžtak jí bude mít pod sebou aby bylo aspon teplíčko a nebo ji vymyslim na něco jinýho ještě se uvidí
23. lis 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ty jo holky tak to zjištuju že ten muj dr taky asi nebude moc skvost na nohy mi ani jednou nekoukl jen se zeptá ale co já vim jak hodně to je ještě v normálu a ultrazvuk a prohlídku uvnitř mi taky nějak nedělá tak nevim no
23. lis 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me je dneska divne.Chytaj me stahy...hned mi to jde do zad.Bolest strasna.Je mi hrozne teplo,furt mam zizen a funim jak lokomotiva. Asi nejakej tlak spatnej...doufam ze noc bude lepsi...
Tak dobrou
23. lis 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,děvčata:slight_smile:
Tak jsem doufala,že budu psát,že je malý na světě a ono zase nic.Večer mě vezl manžel s pravidelnými stahy a úplně dehydrovanou,ale daly mi jen kapačku na zavodnění a něco proti zvracení. Chytla jsem totiž nějakou úžasnou vyrozu.:unamused:Opravdu krásné poslední dny těhotenství:grinning:
Jinak já mám doma jen rychlozavinovačky a normální pořizovat nebudem.
Přeji vám krásný den:slight_smile:
24. lis 2012 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile: noc hrozna...nemohla jsem spst vubec.Dneska manzel jede hrat do Sumperka a kdyz jsem rodila Adamka tak hrali taky se Sumperkem...takze by se prej vubec nedivil.
@haniiicka Jejda tak to me mrzi....hlavne ze je miminko v poradku. A ty stahy,to preslo po kapacce a pak te poslali domu?
24. lis 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee ja mam 30 dni do terminu dneska :slight_smile:
24. lis 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já 14 dní, ale pořád vyhrožují vyvoláním, že už prtě strádá, tak uvidíme ....
24. lis 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky :slight_smile:
@haniiicka tak to mě moc mrzi :frowning2: snad to brzo přejde..

Holky včera jsem se vratila pozdě.. a chytla mě bolest od prave strany spodku až do zad a břicho jako kamen..tak jsem si řikala aaa.. že by?? no ale dala jsem si horkou vanu a bylo po bolesti..takže nic..takže to přikladam k te dlouhe cestě v autě nejspiš..
Ja mam rychlozavinovačku a i klasickou..dělala jsem to tak,že přes den jen tak jsem davala tu rychlo..a na spani jsem davala tu klasickou pač v ni byl malej pěkně staženej a oni to maji děti radi..to vazani jak ma @Iv10 neznam..ale bude to asi fajn..:slight_smile:

Jinak co dělate o vykendu? nas dnes čeka oslava svatku a narozenin..takže musim dojed do města pro kytky...
tak přeju pěkny den ..ikdyž je šeredně :unamused:

Jo a ja dnes škrtam 13dni do terminu :-*
24. lis 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den všem :slight_smile: tak já se připojuji včera bolest břicha velká, tak jsem si říkala snad se to do rána rozjede a ono prd :/
Víkend volnej, tak půjdu z kámoškama na kafíčko podrbat dokud jsme 2v1 pak už to půjde hůř :slight_smile:

@haniiicka No ty si teda vytrpíš ještě před tím než porodíš, to je mi líto, tak se drž ať se o tebe manžel pěkně stará aby jsi pak měla sílu :slight_smile:
)

@renaticickaka jojo 13 dnů toto letí vid :slight_smile: doufám že nám to vyjde stejně :slight_smile: ikdyž já už si fakt myslím že budu přenášet a nebo to chytím do tej kalamity sněhový :slight_smile:

Jinak holky jak máte druhý termín já ho mám 2 dny po prvním - 9tého není to moc brzo? já myslela že je to třeba od sebe tejden :slight_smile:
24. lis 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ja prniho rodila v noci, a to byla tady ta strasna kalamita takže neprotažene silnice jeli jsme krokem ale mame SUV takže se to dalo .. ale navštěvy se zamnou jen tak nedostali..
ja mam termin podle ultrazvuku už 2.12 a podle menstruace toho 7.12 a ten je prej pravděpodobnějši..
u Pepicka jsem to měla podle ULTR. 12.12 a podle Ms 15.12 a narodil se cersvě na 15.12 :slight_smile:
24. lis 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo já mám taky rozmezí v termínu taky jen 2 dny tak nevim no asi to je u každýho jinak kamarádka měla dokonce oba termíny hned za sebou
24. lis 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ja mam podle pm 24. A podle uz 26. ale mam velky mimco uz posledni dva mesice takze spis driv prej.Jdu v pondeli na natacky a do poradny,tak jsem zvedava.Pred mesicem mel uz 2300g tak se bojim uplne kolik bude mit ted.
24. lis 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! Ja mam termin podle UZ 10.12. a podle MS 14.12.... Chtela jsem se zeptat: taky je vam ted tak strasne horko? Lidi venku nosi cepice, kabaty, rukavice, saly a ja jen saty a kabat :slight_smile: Taky mi uz pekne natekaji prsty na rukou...
24. lis 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Já mám jen jeden termín, měla jsem pravidelný cyklus a dle UZ ve 12. týdnu to vyšlo úplně stejně na toho 12.12.

Jinak noc dneska i u mě hrozná, už mě taky cca 3 dny pobolívá celý břicho a já si přeju, aby se to rozjelo a ono nakonec nic. Mám taky obavy, abych nepřenášela, to bych nerada. Ale na kontrole mi vždycky řeknou, že se to ještě nechystá, tak uvidíme tohle úterý.

@haniiicka Hani, to už máte za sebou druhý výjezd, ne? No to Tě moc lituju, snad už to příště bude fakt spojený s porodem.

U nás bude víkend taky ve znamení oslav, včera jsem pekla dort, vypadá šíleně, tak snad bude dobrý :grinning: . První návštěva přijde kolem druhý, tak snad se manžel vyhrabe z brlohu... Přišel v 5 ráno z koncertu, tak ho případně vyženu klackem :angry: .
24. lis 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila No když vyjdu ven, tak je mi celkem zima, protože se schválně oblíknu míň a to proto, že jakmile se rozpohybuju, tak je mi vedro jako prase :grinning: . Myslím, že u mě je to dáno těmi 14 kg navíc, doma chodím taky bosá a v noci mi je nepříjemně i pod peřinou. Takže to mám asi podobně :sunglasses: .
24. lis 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Tak se přidávám do party, dneska ráno jsem měla bolesti v podbřišku jako na MS vždy spojený s tvrdnutím bříška, a byly pakovaný, ne v kuse, tak jsem si říkala, že by ti poslíčci? :slight_smile: A jako napotvoru jsem vypravovala manžela za zábavou, hraje teď někde v lese airsoft :grinning: takže kdyby to nepřestalo ale skončilo to porodem, byla bych tu sama zase :slight_smile: ono mi totiž k tomu začalo i píchat v kříži. Pak jsem teda ještě usnula a je to pryč. Zvlášť když netuším, jak to tam dole se mnou vypadá, tak to jsou divoký představy, co kdyby už?? :grinning: Navíc jsme si v noci s manželem trošku užívali, tak bych tomu i věřila :slight_smile:
Taky máte u vás krásně sluníčko?? Tady je nádherně. A taky mám dnes 30 dní :slight_smile: ale podle MS jsem až 28.12., ale to se mi moooc nechce až za tak dlouho. Bych ráda byla "fit" aspoň na silvestra v rámci možností :grinning:
24. lis 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Otázečka do éteru, má pro vás nějaký menší či větší význam znamení horoskopu, ve kterém se mimi narodí?? Já nad tím někdy přemýšlím, věřím že to nějakej vliv má, proto se mi i ten malej kozoroh moc zamlouvá, ale jestli přijde dřív jak si přejem, bude to prostě jiný človíček o chlup :slight_smile: Tohle se nedá posuzovat podle nějakých drobností, ale celkově vzaté chování a jednání přeci jen ukáže nějaké rozdíly. Ale největší roli hraje výchova, to je mi jasný :slight_smile:
24. lis 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s to já to znamení teda nějak moc neřešim jelikož mi to přijde že to stejně nemá vliv na ty vlastnosti co má určitý znamení nebo ty různý věci nevim no nevěřim moc na tyto věci stejně každej člověk je originál a svuj a taky záleží na tý výchově aspon podle mě
24. lis 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz me je taky vedro, budou to urco ty hormony a kila navic taky jich nemam malo :slight_smile:
24. lis 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s ja zas jsem to celkem resila, nemam v zivote moc dobry vztah se znamenim stira tak jsem si moc prala aby mala vydrzela do strelce a to vydrzela... :slight_smile: jinak si myslim ze na tom asi nezalezi ale pokud je decko na rozhrani muze mit vlastnosti obou znameni...
24. lis 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna_s a pokud tomu ale nechas volny prubeh, mimi si ten svuj spravnej termin vybere a urci si znameni samo :slight_smile: jasne ze roli hraje vychova a tak, ale treba ryby a beran stoji vedle sebe a podle mejch zkusenosti jsou to dost odlisny lidi...
24. lis 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek