• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@rosaleen jo to je pravda, já jsem přímo na pomezí lev/panna - jsem už panna, ale ne tak krotká a tichá, jak bych měla být, to ta lvice u mě :slight_smile: musím prozkoumat ještě střelce, ať jsem v obraze :wink: já mám vesměs horší vztahy s raky například, ale znám jich tak moc, někteří jsou ale jako nebe a dudy oproti sobě. Ale chce to čas, aby člověk toho druhého poznal a pochopil.
24. lis 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s no jasne, clovek musi toho druheho poznat a u nekoho se vliv znameni projevi vic a u nekoho min... ja jsem chtela strelce taky kvuli tomu ze moje mama je strelec a ono ji to potesilo, ze bude vnucka stejny znameni jako ona :slight_smile:
24. lis 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s jinak segra je kozoroh a mama strelec a myslim ze oboje je ok :slight_smile:
24. lis 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem teda holky štír a a myslím, že nejsem tak špatná, jak se o nás říká... :frowning2: . Muž je střelec a je bezvadnej a všude tvrdí, že vybíral pohlaví, znamení i jméno miminka a kozoroh byla babička, která prý byla úžasná. Já jsem se astrologií dřív hodně zabývala, hlavně v pubertě, ale pak mi nějak holky přišlo, že jaký člověk je, je převážně ovlivněný prostředím a lidma, se kterýma se stýká. Vypozorovala jsem to hlavně díky svojí profesi.
24. lis 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz nechtela jsem se te dotknout, myslela jsem stiry spis chlapy, zensky jsou ok, promin, ty na me pusobis sympaticky :slight_smile: mozna spis jsem jen myslela kdyz si muzu vybrat tak radsi strelec kvuli ty moji mamce...
24. lis 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen Mně se to nedotklo, vůbec si s tím nedělej starost :slight_smile: , jsem na to zvyklá celý život, že se obecně o štírech mluví ošklivě. Dokonce když jsem šla kupovat první dupačky, tak paní za kasou měla nějakou špatnou zkušenost a tak mi říkala, ať se modlím, aby to nebyl štír, tak jsem jí řekla, že já jsem taky štír a ona na to neřekla vůbec nic.
24. lis 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuji za podporu. Jsem ráda, že už je mi dobře, bylo to za trest...
@iv10 Stahy přes noc ustaly tak nějak samy. Byly pravidelné, ale cca jen 30 sekund, tak to ještě přešlo. Nechali si mě tam, kdyby se to náhodou rozjelo a ono nic. :unamused:
@babettaboo Doufám, že příště už to bude jen kvůli porodu :slight_smile: Manžel se stará, ještě aby ne :grinning:
@tynkaz Jojo, už to bylo podruhé. Doufám jen, že dotřetice už to bude naostro :grinning:
@veronila S tím horkem jsem na tom stejně.I v noci bych měla nejraději pořád otevřené okno, jenže to by mi manžel asi umrznul :grinning:
Jinak k těm znamením - neteř je štír, sestra střelec a obě jsou v pohodě. Podle mě je to fakt podle člověka a jak píše tynkaz i podle toho, s kým se ten člověk stýká a tak:slight_smile:
A termín se mi taky liší, jeden mám 2.12. a druhý 5.12..Jen doufám, že nebudu přenášet :confounded:
24. lis 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz můj tatínek byl štír a byl to ten nejhodnější chlap na světě :slight_smile: takže já se štíry jenom za dobře :slight_smile:
Já bych měla být typický lev, protože jsem 5 srpna a teda nevím :slight_smile: s něčím souhlasím s něčím ne :slight_smile: Já jsem tedkom dostala do ruky od známé knížku - Jméno je tvůj osud - to mi přišlo taky zajímavý ale všechno beru tak nějak z půlky :slight_smile:

@veronila já bych se mohla jmenovat pan otekloň jak mi všechno natýká :grinning: jinak hic je mi taky pořád :/ ale musím chodit navalená, protože jsem trpěla záněty močáku :(
24. lis 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen
@tynkaz
@haniiicka já právě štíry třeba vůbec neznám, no vlastně jen dva chlapy, mýho strýce a pak švagra, z holek nikoho. Je fakt, že strýc je povaha hrozná, švagr by zasloužil taky občas pár facek (ale je mu zatím jen 18, takže to bude i pubertou :grinning:) Každý znamení má svoje, není žádný nejlepší, spíš třeba jsou nějaký klidnější, jiný zas bouřlivější. A každýmu z nás se hodí úplně jiný :slight_smile: taky se říká, že dvě znamení jdoucí po sobě nejsou to nejlepší pro soužití, no takže já jsem panna, manžel váhy a naši jsou taky po sobě vodnář a ryby a pořád jsou spolu šťastní :slight_smile: u nás je to asi vzhledem k našemu mládí pěkná sinusoida kolikrát :grinning:
24. lis 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s My jsme s manželem taky po sobě - on je rak, já lev. I když já jsem spojená i s rakem, jsem na rozhraní. A i když je to u nás obča pěkná divočina, tak jsme spokojeni :slight_smile:

Jinak mi taky pěkně začly otíkat nohy a to jsem si libovala, že mám jak špalky jen prsty na rukách a teď teda i luxusně nohy :grinning: Ale nebojte holky, bude to trvat už jen chvilku :wink:
24. lis 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jeee my jsme taky po sobě :slight_smile: ja lev a přítel panna :slight_smile:
24. lis 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@radka8888 to ja taky, hlavne jsem ale zmatena z toho, ze se pry macka cuplik u kazdyho pohybu, ale nez kdyz mimi kopne..toz uz uvidi, jak v te rychlosti rozpoznam, jestli je to pohyb nebo jen kop,asi budu mackat vsechno :grinning:

@inna_s ja horoskop teda vubec neresim, ani me to nenapadlo se tim zabyvat..uz jen proto, ze jsem se kdesi docetla, ze lev a kozoroh (ja a muj), ze k sobe vubec nepatri, ze je zazrak jestli spolu vydrzi a ze nemaji nic spolecneho.... tak se radej o to uz nezajimam :slight_smile:
24. lis 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jelikoz prohravam boj s nachlazenim, tak jsem si dala dnes prvni paralen, spala jsem az do 3h odpoledne, chvili jakoby zabral, ale uz me zase boli hlava....paraleny si muzu dat max. 2 denne rekli mojemu v lekarne,tak si dam druhy na noc....no uz aby me to preslo....k tomu mi od vcera porad tvrdne bricho, no je to hruza....

jinak k tem terminum..ja mam od dr. je jeden 26.12. , na oskaru ve zline mi teda psali pokazde termin 24.12., ale dr. mi ho nikdy neprepsal, nechal mi jen ten jeden..a jelikoz je maly vetsi, tak pocitam, ze to muze byt i driv...dneska jak jsem vstala, tak me chytla takova ostra bodava bolest jakoby do konecniku, ze jsem si rikala, jestli to neni uz nejaky priznak, po par vterinach to nastesti preslo...
24. lis 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s @haniiicka @babettaboo Jj, taky jsme s manželem po sobě :grinning: .
24. lis 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem beran a manzel rak, to vubec nejde k sobe, teda s beranem se nehodi nikdo, a jeste ten muj rak je trochu lev takze obcas italie ale ja jsem hodna ovecka takze se nejak snasime :slight_smile: jde o to , ze kazdy znameni se hodi k jinymu a kazdymu vyhovuje neco jinyho, a je to spravny protoze takhle kazdej ma sanci potkat idealni polovicku... a nechtela jsem tady vyvolat nejakou rozepri, nase decka budou strelci nebo kozorozci, to je jedno, hlavne abysme prezily porod a decka byly zdravi a delaly nam jenom radost, to je proste nejdulezitejsi...
24. lis 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jsem strelec a budu mooooc rada, kdyz i miminko bude strelec :wink:

Dneska pri nakupech mi strasne tvrdlo bricho, ale porad nevim, jestli jsou to poslicci, nebo jestli se prcek jen protahuje a sponuje :confused:
24. lis 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás malej by měl bejt střelec když by bylo podle očekávání a i kdyby ne tak bude po mamince kozorohem
24. lis 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj,tak mame oslavu zasebou..a nechali jsme na zkousku malyho poprve na noc tam..tak jsem zvedava jak to dopadne. ..mozna ze sem vic nesva nez on :unamused:
jinak ja budu mit obe deti strelce..ja spis resila vyznam jmena..protoze mam doma knihu kde je popsano treba me jmeno a je to uplnej popis moji povahy..
jinak dnes je me zase dobre, tak zatim asi niic..manzel me predpovedel termin na 5.12 tak jsem zvedava :grinning:
24. lis 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka jehehe mě taky přepověděl přítel termín 5.12 že to bude čertík :grinning: a nemáš v tej tvej knížce Adinu? v tej moji není :( hold asi moc starý jméno :slight_smile:
24. lis 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen Buď v klidu brouku, žádná rozepře. Hlavně se tím netrap :slight_smile: .
Já teď koukám na Star dance a musím říct, že je to nádhera, až budeme čekat někdy holčičku, mohla by být tanečnice, to by byla krása!
24. lis 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babettaboo taky to rikal :grinning: ty joo kdyby se fakt trefili a obe jsme tak fakt porodily to by byl mazec :slight_smile:

mam tady mraky jmen ale teda Adinu nee :frowning2: jen na netu jsem nasla SMYSLNA,ROZKOSNA,CITLIVA,JEMNA! tak asi dobry :wink:
skoda..pac ja v ty knizce mam prave i v jakem znameni to jmeno je vhodne.. a pak tu mam i vypocet s prijmenim..ale nato jsem neprisla jak se to pocita. ..blondyna :grinning:
24. lis 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka no a nemáš taky to- jméno je tvůj osud-? já to zkoušela vypočítat právě, ale nevím jestli to mám dobře :grinning:
24. lis 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo od Camila Karolinss :slight_smile: ty jo ja nato prave neprisla :angry:
24. lis 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka a Mikulase tam mas? to by me docela zajimalo, co jeho jmeno znamena :wink:
24. lis 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla. mam :slight_smile:
citovy,promenlivy,nekdy i bojovny,ma prirozenou inteligenci a zvidavost,to ho predurcuje k badani ve vsech moznych vedach,ktere ho zaujmou. V byku a stiru byva bojovny.V blizencich nadany a netrpelivy.Ve vsech ostatnich znameni je v rovnovaze.Vladne Merkur,Mesic,Mars, a Jupiter.
24. lis 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To bude holky zase noc.Bricho mi tvrdne a jde mi to do zad...pali me zaha jak prase s prominutim a malej si nacvicuje v brichu nove cislo asi...
A to zitra prijde uzasne dokonala tchyne poprat malemu k narozeninam.Nastesti knam jde jen jednou v roce aby jsme nerekli ze ji vaaazne Adamek nezajima...boze muj stuj pri me at to ve zdravi preziju!!!!!!!!!!
24. lis 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10. me je dnes celkem fajn..a to jsem rada,pac muzskej si dal par sklenek na oslave a vytuhl jak spalek..tak dnes musim byt v klidu..tak at te to pres nos prejde a zitra to nejak pretrpis..:slight_smile:
24. lis 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak včera první větší poslíčci, ale nakonec se to ve vaně uvolnilo. Přemlouvala jsem mimi, ať ještě tento týden zůstane v bříšku - mamka musí ještě pracovat - a od neděle 2.12. už má povoleno kdykoliv kouknout na svět. Tak uvidíme :wink:
Jinak k tomu znamení. Já, manžel a první dcerka jsme raci a Barunka je kozoroh. Vztahy máme dobré, jen Terka je někdy taková cíťa a Baru zase strašně tvrdohlavá. Ale dá se to zvládnout, ale někdy se z toho stavím na hlavu :wink:
25. lis 2012 ve 03:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. .tak mam prvni noc bez malyho zasebou..a stejne jsem se porad budila,takze zadny odpocinek se nekonal.. :confounded:
ale uz me volali, ze se vzbudil a hleda maminku :slight_smile: tak si pro nej pojedu..to je tak krasny pocit, kdyz vas nekdo potrebuje :dizzy_face:

hezkou nedeli vsem preji.. B-)
25. lis 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já včera dopo měla víc jak 30 minut brutální poslíčky,už jsem fakt myslela,že už jedem,prodýchávala jsem to,fakt stahy natvrdo...začla jsem panikařit,že nemám všechno vyprané a vyžehlené,že musí ještě počkat-sprcha pak pomohla,ale snad už se to nebude opakovat,už jenom stahy a jdem na to-asi jsem malé domluvila,jsem ji hoodně přemlouvala,že má ještě měsíc čas,že bude maličká,ať si ještě hezky plave,že zatím to oddýchám za ni :sweat_smile:
25. lis 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek