• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@renaticickaka ahoj prosimtě a co máš napsáno v tý knize o jmému Patrik??ani neznám že takový nějaký knihy jsou
25. lis 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já už začínám pomalu malýho přemlouvat aby se na nás už podíval ale nějak se mu nechce včera jsem vytřela celý byt na kolenou pak celý dopoledne uklízela a nic jen večer trošku pobolívalo bříško a tim to prej asi haslo za to se mi v noci pomstil jelikož řádil jak blázen asi odplata :slight_smile: holky prej pomáhá i na dřívější porod trocha červenýho vína a horká vana ale co je na tom pravdy nevim
25. lis 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, my máme za sebou generálku :fearful: . Včera se mi vůbec nechtělo jít spát, tak jsem se přemluvila asi v půl jedný, že bych asi měla, no a další hodinu, dvě, tři, čtyři jsem zaboha nemohla usnout, protože miminko tam s sebou mrskalo jako nikdy. No a protože nám na předporodním kurzu říkali, že s jakoukoliv změnou máme raději dorazit, tak jsem v půl pátý volala do porodky, manžela vodlepila od počítače a valili jsme do porodky. Máme to cca 10 minut pěšky, takže jsme, protože mě nic nebolelo, vyrazili ostrou chůzí jen s dokladama.
No vzali mě hned, sice tam měli zrovna frmol, tak sestry nebyly úplně příjemný, ale hned mě napojily na monitor a po půlhodinových natáčkách přišla strašně hodná paní doktrorka, která se mi fakt věnovala - udělala podrobný ultrazvuk, zkontrolovala Jiříka ze všech stran, průtoky, placentu, plodovku a tak a naštěstí je včechno v pořádku. No takže nás poslali zase domů se zprávou, že je vše ok a nic se nechystá :grinning:. No byla jsem sice moc ráda, ale zároveň mi bylo tak nějak trapně, že jsem takovej plašan, ale ujistili mě, že je to dobře, že jsem přijela a že mám přijet vždycky, když budu mít pocit, že cítím něco jinak. Ale holky mazec, za tu dobu se tam narodila dvojčátka, která se hlasitě hlásila na svět, vedle hekala maminka, která pak záhadně zmlkla - prý nastaly nějaké nečekané komplikace a museli ji operovat :confused: ??? No a kolem téhle maminky na lehátku - už po operaci jsem měla vykličkovat ze dveří, personál na mě houkl, ať se na ni hlavně nedívám a pak jedna paní doktorka ve dveřích ještě povídala, že doufá, že mě moc nevyděsili a ještě přijdu :fearful:.
25. lis 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk mam.. Individualista,prace pro druhé ho většinou zcela pohlcuje..obraceny Mars s Plutem ho řadí mezi osobnosti,kteří mají většinou vnitřní problém vyznat se sami v sobě.Žení se později.Vhodné znameni Beran a Vodnář

tady mam zkušenost mam brachu 16 let je Patrik a nevhodne znameni..a ted už je na nove škole tak snad to bude v pohodě..ale na zakladce se potykal se šikanou a jen proto že je nevyrazny,hodny a dobře se uči.. ale je to individualni nenech se tim nějak odradit!

@tynkaz tak to je fajn,že je všechno v pořadku :slight_smile: nema se nic podcenovat a oni tam od toho jsou aby vyšetřili v každem připadě..
25. lis 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka no tak to jsem na to zvědavá co se nám z toho vylíhne :slight_smile: děkuji
25. lis 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz tak koukám že jste si to už nanečisto vyzkoušeli jaký to bude lepší 2x jet než to zbytečně podcenit to mi říká i dr lepší jet když nic a vědět že je vše ok než pak nejet a byl nějaký problem
25. lis 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz i kdyby jsi měla jít 50x hlavně že jste zdravý :slight_smile: kort když to máš kousíček :slight_smile: já mám porodnici 40 km takže já si to budu muset rozmyslet pořádně :zipper_mouth: to by byly drahý výlety :confounded: Zejtra nás čeká prohlídka po týdnu tak jsme zvědavý :slight_smile:
25. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
V noci (brzo ráno) je tam taková zvláštní atmosféra, dokonce jsem měla zhasnuto a jen svítila lampička, což bylo hrozně příjemný. Tak doufám, že až pojedem naostro, tak to bude zase v noci :dizzy_face: .
25. lis 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ja na znamenia moc neverim, vela veci so sa pise na nas v rodine ani nesedi. Napr moj otec je vodnar aje to najhorsi chlap v zivote ktoreho som poznala. Sa bojim aby na mna nedosiel porod buduci tyzden lebo ma dojst snehova kalamita, to som zvedava ako s dostaneme do porodnice ak sa tak naozaj stane :grinning:
Pozrela osm si na meno Nina a pisu:
Nina je ženské křestní jméno. Jeho původ je pravděpodobně perský, pochází od jména Ninos, které nosil zakladatel asyrského státu. Jeho význam je obvykle uváděn jako „úžasná“. V hindském jazyce má význam pěkné oči, ve svahilském jazyce matka, v indianských jazycích znamená mocná, vynikající, ve arabštině má význam kamarádka a ve starořečtině se vykládá jako květina.
Tak to som rada že budem mat uzasne dieta :--D
Juch vcera navsteva, uklid, manzel umyl vsetky okna, ja osm si zrovnala veci v mojej skrini s oblecenim, tak mam nohy vylozene...parada. Maly vstane a hor sa von, alebo mozno do cukrarne...
25. lis 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka jeee, dekuji :slight_smile: tak to ma dobry vyznam jmena, to mam radost ;)
25. lis 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska v noci byl celkem klid, nachlazeni me pomalu opousti, ufff ale hned jak jsem vstala, tak se zase ozvala bolest zad a bricha..vcera me chytlo takove boleni, ze jsem se nemohla pul minuty hnout a musela jsem to rozdychavat, pak to nastesti preslo, ale byla jsem sama, muj byl na prescase a nevedela, co se deje, to byl hrozny pocit... :frowning2: jestli takovy bolavy, ne-li horsi, bude i samotny porod, tak to se mam na co tesit teda...
25. lis 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla no pre mna urcite horsi bude, ja som si povedala ze nemuknem pri porode a nevydam ani hlaska a teda mala som co robit so sebou...musela som si povzdychat trocha ja nahlas, to sa nedalo vydrzat. Ale treba vtedy vsetku energiu a koncentraciu sustredit hlavne do dychania.
25. lis 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz hlavně že je všechno vpořádku :wink: já jsem taky nemohla dlouho usnout, taky se mi tam tak zvláštně protahoval, nemohla jsem ležet ani na jednom boku ani na zádech :confounded: já mám třeba problém s tím, že nevím, jestli bych poznala, kdy radši pro jistotu jet, třeba právě s těmi pohyby. Nepoznám asi, co už je jinak než by mělo být, protože je to pěknej divočák skoro každý večer.

A zase mě přepadávají vzpomínky na začátek :slight_smile: Jak se nám v květnu změnil během 5 minut čekání celý život, navíc jsem si test nadělila jako dárek k výročí :grinning: Pak ta vyhlídka do budoucnosti, že se narodí AŽ v prosinci, co jako budu celou dobu dělat a bum, příští víkend už začíná prosinec... Každou chvilku to může nečekaně přijít, v hlavě se mi honí tolik myšlenek a pocitů. Ale vím, že ho miluju už teď, udělám pro něj všechno na světě jen aby byl šťastný. Nejvíc si teď přeju, aby byl zdravý a aby porod proběhl vpořádku. Nevím co budu dělat, až ho poprvý spatřím, to asi z tý lásky zašílím nebo já nevím :grinning:

Omlouvám se za svůj citový výlev, možná hormony, ale měla jsem potřebu to napsat :sweat_smile: Holky, za chvilku tu máme ty svoje uzlíčky milovaný!!! :hearts:
25. lis 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
ahoj holky, zdravim po vikendu!
@tynkaz koukam ze jste meli divokou noc..

u nas vse pri starem, jen jsem na dnesek mela neskutecne zivej sen, ze je mi manzel nevernej s jakousi 'blondatou courou' co dela na recepci v nejakym hotelu. bylo to neskutecne zivy. jeste ted jsem na nej nastvana :grinning:

holky, nemate nektera taky uplne navaly a buseni srdce? vubec nevim od ceho by to mohlo byt, zvlast kdyz mam porad hrozne nizky tlak..
25. lis 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s toe krásný :slight_smile: to já jsem nezažila takový krásný začátek.
Jsem černá ovce všech maminek, já otěhotněla neplánovaně s trochou svojí blbosti. Léčila jsem se dlouho na nefunkčnost vaječníku, nemohly se vzpamatovat s dlouhodobé užívání antikoncepce. V prosinci loňského roku mi tragicky umřel tatínek... Dlouho se s tím vyrovnávate a na nějaký chození po doktorech a ze začátku i na ten sex nemáte ani pomyšlení a když potom i na něj došlo dávaly jsme si klasicky "pozor". Na začátku dubna mi přítel povídá že jsem nějaká "jiná" a tak jsem si udělala test :slight_smile: holky já byla fakt sprostá, nadávaly jsem si čože to nejsem za krávu a podobně... dlouho jsem to nemohla rozdejchat ale říkala jsem si že už mi umřelo dost lidí. Miminko jsme si nechaly a já věřím že nám ho tatka poslal aby nám nebylo takové smutno. Z věčírkové královny se brzo stane maminka a divím se že jsem miminko neměla dřív, protože se na ten uzlíček neskutečně moc těším a začínám chápat proč na tom světe jsme :slight_smile: Tak toto je náš příběh zrození Adiny :slight_smile: Je to pravda hormony dělají svoje....
25. lis 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Ahoj holky, tak my už máme miminko doma. Trošku si pospíšil, narodil v 38+4, ale teda ven příliš nechtěl. Na to, že to byl druhý porod, mi 9 hodin přišlo dost. Přeji všem tady, ať máte brzy svá miminka u sebe a porod co nejlehčí!
25. lis 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@nemorosis gratuluju! :slight_smile:

@babettaboo no pozor, já záměrně nepopisovala svůj doslova šok z těch dvou čárek, tři dny jsem z toho byla dost mimo :slight_smile: samozřejmě, že nebylo plánovaný, já ještě ve druháku, svatba před námi, co si budem povídat. Přišlo to jako blesk, ale nikdy jsem nezauvažovala o tom, že bych se ho zbavila, to nikdy. Prostě za námi přišel kdy měl, tím se já řídím. :slight_smile: Okolí, hlavně kamarádky a spolužáci si klepali na čelo, někteří mě dost zklamali svými reakcemi, ale hlavně že my se těšíme a nezajímá nás názor nikoho jinýho :slight_smile:
25. lis 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nemorosis též moc gratuluju, at jste oba zdravý a nic vám nechybí :slight_smile: v koutku srdce závidím že už ho máš u sebe :slight_smile:

@inna_s ono se to vytříbí no potom ty kamarádi.... Já se přiznávám, mě ta myšlenka napadla že ta hnusná možnost tady je, ale neuvažovala jsem že jí uskutečním... ono se jenom v tej hlavě toho vyrojí hodně při neplánovaným početí . Snad si o mě tedkom někdo nebude myslet že jsem špatná máma ...
25. lis 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo
@inna_s holky my jsme sice miminko planovali, ale ja netusila ze to vyjde tak brzy.. teda brzy asi za 5 mesicu po vysazeni ale brala jsem dlouho prasky davala jsem tomu rok.. chtela jsem si uzit jaro a leto na zahradkach s kamaradama u vinecka a takze to byl taky ze zacatku sok a nechtela jsem tomu uverit ze ty carky jsou opravdu tam... Zmeni se nam celej zivot a myslim ze je normalni mit proste ze zacatku sok.. ta radost a teseni prijde pozdeji...
25. lis 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nemorosis moc gratuluji
25. lis 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo neblázni, to v žádným případě :wink: můj manžel měl asi 10x větší radost z toho než já zezačátku, hlavní je, jak to bereme teď :wink: budem dobrý mámy
25. lis 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo i kdyz mimi planujes a otehotnis, tak je to porad docela sok :wink: My jsme neplanovali, ale vedeli, ze ho jednou chceme...stalo se a taky mi chvilku trvalo, nez jsem se s tim srovnala :slight_smile: Urcite budes skvela maminka :wink:

@nemorosis gratuluju! :slight_smile:
25. lis 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam termin 29.12 a taky jsem neplanovaly,ale maly se uz tesi na brasku..
25. lis 2012 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu nekdo z ostravy na pokec..
25. lis 2012 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis Moc gratuluji:slight_smile:
@babettaboo Tak my máme miminko plánované,ale i tak to pro mě byl neskutečný šok . Dřív jsem měla nějaké gyn. obtíže a tak mi bylo řečeno,že se to jen tak nepovede. A hle,po vysazení jsem za měsíc otěhotněla.Byl to šok jako blázen,ale ve finále radost byla veliká:slight_smile:
@inna_s U nás z toho měl taky větší radost manžel:grinning:
@tynkaz Hlavní je,že je vše v pořádku. já už si taky říkám,že radši x krát pojedu,než aby bylo něco je špatně.:wink:
@renaticickaka Neměla by jsi tam i jméno Tadeáš,prosím:slight_smile:

Holky,já jinak dneska za celý den neudělala,jen se valím. Je to se mnou děs :grinning:
25. lis 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis Strašně moc gratuluji!!!! Užívej už si to štěstíčko,my si ještě chvilku počkáme :slight_smile:
25. lis 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah ahoj, ja mam navaly vedra skoro denne, je to sileny a buseni srdce kolikrat i nekolikrat denne!! ale to jsem pripisovala lekum na stitnou zlazu, prt mi dr. rekla, ze to buseni muzu mit..tak ted nevim, jestli za to muze zlaza nebo tehu :grinning:

@babettaboo to my se snazili o mimi aspon 3roky..porad se nedarilo, porad nejaky vysetreni po doktorech atd...hrozne jsem na nekterych vys. trpela bolesti, ted v praci jsem lhala, ze se lecim s ledvinama (nechtela jsem, aby se vedelo, co doma resime, prece jen je to soukroma vec), byli jsem na dvou pokusech IVF, ale neupesne, to bylo pred 2lety leden a unor.Psychicky jsem z toho byla tak na nervy, ze jsme se doma pak jen hadali a dokonce na 3mesice rozesli..navic moje sestry se rozrodily jedna po druhe, to zoufalstvi bylo silene, porad jsem jen brecela..ty 3mesice, co jsme byli od sebe s mojim, byly loni prosinec-unor..reknu vam, to jsem jen litala po diskotekach a pila, baych mela jine myslenky..v breznu jsme se dali zase dohromady a v dubnu uz jsem delala prvni test, teda vlastne 6jich bylo, nemohla jsem uverit, ze jsem najednou otehotnela! asi to bylo tim, ze jsme se na to prestali soustredit a rekli si, ze pockame dalsi rok nez pujdeme na kliniku...a uz tam nastesti nemusime :grinning: :grinning: :grinning: ale taky mi trvalo srovnat se s tim, ze cekame chlapecka, jsem jedina v rodine a chtela jsem moc holcicku...ted uz bych maleho nevymenila za nic na svete! je to muj milaceka neskutecne se tesim, az ho uvidim..hodlam pro nej treba samou laskou umrit :slight_smile:
25. lis 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nemorosis gratulace obrovska!!! ja uz chci taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jarzdra jeee, uz nejsem posledni :slight_smile: pripis se do nasi tabulky cekatelek :wink:

ja dneska zase pekla cukrovi...jako dalo mi fakt zabrat, ale zbytek necham na zitra, jeste jsem zabalila 2 darky a bylo to..
25. lis 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis jeee gratuluju ,hlavně at to všechno dožene :slight_smile:
25. lis 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ten cas utekl jak voda,ale ted se to nejak tahne co jsem doma na materske.. :slight_smile:
25. lis 2012 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek