• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
luscilla@ ja nepecu mam obednane domaci cukrovi :dizzy_face:
25. lis 2012 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam termin 29.12
25. lis 2012 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že některé měly perný víkend :slight_smile:
Mě začalo pobolívat bříško a Adélka kope jako bych nebyla ani její :slight_smile: Příští víkend zateplujeme strop, tak jí dávám týden, max. 2 :grinning:
25. lis 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:slight_smile:

kkaattkk - katka - 10.12. - Adéla -23.11.plánovaný CŘ (určitě)
Rosaleen - Alice -3.12. Terezie - plan. CR
Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Makropulec -Lída 5.12. - Magdaléna
Ciernavila - 6.12 - Ninka

Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk - Lenka-12.12.-Patrik
mishule12 - Míša - 18.12. - Adélka
kupinka - Simona - 20.12.- Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis - 24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
25. lis 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: @nemorosis GRATULUJU K MIMINKU!!!!PŘEJU OBĚMA ZDRAVÍČKO!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarzdra tak to ja jsem pro peceni, bavi me to..uz mi to prinasi vanocni atmosferu...u kupovaneho zbozi jeden nikdy, jestli si ten clovek umyje ruce atd... ale kazdy to mame jinak :slight_smile: a co cekas a jmeno? pridam te do tabulky :wink:
25. lis 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla tak toto nezávidím, ikdyž konec byl štastnej :slight_smile: musí to bejt hrozně na psychiku a tělo prostě asi do takovýho stavu nechce dítě přivést :slight_smile: hlavně že se to povedlo a Mikulášek bude nejšťastnější miminko určitě že si vybral vás za rodiče :slight_smile:

@inna_s
@veronila Díky ženy :slight_smile: určitě budeme dobrý mámy :slight_smile:
25. lis 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jj pridej me cekam Tobiaše
25. lis 2012 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem vás pročetla. Já teda moc nějaké bolesti nemám :angry: když nepočítám bolest v kříži a bolest kyčlí, ale nějaké stahy? hmmmm, nic...asi budu rodit až na Štědrý den :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Zítra jdu do poradny. Už se těším na novinky, doufám, že nějaké budou :grinning:

Víkend byl ve znamení vaření i odpočinku. Dneska jsem vrazila do obchodního centra na nákup vánočních dárečků, něco jsem dokoupila. Ještě pár drobností a mám všechno! Hurá. Nacpala jsem vše do vánočních tašek a je to....

Ale na nějaké ty delší procházky už to se mnou není. přišla jsem domů s děsnými bolestmi zad :cry:

Řešily jste tady zavinovačky, jednu rychlozavinovačku jsem zdědila a druhou koupila. Klasiku nechci, nelíbí se mi ty kraječky a ozdobičky :wink: :wink:
Znamení jsem taky řešila, ale jsou věci, které se ovlivnit nedají. Budu ráda, že bude miminko zdravé, povahu a vlastnosti nezměním, ale člověk musí najít způsob, jak se sžít :wink: :wink: :wink:

...a další týden za námi! Holky, už se to blíží!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
25. lis 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarzdra zkopíruj si tabulku a dopiš se do ní :slight_smile:
25. lis 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luscilla@ ja to mam pres kamosku takze se toho nebojim...a mam co delat kolem syna jeste do toho ted pect to asi neee :slight_smile:
25. lis 2012 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kkaattkk - katka - 10.12. - Adéla -23.11.plánovaný CŘ (určitě)
Rosaleen - Alice -3.12. Terezie - plan. CR
Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Makropulec -Lída 5.12. - Magdaléna
Ciernavila - 6.12 - Ninka

Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk - Lenka-12.12.-Patrik
mishule12 - Míša - 18.12. - Adélka
kupinka - Simona - 20.12.- Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis - 24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
jarzdra- 29.12. Tobiášek
25. lis 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo bylo to hrozny, nikomu bych to neprala, ale je to za nami a ted se uz jen tesime na Mikyho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra ja byla dnesk jen nakoupit s mojim, hypernovu mame asi 200m a tak me bolelo bricho a zada, fakt sila...to se chci jeste dostat do mesta na vanocni trhy a rozsviceni stromecku, snad to zvladnu :slight_smile:
25. lis 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis Také graguluji :slight_smile:
25. lis 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak je za námi další týden ty jo to to letí to je blázen za chvíli už jdou na řadu první termíny to jsem zvědavá kdo se rozrodí jako první :slight_smile: :slight_smile: jedna začne a pak to bude řetězovka jak hrom jelikož pak to pujde pěkně rychle za sebou.. No jinak my měli mimčo plánovaný ale když se mi tam ukázali ty 2 čárky tak jsem tomu taky nemohla nějak furt uvěřit jestli to je vubec pravda ale jsme rádi... :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se "pochlubit" :slight_smile: peču svůj první Kringel .... vypadá nádherně praví mamka i krásně voní jen bych si pro příště nemusela splést pixlu s cukrem a solí :grinning: mno jo no tak zase jindy :grinning:
25. lis 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Dnešni focení druheho těhotenstvi.. podotykam ,že to nejsou fotky od profika.. pak jich bude vic ale musi je takhle upravit..
25. lis 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
jedna rodinna.. byl to boj donutit malyho takže proto t00o tragicky sýýr :grinning:
25. lis 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@renaticickaka Krásný fotečky!!!!Moc ti to sluší!!!!To je to mládí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@etra Děkujem.. jo jo jsme mlada rodinka :grinning:
25. lis 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Taky jsem pekla, mám domácí pekárnu, takže zadělávání těsta je hračka :grinning: Moc nám chutnal!!!!
...tvůj vypadá taky super! :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. lis 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka Maldí a neklidní! Maldí a odvážní! PAráda!!!! :wink: :wink: :wink:
25. lis 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka Samozřejmě MLADÍ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...už blbnu...
25. lis 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenysekk až tu bude ticho po pěšině, bude jasné, kde všechny jsme :grinning:
25. lis 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
boože zase vstávat v pět .... já už nemůžuuu :frowning2: v hlavě jedinou myšlenku..... sakra já už to chci mít za sebou :frowning2:
26. lis 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano!!!

@nemorosis - gratuluju moc a moc!!

@renaticickaka - krasny fotky. na to ze nejsou od profika jsou moooc povedeny. a moc vam to tam slusi..

holky, dalsi tyden pred nami, je uplnek a navic citelna zmena pocasi.. tak kdo bude dalsi? :slight_smile:
ja musim dneska na nakup a VUBEC se mi mezi ty lidi nechce.. ufff
26. lis 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis : Velká gratulace. Mamince i miminku hlavně zdravíčko :wink:
26. lis 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belinduska Taky dnes straším od 5... bohužel mě dneska ještě čeká škola :frowning2:
26. lis 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko ;)
Take se pripojuji ke gratulacim,preju hlavne zdravicko,malo proplakanej noci ;)
Jinac my noc hrozna.Adamek je poprve nachlazenej od nastupu do skolky a celou noc prokaslal.
Dneska jsem 36+0 a jdu na prvni natacky a uvidim naseho obrika,tak se tesim...
Vcerejsi navstevu tchyne jsem prezila,ale hned me ta piiiiiiip nasrala jen co dosla.
@renaticickaka fotecky pekny,taky se chystam jeste se doma alespon vyfotit.Moc ti to slusi ;)
My teda pbe deti planovali...Na Adamka jsme cekali 2roky nez se zadarilo,sice jsem byla mlada,ale mela jsem zdravotni potize a otehotnela az po laparce a odblokovani patere pres konecnik.Byl to hnus ale zabralo to. Ted jsem myslela ze to bude za dyl zas a povedlo se hned po vysazeni.Puvodne jsem chtela vetsi vek rozdil,ale z duvodu podnikani jsem rekla bud letos a nebo nikdy.
Rozhodne neodsuzuju nikoho tady kdo ma tehu neplanovane...na to nema nikdo pravo.Dulezity je,ze ty miminka budou mit tu materskou lasku... To je to nejdulezitejsi.
A pockejte az dostanem ty uzlicky poprve do naruce...uz se tesim.
Ale jolky,nemalujte si to ruzove...prdiky a trapenicko bude a budete unavene vyrizene....ale stastne :slight_smile:
26. lis 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek