• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@nemorosis moc gratulujem a tiez prajem vela zdravicka!

My sme Danka splodili hned po svadbe, a Ninku sme chceli povodne az na jar ale zadarila sa nam skor, hned ako sme si nedavali pozor a povedali si ze to nechame tak, aby to prislo kedy ma a ono sa nam to zase zadarilo okamzite. No ale aj tak sme radi :slight_smile:

Ja pridavam par nasich prvych tehu fotiek, lebo my sme taki sibnuti hudobnici a tak sa to museli odrazit aj na nich :grinning:
26. lis 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@ciernavila vtipné fotečky!!!! :grinning:
26. lis 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem! dnesšní noc katastrofa, vstávání po hodině a to jsem šla spát v 1,30!, malý sebou mlel celou noc a evidetně se dostatečně nerozcvičil, tak pokračuje i teď :slight_smile: žebro mám dokopané až hrůza!
v poledne jdu k dr. sláva!
26. lis 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis Gratuluju....
My si dali s manželem včera večer výjezd do podolí, po víkendových oslavách jsem si kýchla a nevěděla, jestli mi praskla voda nebo jsem se prostě ....... tak jsme radši jeli, bylo toho nějk moc....ale všchno ok, monitor i UZ , takže jsme jeli domů...ale manžel byl na to zobnout si třezalku, budu ji muset koupit, jinak mi na sále zkolabuje. Potkala jsem tam funící maminky před porodem, oživily se mi vzpomínky :fearful:
26. lis 2012 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujem holky :slight_smile:
@ciernavila to je originalni foceni,pekna pamatecka :slight_smile:

Holky dneska to u me vypadalo podobne jako u vas ostatnich..takze jsem byla rada, ze uz svita..musime to uz nejak vydrzet..
Ja dnes nemam zatim nic v planu,tak uvidime jak se den vyvrbi..a zitra na kontrolu,tak jsem zvedava jestli po tydnu nastaly nejake zmeny? ...

@makropulec. no coo tak jste si cestu natrenovali a muzskej bude pripravenej..a neboj odtok vody bys poznala,to je takovy velky rupnuti v tele a mraky vody..teda aspon ja jsem to tak mela..
@etra tak drzim palce at se dozvis jen dobre zpravy :wink:
@babettaboo kdy ty jdes na kontrolu? dnes ne?
26. lis 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem holky,
prosím prosím, pomůže mi na žáhu akutně alespoň minerálka?? Sedím ve škole a asi mě to skolí :frowning2:
26. lis 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré ráno ženy :slight_smile: Sakryš já vám ty fotečky tak závidím, všechny je máte užasné :wink: musím říct tomu mejmu at mě taky vyfotí aspon něco doma at se pak můžu zpětně podívat jak mi to "slušelo":slight_smile:
U nás spaní teda taky hrůza já se furt budím jen se někdo pohne :/ do toho ty sny pitomý, učuraná furt no tak pak spím do půl 10 :/

@renaticickaka jojo jdu dneska, ve 12 jedeme :slight_smile: ale to zase bude - tak za tejden se uvidíme, protože dneska mě mimořádně ani břicho nebolí :slight_smile:
26. lis 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka moc krásné fotky máte...taky jsem chtěla zajít se někam vyfotit abych měla nějakou památku jenže mi to přijde docela drahý dát za pár fotek 1000kč tak se vyfotim radši doma sama a vyjde to levněji sice to nebude takový pěkný ale aspon budu mít nějakou fotku ještě s bubnem...
.jinak já dneska spala jak miminko dokonce jsem v noci nebyla ani na záchodě což jsem se divila že to je nějaký divný ale jsem taková nesvá jelikož mě začíná tak divně pobolívat chvilkama břuch a už necítím tolik ty pohyby sem tam trochu se pohne tak to cejtim ale dřív jsem cejtila dost a ted to nějak pomalu ustává tak se musim ve středu poptat jestli se něco neděje nebo když nebudu cejtit vubec pohyb tak holt pohotovost aby to zkoukli
26. lis 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s nevím jestli minerálka, ale nemáte tam bufet kde by měly mléko spíš?
26. lis 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo právě že bufety tu moc nejsou, pobíháme po městě mezi budovami a tam jsou jen automaty :confounded: ptám se na minerálku, protože něco takovýho mi říkala tchýně, že by mohla pomoct, ale nějak mi to taky bylo divný. Třeba že obsahuje sodík?? Fakt nevím.
26. lis 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s tady čtu magnesium taky že by mělo pomoct, tak nemají tam aspoň magnezku ?
26. lis 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo doufám! děkuju, musim tady něco sehnat někde snad ne :grinning:
26. lis 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo tak jsem zvědava... ale ja u Pepička byla v utery na kontrole pač u nas jsou těhotny jen utery.. a on no něco se chysta ale asi se ještě přišti tyden uvidime.. no a v noci sme jeli do porodnice.. ten stav se muže strasne rychle zmenit :slight_smile:
26. lis 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis Veliká gratulace i ode mě! Pevné zdraví přeju a ať jste spolu šťastní!

@renaticickaka @ciernavila Holky, moc Vám to oběma sluší a máte krásná bříška!
26. lis 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak noc jsem měla podobnou jako vy, opět nespací :unamused: strašně mě pálela žáha a nechtělo mi zabrat ani Rennie :frowning2: Ale jak odjel manžel, tak sem zabrala a spala až do 10 :grinning:
Na dnešek sem si zase naplánovala válení, pokud se dokopu tak alespoň vysaju a vytřu, ale v tomhle hnusném počasí tomu moc nevěřím. je to počasí úplně jen na válení:slight_smile:
Zítra mám taky kontrolu, tak jsem zvědavá. Už by mohl říct, že je nějaká změna...

@renaticickaka @ciernavila Holky, krásné fotky :slight_smile: Mě manžel fotí alespoň doma, vždycky každý měsíc ve stejné datum :slight_smile:
26. lis 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk ja pravě byla na foceni u prvniho s mužskym u fotografky (mam to ve fotoblogu) a za par fotek si řekla
880kc :frowning2: tak ted ty vydaje jsou samo vetsi tak jsme si řekli ,že to udělame jen takhle doma..a na netu je nějakej program kde si mužete takhle pohrat s těma upravama barviček..a ve finale bych řekla že jsou skoro stejny a hlavně zadarmo!!!

@haniiicka ja jdu taky zitra tak jsem zvědava..

Holky mě dnes muž připoměl ,že jedou s kamaradama do prahy na .. už nevim ani co (něco v areně) maji listky už strasně dlouho.. takže bude od domova přes 100km :confounded: tak dneska to opravdu nesmi přijid,..
26. lis 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ono u tech fotek taky zalezi na fotaku a objektivu, kdyz lepsi fotak tak i lepsi fotky bohuzel :frowning2:
jinak ja dneska taky noc nic moc, kazdou hodinku dve zachod, otekly ruce a nohy, bolest v zadech.. no parada.. jeste ze nemam ty posliky, to uz by mi hrablo :-/
Zacinam u sebe pozorovat hnizdici instinkt, neco bych furt uklizela a vidim spinu i kde neni, manzel nechape... :slight_smile:
Jdu na kontrolu ve stredu a pokud se nic nezmeni tak v nedeli hospitalizace a ZA TYDEN UZ BUDU MIT MIMINKO :slight_smile: fakt zvlastni pocit...
26. lis 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@haniiicka @renaticickaka Taky jdu zítra do poradny a doufám, že řekne: "Už se to chystá, bude to každým dnem :grinning:.", ne jako vždycky, dobrý, tak čau příští týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale co, už se nám to vážně krátí, to už dáme!
26. lis 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz Taky tuhle větu nechci slyšet :confounded: Krátí, ale pořád je to dlouhý :grinning: ¨

Manžel se večer zase ptal - ještě nečůráme, ještě nejedeme? :grinning: Mě to jen musí chytnou až od cca 13.00. Manžel jezdí a né vždy by se dostal tak rychle. Ale tak nějak počítám s tím, že pojedeme večer nebo v noci. I oba výjezdy byly večer :slight_smile: Holokyyyy, ať už to máme všechnyza sebou :slight_smile:
26. lis 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz no jasne ze se to krati.. v sobotu uz je PROSINEC :slight_smile: jo a maji prijit mrazy... bezva.. asi budu muset prehodnotit obleceni pro mimi do porodky.....
26. lis 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem prvni rodila v noci a druhy bych taky rada ,pac v te porodnici je klid,vic se vam venujou a hlavně jistota,že je mužskej doma :slight_smile:

@rosaleen taky se pořad snažim doma všechno tak nějak udržet..ale bohužel s mojim mužskym a synem to jde velice špatně..a stejně za ty dny v porodnici nadělej pak takovej buugr ,že mě stejně trefi až se vratim :astonished:
26. lis 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka tak nastesti ten muj je poradnej jakz takz a dalsi decko nemam.. ale me zase nez se vratim vsechno zachlupati kocicka :slight_smile: tak asi ten poradek clovek nesmi uplne prehanet, ze :slight_smile:
26. lis 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen to ne .. tak jako ja mam dvoupatrovej barak takže si nemysli že to tady je nějak extra vypíglovany.. ale udržet všude aspon jak staks pořadek da taky zabrat..

ty jo ty už jsi 40tt ty jo tak to už vyhližiš opravdu každym dnem :slight_smile:
26. lis 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja taky pridam par fotek co jsme delali asi pred mesicem.. bylo to moc fajn a nelituju toho ze jsme vyplazli tolik penez..

@rosaleen ja mam uklizeci manii od ty doby co jsem doma z prace. furt nekde neco vymetam, dlazdicky drhnu kartackem na zuby a tak.. dneska se chystam na posledni varku oken. malej je odpoledne u babicky tak to budu mit v klidu.
26. lis 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@alinah jee to mas fajn že tak malej spolupracoval.. ale tak jsou mu už 4 tak to je asi taky o nečem jinym že..
je to krasna pamatka :slight_smile:
26. lis 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka no my jsme s nim byli kdyz mu byl rok, to bylo narocny. pak kdyz mu bylo 2,5 - to bylo asi nejhorsi.. a ted to bylo uplne super, spolupracoval, byl jak supermodelka, ma nadherny samostatny fotky. jen tentokrat tatinek jit nechtel. ale i tak super.
26. lis 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah krasny fotky....
26. lis 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se povedli s malym asi jen tři fotky..
26. lis 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@renaticickaka ta je krasna!! :slight_smile:
26. lis 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme sa s malym este nefotili, planujeme uz ked budeme vsetci 4-ria. Take celorodinne fotenie. Teraz mam ale vacsi pupok ako pri Dankovi, predtym mi ani nevystupoval, pri Nine uz je trocha vystupeny a aj troska strie pribudli ale len zopar, to aj tak vybledne tak to vobec neriesim.
Okna manzel umyl cez vikend, upratane mame, dnes som kupovala vianocne dekoracie a sviacky do bytu, vone do aromalampy a vykupili sme s malym papiernictvo. Ideme vytvarat vianocne obrazky pre rodinu tak som vzala prstove farby, ozdobne farebne papiere, nalepky, lepidlo, velke rysy na kreslenie.... tak som zvedava co vytvorime. V kvetinarstve som si vzala i zeleny neozdobeny veniec a mam naplne do lepiacej pistole, takze veniec stihnem urobit uz dnes.
Doobeda som sa objednala na prvu prehliadku uz do porodnice tento stvrtok tak uvidime co mi povedia.
Hehe, ale minulu noc som zase mala krc v nohe tak som sa rychlo postavila aby som to rozchodila, z povzdychom - au au a manzel sa uz lakal ze uz odtiekla voda :grinning: Teda ak to bude teraz tak ako minule tehotenstvo tak to zase "vytopime" susedov.
26. lis 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek