• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@babettaboo nebo se taky rika klid pred bouri :slight_smile:

Ja mam po natackach.Otevrena na spicku prstu,prej jsem na vanoce doma...tak jsem zvedava.Uz mi nedelal aby me nestrasil prej.A teda prohrabl me solidne...prej je jedno jestli poprodim dnes nebo za 14 dnu,ze je dopecenej :grinning:
Jenze ja cejtim bricho uz ted po tom jak se stim nemazlil.Kdyz mam toho prcka doma,tak by bylo dobry bejt na vanoce doma.Tak uvidime
26. lis 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka
@alinah s těma dětma jsou ty fotky fakt dokonalý :slight_smile:

Holky tak jsem doma z prohlídky a naše věta "uvidíme se za týden" se změnila na "uvidíme se za týden, jestli neporodíte" :grinning: tot vše :grinning: hodnoty stejný :slight_smile: křivku mi natačel až po prohlídce protože tam byla paní přede mnou a pak se tak šibalsky usmíval tak vám nevím :slight_smile: občas ta křivka vylítla jinam ale jinak zase rovná :slight_smile: Malinká se předváděla takže mi to tam furt řvalo do uší :slight_smile:
Jinak ve středu má být úplněk takže jsem zvědavá komu pomůže na svět :slight_smile:)) plus vlastně se má měnit počasí :slight_smile:
26. lis 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Taky bych zítra chtěla slyšet alespoň to - pokud neporodíte :slight_smile: A je super, že je vše v pořádku :wink:
26. lis 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo no posun tam nejakej je, tak kdo vi :slight_smile:
26. lis 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo no tak vidíš malinkatá změna tam je ted uvidíš jestli to vyjde nebo ne
26. lis 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo já myslím, že by to už šlo :slight_smile:
26. lis 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka
@alinah
@lenysekk
@mishule12 díky holky kéž by :slight_smile: uvidíme :slight_smile: třeba jí pomůže ten úplněk :slight_smile:
26. lis 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka
@alinah
@ciernavila holky, všechny máte tak krásné fotečky! :hearts:

jinak dneska jsem nakonec měla úspěšný den, právě si asi jako poslední z vás balím tašku do porodnice :grinning: dokoupila jsem si téměř vše, co potřebuju a mám takový blažený pocit na duši :grinning:

@rosaleen to je krásný přesně vědět, kdy už budeš s miminkem v náručí, docela ti v dobrém závidím :slight_smile:

za chvíli se tu rozjedeme pěkně postupně, já se tak těším holky!!! :slight_smile:
26. lis 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se právě rozbrečela nad svou KZ ve fotoblogu... no nejsem asi normální. Začíná mi být líto, že to období těhulkování pomalu končí :frowning2: Jak se člověk může zároveň těšit a taky být smutný... něco končí, něco začíná.
26. lis 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna_s taky mi je na jednu stranu lito ze obdobi s briskem konci.. jako ma to svoje mouchy, skuhram tafy kazdej den :slight_smile: ale pak si lehnu do postele a mala se mi zacne vrtet v brise a je to tak krasnej pocit ze bych ho vychutnavala klidne do nekonecna...
neco konci a neco jineho zacina.. mas pravdu..
26. lis 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak po dnešní poradně teda žádná změna :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: prej se to chystá a malý se tlačí dolů. ale jinak nic nového od minula :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: kontrola příští týden :frowning2: a já se těšila, že po dnešním břišním tělocviku mi řekne, že to máme za pár :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

takže plánuju ten sexík, na kkterý se přes víkend nedostalo a začnu péct postupně cukrovíčko:slight_smile:)

ale malej dneska snad vůbec nespí. už od noci blbne. na ktg bylo tolik teček, když se hýbal...se tam mrská jako kapřík:slight_smile:)))
26. lis 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenysekk nas foceni stalo 400Kc, oficialne jako 5 upravenych fotek, ale nam upravila 8 a k tomu mame tak 200 neupravenych, takze spokojenost :slight_smile:

@renaticickaka ja chci taky rodit v noci, prt u nas jsou pres den ucni a milion zbytecnych lidi....ale docetla jsem se, ze mam pravo si rict, aby na sale byli jen ti nejnutnejsi a to hodlam udelat..prece jen porod je velmi osobni a nechci, bay mi cucel kazdy.... :unamused:

@alinah ja mam uklizeci manii asi od 6mesice, co jsem prestala zvracet, mam potrebu poard neco delat :grinning: nekdy si pripadam jako cvok :grinning: :grinning:
26. lis 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s ja mam od vcerejska pocity, ze bych si klidne zopakovala cele tehu, ale tentokrat bez zvraceni.....uz mi opravdu dochazi, ze zacne nova a uplne jina zivotni kapitola....a strach z nezname situace se projevuje cim dal casteji...

@etra ja pecu skoro denne, kdyz ne cukrovi, tak kolace nebo susenky...naposledy jsem mela i strach, ze mi dr. rekne, ze jsem moc prepnuta, ale maly je porad stejne nizko a zadna zmena...zitra jdu na krivku, tam uvidim...

jinak dneska jsem nespala snad az do 4h do rana, pak jsem vstala s mojim a sla spat asi okolo5h, zaboha jsem nemohla usnout a nakonec jsem spala az do pul1 odpoledne...tak to mam ted skoro porad, mam to obracene, je to hruza...ve ctvrtek se chystame na namesti na trhy a rozsviceni stromecku, ma prset a snezit, tak doufam, ze u nas v nizine nebude tak hrozne.. :slight_smile:
26. lis 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Jéé mám úplně stejné pocity, nějak mi pořád nedochází, že toho prďolu už budu mít na pořád a že bude závislá na mně.
26. lis 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babettaboo. tak to vypada nadejne. :wink:
ja uvidim, jak zitra? ale necitim, zadny zmeny, takze asi nic zvlastniho ani necekam..
jinak dnes jsem tu mela kamosku se 14denim miminkem,ty jo takhle hodnych miminek bych klidne mela nekolik..porad jen spinka a kdyz je vzhuru, tak kouka..proste zlato..doufam ze nosim v brisko taky takovy :sweat_smile:

ja se chystam v patek tady u nas na obec na kazdorocni delani adventnich vencu..pousteni koled,svarak (kterej ted nemuzu )
proste prima atmosfera a uz na vas vzdy dychne ten pocit vanoc :wink:
26. lis 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka no já jsem smířená fakt toho 7 nejdřív :grinning: u nás je zase v neděli zvonkový průvod ke stromečku kde bude jeho slavnostní rozsvícení plus jako rozsvícení výzdoby města :slight_smile: bývá to moc pěkný takže si myslím že to ještě stihnu :grinning: Ikdyž tedkom mě začlo bolet v podbřišku, ale to určitě zase brzo přejde :rolling_eyes:
Navíc já furt nemám kočár :/ holky babypark už nikdy více, tam už nekoupím ani dudlík.
krátí se nám to krátí, ale věřím že končí krásná část a ta krásnější nastoupí :slight_smile:
26. lis 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla ty jo tak to máš dobrý to je docela i levný to bych do toho šla taky za takovou cenu jenže já vždy když se někde zeptala tak chtěli za 5 fotek rovnou upravenejch kolem 900kč a to jsem si říkala že to asi nebude to pravé ale chtěla bych jen ta cena mě odrazuje asi se nakonec pak vyfotim někde sama abych měla památku na bříško a tim to asi hasne :slight_smile:
26. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ti ho ještě nedodali jo??no tak to je docela pěkný to se musíš modlit aby se to stihlo než se malá narodí...to já mám naštěstí už asi od 7 měsíce dokonce už stačil proběhnout reklamací a ted už jen čeká na mrňouse
26. lis 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak a dnes sme robili s Danielom darceky na Vianoce, malovali prstovymi farbami stromceky ktore som mu vystrihla a nalepila na vzorkovy papier, dlho to schlo, zajtra tam este dolepime nejake veci a kupime na to ramiky. Nakupili sme sviecky, farebne konariky, vyrobili doma vianocnu vyzdobu, dopiekla som 4-ty druh cukrovi a nohy ma bolia brutalne cely den som sa nezastavila. S Dankom sme urobili aj krasny adventny veniec. Uff, zajtra dalsie pecenie
26. lis 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s mne tam chyba este zupan, este som si nebola po na postu
26. lis 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo jejda...ty jeste nemas dopravni prostredek?Baby park net nebo prodejna?Ti jsou drsni teda.Co mas objednanyho?
26. lis 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo no uvidime holka :slight_smile:
normalne bych stopla obednavku a obednala ho jinde a vetsinou do tri dnu me vzdy zbozi pres net prijde :slight_smile:
26. lis 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka @babettaboo presne,jenze oni si berou zalohu ze?
No ja bych jim dala.Pohrozila bych jim,ale zase zalezi jestli mas snima podepsanou dodaci lhutu. A snad mas autosedacku.Tady treba u nas nepusti z porodnice bez autosedacky ci kocaru...Prej,me pred 3rokama nikdo nekontroloval teda
26. lis 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je zase noc :angry: nemužu vubec zabrat.. :rolling_eyes:
27. lis 2012 ve 02:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminky i miminka,se dívám,že spíme všechny stylem,že jsme ráno jak trosky,no,bude hůř,až se prcci narodí :grinning: Já posnídám a jdu znova spát,jsem dneska myslela,že z té postele nevylezu...malý je ve školce,tak jdu chrnět-a to jsem měla tolik plánů,co dopo v klidu udělám :confounded:
Tak snad měl aspoň někdo pohodovou noc a vyspal se do růžova-pokud to s těma našima prckama ještě jde :slight_smile:
27. lis 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano.Ta ja dnes snad 100 vstavala k malemu a curat.Je marudek tak nemuze spinkat....
Dneska je tam zas tak hnusne,zeco jinyho delat nez jit rodit!!!! Tak sup sup ktera bude prvni? ;)
27. lis 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka ja si teda aspon vychutnavam zatial ze sa vyspim. Maly mi zalahne o osmej vecer a zobudime poslednu dobu miesto 7 az o pol osmej ci tristvrte. Takze sa som celkom vyspata zatial. Potom to bude horsie.

@iv10 Dnes je hnusne pocasie akurat tak doma na pecenie, takze prave vyrazam s malym do obchodu dokupit zvysok potravin co na to potrebujem a hor sa na tatrankove gule a kremrole.
27. lis 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano! Ja se dneska taky moc nevyspala, v noci me zacalo svedit cele telo...ale fakt pekelne - bez vyrazky... Ted jsem si to googlovala a prijde mi, ze mam vsechny priznaky intrahepatic cholestasis :frowning2: Za chvilku volam do nemocnice...
27. lis 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky! u nas taky divna noc, malej prisel 2x v noci, podruhy jsem vymekla a nechala ho spat u nas ale nemohl zabrat tak pak to rano bylo hrozny ho dostat z postele..

me je dneska fatk divne. takze misto uklizeni koupelny a zehleni si asi pujdu lehnout :frowning2:
27. lis 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě včera přepadla nějaká depka :unamused: Z toho, jaký bude porod, jak to pak budu zvládat a že bych byla radši, kdyby se to vrátilo na tu dobu, kdy jsme zjistili, že čekáme mimčo :slight_smile: Naštěstí je dneska zase líp :slight_smile:
@babettaboo Ty jo, tak to já už bych asi řádila jak tornádo.

jinak noc dneska tak půl na půl. Začátek katastrofa, zase se snažil provrtat, pak naštěstí usl a nechal i mě :grinning:
Jinak vám všem přeji pěkný den a já se jdu chystat na kontrolu :slight_smile:
27. lis 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek