• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Dobré ráno holky... Já dneska v noci katastrofa, ve 3 vzbuzena a usla jsem snad zase až v 6 a stav takovej jako když nic nebolí ale zároven bolí všechno, hrozný.
@lenysekk
@iv10
@renaticickaka no holky jsem už pěkně nakrknutá. Objednávala jsem ho v Brně, ale prodavačka ho objednávala jakoby z netu. Furt mi tvrdí že nemají sporták - mám objednanýho quinnyho moodd černo bílího. Že je to prej nová kolekce a že se někde zdržela, jako nechápu proč ho měly teda k mání už v září...lhůta na dodání vypršela v neděli. Zálohu jsem samo sebou platila :( jim tam napíšu na vedení proč si to jako dávají na net když ho 2měsíce nemají a tam píšou do 4 tejdnů dodávka...zrušila bych to hned, ale nevím jestli bych sehnala honem někde ten samej :/ autosedačku naštěstí mám ....

@veronila no už ten název se mi nelíbí :( snad ti to dobře dopadne :(
27. lis 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo no já už bych tam asi šla že chci vrátit zálohu když nejsou schopni to dodat tak dlouho že se ti to má každym dnem narodit a kočárek nikde ale zase na druhou stranu nevim jestli by jsi takhle na kvap sehnala jinej těžko říct no
27. lis 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ty jo,tak to by me asi nenechalo jlidne spat.Pokud jim lhuta vyprsela dodaci tak mas urcite narok na vraceni zalohy.Sedla bych k netu a hledala a obvolavala prodejny.Ja mam super zkusenosti s malvikem.
Prosim te,ty mas hradec pobyt,objednavas v Brne v prodejne a rodis v Trebici teda :grinning: jsem zmatena
27. lis 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 Mám to složitý vid :slight_smile: Hradec jakožto můj okres (33km) je nejbližší porodnice , ale nikdy bych tam rodit nešla neslyším na ní nic dobrýho ba naopak. Zato na Třebíč (42km) je jenom samá chvála, všichni ženské z našeho město tedkom jezdí rodit tam a nebo do Jihlavy (43km). Měly jsme tu super porodnici, ale zavřely nám celou nemocnici :slight_smile: Jinak kočár mám z Brna, protože jsme tam jely nakupovat do Ikei tak jsme se tam stavovaly a byl to jeden z prvních obchodu který tuto barevnou kombinaci měl a říkala jsem si že přímo v obchodě to bude jako lepší objednat...no tak jsem se spletla :/
27. lis 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk tak ta fotografka jako foti za 400kc za hodinu foceni, my tam byli hodinu a pul, prt prevlikani atd...ty fotky, ktere mam vystavene a nejsou upravene, sparvne nesmim mit vystavene, to je jeji podminka....ale tak snad se nic nedeje..budu doufam teda...
holky, ja sla spat vcera uz v 11h, prt jsem dneska vstavala v 8h, kupovala jsem cepicku pro maleho I :hearts: tátá ...do 3h rano jsem neusnula, ve 4 vstaval muj, nez jsem zase zabrala bylo 5 ne-li vic...takze jsem uplne hotova!! ted si nemuzu lehnout, prt me ceka nadobi a varim dnes bramboraky s masovou smesi. to jsem si na sebe usila bic teda :unamused: :unamused: a na pul2 jdu na krivku, takze dneska je to sila...snad se mi povede vecre brzo usnout, kdyz jsem ted nevyspana...nastesti v noci mi malej ted nedava zabrat, za to pres den si myslim, ze rodim s kazdym krokem, ktery udelam...dneska jsem koupila vanocni pohledy, tak mam radost :wink: :wink:
27. lis 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka z depky si nic nedelej, taky jsem ji nedavno mela, manzel byl nekde v tahu a me to prepadlo, jak to vsechno zvladnu a jestli to predtim nebylo lepsi... myslim ze je normalni v tyhle hormonalni smrsti obcas mit depku, hlavne ze to prejde... musime si rikat ze bude uz jen lip :slight_smile:
27. lis 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, kontrola za mnou, podle křivky se nám daří dobře. Jestli budu rodit každým dnem, nebo později mi nepoví, mám mít ale vše nachystáno :grinning: a podle odhadu to bude teda pěkný macek :frowning2:
27. lis 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj. u nás hnusně. v pekárně jsem zadělal 3 těsta na cukroví, večer ho upeču. ještě jsem si u kosmetičky nachala upravit obočí, nabarvit řasy, ať se to dítko nelekne, až mě poprvé uvidí. ještě bych si měla nabarvit vlasy...
27. lis 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nez vas doctu. .tak jsem byla na plavcu, celkem to slo lektorka me hodne pomahala s Pepickem, akorat zas to vlky vedro bylo otravny..no a poradna.. Z minula z Cs1 je pokrok na Cs2, hrdylko pripravene, takze prenaset si mysli prej nebudu, ale v utery se jeste asi uvidime...takze tak..jinak vse v poradku a uz mam navrh 15kg..jo a mimi se zase vratilo do polohy Pph 1 neboli zadicka vlevo..se tam co tyden pretaci..
Ted jdu uspat malyho, trochu si taky odpocinout a pak mstim na tehu cvico..takze dneska samej fofr..
27. lis 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky vam ty ditka v brisku furt skytaji? :slight_smile:

@babettaboo no mas to teda slozity ;) no a hele nebojis se ze by jsi porodila po ceste nekde?Sice prvni dite tvoje,ale i to se muze stat... Tak ted nase porodnice je naaadherna.4 hvezdy ji davam.Nektery hotylky by se me stydet mely
27. lis 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 Jojo, x-krát za den tam skrz škytavku pěkně poskakuje :grinning:

Jinak od manželova kamaráda rodila minulý týden přítelkyně v Třebíči a prý luxus :wink: Já se rozhodovala a nakonec budu v Jihlavě, tam sem během těhu 3x ležela, tak to tam i odrodím :grinning: Na obě strany to mám cca 20km, tak je to jedno :slight_smile:
27. lis 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uz se tam tesim...posledni dny msm depku hroznou.Jeste jak je malej marudek tak jsme zavreni doma a ja to tezce snasim.Pristi tyden mam plnej diar praci a rada bych se toho vyhla.... :(
27. lis 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “spam”
27. lis 2012 ve 14:59 • marketkapraha
Ahoj všem :slight_smile: Na to jak mi ráno bylo blbě a to počasí do toho, tak jsem poklidila a ejhle, je mi dobře :slight_smile: Takže na všechny neduhy, smeták do ruky :grinning:
27. lis 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ještě jsem nezvládla přečíst vše, co jste tu nadrbali za dobu mé nepřítomnosti :slight_smile:
Ale všem moc děkuji za podporu
před hoďkou jsme přijeli domu a jsem opravdu ráda že už to mám za sebou :slight_smile:
Odhad na velikost měli správnej, Adélka má 4150g a 54cm a vše je OK
Já za sebe musím říct že tedlekrát bylo vše tak nějak jednodušší a i vstávání po císaři a hejbání šlo hned celkem dobře, jasně že to cejtim, a když dlouho ležim tak to chvilku trvá než to rozhejbu ale jinak pohoda, už v sobotu ráno jsem byla na nohách a nejraději bych mazala domu :grinning:
27. lis 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@kkaattkk Tak to je super!! :slight_smile:
27. lis 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 me skyta porad, nejvic, kdyz se snazim spat :grinning: :grinning:

@kkaattkk kdyztak se pripis do nasi tabulky, dala bych za to, co tam je pomlcku a pak datum a miry..jelikoz budu sem psat, kdyz nektera z holek porodi, tak me napadlo to napsat a pripsat i do te tabulky, at vidim, kdy jsme mely rodit a kdy jsme doopravdy rodily :wink: :wink:
27. lis 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkaattkk Závidím, taky už bych bal nejraději s mimčem doma, dneska mi posunuli v poradně termín porodu na zítra, a to jsem ho měla 5.12, ale prý se tam dole zas tak nic nechystá. Nejradši bych v porodnici odrodila a jela druhý den domů. Nějak mi nedělá dobře spát na nemocniční posteli,která je jenom čelem u zdi, pamatuju si, že jsem se bála, že spadnu. Taky nějak zdražili cenu za nadstandart (což je v Podolí o tom, že máš koupelnu u pokoje a nemusíš lítat dlouhou chodbou) , takže si ho nedám a budu lítat. Mimo Prahu se mi to zdá nějak přívětivější.
27. lis 2012 v 16:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec taky bych nejradeji den po porodu jela dom...ani ne tak kvuli prostredi, jako kvuli tomu, ze tam budu lezet s nekym cizim, nedejboze ze by me dali na pokoj po 3....jsem nesva z cizich lidi, radej bych byla na pokoji sama....kdyz budu muset byt pres stedry den v nem., tak jdu na nadstandart, aby tam muj mohl byt se mnou jak dlouho bude chtit... :slight_smile:
27. lis 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec Já jsem si právě proto žádnou porodnici v Praze nevybrala a chodím do Neratovic ... uvidíme jestli osud nezapracuje jinak :grinning:
27. lis 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec také mi to přijde předražené .... ale pokud by byl volný ten pokoj za 1000,-, tak bych do toho asi šla kvůli té koupelně, pokud budou jen ty dražší, tak se na to asi vy... no uvidím ... na KO jdu ve čt, posledně bylo málo plodovky kromě málo fungující placenty, tak tam jdu zase s výhledem, že si mě tam nechají .... ale musím říct, že by mi to asi ani moc nevadilo, kdyby to chtěli uspíšit ... mě ten břuch a celé těhotenství teda asi scházet fakt nebude, pořád jen samý zdravotní problém....
27. lis 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkaattkk tak to je dobře že jste v pořádku a hlavně že už to máš za sebou
27. lis 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já mám o nadstandard zažádáno u nás za něj chtěj jen 400kč ale lákají mě ty návštěvy protože ten muj má docela blbý šichty a moji rodiče jsou asi 50km od nás tak aby mohli taky přijet a nechci chodit do jedný jediný sprchy která je pro celý patro a o wc ani nemluvim takhle se budu dělit o wc a sprchu jen s dalším nadstandartem no ale už mi sestry říkali at se moc netěšim že asi bude plno takže budu muset mazat na normální pokoj se spolubydlící :unamused: musim to nějak vychytat aby byl aspon 1 prázdnej
27. lis 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@kkaattkk gratuluju k holčičce a hlavně k tomu, že už jste všichni doma spolu! :wink:

Já mám dneska oproti včerejšku úplně blbou náladu. Všechno a všichni mě rozčilujou :frowning2: Hnedka po ránu jsem měla den doslova na ..... náš pes dostal v noci průjem a nenapadlo ho nic jinýho, než to udělat na bílej chlupatej koberec, 6x :frowning2: no nebudu to tady dál popisovat, byla to hrůza...
Nadruhou stranu už mám komplet vše do porodnice, aspoň něco poztivního.

@makropulec
@luscilla
@belinduska
@lenysekk Co se týče nadstandardu, u nás je to jen o tom, že tam můžu být sama + delší návštěvní hodiny, jinak vybavením a vším kolem je to shodný s normálním pokojem. WC a koupelna je vždy jedna na dva pokoje, ne společná na chodbě, je tam kuchyňka, televize, internet i telefon, pokud na to bude mít někdo čas :grinning: Takže já v tomhle případě ty dvě noci vydržím vedle dalších 2 maminek, aspoň až si třeba odskočím, malej tam nebude úplně sám a třeba si pokecáme :slight_smile:
27. lis 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna_s ty jo tak to máte dobrý to u nás je jedna nebo 2 sprchy na celý patro a záchod na celý patro což mi přijde hruza a ještě k tomu když ti přijde návštěva tak musíš jít s mimčem na chodbu jelikož návštěvy do pokojů nepouštěj vůbec jen na nadstandard pustěj do pokoje a partner má neomezený návštěvy ale vybavením nadstandard jen rozdíl že tam má televizi a lednici jinak stejnej jako normální pokoj
27. lis 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk to je potom jiná no, taky bych pak volila nadstandard, ale takhle mi to přijde i zbytečný. A taky se nedá zamluvit předem, buď bude nebo nebude :slight_smile: Máme celkem novou porodnici, moderní vybavení atd., rodit se sem jezdí ze tří krajů, postavili to tu v roce 2007.
27. lis 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s no to budte rádi to já ho volila jen kvuli tý koupelně a návštěvám jinak by mi to bylo jedno třeba bych si tam našla kámošku ale stejně nemám jistý že ho dostanu když bude plnej tak smůla
27. lis 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk jo, koupelna je klíčová, sama jsem na to dost háklivá, navíc jsem ještě nikdy v nemocnici neležela. I když jsme třeba vybírali byt, tak první co je tak si prohlížím koupelnu a kuchyň, to je klíčový pro mě.
27. lis 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to prave u nas je sorcha a zachod na kazdym pokoji a max po dvou.Ale pokoju je tolik ze vetsinou je mamina sama.Kazdej pokoj ma svou malou kednici telku a os radio u postele.To je standart,takze me by zajimalo co je v nadstandartu :grinning:
27. lis 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Další otázečka :slight_smile: co všechno máte pro mimča co se týče kosmetiky?? V tomhle docela plavu, slyšela jsem, že zezačátku toho mimi nepotřebuje moc, že nejlepší je koupat ve vodě jenom atd. Mám koupené dětské mýdlo, olejíček, krém na opruzeniny, ale samo že mě láká nakoupit všechny ty koupele, šamponky, mlíčka, gelové olejíčky a já nevím co ještě, jen si říkám, jestli je to vlastně potřeba takhle brzy. Na obalech nikdo doporučený věk nepíše že jo :slight_smile:
27. lis 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek