• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Já mám ráda společnost, ale záchod a sprchu jsem měla přes celou dlouhou chodbu a po záchodě musíš ze začátku vzdycky do koupelny se osprchovat protože se nedá utřít a musíš se prostě umýt proudem vody, takže beru žabky. Ale se synem jsem to přežila (hormony štěstí) a holky na pokoji byly perfektní, sedli jsme si povahově a byla sranda. Ale poslední den už jsme strašně chtěla domů a do klidu a navíc jsme zase o 4 roky starší a co si budeme povíat, taky jsem náročnější a zhýčkanější....
@belinduska když bude volný za 1000 jdu do toho taky, ale to by musel být náhodička. Taky mi říkali, že jsou to vlastně dvojlůžáky pro maminku a doprovod, ale když se dohodnoudě maminky, že se podělí o pokoj a tím i o náklady....ale copak budu po porodu běhat s cedulí zimmer frei?
27. lis 2012 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s Já myslím, že máš všechno, jště možná takový krém na ven, jmenuje se to většinou nějak jako wind a wetter...když je mráz, tak ho něčím mazat, ale myslím, že stačí obyčejná inulona, modrá, klasika, jenom aby nezadržoval vodu.
27. lis 2012 v 18:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec tak se tam třeba potkáme a s cedulí nebudeš muset lítat, já mám termín podobný, takže kdo ví :grinning: a nadstandard chci de facto jen kvůli té sprše a návštěvním hodinám ... jinak bych se na to klidně vykašlala ..
27. lis 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s tak ja mam osvedceny u prvniho bepanten na opruzeniny a na bradavky,obycejnej modrej aviril olejicek a od nivei krem do mrazu.Mydlo mam od JB zluty pul litrove baleni s pumpou,je to na telo i vlasky.Tohle vse jsem pouzivala u prvniho pred 3rokama a pouzivam to pro nej vse do dneska.Max spokojenost..
27. lis 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec
@iv10 no takže mám vpodstatě všechno, stačí na ven i obyč mastný krém od Nivey? Ten modrý?
27. lis 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s tak to já mám mastičku na zadeček na opruzeniny pak tělový krém od hippu a pěnu do koupele ještě musim koupit nějakej krém na obličej do zimy a jinak asi nic jinýho nepotřebujeme jo a ještě jsem si koupila ten líh na pupík někde říkaj jo matlat to a někdo ne tak nevim ale já si ho koupila
27. lis 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava místo pěny mám mýdlo ne pěnu
27. lis 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 já se byla podívat nadstandard je jenom větší :slight_smile: a já radši porodit na cestě než v tom blbým Hradci :grinning: ono by to dopadlo stejně a nic blíž beztak není :/
@kkaattkk Jé závidím že už jste doma. Hlavně hodně zdravíčka pro váš obě :slight_smile:

dneska fakt čupr den :/ k poslům se přidal kámoš průjem :grinning:
27. lis 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk jo jo lih na pupik urcite...jeste tycinky fo usi a po koupani mezi prstikama na nozickach tema tyckama promazat.Maj je tak malinky,ze se tam prstama nevejdu.A jeste teda v lekarne rektalni trubicku.To je prvni pomoc pri prdikach nez zaberou kapky
27. lis 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo chudáku tak třeba se začínáš už vyprazdnovat a brzy pojedete rodit aspon bys to měla bez klystýru :slight_smile:
27. lis 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo To já si dala minulý týden kachničku a kámoše mám taky....zabírá imodium,ale nechci ho do seb cpát, tak jsme dneska snědla hořkou čokoládu a má dost podobný účinky :slight_smile:
@belinduska Tak tě beru za slovo, budu tam s tou cedulí :slight_smile: už si ji jdu namalovat a zabalit do kufru :grinning:
27. lis 2012 v 19:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo treba se fakt uz zacinas chystat.. :slight_smile:

@kkaattkk gratuluju jeste jednou a hlavne at jste obe zdravy!!!

holky me je dneska uplne hrozne. jak jsem si myslela ze zaludek uz bolet nebude tak dneska je to naprosto sileny. vubec nemuzu nic snist. malej cely dopolko ani nekopnul takze jsem uz zacala vysilovat ,ze pojedu do nemocnice.. ale ted se docela rozhybal tak snad to bude dobry...

jinak ja rodim v Praze, na Bulovce. mam to pres ulici (temer doslova), a pevne verim ze nadstandard dopadne pac spolecna sprcha pro 6 zenskych me desi uplne maximalne.
27. lis 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkaattkk tak to je skvěli ,ted už vas čeka jen hezke obdobi :slight_smile:

Holky ja měla u prvniho nadstandart a ted bych rada zase..ale dneska na tehu cviču ta co nas cviči je i porodni asistentka tak řikala že momentalně maji totalně plno a proto i nadstandarty slouži jako normalni pokoje :cry: tak uvidime jak se to do přištijho tydne třeba vyprazdni.. jinak jde mě hlavně o samostatny socialky,navštěvy kdykoliv,a hlavně vas nebudi cizi ditko nebo nedej bože chrapani jine maminky :grinning: takže pokud ta možnost bude tak do toho jdu..mame to taky 400kc
A holky koukejte si ty dny v porodnici užit.. pač pak nastane doma kolotoč..a ještě radi budete vzpominat jak jste se tam flakali a nemuseli nic dělat..
27. lis 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec hele víš co? tak se dohodneme, že rodit se bude už tento čtvrtek, ať to máme za sebou :grinning: šmarjá co já bych za to dala, aby to už bylo .... jdu si udělat kýbl zázvorového čaje :grinning:
27. lis 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem rodila na Příbrami (i první dítko) a musím říct že je to tam super.
Po personální stránce naprosto skvělé, všichni moc hodní, příjemní atd.
A teď mají i nové oddělení šestinedělí, takže tam mají 8pokojů po dvou, u každého pokoje je i sprcha a záchod (u záchodu malá sprcha (na rychlejší oplachování přímo na míse)
Také je tam tedy rovnou i přebalovák, vanička a váha na mimi, televize.
Já si tedy naprosto nemůžu stěžovat, a není to brané jako nadstandard, v případě že mají dost místa, tak když budete chtít nechají Vás tam samotnou a zaplatíte si to.
Teď tam ale moc plno nebylo, takže jsem byla do pondělí (od čtvrtka) na pokoji sama a odpoledne mi tam přidali pani.
No a dole mají tři porodní pokoje, a dva porodní sály. Takže soukromí a klid i před a při porodu.
Když jsem čekala první a byla jsem na porodním pokoji, měla jsem tam i výřivku, míč, žebřiny, nějaké lana atd. + samozřejmě sprchu a záchod.
27. lis 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkaattkk jestli budu rodit někdy příště, přestěhuji se před tím do Příbrami :grinning:
27. lis 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s u nas jsopu pokoje po 2 nebo po trech, koupelna spojena s wc je primo v mistnosti a da se tam vejit ze dvou stran, tudiz ze dvou pokoju, takze koupelnu soucasne sdili i 6 mamin...coz je hruza, prt je to tam male...
ja mam pro maleho sudokrem na zadek, sampon+sprchac dohromady 2v1, olejicek na telo aviril, ale jen proto, ze ho mam doma, je to zbytek, jak dopouziju, kupuju krem po koupani, prt nekterym mimi vadi ta mastnota (to vadi treba i me), mydlo teda pouzivat nebudu, tuhe uz vubec ne, mohlo by tu jemnou kuzicku prilis vysusit.. o jine kosmetice zatim neuvazuju.. :slight_smile:
27. lis 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenysekk u nas se na pupik nekupuje dopredu, ale az jdes k pediatrovi na prvni kontrolu, respektive ten muj prijde k nam dom (dneska uz jsem si ho domluvila, huraaa), pak rekne, jestli se pupik dobre hoji a jestli pouzivat fialku nebo lih...

strasne me dneska boli zada, nemuzu sedet, lezet proste nic..sestra me strasi, ze uz se neco chysta, podle krivky teda zatim nic velkeho, ale kdovi..prece jen mi to tam trosku skakalo :slight_smile:
27. lis 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belinduska čtvrtek dobrý....jdu masírovat kotníky a možná bude večer sexík .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2012 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla no to mi neříkej, že bys šla teďka rodit a o tolik dřív než já :grinning:
27. lis 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec já mám zítra slíbenou masáž :grinning: a má být úplněk, třeba budou mít tentokrát báby pravdu
:slight_smile:)
27. lis 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkaattkk GRATULUJU K MIMÍSOVI!!!!
Se máte, že už je vše za vámi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já bych teda šla do nadstadartu. U nás stojí 500,- a hlavní je pro mě, že budu sama a budu mít klid. Děsí mě představa normálního pokoje, že na pokoj budou chodit návštěvy za spolubydlící, mně bude zle, nebo budu kojit...Chci mít soukromí. Ale jestli pokoj vyjde je otázka :unamused: :unamused: :unamused:

A jak je to s tím úplňkem???? Myslíte, že to má nějaký vliv?
27. lis 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pekne datum je 2.12.2012 nebo 12.12.2012 :slight_smile:
27. lis 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak změna, potřebuju porodit až za týden, syn se mi právě vysypal, má tu nemoc noha, ruka, pusa...takže minimálně týden bude opupínkoaný a inekční...musím se mu věnovat.
Kdybych měla nadstandart za 500 tak to beu všema deseti, ale v Podolí to začíná na 1500, ale většina pokojů je dražších. To se mi nechce :zipper_mouth:
27. lis 2012 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec Tak to zacnes dneska rodit!Zrovna kdyz si to clovek nejmin preje a nejmin se to hodi....
Dobre to zvladnete ;)
27. lis 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja dufam ze budem rodit v termine alebo az po. Este nemam vsetko dokoncene, ani dorobenu vyzdobu celu, mam sice 5-ty druh cukrovi ale planujem aspon 8 tak uvidim co stihnem. Obrazky sme s malym uz zaramovali, tak som ho pofotila umelca mojho aj s jeho vytvormi a fotil ma manzel aj s pupikom :slight_smile: Ale je to fotene fotakom, takze ziadna kvalita, tie stromceky zaramovane za sklom su v skutocnosti farebnejsie.
27. lis 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
z kozmetiky som minule brala Sebamed, teraz beriem Krtkovu manufakturu, uvidime aka bude. Malemu som objednala Biodermu atoderm lebo sa mu zhorsil ekzem, takze on ma kozmetiku zvlast nez mala. Kupem ho fakt teraz minimalne a kratko, vacsinou len v cistej vode, lebo neviem ci to je tym ze sme boli na Hippe nejaky cas ale ekzem sa znova objavil. Predtym ho mal tiez ale este pred letom, to sme skusali Linolu a radu A-derm ci ako sa to vola, proste kozmetika z ovsa. Na zadok uzivame Sudokrem a mam do porodnice Bepanthen ten som mala aj na bradavky aj pri malom.
27. lis 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s nee, jeste 2tydny a pak klidne :wink: ale vystrasena jsem, kdyby to prislo nahodou uz ted, jeste je moc bzro..i kdyz vahu malej ma...
@iv10 12.12. jsem si taky rikala, ze bych brala :slight_smile:
27. lis 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla já jsem teda napnutá kdy a jak to přijde, až do Vánoc se mi samozřejmě čekat nechce :slight_smile: 12.12. je vlastně už za 14 dní :grinning:
27. lis 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila to je vyšpulený bříško :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: až se mimi narodí, tak nebude poznat, žes byla těhotná!!!
to já budu muset pořádně dietkovat, abych nabraná kila shodila. mám zadek i stehna pořádně oplácaná... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s tím datem 12.12.2012 nevím...někde jsem slyšela, že je lepší, když jsou v datu narození různá čísla...nezabývá se někdo numerologií???zajímalo by mě to...
27. lis 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek