• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@kkaattkk Moc gratuluji k holčičce Adélce a připojuji se s přáním pevného zdraví!!!

@etra Jj, já mám termín 12.12.2012 podle UZ i MS a také mi říkali, že to není nikdy dobře, když je v numerologické mřížce tak málo čísel, navíc 1 a 2 jsou čísla, která se dost bijou. Ale ono stejnak může přibýt maximálně jedno číslo navíc, protože ty 1 a 2 tam prostě budou chca nechca a navíc, já si myslím, že je to jak s těma horoskopama, záleží na úplně jinejch věcech...

Já jsem se před chvilkou vrátila z kina, byla jsem s kámoškama na Atlasu mraků a bylo to docela zajímavý, sice se mi moc nechtělo, ale říkala jsem si, že se za chvilku jen tak někam nedostanu a nakonec to bylo moc fajn.

Jo a k dnešní poradně. Tak pan doktor mě dnes poprvé nevyšetřoval vnitřně, prý už to podle něj nemá smysl, protože někdo je otevřenej a rodí až za 14 dní a někdo uzavřenej a porodí ještě ten den, dělal jen UZ, monitor, pohovor a pohmat bříška a říkal, že už se to pomalu chystá a že si myslí, že přenášet nebudu, protože placenta už pomalu ale jistě pozbývá funkčnosti. Tak jsem zvědavá. Já teda bříško cítím čím dál tím víc, taky mám pocit, že už se to brzy rozjede, tak jsem zvědavá, byla bych šťastná. Prý pokud neporodím, tak mám přijít příští úterý :sweat_smile: .
27. lis 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz tak to jsou krásný zprávy! Jsem zvědavá, kdo bude další :grinning: Já mám další poradnu až 6.12., už bych taky uvítala nějaký novinky :slight_smile:
27. lis 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se taky dneska vyblejskla, tady je můj bříšánek :grinning:
28. lis 2012 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@inna_s minibříško :slight_smile:
28. lis 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s jsem si říkala,kdo to vyfotil moje bříško :slight_smile:

12.12. jsem taky říkala,že bych brala-a navíc mám ten den svátek :slight_smile: to budem muset holky 11tého večer asi skočit na taťky :sweat_smile:
@tynkaz noo,tak to jsem holka teda zvědavá,kdy to přijde... :wink: :slight_smile:

Luci,mi právě Dr. říkal,že ať má mimčo aspoň 2,5kg a je ukončený 37tt-pak že může v pohodě na svět,že je všechno dovyvinuté jak má...

jinak dnešní noc byla snad ještě horší než ty předešlé,v půl čtvrté jsem ještě nespala :angry: by mě zajímalo,jak si mám odpočinout a pořádně se vyspat,než se narodí mimi,které bude co 2-3 hodiny vstávat na mlíčko-mě vlastně ani nevzbudí,já totiž ještě nebudu spát :grinning:
28. lis 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s jejda to je malinky brisanko :slight_smile: Takovy jsem mela ve 4 mesici :D

Jinad dobre ranko.Ja dneska vyspinkana :slight_smile: k marudkovi jsem vstavala myslim jen 2x.Tak snad dneska budu mit lepsi naladicku a ne depku jak vcera.Potrebovala bych uklizet,umejt okna,ale taaak se mi nechce :(
28. lis 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,tak ja mam od noci bolesti, ze jsem lezla do horky vany..vzdy to preslo a kdyz sem zacala spat, zase se to rozjelo..a porad dokola..bricho jak kamen,jakoby krece..ted uz je to lepsi ale uplne to neustalo..bud to prijde a nebo jsou to nejaky dlouhotrvajici poslicci :angry: jen lezim na gauci a ani jsem jeste nesvlekla kosili..jeste ze malej kouka hezky na pohadku..
28. lis 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka Tak to už může být ono....ale zase u druhého by to mělo být šup,šup... :sunglasses: no drž se,kdyby náhodou,hodně sil holka :wink:
28. lis 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka. prave,taky si myslim..spis to jsou ty poslicci..snad to prejde potrebuju byt do
patka cela...
28. lis 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkaattkk moc gratuluji k miminku... me to ceka uz v pondeli, dnes kontrola, jestli vse ok a mala stale hlavou nahoru... uz se zacinam dost bat a kazdou noc mi ve snu rezou bricho :-/ az budes moct dej prosim fotecku maly at se vsichni pokochame :slight_smile:
28. lis 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes za me noc strasna, bolesti vseho, nijak sem nemohla lezet, ani sedet nic... uz aby to bylo za mnou.. pres den spat neumim, tak jsem dnes jak vyzdimanej hadr :frowning2:
28. lis 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s krásný domeček :grinning: :grinning:

já dneska taky jak přejetá válcem...jsem trochu uklidila a jdu zalehnout. ani jsem neměla snídani, nějak nemám chuť, oběd mi manža doufám přinese...držte se...

a co ta numerologie? ví někdo něco k těm datům?

...dobrou :wink:
28. lis 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen nápodobně, ale před chvílí jsem chcípla na gauči na hodinu, obložená kočkami jak sendvič :grinning:
28. lis 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra já myslím, že data jsou úplně jedno, stejně se prtě narodí, až se mu bude chtít :grinning:
28. lis 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno holky :slight_smile:
Tak já měla dnešní spaní hrozné. Co 1-2hodiny na WC S :unamused: em si říkala, že už je to asi trénink na vstávání k malému :grinning:
Jinak včera jsem si naordinovala kotel maliníku a sexík a zase nic :angry: Takže dneska bude asi repete a k tomu si dám umytí oken a úklid:grinning:

@inna_s Ty jo, tak to máš miniaturní pupíček :slight_smile:
A do termínu zbývá 7 dní :slight_smile:
28. lis 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
předem všem děkuji za přání

@inna_s tak takové bříško jsem měla hned na začátku, a teď mám pořád ještě větší :slight_smile:

@rosaleen do alba jsem si hodila jednu fotku Adélky, tak můžete juknout tam
28. lis 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkaattkk Nádherná holčička! A ty vlásky! Moc se vám povedla!
28. lis 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak tady je na ukázku ten můj pupoň :grinning:
28. lis 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
ahoj holky,

@haniiiicka, @inna_s vy mate ale male pupicky! to budete hned po porodu jak modelky :slight_smile:

ja se dneska citim bajecne, rano jsem znasilnila manzela, vyzehlila kupu pradla, ted posledni 2 okna (mame velkej byt) a navecer hura na kontrolu. tak jsem na to fakt zvedava.
28. lis 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no tak za mě dnešní noc snad nejhorší za poslední dobu když už jsem konečně usla tak mě vzbudil snad po hodině záchod pak zase ne a ne usnout a takhle to bylo celou noc takže jsem to ve 4 vzdala a přesunula se k televizi tam na chvíli usnula ale jsem dnes uplně vyštavená že bych nejradši zalezla do pelechu a celej den se válela a k tomu to počasí ani nemluvim prostě děs dnešek bude asi na prd
28. lis 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka
@inna_s teeeda vy jste jak najedený žížalky :slight_smile:

@kkaattkk juuu taková vlasatá princezna :slight_smile: ta je krásná, ta vám bude dělat jenom radost :slight_smile:

@renaticickaka jeeee no počkej tak to já jdu taky znásilnit přítele aby nám to teda vyšlo stejně :grinning:
28. lis 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s
@haniiicka To jsem ráda, že nejsem jediná s menším břichem. Všichni kolem mě mají takové pupeny až jsme se začínala bát.
Jinak já spím docela dobře, vsávám k tomu mému marůdkovi...takže jsem s Madlenkou uzavřela dohodu, že se nenarodí dřív jak za týden, to už by měl být marůdek lepší...protože nechat tady to infekční uplakaný klubíčko tatínkovi, to by bylo trochu náročný.
28. lis 2012 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo. v pohode..porod se nekona..bolesti jsou pryc..ale teda uz. sem fakt myslela..no musim prece pockat na tebe :slight_smile: hele a kolik ty mas to Cs?

Holky nerikejte me,ze se jen ja taham s takovym rancem :stuck_out_tongue_closed_eyes:. vlastne jeste @ciernavila...
28. lis 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkaattkk ty joo..takovy afro :slight_smile: a vypada mnohem starsi ze. . jeste ze jsi to nemusela rodit :confused:

zachvilku se totu bude fotkama miminek jen hemzit. se tesim..rada si to prohlizim :dizzy_face:
28. lis 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka no tak se dnaska asi vyfotim aby jste videli jak vypada tehotnej mamut...
@renaticickaka no hele oni maji prvni....to jsem ten pupik taky mela mensi nez ted.

Jinak ja se taky pustila do uklidu,mam umytybokna teda zatim jen obyvak,ale beru to nejak moc dukladne.Ted jde malej chrnet tak jdu na kuchyn.Odpo si dame prochazecku pokud budu mit silu.Ale zatim v pohode.
Ale jinak bych vecer klidne jela.Doktor rikal ze staci doklepat36.tt coz mam tak bych klidne sla.Jeste si teda musim vecer udelat nehty :( a to se mi vaaazne tak nechce
28. lis 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 neboooj, ja mam taky pupek jako blazen.. :slight_smile: u tech druhych je to fakt jinak (vetsinou)

me to uklizeni chytlo takze jsem jeste vydrbala parkety v chodbe, tak to uz bych prdolu opravdu mohla poskadlit aby se mu chtelo ven..

preju vsem hezke odpolko, ja za chvilku frcim s mladym na tenis.
28. lis 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz
@etra
Holky já jsem se narodila 12.12. a myslím, že je to naprosto v poho :grinning:
28. lis 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dnešní noc horor, bolavá záda a bolest pod prsama ... nic nepomáhá, sprcha sice dobré, ale kotel mi pak řekl, že už nemá teplou vodu, tak smůla.
A kontrola, všechno v pořádku ... :sunglasses:
28. lis 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkaattkk jee ta je krasna.. a ty vlasky :slight_smile:
28. lis 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10. tak ja pave naopak,predtim jsem mela vetsi vahu i bricho. nez ted, ale i tak maji holky pidi briska. .zavidim aspon se stim nemusej tahat a navic budou driv ve forme..
holky co vsichni blaznite s tim 12.12.. vzdyt je to fuuk..ja mam dve kamosky a ty obe chtej taky tento datum..stim, ze jedna ma. termin 18.. a druha az 22.12.. tak jako nevim jestli se jim to podari..

nekdo se tu zajima vic o ty cisla? nebo mate knihu? ja jen o tech jmenech :rolling_eyes: ale cisla nee..
28. lis 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek