• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@iv10 jo jo urcite to je tak ze druhy deti delaj vetsi briska, ma to tak skoro kazdej, tak budte holky v klidu...
28. lis 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všem děkuju za komentáře k mýmu pupíku, abych na někoho nezapomněla :wink: je sice menší, ale i tak mi dává zabrat :slight_smile: no a @haniiicka tak to je na 40.tt opravdu pidikrásný bříško, to já budu mít určitě větší ještě za těch pár týdnů :slight_smile: připisuju to ale genům, nikoli své zásluze, moje máma nikdy neměla velký bříško, vypadá jako moje sestra spíš a to je po 5 dětech :wink:

Konečně už taky vím, jak má manžel na prosinec služby, takže pro mě krásný data padají :grinning: v úvahu připadají termíny 15.-18.12. a pak až ty finální 23.-26.12., nebo taky ještě před 11.12., ale to pochybuju, že by dopadlo. Hlavně ať to není později :confounded: Ale po 5 letech má konečně volno na svátky, to je poprvý co nemá na Štědrý den noční.

V noci jsem dala všechny věci do tašky a zjistila jsem, že prostě potřebujeme větší :grinning: Berete si tam i jiné oblečení do porodnice, nebo budete jen v košili celou dobu?? Nějak mi to nedošlo
28. lis 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah Většina mi šla na zadek a stehna, takže pak budu bojovat s tím ...Ale pupek stačí, nechci už větší :grinning:
@renaticickaka A já si přijdu jak tank, fakt. Ty nabrané kila mi dávají pěkně zabrat. Začínala jsem na celkem fajn váze a teď když se na ni postavím, je mi zle :unamused:
@inna_s Děkuji :slight_smile: Občas si říkám, že je velké, ale když pak potkám nějakou maminu, tak si říkám, že je fakt nějaké menší :slight_smile: ale i tak mi dává zabrat.Já budu v porodnici jen v těch jejich košilích. Na den si jich můžu vzít kolik chci a nechci si zničit své :grinning:
28. lis 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám s druhým snad menší břicho než s prvním. Leží mi Madlenka hodně vzadu u páteře, takže nemůžu dlouho sedět ani ležet na zádech, dělá se mi špatně, třeba na monitoru je to vyloženě tak akorát, těch 20 minut. Stejně jsem přibrala necelých 12 kg.
S uklízením to nějak nepřeháním, teda....měla bych, jenže jsem nějak strašně líná, to mrholící počasí, takže mi stačí, když vyperu a vyžehlím, to co mám, uvařím a uklidím potom a už nemám sílu na okna a koupelnu. Si říkám, že ty první 3 týdny s miminkem jsou stejně takové jednodušší, hodně spinká, já měla spoustu času...ale pak , po šestinedělí to začalo, projevila se únava, nikdo už vás nešetří.
28. lis 2012 v 15:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s ja si zadny obleceni neberu, budu v erar kosili, max pres to muj zupan, myslim ze to bude par dnu bezva neoblikat se do niceho a neresit co na sebe :slight_smile:
28. lis 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@makropulec je nestras, ja myslela ze prvni dny a tydnu jsou nejhorsi nez se to zajede ale pak uz je to lepsi... no to se my prvorodicky mame na co tesit :slight_smile:
28. lis 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec jj,to si říkám i já,že ze začátku to bude pohodička,přebalit,nakojit a spinkat-pak bude hůř,přesně tak,svatá pravda :slight_smile:
Já si pyžamo svoje taky neberu,jenom župan-stejně jsem pořád protíkala,takže i kdybych si vzala svoje tři,tak za den to určo zašpiním a nechce se mi dávat domů manžovi krvavé pyžamo,je mi to takové blbé :confounded:

a já u prvního měla taky větší břicho,i jsem mnohem víc přibrala-kolem 16kg-a pak jsem to dlooouho shazovala,tak teď mám 7,tak snad bude líp :slight_smile:

já uklízení letos taky neřeším,nemám na to náladu a ani sílu po pravdě,běžný úklid doma je,v hnoji nežijem,tak co,neřeším :dizzy_face:

Holky,berete si do porodnice malování????? Já to nikdy neřešila,ale kámoška se malovala a bylo to super,člověk tam přišel,čekal zničenou maminu a tam byla vysmátá,namalovaná a učesaná mamča radost pohledět,tak zvažuju,jestli aspoň základní věci nevzít,třeba budu mít náladu se krášlit :sunglasses:
28. lis 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka já si určitě něco na "zlidštění" vezmu, budou tam cizí lidi a nechci vypadat úplně mrtvolně, i když se tak budu třeba cítit :grinning: ale decentně samozřejmě :wink:

Jinak dneska se mi nechce absolutně ale vůbec nic dělat :frowning2: je to možný? Horší je, že se mi nic nechce skoro pořád :rolling_eyes:
28. lis 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka tak hreben si beru :slight_smile: a jinak malovani ja nevim no.. asi jenom treba tuzku na oci.. predstava ze si dam rasenku a pak si schrupnu a pak prijde navsteva a ja budu mit cerny monokly, to radsi budu nenamalovana :slight_smile:
28. lis 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka Taky se chystám vzít nějaká malovátka, ale když si vzpomenu na neděli, jak jsme jeli cvičně do porodky a vůbec mě nezajímalo, co mám na sobě, že nemám s sebou kontaktní čočky, natož pak šminky a že mám mastný vlasy, tak nevím nevím, protože pak bych to řešila dost:slight_smile:. Asi si to z koupelny stáhnu na kupu do porodnice a tyhle poslední dny to budu přenášet sem a tam - pro jistotu:slight_smile:. U nás fotěj maminky do deníku a je fakt rozdíl na těch fotkách, která maminka na šminky nezapomněla:slight_smile:.
@rosaleen Nám dají prý jen dvě erár košile, tak proto beru raději jednu svoji a pak navíc ještě pohodlný pyžamkový kalhoty, kdyby to šlo a bylo mi v nich líp.
28. lis 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já si beru z malovátek jen tužku a možná řasenku třeba nebude nálada se malovat a budu tam jak mrtvola nenamalovaná ale pro lepší pocit v duši si to beru a z oblečení pouze župan a svou košily nevim jak to tam bude s přídělem košil tak kdyby náhodou jsem protekla a nedostala hned čistou tak abych skočila do svý kdyby přišla návštěva tak abych tam nebyla jak řezník a nemusela bejt až po krk pod dekou
28. lis 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz my snad mame kosile k dispozici neomezene, ale prej jsou hrozne obrovsky, takze sexy :slight_smile:
no to by si mohli zkusit me fotit do nejakyho denicku ja sem desne fotogenicka :slight_smile: kdybych si mela brat krome sminek jeste vsechny pripravky ktery mam na vlasy tak uz se mi to tuplem do zadny tasky nevejde... proste pripravim doma a kdyztak manzel postupne doveze...
28. lis 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka Já si dávám jen řasenku a tu si tam vemu. Nemusím vypadat jako zombie :grinning:
28. lis 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenysekk no to je urcite lepsi predem zjistit jak to maji s kosilema, taky bych nechtela chodit s flekatejma zadama.. nastesti bude zima tak lezeni po krk pod perinou by mozna proslo :slight_smile:
28. lis 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@haniiicka vodeodolnou?
28. lis 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen obyč,to stačí:slight_smile:
28. lis 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka tak ja to jeste promyslim, je fakt ze tolik mista nezabere a nakonec budu rada ze ji treba mam s sebou...
28. lis 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ohledně košilí, beru si svoje, na porod si beru manželova trička, má 2 m a já 165, takže jsou to vlastně takové košile :grinning: . Ani si nepamatuju, jestli v Podolí nabízejí ty jejich.
Malovátka si beru, ale na porod budu určitě odlíčená, taky když jsme si dali cvičný do porodnice, tak jsem se ještě odmalovala. Nesmím zapomenout nějaké sponky, mám takovou délku vlasů, že by mi to padalo přes oči, takže možná látkovou čelenku. Známý gynekolog říká, že se poznají prvomatky a druhomatky podle malování, první to prý nějak nestíhají a věnuíse jen miminku a druhomatky se producírují po chodbě jak modelky :slight_smile:
28. lis 2012 v 16:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kamaradka mi rikala, ze v Motole jsou kosile neomezeny. A ze je lepsi brat ty jejich a tocit je jako blazen...
28. lis 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec :grinning: Já chci být prvorodička modelka :grinning: .
28. lis 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@tynkaz Tak to potom poreferuješ,jak bylo na mole :wink: :grinning:
28. lis 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@radka8888 jj prej v motole jo, ale asi to neni pravidlo vsude...
28. lis 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz ja chci bejt taky jako modelka :slight_smile: ale nevim nevim s tema kilama nahore :slight_smile:
28. lis 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen ty kila asi budeme muset nejak okrajet :slight_smile: nebo snad opadnou samy? :slight_smile:
28. lis 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak přidávám do fóra moji "maličkost"....a dvojčata tam nejsou :wink: :wink: :wink:
...a dneska je den FUJ. Prakticky jsem ho prospala, takže to vypadá na šílenou noc. Bolí mě hlava, je mi divně...
S úklidem to kašlu. Každý den vysaju chlupy kočičí, myčka umyje, pračka vypere...jen to žehlení se mi nebezpečně kupí. ale asi už to nedám.Mám děsně nateklý nohy...

MAlování si taky beru, uvidím, jak budu stíhat, jak mi bude. Ale raději přibalit, než pak zbyteně děsit příbuzenstvo a okolí :grinning:
28. lis 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@etra to je uplne stejne jako moje bricho...ale uplne :slight_smile:
28. lis 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka8888 no kdyz neodpadnou krajeni to jisti :slight_smile: neee doufam ze to nejak opadne ale holt to bude asi chvili trvat, no... pro mimi budem krasny i nenamalovany i nehubeny :slight_smile:
28. lis 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra bricho v pohode, dneska v poradne jsem videla vetsi ....
28. lis 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co si myslite o tech basnickach o narozeni miminka? me se moc nelibej ale zas mi prijde suchy napsat jenom ze se jako mimi narodilo....
28. lis 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen to doufam, aby z toho nemelo nejaky sok....ja mam soky z foceni po porodu...vim vsichni budou rikat, ze jsem krasna maminka, ale zcela objektivne...to tak nemusi byt, ze :slight_smile:
28. lis 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek