• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@radka8888 no fajn kdyz budou rikat krasna maminka.. aby nerikali..hlavne ze uz to mas za sebou :slight_smile: no kdyz se budu cejtit hnusne tak vsem reknu at me nefoti a budu zle koukat.. proste nekdo je krasna maminka a nekdo jen maminka :slight_smile: a ja sem jeste desne nefotogenicka i normalne... takze asi tak:grinning:
28. lis 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen Já si říkám,že pod těma jejich sexy košilema ty kila nepůjdou vidět :grinning:
@radka8888 Z toho focení už teď taky nejsem zrovna nadšená :grinning:
28. lis 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
to já doufám že mě jen tak někdo fotit nebude jelikož si nedokážu představit tu zničenou matku a ještě aby mě v tomto stavu fotili určitě budu vypadat jak když mám za chvíli umřít ale třeba ne třeba porod bude ok a já budu čilá usměvavavá a namalovaná to at si mě vyfotěj klidně
28. lis 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky baštíte některá homeopatika pro lepší průběh porodu??já jsem nějaký dostala ale nevim jestli to brát člověku to neublíží ale zase nevim moc tomu nevěřim že by to nějak pomohlo a zbytečně to do sebe cpát nevim furt váhám
28. lis 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen presne. nikdy nevypadam moc dobre, takze to asi nebude uplne lepsi :slight_smile: asi bude nejjednodussi fotit mimino...:slight_smile:
28. lis 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk tak urcite to neublizi tak jestli to mas klidne zobej.. ja na to moc neverim, ale urcite lepsi nez nic aspon pro pocit ze pro to neco delas..
28. lis 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka8888 jasne miminko bude krasny za oba :slight_smile:
28. lis 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze tady je ten muj pupek....snad vam to ten monitor nespali :D
28. lis 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@rosaleen jako doufam :slight_smile: preci jen mame v rodine takove ty pomackanky :slight_smile:
28. lis 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosaleen Já teda na básničky moc nejsem, leda třeba, když děláš něco zvláštního, třeba kamarád potápěč napsal něco o prvním ponoru, kamarád, co skáče padákem něco o prvním seskoku, tak to je fjn, ale jinak mám ráda, když mi přijde úplně obyčejná sms -tak jsem tu :grinning:
Mě focení po porodu ani moc nevadilo, nevypadla jsem náramně, ale ženy to pochopí a chlapy na fotky stejně moc nekoukaj ....po porodu myslím vyzařuje z maminky nějaká aura, která jí dělá krásnou.... horší jsou fotky tak 4 dny po porodu....to je mazec
28. lis 2012 v 17:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak teda ukážu i ten svůj břuch tak takto jsem vyrostla
28. lis 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@iv10 Fajný pupíček :slight_smile:
Já na fotkách nikdy nevypadám moc dobře, takže po porodu to asi bude úplná katastrofa :grinning: Ale většina se stejně zaměři na mimčo, alespoň doufám :slight_smile:
28. lis 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk prý břuch, taky není moc velký :slight_smile:
28. lis 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka no jsou na tom i hůř podle toho co vidim někdy u dr tak si říkám ještě že mám jen takhle
28. lis 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 , @lenysekk jéé další pěkný pupíky! Nikdo tu nemá žádný břuchy, to teda né :wink:
28. lis 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
28. lis 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec ja prave bych napsala jenom nejakou normalni nez nejakou trapnou rymovacku.. teda nektery jsou jako pekny ale vetsinou je to divny.. a bala sem se abych nebyla divna ja kdyz si to myslim :slight_smile:
28. lis 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10
@lenysekk
@inna_s tak ja teda taky nemam moc bricho jedna pani mi nedavno rekla ze vypadam na 6. mesic... ale ono staci i maly aby se clovek neohnul k ponozkam neoholil se neostrihal si nehty na nohou a tak.. aspon ze vidim chodila:slight_smile:
28. lis 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen jo tak o ponožkách ani nemluvim to je vždy akce jak hrom
28. lis 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen to mi povídej, schody nevyjdu na jeden zátah, o ponožkách, tkaničkách, holení atd. ani nemluvě. A jdi k dr. nebo rodit dlouho neupravená, to bych se asi propadla :grinning:
28. lis 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk jj ponozky to vzdycky funim a hodinu odpocivam.. jo a boty uz zasadne bez tkanicek :slight_smile:
28. lis 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s no partnera sem zatim nezadala to bych se asi stydela takze tak nejak holim naslepo kombinaci ziletky a holiciho strojku ale vysledek zalostnej.. a beru vsechno na nejaky prouzky si uz daaavno nehraju:slight_smile:
28. lis 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s ale asi bych se stydela neupravovat... lepsi aspon ukazat snahu.. ale mozna doktori jsou zvykli na vsechno :slight_smile:
28. lis 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen ja jsem se tak snazila az jsem ostrou ziletkou malem prisla o klitoris, takze snazit se ale vseho s mirou...:slight_smile:
28. lis 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radka8888 au au au. no jasne to chce opatrne a radeji tupou ziletku... jezis co my zensky musime vytrpet :slight_smile:
28. lis 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen já se s tím taky morduju pořád sama, fakt když se předklonim jak chci, prostě nic nevidím :grinning: doktoři jsou možná zvyklí, ale já teda ne, bych se styděla i před manželem :slight_smile:
28. lis 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s ja si tam taky nevidim a zrcatko se mi v koupelne mlzi:slight_smile: manzel mi tam nastesti moc nekouka, nejak neni z moji strany moc nalada... takze kombinace pohmatu a pokus omyl:slight_smile: jak se ty zensky driv mely ze se neholily.. :slight_smile:
28. lis 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen jo jinak nohy uz si neholim tam si tuplem nedosahnu aniz bych nezmackla dite nebo nevypustila obsah zaludku tak jsem to proste vzdala...
28. lis 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s jo jinak nohy uz si neholim tam si tuplem nedosahnu aniz bych nezmackla dite nebo nevypustila obsah zaludku tak jsem to proste vzdala... rovnovahu na jedny noze neudrzim ve sprse a vanu nemame..
28. lis 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen to jo... jenže se neholily NIKDE :grinning: máme to jako ženy opravdu dneska těžký, kolik námahy, času a i peněz nás stojí vypadat obstojně že :slight_smile:
28. lis 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek