• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
jezis ja snad neumim ani odeslat prispevek:slight_smile:
28. lis 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se tady řežu smíchy :grinning: a všude je to teda stejný.
28. lis 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: legrace to teda je! ale neholit se v dnešní době? já se v neděli snažila sama a způsobila si dvě řezné rány....no holte se před mokrým zrcadlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: o víkendu zase poprosím manžela, to je na jistotu :wink: sice si musím chránit ten můj malý poklad, ale oholená jsem na 1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk
@iv10 bříška jsou super! škkoda, že fotky nejdou dát do nějakýho albíčka, abychom je mohly mít pohromadě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s no ja uz jsem ve stadiu kdy se snazim vypadat neodpudive :slight_smile:
28. lis 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jdu na holení s pohmatem, takže sice nejsem pořezaná dole, ale ruce mám jak na jatkách.
28. lis 2012 v 18:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby,baby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já se holím na slepo-ale je otázka,jak to vypadá,to jaksi nevidím :sweat_smile: bobry přece nebrat :zipper_mouth: :dizzy_face:
28. lis 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jehehe koukám všude stejný :grinning: já na to jdu taky na slepo pak kouknu do zrcadla a toto vypadá, takže jdu většinou ještě jednou :grinning: od přítele se teda holit nenechám když kolikrat vidím jeho jak to pořezaný tak ani za zlatý prase :grinning: kurnik všichni tady máte pupíky já s ho teda taky ještě jednou vyfotím :slight_smile:
28. lis 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle je moje bricho :slight_smile:
28. lis 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
jak mam polohu KP tak mi leze nahoru :slight_smile: holt mala bude mit asi velkou hlavu :slight_smile:
28. lis 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen ty jo to nemáš veliky takový malý roztomilý ale i malý dá zabrat
28. lis 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen to je parádní přehled!!!! a bříško skoro nemáš :wink: :wink:
28. lis 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra no ted se trochu zvetsilo ale uz ho nefotim... manzel je furt doma a ja nechci pred nim saskovat s fotakem.. videla sem tady u nekoho takovej prehled a libilo se mi to.. precejenom zpetne si uz clovek nevybavi jak vypadal, je to takova pamatka:slight_smile:
28. lis 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk dopredu je maly ale velky do stran.. prej to delaj holky.. a kluci dopredu.. ale ja na tyhle babsky reci moc nedam, spis je to postavou, kdyz je clovek vyssi je to kam davat.. dnes jsem videla v poradne maminku ta byla malinka a hubena a chudak mela obr bricho :-/
28. lis 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen to máš pravdu. já mám pár fotek, ale není nad to fotit se ve stejném prostředí a každý měsíc, to má pak člověk super srovnání!
známá tak fotila každý měsíc své miminko, společnost mu dělal obří medvěd. to jste měly vidět ty měsíční rozdíly!medvěd stále stejný a mimís rostl a rostl...super albíčko z toho bylo. :wink:
28. lis 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosaleen no taky jsem něco takovýho slyšela že holky jdou do celýho a kluci dopředu ale těch babskejch věcí je že člověk se v tom pomalu ani nevyzná
28. lis 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra jee to je docela dobry napad, neco takovyho bych mohla zkusit.. ale je fakt ze si clovek musi vzpomenout a to nevim jestli zvladnu.. :slight_smile: ted to slo, i kdyz taky ty intervaly byly nepravidelny...
28. lis 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk no jasne.. ale asi na tom neco bude.. kamaradka cekala kluka a slo ji bricho hezky dopredu.. ale myslim, ze na to hlavne ma vliv typ postavy...
28. lis 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem líná dělat novou :slight_smile: tohle je můj 4 dny zpátky :slight_smile: ted je mi líto že jsem se taky nefotila třeba aspon každej měsíc, nebo i tejden :slight_smile:
28. lis 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@rosaleen hm taky si myslim tak je na tom něco pravdy ale hlavní je asi stavba toho určitýho těla
28. lis 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo a kde máš ten pupík???ty jo vždyť ty máš takový malilinkatý
28. lis 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenysekk ono se to zdá :slight_smile: já mám 180cm takže se to asi rozloží :slight_smile:
28. lis 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo no fakt máš malinký
28. lis 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak s holením sme na tom asi fakt všechny stejně :slight_smile: Nohy ještě zvládnu sama, ale jinak už i manžel asistoval :grinning: Ta představa, že bych jela neupravená a měli mě v porodnici holit, to mě teda pěkně děsí :grinning: :zipper_mouth:

Jinak mě manžel fotí bříško každý měsíc ve stejný den, pak si z toho chci taky udělat jednu fotku :slight_smile:
@babettaboo Jé, kde máš mimi? Taky nemáš žádné bříško :slight_smile:
28. lis 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo jee fakt maly brisko :slight_smile:
28. lis 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka tak to mas bezva kdyz manzel spolupracuje.. na me se dival divne kdyz sem zacala saskovat ze si jako vyfotim bricho na zacatku tak potom uz jsme fotila sama jen kdyz nebyl doma...
28. lis 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen Naštěstí jo, manžel je dobrý spolupracovník :slight_smile:

Holky, tak která dneska pojede, když je ten úplněk? :slight_smile:
28. lis 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka ja nejedu.. u me zatim klid :slight_smile:
28. lis 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka mě břicho teda sem tam tvrdne občas pobolí ale tot vše :/ já to taky nevidím :grinning:
28. lis 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen @babettaboo Tak to jsem na tom stejně :angry:
28. lis 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek