• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@babettaboo. napodobne.. ja jsem dnes celkem gruntovala,tak me z toho chytlo bricho a zada..tak jsem rekla muzskymu at jede rai semnou do penny..a zrovna sami znami a vsichni..co tu jeste delas..ty uz se teda sotva pohybujes..atak.. jako to jsem mela dost..radsi nevylejzat :angry:

@kupinka. taky bych byla rada,..mala je dopecena tak coo :slight_smile:

@lenysekk. ty jo u nas stale jen prsi a prsi :rolling_eyes:
29. lis 2012 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte dámy :slight_smile: na mě úplněk žádný vliv, možná spíš ten, že jsem šla spát opět až po 3. ráno a vstávala jsem v 7... pak celej den škola a teď jsem k.o. Ale malej teda dneska přes den řádí jak já nevim kdo, běžně si to nechává na večer. I teď mě mírně pobolívá břicho.
Chystám na zítra opět větší úklid a už vyndám vánoční dekorace, ať ten advent aspoň nějak vypadá, navíc v sobotu dorazí tchýně... takže tak dneska.
29. lis 2012 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tady v Praze zacalo snezit, ale ja nejak nemam vubec vanocni naladu, nejak se mi nechce nic chystat, uklizet, pect ani pripravovat.. Uz se nejak blizi ta velka zmena a ja mam nejaky obavy a vsechno ostatni jde stranou :unamused:
29. lis 2012 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, já si taky říkala, jak budu ještě uklízet, ale dneska jsem úplně k ničemu, fakt mimo...snad to bude zítra lepší a něco udělám, abych malého popohnala :slight_smile:
A kotníky doslova drtím :grinning: A u nás zatím jen mrholí, žádný sníh :unamused:
29. lis 2012 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, holky, vy máte nějaký hrozně velký haciendy, že pořád uklízíte, děkuji za třípokojový byt. Já odvšivovala přes hodiu sya, dohádl si breberky ze školky :slight_smile:
29. lis 2012 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@makropulec taky mame jen byt, uklizime jenom o vikendu.. Holky chtel popohnat porod tak asi uklizej porad dokola :slight_smile:
29. lis 2012 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, mám dotaz, dočetla jsem se, jak miminkům dělá dobře takové to pevné zavinování a la housenka, máte někdo zkušenost anebo pořízenou už i tu spešl zavinovačku? Prej se jim to líbí, protože si připadají jako v bříšku a nebudí se ručičkama, tak o tom uvažuju, že ještě dokoupím. Někdo to dělá plínkou, ale prý jsou na to lepší ty zavinky.
29. lis 2012 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynkaz ja jsem to taky slysela, takze jsem zakoupila takovou zavazovaci - nechtela jsem s volankama a to byl trochu rpoblem..byla dost draha takze doufam, ze ji cacorka vyuzije :slight_smile:
29. lis 2012 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynkaz Je to pravda,ja maleho svazovala dlouho,ale je pkinkou.Pokud se ti nelibi zavinky klasicky s tema volankama...ja z nich mam pupinky jen co na ne pomyslim,tak si kup tu rychlozavinovacku a sirokou stuhu a prichyt ji na dvouch mistech a svazes mimco taky...
Snad jsem to napsala nejak rozumne:D
29. lis 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@radka8888 Vypadá to asi nějak takhle: http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=522116
Ale ona možná postačí ta zavazovací jak píšeš.
@iv10 Rychlozavinovačky mám asi čtyři, stuha je dobrý nápad, snad se z toho nevymaní:slight_smile:.
29. lis 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
29. lis 2012 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynkaz ta v okaze vypada fakt ze poradne prichytne :slight_smile: libi se mi :slight_smile:
29. lis 2012 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@radka8888 Ta Tvoje je moc pěkná, mám od téhle značky teď nového kulíška, dělají krásné věci. Ta co jsem posílala je právě speciálně na to "svazování", ale ne každé miminko to má rádo, tak asi začnu plínkou, jak píše iv10 pak případně rychlozavinovajdou se stuhou a případně dokoupím tuhle housenku :sunglasses: .
29. lis 2012 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky ja mam dum dvoupatrovy a plus dole jeste sklepy,pradelnu a kotelnu..zdedil to manzel po rodicich..oni si postavily vilu..jsou trochu financne jinde..takze ja mam porad co delat..
joo a uz u nas taky snezi :wink:
jinak to zavinovani jsem nedelala, ale ted urcite zkusim..ten odkaz je od kamosky,dela to na prckoj a prej to funguje..
Uz jdu zkusit chrnet,rano jedu na ocni,pak se taky chystam vytahnout serepeticky s vanocnim motyvem a hlavne svetelny zavesy do oken to se me moc libi..a navecer na to delani vencu. se tesim..tak klidnou noc vsem :dizzy_face:
29. lis 2012 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@renaticickaka Děkuji za odkaz, o knížce jsem slyšela, myslím, že je i druhý díl, Nejšťastnější batole v okolí, asi si je půjčím v knihovně, prý jsou tam dobré fígle. Dobrou noc!
29. lis 2012 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynkaz hele u nas trebas svazovani nebylo mozny. on to vylozene nesnasel byt pevne zavinuty. tak jen varuju pred unahlenyma nakupama.. takze ja jsem pouzivala rychlozavinovacku jen tak ze ji mel pres sebe. nesnasel ani pak treba ty pytle na spani aby nebyl odkopanej...

jinak dobre rano, ja mela tedy nejakou divokou noc, hrozne lehce jsem spala a byla vzhuru snad 100x.. ted bych spala ale dneska mam sluzbu na odvoz do skolky.. jdou do divadla, tak musime byt ve skolce vcas.. uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hezky den vsem, jsem zvedava kdo uz spusti tu lavinu.. :sunglasses:
30. lis 2012 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dobre rano!!! To byla noc! O pul3 jsem jeste nespala a v 6:30 me probudila kruta krec :(
Jeste 24 dni,sla bych hned!
30. lis 2012 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynkaz ja som maleho len v porodnici a chvilu doma balila do plienky lebo som mala pocit ze tie rucicky ked este s nimi tak mimovolne hybal ze ho budia pri spanku...
Napecene mam , uklizet uz nemam co, ja tu mam poriadok, dokupim dnes posledne darceky tete a sestre a mozem ich vsetky zabalit. Inak snad hotovo a ak sa mi bude chcet este dorobim nejake cukrovi, ale nakolko sa ho ja moc nechystam jest asi poje manzel a zvysok mu nabalim do prace a porozdavame.
30. lis 2012 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynkaz taky to mam doporucene, proto mam 2rychlozavinky a budeme v nich i spinkat, citi se v nich jako v brisku v bezpeci a jsou pry mnohem klidnejsi.. z toho jsou pry ale mimi, co v ni vubec nechteji byt...ja mam prave jednu, co ma molitanovou podlozku kvuli hlavicce a stuhu na prevazovani, prece jen suchy zip sam o sobe dobre nedrzi...pridavam foto, je uzasna a siroko daleko jsem takovou u nikoho nevidela :grinning:
30. lis 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky, kdyz pominu, ze jsem zase do 3h nemohla usnout, tak je to uz 3. noc, co se mi dobre a klidne spi :slight_smile: dneska jsem kupodivu i vzhuru uz od 7h, to prt muj jde az na nocni a neumi spat jako ja do 12 :grinning: . Nejak jsem zase plna energie, i kdyz mi tvrdne bricho od rana a dost..muj ma dnes svatek, tak ze by neco? :grinning:
vcera jsme byli na rozsvecovani vanocniho stromecku, pak jsem sli k tatovi na navstevu a po ceste dom me chytla takova bolest do leve pulky!!! pri kazdym kroku takove bodnuti a bolest! cesta nam trvala jednou tolik a uz jsem mela i slzy v ocich...uz se asi roztahuji porodni cesty..
dneska jdu honem vymenit lozni a vyprat a jeste neco napecu..uz me bere vanocni atmosfera, kez by napadlo trosku snehu...mozna to nevydrzim do dneska a dam van. dekorace uz dnes :grinning: vcera jsem si navazala vanocni vazu na stul ze chvoji, tak mam radost :grinning:
30. lis 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno hooky, tak u mě noc zase klasika. X-krát na WC a malý dole zase burcoval. :unamused:
@makropulec @makropulec Jojo,přesně tak:slight_smile: Přijde mi, že je tady hned zase binec a abych malého popohnala, tak pořád uklízím :grinning: Ale už mě to přestává bavit, kkdyž se nic neděje, takže na to kašlu :slight_smile:
@luscilla Já už dekorace vytáhla, nedalo mi to :grinning: Tím ale chystání vánoční atmosféry končí:slight_smile: Věnec už mám a o cukroví se starat nemusím, tak je hotovo.:slight_smile:

Holkyyyyy, do TP 5 dní a pořád nic :frowning2: :cry:
30. lis 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky tak u mě dnešní noc zase katastrofa chození na wc pak strašný návaly horka že by se na mě mohli snad smažit vajíčka a vubec jsem nemohla spát když jsem usla tak jsem zas byla po chviličce vzhuru prostě děs
jinak já mám jen rychlozavinovajdu kdyžtak to něčim ovážu a stáhnu uvidíme třeba to nebude mít rád tak jsem nechtěla kvuli tomu extra něco kupovat..ty jo já ještě nemám ani jeden druh cukoví a asi se na to letos vykašlu udělám jen nějaký nepečený a tim to asi hasne ten muj na to moc není tak když dostane chut na nějaký tak at si dojde k rodičům abych to nevyhazovala jako vždy ale kdo ví třeba mi to nedá a jako každej rok se do toho pustim
30. lis 2012 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak ja sice usla kolem pul noci ale mimo wc byla noc v pohode to uz podruhy :slight_smile: tak se citim dobre..
jinak u ocniho v poradku,prej se to videni vzdy tehotensvim zhorsi,je to hormonama..
dnes zacinam 40tt v nedeli termin dle ultrazvuku a zy tyden termin dle menstruace..hm..tak uvidime

holky tak kdo to uz spusti?
jinak hezky den vsem :wink:
30. lis 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@haniiicka venec mam uz tak 2-3zydny,ale zatim na balkone, bud to povytahuju teda dneska nebo to necham na zitra a dnes budu pict, uvidim..ale jelikoz me nechce prestat palet zaha, tak se na cukrovi asi necitim....vyzdobu budu mit rychleji, nejvic mi zaberou banky, ktere chci navazat k lustru, meli jsme to tak v praci, tak to chci zkusit i doma letos :wink:
malej mi dava teda zabrat, opravdu se chce pres zaludek prokopat ven, to je sila :grinning:

@lenysekk ja mam tu zavinku jen za 200kc, jedna mamina si ji koupila uplne novou a malej v tom nechtel byt, takze me ani moc penez nestala, vic bych za ni jako nedala, ale jsem rada, ze ma tu stuhu, je to fakt lepsi, ze se mimi neodkope, teda doufam :sweat_smile:
30. lis 2012 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky moje, tak já na dvě věci-včera po osmé jsem šla ležet a číst si,začlo mě strašně bolet v břichu,takové křeče-ale to jenom,když jsem ležela,když jsem se postavila,tak nic-no,kolem půlnoci,kdy jsem byla asi po desáté na záchod,jsem šla spát dolů do obýváku,ať kluky nebudím pořád tím splachováním,přešlo to pak do mírných stahů,zřetelně jsem cítila,jak se mi dole roztahujou kosti,nebolelo to,ale bylo to strašně nepříjemné-kolem čtvrté jsem vyčerpáním usnula,v pět mě vzbudil manža,jak vstával a bylo po tom...no a teď jsem ležela a zase,i teď,když sedím tady u pc tak mám mírné křeče,něco se tam děje,už se to asi chystá,ale malá si vesele kopká,pohodička :sweat_smile:
takhle jsem si to vůbec nepředstavovala,u Kuby jsem začla mít stahy,které postupně zesilovaly-toto je jiné,možná je to tím,že jsem druhorodička,že to mnohem víc cítím tu přípravu-takže uvidíme-přemlouvám Nikču,ať aspoň týden ještě plave,přibíráme něco přes 200g týdně,teď má 2,5...kdyby vydržela do termínu,máme přes tři kila-tak mě to štve,že bude malinká-ale dr mi říkal,ať to neřeším,že tato váha v pohodě stačí,že budu mít aspoň snadnější porod,ale i tak... :confounded:
takže se nechám překvapit,ale pochybuju,že to týden ještě vydrží,kéž by...

já malého taky zavazovala,spinkal v zavinovačce a byl spokojený,takže to mám v plánu i teď
30. lis 2012 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kupinka asi to tak bude, pac ja u prvniho taky v pohode..do posledniho dne jsem mohla delat cojsem chtela... ted teda musim zatukat, ze mam dva dny pokoj a citim se fajn.. ale jinak me taky prijde, ze me porad neco boli. ..
30. lis 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, tak já teď všude ještě jednou uklidila, umyla v kuchyni okno, převlíkla postel. Jestli tohle na něj nezabere, tak už fakt nevím :unamused:
@kupinka A co já bych dala za to, kdyby se malému už chtělo ven :slight_smile: Ale chápu, že chceš, aby ještě vydržela, tak budu držet pěsti :wink:
30. lis 2012 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak ja mam vsude umyty okna vsechno naklizeno.Dnes uz konecne i to ekg.Uz jen umejt koupelnu a vytrit poradne.A uz bych chtela mit maleho v naruci :slight_smile: jak ja se tesim,jeste vic snad jak na prvniho :D to clovek nevi co ho ceka...
Zacinaj mi krute natykat nohy,nevejdu se do bot :(
Kolik muzu pot tech salku maliniku?Chci si nejak pomoct :D
30. lis 2012 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata, tak vás zdravím :slight_smile: u mě pořád ticho po pěšině, až mě to nebaví :confounded: teďka jdem vymrznout na procházku a pak se vrhnu taky na úklid. V noci se mi pořád zdá o dětech, ale i o malým, jak s ním všude jezdíme atd., ale pak se probudím a nic.
30. lis 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek