• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@kupinka s tou vahou teda nevim....v mym okoli holky co rodily mimi mezi 2,5 - 2,8 kg, tak u toho trpely strasne moc hodin, nektere byly na vyvolavacce, z toho kamoska porodila kluka 4,8kg a byl venku hned a mela jen 3stehy :fearful: myslim, ze na vaze mimi az tak nezalezi, kazdy porod je jiny...ja jsem zvedava na ten muj :grinning: :grinning: jinak jsi o tyden vic a uz mas takovou pripravu? :slight_smile: doufam,ze u me prijde taky tak brzo :wink:

@iv10 ja piju ted od 37tt 2x denne a od 38tt zacnu pit i zazvorovy caj :slight_smile:

dneska jsem zdobila cely byt, to mi dalo pekne zabrat, ted na me cekaji 3testa na peceni..a maly je u toho spokojeny :grinning: proste si jen skace :grinning:
30. lis 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 tak ja piju hrnek asi o necelich 0.5l rano a jeste jednou večer..

@luscilla a jak vlastně dopadlo to cukrovi do soutěže?
taky se přehrabuju ve vyzdobě..ale zatim mam dany jen světelny zavěsy na oknech,aromalampu (už hoři to je vuně :wink:
a ubrus s vanočni růži..a za hodku a pul už mastim vyrabět věnec možna že si i dam trochu svařačku co myslite,,? vždyt vino doporučuji tak to je skoro to sami ne?

jinak na vaze miminka opravdu nezaleži .. je to spiš o tom jak je stavěna panev rodicky,jak se otevira,jak ma pružnou hraz.. prostě vic faktoru ..aspon teda nam to řikala porodni asistentka..
30. lis 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím mé milé :slight_smile: jsem jasnej příklad toho že nic z babských rad nefunguje :grinning: piju maliník s čerstvým zázvorem, sexujem až na mě přitel kouká cože to nejsem na úchyla, šlapu tři patra schodů a furt nic :grinning: jo a už mam zase ty nohy v masážní vaně taky :grinning: včera jsem měla i teplou koupel, ve který jsem na 5 minut dokonce vytuhla :grinning: ta naše cácorka má prostě svojí hlavu a nic jí nepřesvědčí, je celá po tátovi už takhle od mala :grinning: no červený víno jsem ještě nezkoušela :grinning: tak si jdu udělat asi taky svařák :slight_smile:
30. lis 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ja se teda priznam ze kdyz mame navstevu nebo si chlap otvira vinko tak si sklenicku cistou nebo 2decky redeny teda dam.i u prvniho jsem si davala.
@babettaboo tu masazni vanu si asi taky dneska vindam...to je dobrej napad.
@luscilla taky se pustim do zdobeni bytu,ale asi az zitra,dneska se mi uz nic nechce.Ja douklidila dopo pokojik a mam toho dost.
Marudek se asi zazrakem do pondelka neuzdravi,to by musel bejt zazrak,tak nevim co budu delat kdyz mam pracovni maraton :(
30. lis 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka nooo, cukrovi do souteze nedopadlo, nepovedl se mi krem, tak jsem to ani neposilala :grinning: jeste bych si trhla ostudu :grinning:

@renaticickaka
@babettaboo svaracek jsem si vcera uskla na tom namesti, jinak jsem pila detsky punc s gumovyma medvikama :grinning: , ale od 38tt ho budu pit taky, uz se na nej i tesim, mam na nej delsi dobu chut :wink:

@iv10 redene vino si davam obcas taky, to neni na skodu :slight_smile:
30. lis 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo @iv10 @luscilla Holky já taky chlastám :dizzy_face: , za těch 9 měsíců jsem měla asi 3x 2 deci vína a asi 4 malý piva, tedy asi až tak od 5. měsíce, ale stejnak, někteří doktoři to i doporučují. No a minulý víkend u nás začaly stát ty vánoční stánky, tak jsem si tam taky dala malýho svařáka. Mňam! Ale do tvrdýho bych nešla.
30. lis 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
No tak je to dobry... nejsem v tom piti sama :D
30. lis 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky si občas nějaké to vínko dám, takže v klidu, je nás takových víc :grinning:
30. lis 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to ja jsem proti vam alkac! :slight_smile: ja si davam tak 1-2x tydne deci bilyho. nebo maly pivo..
mluvila jsem o tom se znamym gynekologem/porodnikem, rikal, ze to fakt nevadi.. ze by byl problem kdybych pila kazdy den, ale takhle ne..
ted tedy 3 tydny nic, vubec na to piti nemam chut. A zitra si chci dat taky svarak, jdeme na rozsveceni van.stromu. uz se moooooc tesim! :slight_smile:
30. lis 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky holky mám novou taktiku, mimoto že tu konečně popíjím ten svařák, tak jako peču mazanec a spálila jsem si blbka pupík o plech :slight_smile: no ale kdo by setrvával ve spáleném domečku přeci :grinning: tak třeba se jí bude chtít ven :slight_smile:
30. lis 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
všechny jsme docela nedočkavé :grinning: dopo jsem dělala věnec na vchodové dveře a adventní svícen na stůl, do toho proháněla kočku, která zvědavě lezla do baněk a větviček a fakt mě teda štvala...a protože jsem vše dělala ve stoje, samozřejmě mě chytla záda, takže po zbatek dne jsem na odpis. teda teď je mi trochu lépe....ale myslela jsem, že už se něco děje...bylo mi zle od žaludku, do toho jsem běhala na záchod, mimís se proháněl v domečku...a zase se vše uklidnilo...

co zítra vaříte? hoďte tip...
30. lis 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlasim že mám splněno a můžu rodit...
Zvadla jsem jak adventni na stul ,tak na pověšeni na vchodový dveře :wink:
A dala jsem si pak i punč..tak uvidime :confused:
30. lis 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
jee holky vy ste teda akcni :slight_smile: me dneska bolej celej den zada a jsem nejaka chcipla... teda musela jsem jeste do prace doresit nejaky posledni veci a nejak me to zmohlo.. Prijde mi ze mala mi desne tlaci na bricho, jako by to nebylo dite ale vetrelec :slight_smile: vanocni vyzdoba se u nas zatim odklada... Nejak mi zacina dochazet ze uz konci vsechna sranda...
30. lis 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to tu nejak nezije.. jdu si dat dvojku vina :slight_smile:
30. lis 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj vsem prosincovkam, moc Vam preji vsem zdrava miminka a vzpominam na svoje teseni minuly rok Mala si davala na cas takze jsme ji na svet nakonec pomohli. Pristi sobotu slavime nase prvni narozniny . nechapu jak rychle to uteko. Takze jeste jednou drziim pesti a klidne svatky!
30. lis 2012 ve 21:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky! Dneska jsme se vratili z nemocnice, do ktere jsme jeli v utery jen tak pro jistotu a privezli si s sebou chlapecka Christophera, ktery se narodil ve stredu 28.11. v 16:35... Neocekavane a neplanovane...termin jsme meli 10.12. :slight_smile: Oba jsme v poradku a prejeme vam, abyste mely sva prosincova miminka uz taky brzy u sebe :wink:
30. lis 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@veronila Moc moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka :slight_smile: a taky závidím :slight_smile:
30. lis 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila GRATULUJU!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila velka gratulace!!! :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila : velká gratulace a přeji vám oběma hodně zdravíčka :slight_smile:
30. lis 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila juuj gratulujem, vsetko dobre zelam!!!!

Ja si este uzivam posledne dni 2v1 aj ked sa uz tesim. Ja sa proste toho strachu z porodu neviem zbavit, ale to som cela ja.
A uz mam hotovych 8 druhov cukrovi, len sa mi moc do dalsich nechce. Ja som si dnes otvorila vecer detske sampanske ale je hnusne malinove :frowning2:
Este by som chcela stihnut v nedelu rozsvietenie stromu a adventne trhy a v utorok karneval ale ten uz beriem tak s rezervou.
30. lis 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila. jee tak to moc gratuluju :wink: treba se to uz konecne rozjede. .
a co porod a fotecka :dizzy_face:
30. lis 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila Já taky moc moc moc gratuluju, závidím a přeji jen to nejlepší do života!
30. lis 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila Srdečne blahoželám, hlavne veľa veľa veľa... a veľa... zdravia! :slight_smile:
30. lis 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen vas chci pozdravit v cilove rovince a preji klidne a rychle porody, at mate minika brzy u sebe. Nostalgicky vzpominam jak pred rokem jsem byla presne jako vy a cekala svoje prosincatko chlapecka a pred tremi lety prosincatko holcicku. Strasne to utika a tak uzivejte kazdy den se svymi milacky, a i kdyz to nebude vzdy snadne, oni vam to pak vrati svou cistou laskou. Me dojima moje dcerka, kdyz ji prijdu vyzvednout ze skolky a ona na cely kolo rve: to je moje maminka, moje a Tobika. V tu chvili si rikam, ze to vsechno stoji za to :slight_smile:
30. lis 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veronila je gratuluju já už bych taky chovala mrnouska
1. pro 2012 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já už dneska myslela že pojedeme to byl hroznej pocit co jsem zažívala uplně jsem si připadala jak kdybych cejtila už jeho hlavu jak leze a takovej strašnej tlak nemohla jsem sedět ležet nic ale tak jak to přišlo tak to zase odešlo po chvíli a ted je zase klid vesele si tam tančí a dělá jakoby nic :slight_smile:
1. pro 2012 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dneska probdela noc, tak uz jsem to vzdala, uvarila si caj a snidam. Zacina na me lizt i nejaky splin nebo co, ta cilova rovinka je teda pekne narocna. Uf. Boli me cely bricho asi treti den a ne a ne se to rozjet a to ho tak premlouvam a hecuju :slight_smile: . Preji Vam pekny zacatek vikendu a vice pohody a usmevu nez dnes u me.
1. pro 2012 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,tak jajsem opet mela celkem noc v pohode az ted k ranu jsem zacala mit krece do lytek.. :frowning2:
pravdepodobne to je z toho dlouheho stani u tech vcerejsich vencu..
Jinak uz tu mame 1.12 pekne datum a hlavne prosinec :dizzy_face: tak uz se opravdu muzem rozrodit kdo se hlasi? :grinning:
taky preju pekny vykend..
1. pro 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila Taky moc gratuluju a preju hodne zdravicka!

Holky dobre rano ;) ja spala dnes krasne.Sice jsme cumeli do pulnoci na film s manzelem,mimochodem hroznej brak, ale v pul 1me probudil marudek a od te doby do ted jsem byla tuhon. Prosinec je zde,tak se to snad rozjede uz! Ja ty vikendy nemusim vubec,manza ma zapasy,hraje profes.hokej,takze max pujdem na zimak.Jinac uklizeno mam vsechno,tak vam nevim co bedem delat....rodit?sla bych hned.
Co dneska varite? Ja zas vuuubec nevim co :(
1. pro 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek