• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@iv10 napodobne sedim tu, malej a muzskej jeste spi..tak premyslim co dnes dobreho uvarit :confused:
1. pro 2012 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@renaticickaka kdyz ja nemam ani na nic chut!Teda dala bych si zemlovku,ale zaprvr ji neumim,nikdy jsem ji nedelala a za druhe to jim jen ja :(
1. pro 2012 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
tak já dneska noc zase nic moc,ale začínám si zvykat. Už aby to fakt přišlo,nějak to na mě začíná zase vše padat:frowning2:
Manžel si poručil játrovou omáčku s rýži,tak udělám dneska tu,ale co zítra,to nevím.
A jinak přeji pěkný víkend:slight_smile:
1. pro 2012 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,večer mi po 23 hodinách ty křečo-stahy přestaly,tak jsem happy-po asi 3 týdnech jsem dneska spala celou noc jak dřevo,ani na záchod jsem se nevzbudila-však pak v 7 jsem to taktak doběhla:slight_smile: takže já první prosincovka myslím nebudu :sweat_smile:
@iv10 žemlovka je strašně jednoduchá-ale pokud ji jíš jenom ty,to je potom na nic :pensive:

já dělám slepičí vývar,tchýně včera přivezla domácí slípku,tak už si na plotně hezky bublá-a kuře s rýží,mám na něho strašnou chuť,ale fakt strašnou...

jinak taky přeji krásnou a pohodovou sobotu-a už máme prosinec,už to začne.... :sunglasses: :wink:
1. pro 2012 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kupinka no do te zemlovky jdu,nasla jsem si recept a uz jsem byla i nakoupit.Malej bude mit spagety a chlap maji obed s mancaftem. Cpu se tretim rohlikem cerstviuckym s maslem,mnam! Zitra udelam asi segedin,jen jsrm nekoupila knedlu...
Asi budu dneska prat...mam nachystany jen velikost 50-56 nic vic,tak se do toho asi pustim.Laka me nachystat tu postylku,ze by se treba malemu zahctelo na svet :slight_smile:
1. pro 2012 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
já už postýlky mám,nahoře i dole-zatím prázdné,nepovlečené,ať se na to nepráší-věcičky už mám vyžehlené všechny,už jsou i uložené,takže jsem v klidu,že kdyby náhodou....
segedin bych si taky dala,mi děláš chutě :slight_smile:
1. pro 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno holky tak u mě noc žádná změna zase katastrofa ale na to jak málo spim tak mi přijde že jsem nějak podezřele čilá.......jinak já už postýlku mám celou nachystanou i s povlečeníčkem se všim už jen toho prcka do ní doufám že si nebude dávat moc načas abych to nemusela celý znova převlíkat nevim uvidíme taky máte tak krásně jako my??tady je dnes jak v pohádce všude bílo a svítí sluníčko sice docela zima ale paráda počasí
1. pro 2012 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už mám obě postýlky taky nachystané, kdyby to náhodou přišlo, ať je vše připravené.
U nás je taky krásně, jen ten sníh mi tady chybí :frowning2:
1. pro 2012 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné sobotní ráno!

@veronila moc a moc gratuluju!!! :slight_smile:

Dneska je krásně, dneska by to šlo... :sunglasses: nevím jak u vás, ale tady máme azuro, nádherný počasí zkrátka. Sice bez sněhu, ale což. Moje akční odpoledne nepřineslo žádné výsledky, krom hotové výzdoby :rolling_eyes: Já už taky nevím co by, taky už bych šla rodit, asi jako všechny tady...
Co s obědem - netuším, ještě řeším, že něco upeču, páč přijede návštěva (manž. rodiče) a sušenky už se mi jim nabízet nechce že... :grinning: máte recept na nějakou rychlou buchtu na plech třeba s čokoládou?? Jsem kuchtík amatér, ale podle receptu ještě něco zvládnu :grinning:
1. pro 2012 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jako dlozenou ji mam,jen ty nebesa a povleceni...ale to je asi jeste brzo :( v obyvaku mam i ten kos slozenej,ale nepovlecenej taky...a me to taaak laka :slight_smile: neco bych delala,abycten cas utikal do porodu.
1. pro 2012 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tu niekto riesil make up do porodnice, nakolko ja sa ani doma nemalujem, asi by som sa nemalovala ani tam, hlavne by to muslo byt riadne vodeodolne, tam sa clovek spoti, budem nonstop strcena v sprche teplej, neviem ci by to malo vyznam. Moja foto z Dankovho prveho dna zivota, tiez nei som namalovana, sice vyzeram na 12 ale nevadi :grinning:
1. pro 2012 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
ahoj holky, tak u me zase prospana cela noc, na wc ani jednou...ale hned jak vstanu, vzdycky se mi ozvou bolesti v krizi....a to musim jit nakoupit, nechce se mi...u nas sviti slunko docela, ale rano tu pty 2x zasnezilo, to jsem zase o cosi prisla :grinning: varit vim, ze budu zatim kminovou polevku, uz jsem chtela vcera, ale delala jsem 3druhy test a dosla mi necekana navsteva do toho, takze rohlicky jsem zvladla, dlasi testo jsem dopikala pred 10h vecera posledni az dneska, pak to uz jen slepim a poliju polevou....dala bych si zemlovku i kure s rizi..ale jelikoz jsem se vcera cpala cely den sladkym a vaha mi dnes ukazala hrozny cislo, tak bude asi pecene kure s ryzi :grinning: honem do obchodu :grinning:

@inna_s tady ti dam jednoduchy recep na buchtu s pudinkem, politou cokoladou
5 vajec, zloutky vyslehat s cukrem (hrnek az dva dle chuti,ja davam min), pridat olej ( my dali rozpustene sadlo) asi pul hrnku, kakao dle chuti(aby bylo testo hezky hnede), pol. mouku(asi 2hrnky)- pripadne jsme redili vlaznou vodou,kdyz bylo huste, kdyz ridke, pridas mouku, prasek do pec. a snih, das na plech, peces na 180°C ve vyhrate troube, jeste horky kolac uvarenym pudinkem (bez cukru) a polijes cokoladou na vareni :slight_smile: je to rychly a jednoduchy, mela jsem i foto, ale uz nemam :unamused:
1. pro 2012 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ciernavila tak to vypadas dobře ..to ja byla bila jak stěna že když přišel po dvou dnech jiny doktor tak si myslel že jsem pravě porodila :unamused:

Holky tak ja jsem se zeptala mužskyho a on si řekl o ovocne knedliky..takže celkem netradični jidlo na 1.12 ale co byli sice z mraženych jahod ale pošmakli jsme si :slight_smile:

Jinak jsem si nakoupila na vosi hnizda a falešny rafaela a na domaci vaječny konak.. takže už jen aby malej usnul a mam co dělat..

mate někdo fakt dobry recept na ty hnizda a rafaela?
já každej rok najdu nějakej recept na netu ..tak jestli nemate někdo nějakej vyzkoušenej.. :wink:
1. pro 2012 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@renaticickaka no ja som bola hned po porode sice unavena ale totalne vysmiata...este aj pocas zasivania som vtipkovala a telefonovala s mamou...
1. pro 2012 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Takze zemlovka byla mnamozni :slight_smile: asi budu castejc si delat. Dopo jsem zaprahla dedu a privrtal mi konecne dratenou policku do sprchace.Uz me fakt nebavilo se ohybat s pupkem pro sampon sprachac atd. Za 9 min mam stazenej vanocni film.Malyho jsem ulozila tak lehnu a jdu cucet.Chvilka pohody a klidu :slight_smile: jen mi chybi to cuktovicko,takovy linecky ke kaficku...no co uz.
1. pro 2012 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@renaticickaka Já dělám Rafaelo takto: Mandle, 1bílek, 8dkg cukru, 10dkg kokosu. Udělám těsto v kterém obalím mandle a pak ještě obalím v kokosu :slight_smile:
@iv10 Hmmm, dala bych si žemlovku, tu jsem neměla několik let :slight_smile:
1. pro 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
teda rafaelo je fajn, to som robila minuly rok ,ale ked mne tam chyba ta oplatka, ze je to v nej naplnene, keby sa to dako dalo urobit, jedine ma napada ju tam posekat aby to aspon trocha chrumkalo
1. pro 2012 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@haniiicka diky :slight_smile:

Holky myslite že když do těch vosich hnizd nedam vajicko že to vadi? asi ne co.. ja že je dělam brzo a nepeče se to tak se mě ho tam nechce davat :confused:
1. pro 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila krasna maminka :slight_smile:
1. pro 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosaleen no krasna by som nepovedala, nejak som tam neupravena ale stastna :slight_smile: mne sa pacilo ked som mala vlasy ako na profilovke, ale dlho som pri tom nevydrzala, som leniva si to denne fukat a upravovat, vzdy skoncim nakoniec pri culiku
1. pro 2012 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@renaticickaka http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=120746 do tohoto idu oplatky, ja idem urcite na tento recept, ale oplatkovy som nerobila este, cize bude premiera. Robila som len ten s kokosom ale to mi pride take fadne...
1. pro 2012 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@renaticickaka ja mam na hnizda a jsou vynikajici...akorat je neplnim kremem, jen lepim marmeladou..
200g mletych orechu, 200 g cukru a 1vejce (vzdy delam dvojtou davku,at je toho dost :grinning: ), zpracujes testo, tvarujes a nechas ususit, pak akorat prilepis marmeladou detsky piskot a je to :slight_smile:
kdyztam nedas vejce, tak neudelas testo...ja je prave letos nedelam kvuli tomu sirovymu vejci...
1. pro 2012 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila nahodou.. moc ti to na te fotce slusi... jasne s tema vlasama to znam, mam je ted jako mikado, kdyz umeju vyfoukam ok ale pak zas honim vlasy za usi :slight_smile:
1. pro 2012 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ja na vanoce vzdycky delam nepeceny opily franty tam se dava rum, myslite ze to bude vadit? dava se ho tam celkem dost , ale bez nej to nejde on to jako slepi dohromady, protoze jinak je tam jen cukr a orisky :unamused:
1. pro 2012 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
diky holky :slight_smile:

@rosaleen. to je vtiplnej nazev sem neslysela :grinning: jako vseho s mirou a muzes :wink:
1. pro 2012 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@renaticickaka opily franta? si neslysela? aha myslela jsem ze se to tak normalne jmenuje:slight_smile: moje sestra kdyz byla mensi nepamatovala nazev a rikala ozraly myslivci :slight_smile: davaji se rozinky v rumu namoceny, strouhany orisky, ja teda davam liskovy a cukr a rum a ta hmota se da do kosicku a poleje cokoladou a nazdobi zdobenim, je to desne jednoduchy a ma to uspech.. jasne ze toho nesnim moc, ale kdyz ono je to desne dobry :slight_smile:
1. pro 2012 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosaleen taky si myslim, ze ten rum nevadi... :wink:
1. pro 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@luscilla diky to jste me potesily holky, nejak ty rumovy cukrovi k vanocum pro me patri :slight_smile:
1. pro 2012 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jinak uz zacinam mit trochu strach... zitra ve 13 hospitalizace v porodnici a v pondeli jdu pod kudlu :unamused:
@luscilla kazdopadne jak to pujde napisu sms....
1. pro 2012 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosaleen ty jo už to budeš mít taky za sebou budu držet palce aby vše bylo ok a měla ten uzlíček v náručí
1. pro 2012 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek