• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@rosaleen ok, pocitam s tim...a drzim palce, at vsechno dopadne dobre :slight_smile:))
1. pro 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me celej den boli bricho jak kdybych to mela dostat :( ani se ohnout nemuzu a zacina me skrabat v krku...asi jsem to chytla od maleho marudka
1. pro 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen tak drzim palce, nech je vsetko v poriadku
1. pro 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ja vobec nemam pocit ze mam rodit...spokojne si popijam kakao...necitim sa na porod v najblizsich dnoch ale ktovie co sa moze stat napr i v noci....
1. pro 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila moc moc gratuluju ke klučíkovi, at vám děla jenom radost a hlavně jste oba dva zdravý
@rosaleen juuu další miminko :slight_smile: myslím na vás at to máte rychle za sebou :slight_smile:
už se nám to tady rozjíždí :slight_smile:
Ahoj holky já dneska měla taky velkej bolebřuch ale jak jsem předpokládala zase nic :slight_smile: tak jsem si udělala asi poslední sedánek s holkama na kafčo, večeři a kus drbu než to fakt přijde :slight_smile: Jinak tedkom tvrdím že se cítím jako vodní kámen pač jsem asi rozbila pračku :grinning: už radši nebudu do porodu nic dělat, dopadne to vždycky poslední dobou blbě :sunglasses:
1. pro 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2012 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se malemu v brisku nelibi,ale jeste ma chvilinku cas....
1. pro 2012 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen Určitě to dobře zvládneš a budeš mít mrňuska konečně u sebe :wink:

Mě je dneska teda strašně:frowning2: Celý den mi tvrdne břicho, jsem jak praštěná pytlem a teď mě "dole" i pěkně píchá. Kdyby se mu už zachtělo ven...
1. pro 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam,ze neni zle jen me.Dala jsem si varici sprchu,miluju hooodne velky teplo.Cejtim se hrozne a snad bude dobre.Chlap na narozeninach,sekl se mu mobil,moje mamka je na zavodech v Setine nebo kde si.Ted kdyby me to chytlo tak teda asi zacnu panikarit.Prohrala jsem se slusne.
1. pro 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka to pichani se mi taky obcas stava..je to dost neprijemne....

@iv10 ja teda horkou vodu nesnasim a ted, co jsem tehu, tak uplne....nevim jak budu rozhanet poslicky... :frowning2:

Holky, neuvazovaly jste treba, jestli z nasi skupiny neudelat soukromou? Je fakt, ze kolikrat tu resime dost osobni veci a pri predstave, ze si to prece uplne kdokoliv.... co myslite?
1. pro 2012 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen Budu na Vás holky moc myslet, ať to všechno proběhne bez potíží a moc se těším na zprávu! Opatrujte se!
2. pro 2012 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko holky, tak jsem cekala ze uz tu budou nejake zpravicky a zase nic! :slight_smile:

@rosaleen drzim palce at to vsechno v pohode zvladnes a at jste holky zdravy!

@luscilla ja bych tu soukromou taky udelala..

ja si vcera dala svaracek a vecer brutalni poslicci. ale jinak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a mladej dneska vstaval uz v pul 6!!! ach jo to bude dlouhej den..
2. pro 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen držím palce už teď a tiše závidím :grinning: už bych taky jela :wink: :wink: :wink: :wink:

Jinak dobré ráno. noc klasická, zatím bez příznaků čehokoliv...dneska chci jít na vánoční výstavu, nadýchnout se vánoční atmosféry :slight_smile: :slight_smile: pak uvařím a budu zase KO :zipper_mouth: :zipper_mouth:

zítra další kontrola u dr....chci rodit!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

soukromou skupinu? nepřemýšlela jsem, ale nevadí mi to :dizzy_face:

přeju všem krásný mrazivý den!
2. pro 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano.Me ta sprcha pomohla.Sice brisko bolelo,ale o dost min.Tady napadl snih,troska,ale je to krasny:slight_smile: marudek do skolky jeste nepujde,to nebim vo budu delat kdyz mam tolik zakaznic celej tyden :(
V krku me skrabe,ale snad to podchytim.Budu cajickovat.

@luscilla naprosto s tebou souhlasim...udelala bych soukromou skupinku a rada bych pozadala o profilovky.Je fajn kdyz jen vidim odpoved u ni tvuj nik,tak hned vim komu to patri.Ale kdyz to nekdo nema pak hledam vubec otazku...to je teda jen muj nazor....
2. pro 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,holky.Tak mě od včerejška to břicho pořád tak nějak tuhne,takže se zase chystám do sprchy.Včera mi celkem pomohla.Ještě s náma malý není na světě a už z nás má srandu:slight_smile:

@luscilla Nad tím jsem neuvažovala, ale proti nejsem:wink:
A zítra další miminko:slight_smile: Já mám zítra kontrolu a moc sem doufala,že už na ni nepůjdu,ale mám asi smůlu:frowning2:
2. pro 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno :slight_smile: věčír příšerný už jsem fakt myslela že jedeme jak mi bylo zle :( nakonec jsem to vždycky zaspala, čekala jsem na nějakou pravidelnost, protože jet na výlet 40 km do porodnice se mi nechtělo, závidím vám že ji máte blízko :( Dneska rozsvicování stromečku, zejtra nová kontrola tak jsem zvědavá co mi řeknou pač to břicho mě bolí už nejak často.

@luscilla taky jsem na tím uvažovala, že až budem mít i miminko, že bych vám mohla bez přemýšlení hodit i fotku. Nikdy nevíš kdo se dívá no :slight_smile:
2. pro 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, tak vcera jsem myslela, ze rodim, ale pak jsem se uklidnila a zjistila jsem, ze si to asi vymyslim...uz je to se mnou spatny,,,
a pak jsem prospala 10 hodin...zadny nocni chozeni proste nic. ja to telo a dusi nechapu..
2. pro 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no prave...nikdy nevis, kdo se diva....
ja sla spat asi pred 2h, usnula jsem hned, to byo fajn, ale o pul7 me vzbudilo curani, tak jsem sla, jak jsem lehla, tak jsem citila, ze se snad dere prujem, tak jsem utikala, sedla na wc a nic..pak me zacala palet zahat a chtelo se mi zvracet, tak jsem cekala, co bude..asi za hodinu jsem to zaspala...no takto spatne mi dlouho nebylo :unamused:
2. pro 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vsem moc diky, myslete na me, mam nervy a je to divny, ze zitra budu mama... za chvili vyrazime smer porodka... a drzim palce vsem co maji brzy termin at se ty mimca moc nezdrzujou, at si tu muzem povidat o kakani blinkani a tak :grinning:
Za soukromou skupinu jsem, i za profilovky, at vidime jak jsme krasny :slight_smile: tak az se vratim, tak me do ty vasi skupiny koukejte pustit!! :wink:
2. pro 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Ahoj holky,u mě v pohodě...
@rosaleen drž se holka,hodně sil přeju!!!! A pak dej vědět,ať se pokocháme :wink:

Se soukromou diskuzí taky souhlasím...

Noo,už se tady ty příspěvky docela změnily,no,už to začíná :slight_smile:
2. pro 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Po delší době vás opět zdravím,už to tu nějak nestíhám,se to tu rozjelo jak blázen a taky rozrodilo co? Všem přeju hodně štěstíčka. Já už to chci mít taky za sebou,musim akorát ležet a to už mě neba :frowning2:
2. pro 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen jeee držim palečky at je všechno v pořadku a už se těšime na info :wink:
já budu taky radši když to bude soukrome.. jestli mě teda vezmete sebou :-*

Jinak ahooj holky,přeju krasnou prvni adventni neděli..doufam že už vám sviti svíčka na věnečku :dizzy_face:
Včera jsme byli na těch čertech,stromečku a ohnostroji..bylo to fajn.. akorad jsem musela řidit ,takže jsem si nedala ani svařak :frowning2:
Pak se mě nějak nechtělo jit spat tak jsem se vrhla na cukrovi a posledni plech jsem vytahla až v pul 11h a než jsem to v kuchyni poklidila,sprcha..tak jsem lehla do postele ani jsem nevěděla.. no a spala nááramně :grinning: akorad k ranu zase ty pitomi křeče !
Taky na to někdo trpite? mate taky pak druhy den ty nohy takovy stuhli jak po naročnym cvičeni?

Jinak dnes mam prvni termin..a nepocituju že by se něco chystalo :frowning2: ..oběd bude jen rychlovka kuřeci směs na panvy ještě nevim s čim.. takže se pak vrhnu na ty rafaela..
2. pro 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky tak ja mam dneska veselo hlidam kamosce jeji tri deti do toho muj raubir...jeste ze mimi je hodne.... :slight_smile: nejak se nevrti zatim teda..
2. pro 2012 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ iv10 :slight_smile: to ja se vzdycky tesim az mi maly usne a muzu si dat pekne teplou vanu a lenosim si tam....ale trpim ti,ze vecer nemuzu usnou porad se prevaluji a nevim jak si lehnout a jak usnu tak jen nan chvilku a rano se mi pak nechce vztavat ach....
2. pro 2012 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Ta soukromá by byla asi opravdu nejlepší :slight_smile: Potom sem alespoň můžeme dát všechny fotky a tak a v dnešní době člověk nikdy neví...
Holky, já už nevím co mám dělat, ten břuch furt tvrdne.Rozestupy jsou dolouhý, ale jak ztuhne, tak je jak šutr a dost to bolí :unamused: Malého cítím, tak by mělo být vše o.k..uvidím, co zítra kontrola...
@renaticickaka Taky mám na dnešek stanovený první termín, tak by mi nevadilo, kdyby se to rozjelo :grinning: Ale tp bych chtěla moc... :confounded:
2. pro 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, podle Podolí už 4 den přenáším, ale cítím se pořád stejně. Klasický termín jsem měla 5.12, ale sestřička kroutila kolečkem na určení termínutak dlouho, až mi vylosovla toho 28.11.
V noci mě vzbudily kolem 3 bolesti v levém boku, pravděpodobně vazy dělohy ...nebo že by přišli poslíčci? Nemohla jsem se ani zvednout na záchod a pak jsem šla ještě dvakrát. Asi příprava na vsávání. Máte některá tuhle libústku?
Rozhodla jsem se zabalit taky tašku synovi, až bude putovat po babičkách, umíte si asi řestavit co by mu zabalil manžel :grinning:
Vaříte něktrá jídla do mrazáku, na horší časy? Docela bych se inspirovala, co zamrazit, moc to nedělám, tak ani nevím, co se zamrazit smí a co ne?
2. pro 2012 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetule84 Ahoj Peti, rada Te tu zase vidim, uz jsem o Tebe mela obavy, tak jsem rada, ze se drzite stale 2v1 a vse je OK:wink: .

@luscilla Co se tyce soukrome skupiny, tak jsem klidne pro, jen pozor, aby to nedopadlo jak v te puvodni soukrome a na nekoho jsme nezapomneli :grinning: .

Ja jsem vcera pekla s mamcou 3 druhy cukrovicka, uz se tesim, az ho budu bastit, mnam mnam.

Za chvili vyrazime do porodky mrknout na ctvrtecni miminko z rodiny, tak jsem zvedava, jak to budu prozivat, kdyz me to za par dni ceka taky.
Jinak u me dneska taky klid, noci jsou hrozny, ale to beru uz jako normal stav a celodenni pobolivani celyho bricha taky, ale nic velkyho zatim :sunglasses: .
Taky vsem preju peknou prvni adventni nedeli, tesim se na rozsveceni stromklu vecer!
2. pro 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetule84 No já si říkala že už určitě musíš ležet v porodnici :slight_smile: a tak hlavně že jste v pořádku :slight_smile:

@makropulec my máme zamražený řízky :grinning: právě dneska lezeme s mamkou do zásob nechce se nám vařit :grinning: dále pak tam mam vždycky nějakou rybu, rozsekám si polívkovou zeleninu a taky mražím , listovej špenát , hrašek, kukuřici, mražím si i droždí kdyby mě chytla pečíci nálada :slight_smile: hranolky a bramboráci nesmí chybět :grinning: ono občas když není čas tak je to fakt záchrana :slight_smile: čerstvý je čerstvý ale no :slight_smile: jo a ještě si mražím ovoce který pak rozmixuju do zmrzliny - to je moje úchylka :slight_smile: ono prakticky můžeš zamrazit všechno :slight_smile: přítel si zamrazoval i houbové řízky jenom aby si na nich v lednu mohl pochutnat jako v létě, jak říká :sunglasses:
2. pro 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tu soukromou by musel udelat ten, kdo tuto stranku zalozil...coz ja vubec netusim....jinak rozhodne bych nechtela byt jak ta druha soukroma skupina, ze bysme nekoho vyhazovaly nebo tak, to vubec...
2. pro 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen Především Ti chci popřát hodně štěstí a ať to je všechno krásný, krátký a bez komplikací ale hlavně, ať je maličká zdravoučká!

Ahojky všem :slight_smile: Včera to u nás teda bylo docela perný. Návštěva rychlá, ale za to mě popadl amok a začala jsem malovat pro malýho jeho část ložnice, kde bude postýlka. Ano, ještě jí nemáme doma, a já už bych rodila... :sunglasses: takže po úspěšném vymalování dnes večer vyrážíme k našim do Varů, kde mám zbytek věcí, doladíme "pokojíček" a můžeme klidně rodit :slight_smile: Ale řeknu vám, takhle sedředná jsem nebyla dlouho, záda mě bolely, ležet jsem nemohla, myslela jsem, že jsem si to snad přivolala :slight_smile: No a dneska ráno pěkný bolesti v podbřišku spolu s tvrdnutím. Bohužel (?) to trvalo asi tak 30 min a usnula jsem, ale byly silnější než posledně. Tak uvidíme no.

@luscilla proti tomu nápadu nejsem :wink: ale opravdu bych nechtěla, aby to dopadlo jako v tamté, pomalu hon na čarodějnice :grinning:

A dnes máme taky na programu rozsvícení stromku, už se těším jak malá, miluju světýlka prostě :grinning: A zapálím první svíčku, mám perníkový věnec :slight_smile:
2. pro 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek