• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@luscilla tuhle skupinu založila stejná maminka jako tamtu soukromou, takže bychom si musely udělat nějakou zbrusu novou kam bychom se všechny přemístily.
2. pro 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zde malý důkaz místo slibů, jak jsme včera malovali :slight_smile: v rohu bude stát místo tašky do porodnice postýlka. Pak sem hodím foto na srovnání a kritiku :wink:
2. pro 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@inna_s jj,myslela jsem si, ze je to ta sama...ale zase zakladat uplne novou skupinu, to asi neeee..jinak mame uplne stejnou barvu pokojicku :grinning:
2. pro 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@luscilla no koukám, to je paráda :grinning: ta zelená je taková pěkná pro ty kloučky co :slight_smile:
2. pro 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s to je :grinning: modrou bych nedala, ta je prilis studena do loznice a vsechny ostatni barvy mi prijdou holcici :grinning:
2. pro 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla jejda, už máš povlečeno?
2. pro 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla mas to pekny...taky me laka uz povlikat :slight_smile:
2. pro 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla juu ja taky chtěla kolotoč ale nevěděla jsem jakej a nakonec nemám :/ mám tam namontovanou hrající hračku jenom :slight_smile: odkud máš nebesa? jsem taky nevěděla jaký tak mám nakonec "záclonový" :grinning:

@inna_s se pak těším až dáš fotečky :slight_smile:
já jsem chtěla pro klučíka námořnickej pokojíček a tak nakonec máme typicky holčičí záležitost :slight_smile:
2. pro 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@babettaboo tvůj pokojíček jsem obdivovala už ve fotoblogu :wink: je nádherný, a ta postýlka! Bohužel my máme 2+kk, takže zatím vystačíme s koutkem :slight_smile:
2. pro 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s jeee to mě moc těší děkuju :slight_smile: však oni ty dětské koutky mají taky svoje kouzlo :wink: my beztak budem furt nasáčkovaný v ložnici :grinning: dělaly jsme ho kvůli tomu že přítel má lehký spaní a jak se vzbudí už většinou nezabere, ale už tedkom je poprděnej z malý tak aby tam nakonec nespal s ní on :grinning:
2. pro 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo to u nás spí manžel tvrdě docela, tak se obávám, že noční vstávání bude vždy jen na mě :confounded: ale taky se těší, jsem zvědavá, jak dlouho mu to veliký nadšení vydrží, aby to nezůstalo jen u hraní nakonec třeba :grinning:
2. pro 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo na tvuj pokojcek jsem taky slintala ve fotoalbu.Krasny!
Ja snad tu postylku taky povlecu aby se malemu chtelo na svet :slight_smile: my mame taky jen koutek v loznici prt u malyho v pokojcku by to asi neprezil.I tak jsem zvedava jak to Adam zvladne prijmout mladsiho brasku.
Ja mam el.kolotoc.Byl teda sice drahej,mela jsem ten stejnej u Adamka ale nepouzivala jsem ho,je to zrout baterek.A ted jsem si koupila ten stejnej a nechala si ho predelatna trafo.Takze ted je uplne dokonalej :slight_smile:
2. pro 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Máš to teda moc krásně sladěný, je to roztomiloučky, ta tapeta je krásná.
@luscilla
@inna_s My zvolili nakonec půl pokoje světle modrá (pro syna) -kupodivu není studená, bála jsem se , ale vypadá to moc hezky a prý modrá je v ložnici dobrá na spaní, tak uvidíme... a druhá půlka pokoje je béžová - ale hází to odlesk do růžova, tak doufám, že se doktorka s tou holčičkou nespletla.
Až si to tam vyšňořím, vyfotím, nemám zatím nic moc na stěnách, dekorace na mě čekají a musím nějak skloubit, že tam budou dva, navíc jeden alergik na roztoče, takže plyšáci, záclony a koberečky a dekorace jsou u nás dost omezený... :frowning2:
Líbí se mi různé tapety a lepící dekorace, tak to vyřeším asi takhle.
2. pro 2012 v 15:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 Vy máte taky Adama? To je hezký. Mimčo bude spát s námi v takové malé postýlce u postele ale přes den bych ho chtěla dávat k Adámkovi do pokojíčku...stejně si hraje v obýváku, aby si zvykl, že ho bude s někým sdílet. Snad ji nezničí holku jednu nebohou.
Kolotoč jsme měla jenom postavenej, ale nezapínala jsem ho, teda jednou jo a bylo breku, tak jenom na koukání....měnila jsem tam potom různě hračky.
2. pro 2012 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec ano mame taky Adamka a cekame Denise (postrach ulice) :grinning:
No holky,pokud vam jako matka muzu poradit tak doporucuju koupit od zn fisher price usinacka morsky konik.Pokud nechcete uspavat a podobny manyry.Ja za to nikoho teda jako nesoudim ale ja to nesnasim.Nejsem zrovna rozmazlovaci matka.Nas Adam snim usina dodneska!Samozrejme plakal...ale vzdy jsme byli tvrdi,pochovali uklidnili a ulozili zpet do postxlky.Zacal znovu?Tak jsme ho chvilku nechali a znovu pochovali uklidnili a ulozili.Trvalo to i 3hodiny!Pokud mimco neni nemocne,nabastene vykakane netrapi ho prdiky tak nema duvod plakat.Vyplatilo se to.Vzdy byl snim usinacek,zmacknete mu brisko ono se risviti a tak 5min hraje krasnou hudbu.Do dnes snim spi :D
Urcite u druheho budu chtit to same.Manzel mi je dneska vdecnej ze jsme neuspavali a ze nespi malej snama v posteli.Kdyz to vidi na dovolenych u znamejch a vsude kolem jak ty deti snima cvici tak me vzdy dekuje.U prvniho sveho to delat taky musel,bejvalka je mekkota takze poznal ze tohle je super.
Ale nikoho nepoucuju nic takoveho.Je to tezky vydrzet,ake vyplati se vam to!!!!
2. pro 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iv10 My to teda měli dost podobně a okolí na mě trochu koukalo, jak na matku netvora, ale syn usínal sám, měla jsem volné večery, často jsme ho necávali hlídat. Ale myslím, že hodně záleží na povaze dítěte, co citově potřebue a na tom, co vadí nebo nevadí tobě. Když nemáš problém s tím, že večer dvě hodny kolíbáš nad postýlkou s dítětem, tak kolíbej, hlavně, když jsi v pohodě ty jako maminka a dítě je šťastné. Ale pak ti to tvoje stvoření asi nikdo moc nepohlídá, ale když s tím počítáš a smíříš se stím, tak je to v pořádku... Každopádně jsem měla "štěstí" , že se mi to u Adama podařilo, tak uvidím, jestli to bude s Madlenkou stejné...možná si ji budu víc rozmazlovat, kdy jsme na ni tak dlouho čekali :slight_smile:
2. pro 2012 v 15:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra mam :grinning: a uz tam mam ted zelene povleceni :grinning:
@babettaboo ty mas prekrasny pokojicek teda, kam se hrabe ten nas rozek v loznici....opravdu prekrasne :slight_smile: az poridime dum, mam podobnou predstavu, jiank baldanych jsem kupovala pouzity od jedne pani, dala jsem si inzerat a ona se mi ozvala...
2. pro 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my máme taky jen koutky. Jeden v ložnici a pak máme postýlku i v obyváku, protože ložnice je v patře. Ale alespoň něco, ne :slight_smile:
@babettaboo Pokojíček je opravdu luxusní :slight_smile:
@iv10 Jelikož nesnáším rozmazlené děti, tak náš malý bude mít smůlu a taky nebudeme uspávat. Nestojím o to, abych ho pak ještě ve 2-3letech chodila uspávat a nemohla ani večer někam jít...:slight_smile:

Holky, já bych furt něco uklízela,manžel je ze mě na nervy :grinning:
2. pro 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 taky bych ráda, aby se malej naučil usínat co nejvíc sám, protože si ještě živě pamatuju uspávání mých malých sester... snad ze mě nebude nakonec měkota :grinning: mám takovýho hracího medvíka, melodii má pěknou, tak vyzkoušíme co to udělá.
2. pro 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky pořád něco uklízím, tady přikládám foto dnešního praní plyšáků :slight_smile:
2. pro 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj holky tak já jsem dnes uplně grogy od rána únava jak hrom a to jsem ještě musela naklidit celej byt vytáhnout výzdobu na vánoce udělat věnec a svícen no hrůza že já si to vždy nechávám na poslední chvíli ale už jsem to koneřně vše dodělala takže ted jsem padla na gauč všechno rozsvítila zapálila svíčky a už jen veget
2. pro 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky stává se vám někdy že vás strašně píchá okolo pupíku???mě ted čas od času začne píchat okolo pupíku ale tak hodně že se nemůžu hnout ani skoro dejchat ale po chvíli to přejde tak nevim jestli to je normální nebo ne
2. pro 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně píchá nejen v okolí pupíku..už jen chviličku a máme to za sebou :slight_smile:hm
2. pro 2012 v 18:06  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec @haniiicka @inna_s presne jak pisete.Pak ma mamka volny vecer a mezi tim co jina 2hodiny uspava,tak my mame vyzehleno treba a sedime na gauci s nohama nahore.

@makropulec ale jak pises,taky se bojim ze budu povolnejsi ze di to budu chtit naposledy uzit to mene,ale zase nasemu Adamovi jdou 3roky takze me nenecha asi ani :grinning:
2. pro 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se mi obcas stane, ze me pichne kolem pupiku...nastesti to pak prejde..

dneska me dost boli v krizi, tvrdne bricho a boli a obcas me i pichne dole, horka voda mi nepomohla...tak jsem zevdava v utery na krivku :grinning:
2. pro 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky vy tedy diskutujete nebo uklízíte :grinning: Ani to tu nestíhám pořádně číst :slight_smile: Jsem také pro soukromou skupinu, sice tu nebudu tak často, ale ráda se podělím o zkušenosti a případné trápení :slight_smile:
2. pro 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska byla jak motorová myš, až se úplně divím, nakazily jste mě tím svým uklízením a pečením, takže jsem toho udělala za nešek snad nejvíc za poslední 2 týdny...díky za energii - předpokládám, že zítra se nehnu.
Břicho mi tvrdne několikrát za hodinu a bolí mě stydká kost, okolo pupíku neznám, asi miminko tahá za šňůru a chce si povídat. :grinning:
2. pro 2012 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem dneska udělala přes 100 kuliček rafael,pak jsem třidila malemu hračky pač je ma v takovych těch krabicich plastovych na kolečkach z ikey a věčně mě je cely vysypava nebo vozi do obyvaku..tak jsem mu tam nechala jen par nej.. a zbytek odnesla do horniho pokojičku kde bude až bude větši.. pač mam přebalovak v dolnim pokoji tak bych se tam mohla přesto s mimčem přerazit.. no a pak jsem udělala domaci vaječňák a neodolala jsem a dala si pul hrničku.. je to lahoda.. :slight_smile:
no takže zase celkem dost pohybu..ale řekla bych že opět k ničemu :frowning2: takže na prvni termin už to nevypada..

Jinak připravy mate krasny.. to my mame jen přichystanou postylku v ložnici..ja mam po malym tenhle kolotoč
http://www.zbozi.cz/vyrobek/fisher-price-kolotoc-nad-postylku-motylci/ a byli jsme snim moc spokojeni..ale ještě jsem ho zatim nedala pač by ho furt Pepča zapinal..

@inna_s to jsem rada ,že nejsem jen ja takovej blazen na světylka :- D ja mam na všech oknech ktere jsou k silnici ty světelne zavěsy a v kuchyni ještě ten svitici svicen..a až dokopu mužskyho tak mě každej rok uřizne stromeček kterej si davam před vchod a samozřejmě dva řetězi světylek :grinning: jsem nato ujetá ..
2. pro 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makropulec tak že by už ? :wink:
2. pro 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše postylka.. ale stejně bude zatim v tom porodnickym voziku ..
2. pro 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek