• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@renaticickaka Ten porodnický vozík je prý perfektní, sestřenice si ho pochvalovala i kvůli tomu, že jí dcera,která měla tehdy necelé dva roky, do něj nedosáhla a ona byla v klidu, že jí mimino nezamorduje :grinning: Předpokládám, že vozík je z půjčovny nbeo Vám ho nabízí přímo porodnice? V Podolí jsou (nebo byly) takové se špruclema, ale tohle je vychytané.
Já budu mít u postele něco takového
http://pampaliny.cz/cs/cestovni/1603-hauck-cestovni-postylka-dream-n-care-2013.html
, s matrací, takže to nakonec bude plnohodnotná postýlka, která je ale mnohem menší než klasická postýlka, protože ta by se nám tam nevešla .
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2012 v 19:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec právě že malymu budou taky teprve dva a ještě k tomu je divokej tak se bojim..tak jsem si zarezervovala na doporučeni ten vozik..tam kde budu rodit jsou zdravotni potřeby kde je pujčujou za 400kc na měsic a prej si je většinou maminky nechavaj až do 3 až 4 měsicu ditka zaleži natom jak jsou velke..moc si to chvali pač je to stabilni,pojizny,pruhledny takže na mimčo pořad vidite,da se polohovat a je tam zdravotni matrace takže v tom mimčo muže byt i na noc.. tak snad budu taky spokojena.. :slight_smile:

nám pravě malej nechěl spat v postylce asi tak od roka ..pač on strašně v noci cestuje ..to člověk nechape..jak chodim ted na wc tak pokaždy kouknu že je zase jinak .. no tak se mlatil do těch tyček ,tak jsme pravě taky koupili zdravotni matraci a cestovni postylku pač je meka po stranach a v ni spinka do ted.. ještě že mame mista dost :grinning:
2. pro 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsem byla na návštěvě 3denního miminka v porodnici a jsem naprosto okouzlená a ohromená. To je taková krása! Je nádhernej, takovej měkkoučkej a voňavej. Já se tak strašně těším, úplně jsme se tam s manželem rozplývali a byli jsme hrozně dojatí. To je opravdu to největší životní štěstí porodit zdravé a spokojené miminko a provést ho životem...
2. pro 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@renaticickaka to je on ten kolotoc,mela jsem u prvniho a hroznej zrout baterek.Ted jsem si ho koupila znovu a nechala ho predelatna trafo takze bude super!Krasne hraje a spoustu moznosti
2. pro 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iv10 joo je super hlavně ja jsem byla nadčena z toho jak to sviti na strop že nemusiš sviti ale zaroven vidiš na mimčo když ještě nespinka.. ty jo a jak jste to předělali nato trafo ? :confused:
2. pro 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka Tak jestli se nemýlím, tak v Praze půjčují za 700 za měsíc, vyděrači :angry:
2. pro 2012 ve 20:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 ja som dlho nidky neuspavala, mali sme svoje ritualy, nam nakoniec netreba ani usinacika. Daniel dokonca este aj ked ma hracky v posteli nakoniec si ich odtial vyhadze von, aj polstar len aby mal viac miesta a hned zaspi. Uspavanka, ci pohadka na dobru noc, pusinka a odchadzam. Sice ked bol malinky tak to bolo s placom par dni, nechala som ho vyplakat max 15 min ale po 4-5 dnoch to preslo a odvtedy zaspi sam. Aj hned prvu noc ked uz bol vo vlastnej izbe tak bez problemov. Nam sa v noci posledne zobudil a isiel k nam do postele a prave tam nevedel zaspat, az ked sme ho ulozili do jeho izby sameho a zavreli dvere. Niekedy mi to ale chyba, ja by som bola rada keby vedel zaspat aj medzi nami v posteli alebo tam aspon rano lezat bez vymyslania a nie tam skocit zhurta ked sme rozospati a preliezat a robit somariny :D
2. pro 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makropulec hm.. tak praha no.. ja ho budu mit tady z Jilemnice přece jen je to malinky město tak si nemužou dovolit takovou cenu..ale chtěli 5000kc vratnou kauci.. kdybych se už nechtěla ukazat :grinning:
2. pro 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju moc že se vám to líbí to mám radost :slight_smile: Chtěla jsem se ještě zeptat využívaly jste, nebo budete využívat chůvičky? Mě je chcou koupit kamaradky pro malou jakoby, ale já jsem nepočítala s tím že je budu mít....
2. pro 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ta prvi postylka na koleckach mi pride tiez velmi prakticka, ale ja budem mat zase od znamych kosik, cize ak by som ten kosik nebola zohnala, toto by bola urcite dalsia altermativa ktoru by som volila. Tiez aj kvoli tomu ze ten kosik ma kolecka, cize mozem malu lahko presuvat po byte a Danko jej tak svojim behanim neublizi... Ja sa tak kocham tymi starymi fotkami, tu je jedna kosikova, bubacik moj najdrahsi...
2. pro 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@babettaboo Pokud bydlíš v bytě,asi chůvičku moc nevyužiješ-my z RD ji využijem určitě-tak si to pořádně promysli,jestli to fakt není zbytečný dárek :wink:
2. pro 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo My už je dostali:slight_smile: Ale chtěli jsme je kvůli tomu,že máme ložnici v patře,tak když budeme dole nebo když budeme třeba na zahradě,tak ať malého slyšíme a nemusíme chodit pořád koukat.
2. pro 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocujte, ale vsetkym vam klesa brusko? Ja som nepozorovala pri prvom tehu nic a teraz tiez nie, este mi dnes vraveli znami ze je mala vysoko...mne sa zdalo ze Danko tiez bol stale rovnako... Ono vzdy musi klesnut?
2. pro 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila nevím, jestli musí klesnout vždy, ale teda já si u sebe všimla, že mně tento týden fakt spadlo :grinning: už nemám prsa tak připláclá na břichu :grinning: :grinning: :grinning:
malý dneska zase řádí....
už bych nejraději jela.... :slight_smile:
2. pro 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda chuvičky využivam dodnes ale taky bydlim v domě..
Břicho mě teda u prvniho kleslo hodně znatelně..a ted zatim pravě jen malinko takže asi nic :frowning2:
2. pro 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda těhulky, cvičíte někdo s epinem?
Jinak při druhém těhu zažívám to co při prvním ne, bolest v podbřišku a hlavně už pár dní nespím, doufám, že z mimi nebude sova :slight_smile:)) a už mi popraskalo břicho i když mažu :frowning2:.
Budete si kupovat stahovací pás?
Doufám, že ještě týden vydržím, doma nemám pořádně nic připraveného, tašku zbalenou napůl
:slight_smile:
2. pro 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka znamej pres el.mi to udelal.Trafo za 200,- rozhodne se baterky rodrazi.Patri tsm ty velky a dyl jak 10dni nejdou.Sice stratis zaruku ale to jsem neresila,kdyztsk to opravi:slight_smile:

@babettaboo my mame byt a chuvicky teda 100%vyuzite.Slysim i dychani.Spis resim jestli koupit jeste jedny,jsem zvykla mit maleho na vysilacce a mimco urcite musi mit chuvicky.Malymu jsou sice tri ale obcas me vola jeste kdyz koukame na tv a to ho neslysim i kdyz je hned vedle.
2. pro 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my nakonec chůvičky taky dostaneme jako dárek k narození v bytě nevyužijeme máme takovej pidi byteček ale až bude hezky tak na zahradu uplně ideal až se dá spát tak nebudu muset lítat jak blázen takhle zapnu a budu v klidu
jinak mě teda přijde že mi břicho neklesá vůbec mám furt pocit že ho mám pořád nahoře jako jsem ho měla ale nevim třeba mi kleslo a já to ani nezpozorovala
2. pro 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Dobré áno, já chůvičky využívám do teď , a to jsou Adamovi 4 roky, doma v bytě ne, ale na chalupě, když jedeme někam na návštěvu přes noc, na dovolené, pod stanem....prostě záleží, jestli budete jenom doma nebo někde cestujete, máte větší byt, zahradu... My máme dokonce už dvoje, ať nemusíme pořád převážet na chalupu. Bez nich si to neumím představit, pořád vyervovaná, jestli spí, neleze z postýlky, neblinká...
3. pro 2012 v 09:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ahoj ja cvičim s epinem..ted už teda jen udržuju .. dostala jsem se na těch 30cm ..a pas jsem si chtěla pořidit..ale nakonec mě porodni asistentka doporučila spiš ty stahovaci kalhotky..

@iv10 aha tak to zkusim navrhnout mužskymu..diky :slight_smile:

@lenysekk tak je ještě asi brzo pač ten pokles je pak dost viditelny..

@makropulec přesně ja jedny pořidila a pa i jedny dostala..takže sice využivam jen jedny ale ted s mimčem budu využivat oboji.. :wink: je to fajn vychytavka..

Jinak holky u nas zase noc v poklidu .. ,takže se připravuju ,že zitra na kontrole beze změn :frowning2:
Dneska vas jde několik na kontrolu že? tak jsem zvědava na info ??? :wink:
Hezky den všem,je krasně..
3. pro 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak porad jeste nikdo nic? :slight_smile:

my chuvicky taky pouzivame doted - ted tedy jen na dovolene nebo nekde v cizim prostredi, ale rozhodne doporucuju. mame velkej byt, takze s mrnouskem jsem pouzivala i na zacatku doma..

bricho mi ted trosku kleslo, ale ne moc. pry u druheho klesne az tesne pred porodem.. to jsem vycetla na nejakym americkym webu.
jinak doporuceni od dr, ze se mame s tatinkem snazit se nejak nesetkalo s ohlasem. ma totalni blok a proste nemuze.. :rolling_eyes:
3. pro 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda měla děsnou noc, bolesti vlevo, píchání vpravo, 3x na záchod, pak křeče -ty jsem myslela, že už nebudu mít, pak Madlenka kopala do močového měchýře, pak jsem se nemohla přetočit a bok...byla jsem jak brok na zádech a kopala nohma do vzduchu. Aspoň syn se už nebudil a vypadá to, že nemoc je pryč, infekční snad už taky nebude, takže bych mohla rodit. Břicho mám prý dole, ale jak na sebe koukám každý den, tak to nepozná.
Zítra jdu na kontrolu do porodnice, asi se začneme bavit o termínu vyvolávání...teda doufám, že to zvládneme bez toho, zkusíme pár osvědčených triků....ale manžel taky není příznivcem ....kdyby alespoň nebyla hlavička dole, ale takhle je z toho takovej rozpačitej.
3. pro 2012 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v Praze začalo sněžit, což je moc hezký, snad nebude rychle břečka. Závidím krásu na horách.
3. pro 2012 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak to mi maly chodi kazde rano lezet ke me.on totiz v pokojicku nechce spinkat,ze se boji pri lampicce usne,ale nemuzu mu ji vypnout jinak je za chvilku vzhuru a jde tak potichu,ze ho kolikrat neslysim a to si sebou nese misana :slight_smile:
3. pro 2012 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to mame tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
rosaleen porodila dnes 9.24 hod krasnou a zdravou holcicku Terezii, ma necela 3kg, takze gratulace obrovska!!!!!!!!!!

kkaattkk - katka - 10.12. - Adéla -23.11.plánovaný CŘ (určitě)
Rosaleen - Alice -3.12. Terezie - plan. CR ( 3.12. , 9.24h, necela 3kg)
Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Makropulec -Lída 5.12. - Magdaléna
Ciernavila - 6.12 - Ninka

Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk - Lenka-12.12.-Patrik
mishule12 - Míša - 18.12. - Adélka
kupinka - Simona - 20.12.- Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis - 24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
jarzdra- 29.12. Tobiášek
3. pro 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ahoj holky, tak já se pomalu chystám na kontrolu, ale dneska se mi nikam nechce...
Už třetí den mi dost tvrdne břicho a jsem jak praštěná pytlem :unamused: Jsem zvědavá, jaká bude křivka a co mi doktro řekne. přes spodek už mě nevyšetřuje, tak uvidíme,no...Ale pochybuju, že do středy, kdy mám termín porodím :slight_smile:
Každá snaha o "vypuzení" je marná :grinning: Maliníku si dávám koňské dávky, sex 2x denně, dostatek pohybu a furt nic :angry: asi tam má ruce a říká si, že nikam nejde, nebo nevím :grinning:

@lenysekk Mě kleslo hodně. Poznala sem to na sobě sama, ale říkají to i ostatní, najednou je nějak moc dole a prsa se nemají o co opřít :grinning:
3. pro 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah já mám břicho brutálně dole,dneska jsem byla v práci a holky úplně nechápaly,že ještě držím pohromadě :sweat_smile: a to jsem druhorodička-tak to asi v USA mají jinak :slight_smile:
@haniiicka sex 2x denně????? Dobrý :sunglasses: se máš,že se ti chce :wink:

u mě jinak nic,pořád nespím v noci,pořád křeče v noci v lýtkách,pořád mě malá tlačí dole,že ji cítím při každém kroku a čekám,že mi vypadne na zem :grinning:

rosaleen-strašně velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!Těším se na fotečky...
@luscilla mám Tě taky uloženou,takže potom taky pisnu :wink:
3. pro 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,taky máte monitor dechu???? Já už ho vytáhla,ať ho pak manža nezapomene dát do postýlky,byla jsem klidnější,když byl zapnutý...
3. pro 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaleen - gratulace maximalni!!! hlavne at jste holky zdravy!

@haniiicka sex 2x denne? ty jo, zavist :slight_smile:

@kupinka asi to fakt maj jinak, nebo se to uz u tebe chysta :wink:

ja monitor dechu nemam. nemela jsem ani pri prvnim. rikala jsem si ze kdbyy byly nejaky problemy ci tak, tak ze ho koupim, ale jinak ne...

ja jsem si konecne vybehala opis oddaciho listu, takze muzu taky rodit :grinning:
3. pro 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupinka to já monitor dechu nemám ale furt se rozhodujeme jestli ho pořídit nebo ne někdo říká určo koupit někdo ne tak nevim ale myslim že když bych ho měla tak sice člověk je klidnější že to mimčo něco hlídá a nemusí se tak bát ale já mám pocit že bych se s nim spíš bála jelikož bych čekala každou chvíli na okamžik že začne hučet a byla bych furt taková neklidná ale nevim furt přemejšlíme
3. pro 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek