• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
holky pali me priserne zaha ach jj :slight_smile:
3. pro 2012 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinka_21 ahoj, ja byla nachlazena si pred 2tydny i s kaslem, taky mi to nedelalo dobre a to same kychani..kychala jsem asi 100x denne a poklazde mi ztvrdlo brisko, ale nastesti jsem ten tyden prezila bez ujmy :slight_smile:
@iv10 prekrasna postylka..hernajs, asi si do ni jeste neco prikkoupim, at ji mam barevnejsi a veselejsi :slight_smile:

@babettaboo kolik jsi mela nejvyssi cislo na te krivce? ja na prvni 36, zitra jdu na druhou a kdyz jsi na 90-100 tak uz rodis...tak jsem zvedava, jestli zitra bude aspon 50 :grinning:

@radka8888 ja jsem monitor nechtela vubec, pak se stal pripad, kdy mamine umrela holcicka v 7mesicich, proste prestala dychat a v tu chvlili jsem vedela, ze ho koupim!!! :frowning2:

@renaticickaka urcite ho mas niz...jak je na te prvni foto, tak ho mam uz i ja..v rodine si hned vsimli, ze mi kleslo a na to jsem mela vic lezet...ale mas ho o dost niz bych rekla, to uz brzy prijde :wink:
3. pro 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarzdra Dej si n alžičku klasickou jedlou sodu, to pomůže hned a zapít vodou. Někdo to nedoporučuje, ale když není zbytí, já po ní teda šáhla, protože jsem nechtěla vyskočit z kůže.
3. pro 2012 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla my jsme se toho hodne ucili ve skole o tom, takze pro me taky jasny. nerikam, ze ej to vse spasny...ale udelam maximum..
3. pro 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka nooo tak to ti rozhodne kleslo!!! To je videt takhle pekne ;)
3. pro 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makropulec asi po ni taky sahnu jińak nevim..cele tehu nic jen to me ted posledni dobou trapi ach jjj :slight_smile:
3. pro 2012 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se kvuli tomu i prevlikla a myslim si ze asi klrslo taky... Prvni je 5dnu stara a druha je dneska. Co myslite holky?
3. pro 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 urco kleslo :slight_smile:
3. pro 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maš ho teda pekne dole už pomalu a jistě co :slight_smile:
3. pro 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 Určitě kleslo:wink: Taky mi za poslední dny šlo dolů.
Za chvilku se nám to tady holky pěkně rozjede :slight_smile:
3. pro 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 Taky si myslím, že už pěkně kleslo, já mám termín o 12 dní dřív a takhle krásně ho dole nemám :unamused: . Holky, jestli já budu přenášet, tak mě z toho asi klepne. Teď psala ta kamarádka, co měla rodit 8., že už mají holčičku na světě :slight_smile: .
3. pro 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz Já chci taky:slight_smile:
Já se dneska smířila s tím,že přenášet budu,že do středy si to fazoláček nerozmyslí a ven za náma nepůjde :cry:
3. pro 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..tak jsem rada že to neni jen moje vsugerace..ikdyž ted i mjžskej řikal že takhle když vidi porovnani tak kleslo..no jsem zvědava ..už aby bylo rano a ja byla u doktora :slight_smile:
Kdo ještě jdete na kontrolu?

@iv10 taky kleslo :wink:

@jarzdra kamosku palila stašně žaha cely těhu ale jak porodila prej okamžitě bolest přestala..tak musiš vydžet..a ta soda je fajn..

Holky to čekani je děsny že..ale zachvilku se všichni už dočkame :slight_smile:
3. pro 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka aha..tak já ho trošku vyšoupnu a nebudu tam matlat gelem, krém nebo olej na masáž si chci koupit, ale něco bez vůně a bez zápachu, minule po olejíčku od Nobilisu mě to svědilo, tak jsem to nechala být..

jinak bříško máš dole :slight_smile: mě přijde, že to moje taky klesá

a CS4 mám už skoro 14 dnů a nic..navíc mě přestalo bolet v podbřišku :slight_smile: takže až na to, že se nevyspím mi vlastně nic není :slight_smile:

průšvih je, že nemáme ještě vybrané jméno, respektive se pořád nemůžeme nějak domluvit :frowning2:
3. pro 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka tak vydrzet musim a myslim,ze to paleni zahy neni az tak moc zle snad se nebudu trapit dlouho.snad pujde maly rychle ven.ja mam kontrolu 10 :slight_smile:
3. pro 2012 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarzdra já bych bez rennie být nemohla skoro celé těhu-ještě pomáhá kyselé zelí nebo kyselá okurka :wink:
@iv10 jj,taky kleslo :slight_smile:
3. pro 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Dneska to tu opravdu nestíhám sledovat, jsem u našich, zítra večer se dostaneme domů a to budu montovat postýlku konečně :slight_smile: je to neskutečný jak to letí, ještě mám cca 3 týdny, ale už aby to bylo, jsem natěšená jako vy :slight_smile:
Koukám že porovnáváte bříška, jestli klesla, já to pozoruju ale nějak mi přijde pořád stejný, nevím. Za to jsem přibrala další kilo :grinning:

a hrozně moc gratuluju @rosaleen k narození holčičky, konečně už to má za sebou a může se těšit svým zlatíčkem :slight_smile: hlavně zdravíčko, to je nejdůležitější :wink:
3. pro 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka8888 já mám na monitor naprosto stejný názor...
3. pro 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak co dneska ten nas Denis postrach ulice predvadi v mim bruchu tak se divim ze ze me ta plodovka jeste nevytryskla.To neni snad dite ale vetrelec!
3. pro 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@iv10 taky me tam dela peknej rambajs..ale taky nic..znas maji srandu ze ..ja nejak nemuzu usnout a to mam byt uz na 7h u doktora ach jo.. :frowning2:
3. pro 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla až u stovky jo hernajz :( já měla nejvíc 39 :( teda ja nekoukala na graf ale na tom příštroji tam lítalo nějaky číslo tak si myslím že to bylo ono, ale od minula pokrok to tam bylo nejvíc 17 :/.....

pupíčka vám hodím zejtra na prozkoumání :slight_smile:vám už tak krásně klesaj závidím :slight_smile:monitor dechu já si vypujčím a chůvičky teda asi nakonec taky pořídíme :slight_smile: a když vidím ty krásný postýlky, tak se těším až v nich budou i ty miminka, ty se budou mít jak v ráji :slight_smile:
3. pro 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Tak mě včera na křivce lítala i čísla 99, a to celkem často, a zatím nic :frowning2: Já pořád říkám, že tam má ruce a šprajcl se,že zatím nikam nejde :grinning:
A co dnešní noc,holky!Já zase co necelé 2 hodiny na wc a pocit,jako by mi dál někdo kyčle a pánev do svěráku a natahoval. :unamused: Věřím ale,že na veškerou bolest zapomenu,až budu mít ten uzlíček u sebe:slight_smile:
4. pro 2012 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka Moja dnešná noc vyzerala rovnako, zaspala som o 11tej, a už 1nej na WC, potom znovu o 4tej, a kedze do toho som ochorela a kašlem ako divá, tak som už nezaspala a od tej doby som hore. Som zvedavá dokedy to dnes vydržím :grinning: ale predpokladám, že na obed ma zlomí a zaspím ako bábätko :wink: ale asi nie to moje v brušku, ktoré ma celkom statočne kope :grinning: chudiatko, asi sa jej ten môj kašel veľmi nepáči... :confounded:
4. pro 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano...Tak ja dnes spala a zdalo se mi,ze mi zase rupla voda... Tak jsem si pomyslela ze jsem ho privolala tou postylkou.Pak jsem se ovsem probrala...
Co dnes mate v planu?Ja dopo musim s marudkem k doktorce nakoupit a uvarit.Odpo jdu do prace a mezi praci valim k doktorovi,tak jsem zvedava.Ja na ty pasy nekoukala vubec,tak dnes budu cucet na nejakou krivku...jenze tam jich je tolik...jedna je srdicko,druha pohyb prcka a ta treti reakce delohy,tsk tu asi sledujete ne?Ale mam to z minula vyfoceny :slight_smile:
4. pro 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele ta spodni je ta reakce delohy rikala sestra,ale cisla nevidim :(
4. pro 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 mě ty čísla lítaj přímo na tom aparátu,nesleduju jako papír...mám tam číslo srdíčka protože vím že když to vynechalo a nemohlo asi najít srdíčko tak zmizelo i to číslo a pak tam bliká to druhý číslo a to si myslím že je ono.

Jinak já noc hrůza to že vylezu 4x na záchod už ani nevnímám, ale bylo mi hrozně zle od žaludku, já blbá si dám taky na noc topinku :/ už ji nikdy nechci vidět :/
4. pro 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ty ses dostala s epi na kolik?
4. pro 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 Já na ty čísla koukám taky přímo na tom přístroji. a jakmile mi začlo břicho tvrdnout,tak to jedno číslo letělo nahoru,občas právě až na 99. Uvidím,jak to bude ve čtvrtek na další kontrole.
Holky,jeden den do termínu a ten prďola nic. :confounded:
4. pro 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belinduska cvičím pátý den a co jsem si měřila tak asi obvod 22 takže necelých 7 na té tabulce, nic moc..
4. pro 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo kdyz ja tam lezim a nevidim na to :(
Ted jsme dosli s marudkem od doktorky tak bude jeste tento tyden doma.Nemuzu vubec chodit jak me to trislo bere.... Au au au
Ale tesim se na odpo,jdu do prace a mezi zakaznicema jdu k doktorovi tak jsem zvedava
4. pro 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek