• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
ja mam 10 kontrolu tak jsem zvedava co mo doktor rekne..dneska je mi zatim dobre nechcu to zakriknout jeste ze mam maleho ve skolce muzu vedetit a koukat na telku nejak se mi nic nechce :wink:
4. pro 2012 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko no tak já u křivky taky nic nevidim jelikož ležim a na monitor nevidim ani nna ten papír ale vždycky řekne vše v pořádku tak za týden naschle tak soudim že z toho asi nic nebude. to já jdu tenhle tejden k doktorovi a na natáčky až v pátek tak jsem zvědavá jestli nějaká změna proběhla doufám že jo
4. pro 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj.. tak hlasim stale 2v1 ale kontrola u dr. dopadla tak, že jsem už zase o kousek bliž k porodu.. CS.3 ,hrdlo měke připravene..jinak zase o 1kg vic takže už 79kg tdiž narust 16kg ale mirny otoky tak snad něco i voda..
Dalši kontrola 10.12 už v porodnici, ale že si mysli že do te doby bych měla porodit..ale zaručit to samozřejmě nemůže.. no tak uvidime..
Dneska v noci jsem neměla vyloženě posličky, ale měla jsem hodně tvrdy břicho a mimčo se vubec nehybalo jak je zvykem a tak jsem po dlouhe době pro jistotu vytahla angelsound a sričko v pořadku tak jsem se uklidnila..

No tak uvidime holky kdy si usmysli přijit už na svět ..
4. pro 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 jo, trochu kleslo, ale az tak moc ne, to si jeste chvilku pockej, ja nemam ted zmenu zadnou... :frowning2: az na tu noc, kdy se mi skvele spalo az do rana, ani jednou na wc, zadna bolest a maly spinkal taky :grinning:
@babettaboo jo, pry az tak vysoko, ja sledovala taky hlavne ta cisla, z krivky se nic nedozvim....ja mela nejmin kolem 24, tak se divim, ze ty jsi vic a mela jsi jen 17...ale to se rozjede....az tam bude tech 90-100 tak uz budes 100% rodit, to uz ti snad nikdo ani nenameri... :grinning: jen nevim pri kolika se posila do nemocnice...dneska jdu na krivku a kontrolu, tak se dr. presne zeptam, at vime :wink:

@haniiicka jo? tak to je zajimave teda...tak to mas hooodne divoke mimi, kdyz tak skace a pritom zustava v teploucku u maminky :slight_smile: :slight_smile:

@iv10 tak to ti teda brutalne skace ta krivka :astonished: ja ji takovou vuvec nemela! jen mirne zvednuta a to obcas... :astonished: tak si musim priznat, ze se u me fakt nic nedeje a beztak budu prenaset...uvidim dneska.. jinak odpoledne mi privezou vibracni lehatko a malemu hrkaci namaky od Lamaze na ruku, tak mam radost :grinning:
vcera jsem mela chut na topinku, dneska si asi dam :grinning:
4. pro 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka vidim, ze mame stejnou vahu :slight_smile: akorat ja pribrala 12kg...zacinaji mi trochu otikat ruce a vnitrni kontniky skoro nemam..ted jsem prestala nosit doma ponozky a noham se ulevilo,ale do porodu mi zmizi urcite nadobro ...
4. pro 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luscilla No, mě poslední 4dny strašně tvrdne břicho a už to i dost bolí. a včera jsem to tak právě chvilema měla na té křivce. Jsem myslela, že už jim tam rodím :grinning: Ale dr. nic neříkal, takže mám smůlu... :frowning2: Nejmíň sem tam měla myslím kolem 50...Ale stejně budu přenášet, zítřejší termín nejspíš nestihneme, malému se nechce.
4. pro 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous tak to máš ještě dobré, to jsem měla mnohem míň, do termínu to natrénuješ, ale radši to nepřeháněj.. já teď už kvůli té krvi to radši nechávám být, nerada bych si ublížila ještě před porodem, může to být každou chvíli... chce to holt pomalu a mě už ten čas moc nezbývá
4. pro 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: pořád se nerodí a nerodí koukám :unamused: mě v noci malej akorát jen pořádně kopal, že jsem se bála, jestli nemůže kopnout tak, aby mi praskla voda... a pěkně to bolelo od něj.

Ale co se mi dneska zdálo, tak stálo za to :wink: mimo to, že jsem už měla vše za sebou si troufnu předpovídat, že @babettaboo brzy porodí, protože se mi zdálo, že porodila krásnou malou holčičku a ukazovala nám tu na fotce, jak v tý svý krásný postýlce spinká :slight_smile: takže tfuj tfuj tfuj, ať mám pravdu :grinning:
4. pro 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny dnik zelam, tak my sme boli doobeda na Mikulaskej nadilke, poobede sa chystame na karneval, ziadne poslicky, ziadne bolesti ani budenie sa v noci, ani tvrdnutie brucha ci otoky, brucho je stale rovnake, ja som si nevsimla ci kleslo alebo nie.... proste sa citim akoby som mala koooopec casu a nie 2 dni
4. pro 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, z dnesni kontroly: ultrazvuk v poradku, zase rikal neco o te placente, ze uz se chysta k porodu, vnitrni vysetreni nedelal a monitor se musel opakovat, protoze Jirik spal. Udelal asi 4 budici chvaty, ktery byly teda dost neprijemny, pak se Jira probral,zavrtel se a tak doktor jen rekl, ze je vse v poradku (ten toc jsem mela max kolem 20) no a dobra zprava je, ze pristi tyden v utery (den pred TP) jdu uz do poradny v porodnici, a tam se pripadne uz domluvime co dal. Takze dnes pred porodem u meho doktora naposledy:slight_smile:, zas az po sestinedeli.
4. pro 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, kontola v porodnici, dole se to prý chystá, tak proběhl Hamilton hmat -už to šlo, další kontola ve čtvrtek, ale Mudr. myslí, že zítra porodím...tak to chci vidět. Prý je to tam opravdu připravený, hrdlo, branka.......takže prý se má manžel snažit a ve středu, že má službu, tak, že by to odrodila. No tak uvidíme :grinning:
4. pro 2012 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@makropulec Tak to zááávidím :slight_smile: že by jsi to měla opravdu na termín? Já mám ještě ve čt kontrolu u svého, že se na mě chce ještě kouknout a až v pondělí mě pošle do porodnice :-/ Ale já doufám, že pondělí už nestihnu :grinning:
4. pro 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka Oni mi nakonec osunuli termín na 28.11, takže vlastně dost přenáším, ale myslím, že ten termín 5.12 podle menstruace je logičtější než podle vývoje na UZ, takže jsem zvědavá, jak to nakonec bude. Přijde mi, že cpou ty termíny hrozně dopředu a pak každá druhá maminka přenáší a nervuje se, že ještě mimčo neleze, když už má být venku.
4. pro 2012 v 15:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec juu ty se mas! :slight_smile: tak se hezky snazte!
ja vyrazim na kontrolu za chvilku tak jsem zvedava..
4. pro 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec ty se mááš ,, a co to je ten hamilton hmat?
Jinak holky tak jsem byla na těhu cviču a doufam že už poslednim..pač teda jako jsem už funěla a spoustu cviku jsem ani už skoro neudělala jak jsem nemožna s tim rancem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec Aha, tak to jo. Jsem zvědavá, jestli ti ten Hamilton zabere :slight_smile: a manžel ať se snaží :wink:
4. pro 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belinduska já se bojím, že budu rodit dřív a budu v háji :slight_smile: no zatím si na to najdu čas jen jednou za den..ale ještě by to chtělo masáž hráze..
4. pro 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka Zjednodušeně řečeno gynekolog se ti pošťourá v čípku, trochu oddělá plodové obaly od čípku, to vede k uvolnění prostaglandinů, které urychlí nástup porodu. Bolí to, někdy více, mě dneska teda minimálně, když mi vyvolávali syna, tak to teda bya mnooohem větší bolest. Dá se to dělat jen když je čípek otevřenej, jinak ne, ale je to taková napůl přirozená dopomoc k porodu, ale jestli to zabírá povím zítra z porodního slu :slight_smile:
4. pro 2012 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec aha tak otom jsem neslyšela.. hm..tak snad ti to aspon fakt pomuže.. protože to nezni zrovna lakavě :unamused:
4. pro 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka me dnes chytl jeden vetsi poslik a vylezlo to na 57, jinak jsem se pohybovala mezi 35-44 a dr. mi taky rikal, ze se nic nedeje, ani maly nesestoupil, cipek taky nezmeneny, cs porad 0..uz to taky vidim, ze budu prenaset a to jsem vubec nechtela!!!!! ale dobry zpravy mam taky, maly vazi 2812g (myslela jsem,ze bude mit uz pres 3kg, jak dr. strasil) a nemam streptokoka, ufff..aspon nejaka dobra zprava..a za 14dni jsem pribrala jen kilo :grinning:
4. pro 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous tu jsem nedělala vůbec.... a začala jsem před čtrnácti dny s tím epi a občas jsem si musela dát pauzu kvůli té krvi ... ale myslím, že každý cm dobrý, i když se nedostaneme na konec, hormony pomohou...
4. pro 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka lakave to neni, ale je to docela bezna ,pomoc, porodu...oni casto ani rodicny nevi, ze neco takoveho rpobehlo, ale nekdy je to hodne bolestive.
4. pro 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s jeee ty jsi mě potěšila, snad se tvůj sen vyplní :slight_smile:

@renaticickaka zejtra tu máme termín dle předpovědi partnerů takže uvidíme jak se trefily :grinning:

jinak já si myslím že nic pupek mám furt stejnej, maximálně větší :/ dnešní pečení perníku mi k tomu asi taky nepomůže :grinning:
4. pro 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babettaboo noo ja bych rada kdyby se to vyplnilo a nejlepe jed dnes v noci ..ale nevěřim tomu ,pač jsem dneska v jedno kole a fakt se snažim..ted jsem třeba drbala na čtyřech koberec u malyho v pokojičku..a mam z toho maximalně namoženy zada ..ale pupek nic.. se mimisove držej zuby nechty na tomhle portalu :angry:
4. pro 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo ty mas tak malinkaty brisko, to bych chtela taky.....
4. pro 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff teda ja som fakt unavena po dnesku, este aj ten karneval maly sice pretancoval ale prvu polovicu sa chcel nosit lebo sa muset trocha "otukat" kym si zvykol. Tak som vlacila 12 kg, behala s nim vsade, teraz sme dosli domov, nohy ma bolia, porod nehrozi....
@babettaboo tak take som mala asi v 3 mesiaci
4. pro 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo tak já mám asi 5x větší břicho :slight_smile:))))
4. pro 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to se občas i dozvím cože to nemám už za buben :grinning:
já jen jestli mi kleslo dolů, ale ono to asi nepujde poznat že :confounded: a nebo se mi to zdá furt to samí..
4. pro 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Ty máš tak pidi bříško, že to nejde poznat. Nebo alespoň já to nepoznám.
@renaticickaka Máš pravdu, nějak se nám to tady drží a mrňouskové nechcou ven :grinning: Asi sme zakleté :sweat_smile:
4. pro 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja po dnesni kontrole nasrana!!! CS zase 2!!!
Ja di tak prala dneska rodit abych uz nemusela do prace :(((( ja se snad rozbrecim.Prohrabl me ze me boli bricho a zada asi z prace....
Ach jo :(
4. pro 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek