• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Holky tak jsem se napařila ve 40C vaně až tak ,že jsem měla tvaře jak marfuša :grinning: pak jsme si dali s mužskym červeny..udělal mě masaž bradavek specielnim olejem nato a ještě zkusime teda pak ten sex :astonished: noo a jestli i tak nic.. tak nato prdim a prostě budu vyčkavat.. no co taky jinyho že..
4. pro 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@iv10 to CS nemá moc vypovídací hodnotu, ráno můžeš mít CS 2 a večer rodit .. je to prý přeceňovaný údaj
4. pro 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 Coho cs si nevšímej, to se může změnit ze dne na den. Co to máš za práci, že do ní chodíš v 38 týdnu, to já bych asi nezvládla, držim palce.
4. pro 2012 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makropulec delam nehty a jeste do patku pracuju :(
4. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 jo to si říkám taky, kéž bych už rodila a nemusela už do školy pro změnu, pořád mám nějakou práci a už mě to nebaví, ale přerušit jsem nechtěla... ale je fakt, že už toho mám dost. Připravím malýmu doma poslední věci a pustím se do "vymítání" naplno :grinning:

Co se týče CS, ještě jsem neměla žádnej záznam, počkám si na kontrolu ve čtvrtek, jestli už se na mě někdo mrkne, nebo ho prostě porodím i bez toho, abych věděla podrobnosti :grinning:
4. pro 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem si čerstvý zázvor... jak si ho dáváte třeba ve formě čaje? stačí třeba nastrouhat na čaje nebo naopak louhovat samotný zázvor? Vím že tu někdo zázvor používá :slight_smile: co ještě holky papáte, aby se prckům chtělo ven?
4. pro 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna_s lepší je zázvor buď nastrouhat nebo nakrájet a zalít horkou vodou s medem a citronem .... nastrouhaný je intenzivnější
4. pro 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@inna_s mě to chutná, piji to i normálně ... v létě jsem si dělala zázvorovou limonádu s ledem a citronem
4. pro 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belinduska díky, zkusím to :slight_smile:
4. pro 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko.Tak jdu teda do prace,prijdu vecer az :( jestli to preziju.Tak mi drzte palce a zacnete uz nektera rodit at az si budu tady procitat tak at mam usmev na tvari.Sup sup!
Tak preji peknej den ;)
5. pro 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry ranko holky :grinning: :grinning: :grinning:
hlasim, ze Renaticickaka - Renca ma od 3h bolesti, v pul 6 prijezd do nemocnice, otevrena na 5prstu, hlavicka dule, ale voda zatim nepraskla...
takze drzime vsechny palecky, co mame, at jim to dobre dopadne, at to maji rychle za sebou a jsou v poradku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a jsem zvedava, co to bude za prekvapko :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@inna_s jojo, nastrouhat, taky si ho zacnu varit.. a s medem a citronem, samotny se neda pit..pila jsem ho na zacatku tehu proti nevolnosti a je tak stiplavy!!! jinak pry se ma davat 5g a vice denne zazvoru, aby ucinkoval :wink: tak uvidime...

@makropulec ja mam porad CS 0 :frowning2: uz si rikam, ze budu prenaset :frowning2: :frowning2: :frowning2: prece by uz mela byt nejaka zmena, ne? malyho citim hodne nizko, hlavne ted, ale pry tak nizko neni a cipek nezmeneny...zacinam byt zoufala :frowning2:
5. pro 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka že by ji pomohl ten sexík????? No holka,hodně sil přeju,asi právě rodíš-to nezávidím-ale až bude po,to bude super,to se máš...drž se,myslíme na Tebe holka :wink:

já jdu na kontrolu,dneska už do porodnice,tak uvidím...
5. pro 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka tak vypadá že jí zabrala kombinace vany vína a sexu :slight_smile: jsem zvědavá jestli už se zadařilo a mrnousek už někde pláče
5. pro 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ach jo holky mě dneska ještě čeká cukroví musim ještě udělat nějakej ten druh že já to vždy tak odkládám se mi pak tuplveň nechce příští týden doufám porodim a až mě pustěj tak ještě nepečený mám to tak pěkně naplánovaný že jsem zvědavá jak to vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luscilla Já měla zase celý těhu CS 2 a pořád se bála, že bude nějaký problém, nesměla jsem do vany, na plavčo, cvíčo jsem si taky moc nedávala, dost často nohy nahoru -povinně. To jsme chtěla nulu. Teď mám už 4 a pořád nic....takže o tom to nebude, vydrž, ještě máš čas.

@renaticickaka To jsi dobrá, že podáváš takové info ze sálu....
Já si dala horkou sprchu, sexík, vínečko -růžové a nic...že by byla chyba v barvě vína? Dneska svařák se skořicí :slight_smile:
5. pro 2012 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, já porodila 26.11. Nevím, jestli je to tak, ale možná jsem drobkovi pomohla na svět tímto koktejlem. 1l vody, kus zázvoru, dva sáčky maliníkového čaje, jedna skořice, 10 hřebíčků - svařit a popíjet. Pila jsem pátek, sobota, neděle a v pondělí porodila. Hned v sobotu jsem začala špinit a pomaličku se otvírat. Tak i vám hodně štěstí!
5. pro 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko holky! tak ze bysme mely prvni vlastovku?

@renaticickaka drzim palce, ted uz mas snad vsechno za sebou a odpocivas!

ja na vcerejsi kontrole dopadla neslavne, porad otevrena jen na 1 prst a nic se nechysta :frowning2: MUDr mi odjizdi v sobotu na tyden n dovolenou tak si mysli ze na ni pockam az do toho 16.12. nez se vrati. ach jo.
Vcera me nas mladej tak nakrknul, ze bricho ztvrdlo snad na pul hodiny.. vubec to neslo rozdejchat.. ja uz to chci mit za sebou!!!!

@wahu diky za recept, jestli neporodim nez se mi mudr vrati tak to rozhodne zkusim. de facto to neni zadnej driak..

vsem kdo maji dneska kontrolu preju at jim to dopadne dobre!!
5. pro 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka tak snad se holka moc netrapi a ma to za sebou... :slight_smile:
5. pro 2012 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka držím palce, pravděpodobně už by to mohla mít za sebou, to je tak skvělý! :slight_smile: tu její kombinaci vany, masáže, vína a sexu si píšu za uši :grinning:

Já mám kontrolu až zítra, ale od večera sebou malej šije jako divočák, nevím jestli to nemá taky nějakej vliv na postup dolů. Snad to není ale špatně :astonished: Občas to dělával, tak jsem zatím v klidu... ale už ho vidím jak na monitoru bude dělat, že spí :angry: je to rebel. Domů jsme se stále nedostali od našich, tak pořád koukám na tu rozebranou postýlku a tečou mi sliny normálně :grinning: ještě budu muset prát a žehlit další oblečení, ale to je radost momentálně pro mě :slight_smile:
5. pro 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak,kontrola ok,malá hezky přibírá,se mi dneska zdálo,že jsem porodila kluka a že jsem měla úplně nervy,že mám doma vše růžové :angry: tak jsem se ho ptala,jestli je to fakt holka,tak už to prý nepozná,že je už moc velké to dítko-otevřená jsem na prst,ale že u druhorodiček je to normálka,že klidně můžu rodit až po vánocích-no mě málem omyli po pravdě!!!!! tak snad tak dlouho ještě nee,se těším každým dnem,že to přijde a budu už to mít za sebou,být ještě 3 týdny velrybou mě zničí:slight_smile:
5. pro 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlasim, ze dnes v 8.20h se Renci narodila holcicka :grinning: :grinning: jmenuje se Natalka, vazi 3680g a meri 50cm!!!
Obrovska gratulace pro obe holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kkaattkk - katka - 10.12. - Adéla -23.11.plánovaný CŘ (určitě)
Rosaleen - Alice -3.12. Terezie - plan. CR ( 3.12. , 9.24h, necela 3kg)
Haniiicka - Hanka - 5.12. - Tadeášek
Makropulec -Lída 5.12. - Magdaléna
Ciernavila - 6.12 - Ninka
Renaticickaka - Renca - 7.12. prekvapeni ( 5.12., 8.20h, 3680g, 50cm, Natalka)
BabettaBoo - Nikola - 7.12. Adina
Belinduska - Lenka - 8.12. - Danielka
etra - Petra - 10.12. - Jakub Jiří
tynkaz - Týnka - 12.12. - Jiříček
lenysekk - Lenka-12.12.-Patrik
mishule12 - Míša - 18.12. - Adélka
kupinka - Simona - 20.12.- Nikolka
alinah - Alena - 20.12. - Jenda
inna_s - Inna - 24. 12. - Maximek
Iv10 - Denis - 24.12
Luscilla - Lucie - 26.12. Mikulášek
jarzdra- 29.12. Tobiášek
5. pro 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@makropulec aha...ja myslela, ze je to podstatny...pristi tyden se zeptam dr. jestli uz by se neco nemelo dit a uvidim, co mi rekne, ale rozhodne zacnu zkouset vsechno, co Renca :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,pisu z mobilu.. tak mame Natalku,rozena 5.12 jak predpovedel muj manzel v 8.20h ma 3680g a 50cm a saje nadherne! Jinak porod no klasika,kontrakce sileny zvlast jak prdla voda,ale jinak to bylo rychli ze doktora prisla akorat prestrihnout snuru a udelat me 3stehy pac mala diky epinu lezla rychlosti blesku a tak me mirne natrhla!ale uz jsem na pokoji mam nadstandart,najedena takze jsem spokojena.. co babettaboo? Jak si natom? Jinak vsem drzim palce at to mate jako ja.. :wink:
5. pro 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@renaticickaka Ještě jednou veliká gratulace!!!!!!!!!!! A přeju hlavně zdravíčko oběma a Natálce milující rodiče a krásný život...a už se mooc těším na fotečky,až se pokochám princezničkou:slight_smile: a vidíš to Renat,máte páreček,super..Pepíček určo bude super bráška :wink: odpočívej mamčo...
5. pro 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka jupiii moc a moc gratuluju!!! At vam Natalka dela jen samou radost!!!
5. pro 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka gratuluji at vam dela mala jen radost :slight_smile:
5. pro 2012 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka Velké gratulace, ať jste celá rodinka hodně zdraví a šťastní.
5. pro 2012 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka Juchúúú! Krasna novinka, tak se nam to tady krasne spousti... Renco, taky se pripojuji s pranim pevneho zdravi a more spolecneho stesti!!! :grinning:
5. pro 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka jej to je krasne, tak zelam vsetko dobre, hlavne zdravicka, to uz budu krasne Vianoce pohromade....!!!

Tak zajtra termin, asi tu kombinaciu vana-sex-vinko dam aj ja, vyzera to velmi lakavo :slight_smile:
5. pro 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek