Termín porodu prosinec 2012 🙂

Tak já se teda potichoučku polehoučku rozhodla založit tuto diskuzi....tak holky, které čekáte miminka v prosinci 2012, šup sem 🙂 🙂 🙂
haniiicka
5. pro 2012
@renaticickaka Moc, moc gratuluji!!!Hlavně hodně zdravíčka 🙂
Já mám termín dneska, takže jak dojede manžel z práce, asi vyzkoušíme tvou kombinaci 😃 Třeba taky zabere 🙂

Jinak holky už nemůžu skoro chodit - strašně mě bolí celá pánev, kyčle a stydká kost 😞 Myslíte, že už se to tolik roztahuje?
vrablikovaada
5. pro 2012
gratuluji vsem tehulkam drzim palecky at to mate brzy za sebou a mimco je svama jinak ja pila od 32tt.malinik,jedla lnene seminko,chodila do schodu (ob schod)nevim jestli to pomahalo ale porodila jsem v 37+5tt.krasnou holcicku Nelinku.Ktera bude mit 12.12.2012 5mesicu. 🙂 moc ji milujeme a brzy bude snad Sofinka nebo Davidek 😉 .jinak doporucuji horka vana a ktemu mit svarak a hned po tym 2x po sobe sexik 😉 pomaha to
ciernavila
5. pro 2012
@haniiicka mne to tak zacina posledne dva dni rano ked vstanem z postele alebo ked sa dlho neybem ze sedim, tak to bude uz asi aj blizko

@vrablikovaada kolko toho svaraku ci vina sa moze vypit? Aby mi nepovedali v porodnici ze mam v krvi daky zbytkovy alkohol a som nezodpovedna matka 😃 2 dl asi, ci kolko?
ciernavila
5. pro 2012
@haniiicka takze to vidim na zajtra rano 😃
haniiicka
5. pro 2012
@ciernavila Já bych to brala klidně hned 😃 Já to mám právě už pořád, když se přetočím ve spaní, tak mě to vzbudí, když chodím, sedím, ležím...No za trest, fakt 😃
vrablikovaada
5. pro 2012
pokud nezabere 2dcl tak si dejte jeste jednou 2dcl neublizi to
numerenka
5. pro 2012
@renaticickaka : Velká gratulace k holčičce 🙂
babettaboo
5. pro 2012
@renaticickaka zlato moooc gratuluju 🙂 at jste s Natalkou moc zdraví a nic vám nechybí 🙂 já furt držím :-S u nás se ta předpověď asi míjí účinkem...ja jdu vytírat schody třeba to ještě do večíra stihnem 🙂
haniiicka
5. pro 2012
@babettaboo a já si říkala, že už jsi určitě taky někde na sále 🙂
babettaboo
5. pro 2012
@haniiicka joooo kež by 🙂 ale co já, co ty tady furt 🙂 taky nic ?
haniiicka
5. pro 2012
@babettaboo Pořád se mu nějak nechce. Vyzkouším kombinaci Renči, ty schody bych taky mohla jít udělat a pak uvidím. 🙂 Ale nějak nepočítám s tím, že to bude tenhle týden, se mi tam nějak šprajcl ]-( 😃
ciernavila
5. pro 2012
posielam vam vsetkym mojho certika pre stastie...aj ked ten druhy vyzera ako po par decoch svaraku, hehe
luscilla
5. pro 2012
@vrablikovaada Adelo, co sem lezes?!!!! tady jsme my holky, co mame termin v prosinci!! nejdriv mi pozurazis syna a pak ti neni hanba sem vlizt??!!!! styd se za sebe a svoje chovani.....

Holky, porad trvam na tom udelat z nas soukromou skupinu...vsak vite, proc to pisu....ktera nevi, rada napisu do zpravy!!!! :-x :-x :-x
vrablikovaada
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
haniiicka
5. pro 2012
@luscilla Luci, jenže to může jen zakladatelka a ta si svou uzavřenou udělala. Jedině založit novou a nějak tam pozvat všechny, co si tady píšeme, jinak nevím...
vrablikovaada
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vrablikovaada
5. pro 2012
omlouvam se musela jsem dat svatebni jinou jsem nenasla
alinah
5. pro 2012
holky, tak jsem zkopcila tabulku a pozvala vas vsechny do soukrome skupiny Prosinec 2012 🙂
haniiicka
5. pro 2012
@alinah A jak tu skupinu najdu? mě pozvánka nepřišla 😞
luscilla
5. pro 2012
@haniiicka ja uz jsem ji psala a uvidim, co odepise 😉 jinak jsem dostala doporuceni, zalozit soukrome prosincovky na facebooku, tak se muzeme nejak rozhodnout 😉
luscilla
5. pro 2012
@vrablikovaada tobe uplne preskocilo? zase......bohuzel....
luscilla
5. pro 2012
@alinah taky nevim, kde je ta tabulka...
vrablikovaada
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alinah
5. pro 2012
nahore mrkni na 'soukrome diskuze' tam by to asi melo byt. @tynkaz to nasla ..
vrablikovaada
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tynkaz
5. pro 2012
ano, forum - soukrome diskuse
haniiicka
5. pro 2012
@tynkaz Děkuji🙂
alinah
5. pro 2012
holky jestli jsem nekoho zapomnela tak to neni umyslne a omlouvam se. napiste mi do IP a ja vas pridam.. zkopirovala jsem vsechny z toho naseho seznamu/tabulky
haniiicka
5. pro 2012
@alinah ještě numerenka,koukám, že ta v tabulce není 🙂
alinah
5. pro 2012
tak uz je pridana i @numerenka 🙂