• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@renaticickaka Moc, moc gratuluji!!!Hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
Já mám termín dneska, takže jak dojede manžel z práce, asi vyzkoušíme tvou kombinaci :grinning: Třeba taky zabere :slight_smile:

Jinak holky už nemůžu skoro chodit - strašně mě bolí celá pánev, kyčle a stydká kost :frowning2: Myslíte, že už se to tolik roztahuje?
5. pro 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluji vsem tehulkam drzim palecky at to mate brzy za sebou a mimco je svama jinak ja pila od 32tt.malinik,jedla lnene seminko,chodila do schodu (ob schod)nevim jestli to pomahalo ale porodila jsem v 37+5tt.krasnou holcicku Nelinku.Ktera bude mit 12.12.2012 5mesicu. :slight_smile: moc ji milujeme a brzy bude snad Sofinka nebo Davidek :wink: .jinak doporucuji horka vana a ktemu mit svarak a hned po tym 2x po sobe sexik :wink: pomaha to
5. pro 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka mne to tak zacina posledne dva dni rano ked vstanem z postele alebo ked sa dlho neybem ze sedim, tak to bude uz asi aj blizko

@vrablikovaada kolko toho svaraku ci vina sa moze vypit? Aby mi nepovedali v porodnici ze mam v krvi daky zbytkovy alkohol a som nezodpovedna matka :grinning: 2 dl asi, ci kolko?
5. pro 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka takze to vidim na zajtra rano :grinning:
5. pro 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Já bych to brala klidně hned :grinning: Já to mám právě už pořád, když se přetočím ve spaní, tak mě to vzbudí, když chodím, sedím, ležím...No za trest, fakt :grinning:
5. pro 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud nezabere 2dcl tak si dejte jeste jednou 2dcl neublizi to
5. pro 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka : Velká gratulace k holčičce :slight_smile:
5. pro 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renaticickaka zlato moooc gratuluju :slight_smile: at jste s Natalkou moc zdraví a nic vám nechybí :slight_smile: já furt držím :confounded: u nás se ta předpověď asi míjí účinkem...ja jdu vytírat schody třeba to ještě do večíra stihnem :slight_smile:
5. pro 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babettaboo a já si říkala, že už jsi určitě taky někde na sále :slight_smile:
5. pro 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka joooo kež by :slight_smile: ale co já, co ty tady furt :slight_smile: taky nic ?
5. pro 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babettaboo Pořád se mu nějak nechce. Vyzkouším kombinaci Renči, ty schody bych taky mohla jít udělat a pak uvidím. :slight_smile: Ale nějak nepočítám s tím, že to bude tenhle týden, se mi tam nějak šprajcl :angry: :grinning:
5. pro 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
posielam vam vsetkym mojho certika pre stastie...aj ked ten druhy vyzera ako po par decoch svaraku, hehe
5. pro 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@vrablikovaada Adelo, co sem lezes?!!!! tady jsme my holky, co mame termin v prosinci!! nejdriv mi pozurazis syna a pak ti neni hanba sem vlizt??!!!! styd se za sebe a svoje chovani.....

Holky, porad trvam na tom udelat z nas soukromou skupinu...vsak vite, proc to pisu....ktera nevi, rada napisu do zpravy!!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
5. pro 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
5. pro 2012 ve 14:27 • vrablikovaada
@luscilla Luci, jenže to může jen zakladatelka a ta si svou uzavřenou udělala. Jedině založit novou a nějak tam pozvat všechny, co si tady píšeme, jinak nevím...
5. pro 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
5. pro 2012 ve 14:32 • vrablikovaada
omlouvam se musela jsem dat svatebni jinou jsem nenasla
5. pro 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem zkopcila tabulku a pozvala vas vsechny do soukrome skupiny Prosinec 2012 :slight_smile:
5. pro 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah A jak tu skupinu najdu? mě pozvánka nepřišla :frowning2:
5. pro 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka ja uz jsem ji psala a uvidim, co odepise :wink: jinak jsem dostala doporuceni, zalozit soukrome prosincovky na facebooku, tak se muzeme nejak rozhodnout :wink:
5. pro 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrablikovaada tobe uplne preskocilo? zase......bohuzel....
5. pro 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alinah taky nevim, kde je ta tabulka...
5. pro 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2012 ve 14:41 • vrablikovaada
nahore mrkni na 'soukrome diskuze' tam by to asi melo byt. @tynkaz to nasla ..
5. pro 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2012 ve 14:41 • vrablikovaada
ano, forum - soukrome diskuse
5. pro 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tynkaz Děkuji:slight_smile:
5. pro 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jestli jsem nekoho zapomnela tak to neni umyslne a omlouvam se. napiste mi do IP a ja vas pridam.. zkopirovala jsem vsechny z toho naseho seznamu/tabulky
5. pro 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alinah ještě numerenka,koukám, že ta v tabulce není :slight_smile:
5. pro 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz je pridana i @numerenka :slight_smile:
5. pro 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek